Obracun tzv. "mafije" se nastavlja?

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 47412
Joined: 26/02/2004 00:00

#201

Post by karanana »

pest_ wrote:Jebem muriju jebem drotove jebem ovo jebem ono lagano ofo ono !!!!!!!!!!!
hahahaa. jedan od inteligentnijih postova na ovom forumu.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#202

Post by mIRCerka »

pest_ wrote:Jebem muriju jebem drotove jebem ovo jebem ono lagano ofo ono !!!!!!!!!!!
:?
User avatar
karanana
Posts: 47412
Joined: 26/02/2004 00:00

#203

Post by karanana »

mIRCerka wrote:
pest_ wrote:Jebem muriju jebem drotove jebem ovo jebem ono lagano ofo ono !!!!!!!!!!!
:?
vidi je ne konta sta je covjek rekao.....ah...a sve je tako fino srocio u 5-6 inteligentnih rijeci da bih ja sad ovu temu pod lock stavio jer je sve receno.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#204

Post by mIRCerka »

karanana wrote:
mIRCerka wrote:
pest_ wrote:Jebem muriju jebem drotove jebem ovo jebem ono lagano ofo ono !!!!!!!!!!!
:?
vidi je ne konta sta je covjek rekao.....ah...a sve je tako fino srocio u 5-6 inteligentnih rijeci da bih ja sad ovu temu pod lock stavio jer je sve receno.
ma kontam ja da on prica o opcenju sa 92, ali ne kontam cemu to ovdje?
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#205

Post by zzzzz »

_BosanaC wrote:@milano,

Sta ima 'kod vas u Italiji'? :roll:

Jel' tebi dolazak na ovaj forum kao i u ovaj grad predstavlja nekakav dokaz samom sebi da znas zasto si otisao? Naravno, da ti je bolje ovdje ne bi ni isao 'kod vas u Italiju', ali brate dragi ako ti je toliko lose ovdje - pa koji qrac dolazis uopste? S obzirom da 'kod vas u Italiji' ruze cvjetaju najbolje ti je da zaboravis i jezik, i odakle si, asimiliras se, i uzivas u zivotu.

Svjestan sam stanja u gradu u kojem zivim, kao i 'kod nas u BiH', ali pljuvanje kojem ti pribjegavas je cak i za mene previse, a jedan sam od najvecih kriticara ove situacije i stanja drustva.
Ma dobar ti brate post BosanaC, ne trebas ni pitati sta ima kod njih u Milanu, ja cu ti reci da je gore u Milanu, Parizu, Londonu, Budimpesti i mnogim drugim gradovima ali svi se kao nesto iscudjavaju sarajevskoj svakodnevnici. Volio bih kad bi svako postao crnu hroniku iz gradova u kojima trenutno zive, pa da vidimo njihovu svakodnevnicu.....

U Sarajevu makar znas od koga te glava moze zaboliti dok u ovim gradovima svakodnevno mozes citati o maloumnim stvarima koje su pocinili "sasvim normalni" gradjani kao npr. "izbo dvanestogodisnje dijete na putu do skole, nako, bez ikakvog razloga", mnogi evropski gradovi imaju dva-tri silovanja prosjecno u sedmici, svaka druga zena se osjeca nesugurno na ulici itd.itd.
User avatar
texel
Posts: 530
Joined: 05/02/2004 00:00
Location: Šta ima u Bosni?

#206

Post by texel »

ima tema od jučer, samo da podsjetim.. :angry:

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... c&start=25
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#207

Post by Svemirski_Jebach »

kod nas divota...kriminal je u stalnom padu...prosle godine samo 300-ak ubistava na 18 miliona stanovnika
liberal
Posts: 534
Joined: 29/12/2006 04:31
Location: Toronto

#208

Post by liberal »

Svemirski_Jebach wrote:kod nas divota...kriminal je u stalnom padu...prosle godine samo 300-ak ubistava na 18 miliona stanovnika
dobar si svemirski...kod mene oko 5 miliona i prosle godine 75 mrtvih glava. od toga 60 garavih.(nemoj da me shvatite pogresno ali oni vole da se kurce)
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#209

Post by zzzzz »

Svemirski_Jebach wrote:kod nas divota...kriminal je u stalnom padu...prosle godine samo 300-ak ubistava na 18 miliona stanovnika
Ma divota Svemirski, zato imate naselja u koja se ide kao na safari :D u zakljucanom autu i nema stajanja ni u najvecoj nuzdi
Post Reply