NOVE CIJENE GORIVA

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Control panel
Posts: 5965
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#19801 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Control panel »

Jucer na Terex pumpi dizel 2,21 a kod nas 2,41.
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#19802 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Industrialyzer »

Ako imate zlatne petrol kartice, do kraja ovog mjeseca se moraju iskoristiti.
User avatar
Optimist
Posts: 15527
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#19803 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Optimist »

Ko ima Gasprom karticu, ona vazi do daljnjeg. Bodovi koji su na njoj ne moraju se ispucati, vec se i dalje kumulativno zbrajaju.
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#19804 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

Ruke ti se pozlatile
vindfaker
Posts: 415
Joined: 13/01/2020 20:16

#19805 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by vindfaker »

gdje bi bilo najbolje i najisplativije sipati? Polo 1.9 SDI euro 3.
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#19806 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

Gdje je najjeftinije jbg imas dobar motor samo redovno filteri i peri deri
vindfaker
Posts: 415
Joined: 13/01/2020 20:16

#19807 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by vindfaker »

takoo sam i mislio... morat cu ga "zategnuti" malo sad
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#19808 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Tomahawk11 »

Jesam li šta propustio, ovaj BP u Halilovića, gledam jutros 2,21 B95, skoro je bilo 2,06 :?
adodbr
Posts: 351
Joined: 17/09/2017 16:33

#19809 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by adodbr »

Tomahawk11 wrote: 15/01/2020 09:43 Jesam li šta propustio, ovaj BP u Halilovića, gledam jutros 2,21 B95, skoro je bilo 2,06 :?
Pa skakali su boga mi 2,11 2,15 pa vracali
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#19810 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Tomahawk11 »

adodbr wrote: 15/01/2020 13:24
Tomahawk11 wrote: 15/01/2020 09:43 Jesam li šta propustio, ovaj BP u Halilovića, gledam jutros 2,21 B95, skoro je bilo 2,06 :?
Pa skakali su boga mi 2,11 2,15 pa vracali
Nek skaču koliko hoće, dok ima po 2,11, oni su mi pumpa non grata :D
Mehemed
Posts: 6193
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#19811 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Mehemed »

Optimist wrote: 14/01/2020 15:09 Ko ima Gasprom karticu, ona vazi do daljnjeg. Bodovi koji su na njoj ne moraju se ispucati, vec se i dalje kumulativno zbrajaju.
I ja pitao na pumpi pred kraj godine da li se mora iskoristiti, kaže ne mora, ostaje na kartici i dalje, neće se poništiti završetkom godine.
Naslovnica
Posts: 35448
Joined: 20/03/2013 15:38

#19812 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

BP sa 0.91 na 1.01 preko noći.
Mater!
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#19813 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by amar1994 »

Naslovnica wrote: 16/01/2020 17:11 BP sa 0.91 na 1.01 preko noći.
Mater!
hajd i da se pozalim na njihovo gorivo,svako prvo paljenje hoda kazaljka od tachometra par sekundi :-) ,da ne kazem da vergla duze na minusu..naspem gazprom G-drive do cepa i sve normalno,cak i bolje pali na minusu :shock:
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#19814 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

Potpis, ne moze valjat' kad je jeftino da ga jeves
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#19815 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by relax11 »

Naslovnica wrote: 16/01/2020 17:11 BP sa 0.91 na 1.01 preko noći.
Mater!
Ja sam ugrabio onda pun za 0.91 hahaha
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#19816 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by zippoo87 »

kod nas benzin 2.26 a plin 1.11 na svim pumpama
bila jedna 1.06 i vidim digli i oni
Naslovnica
Posts: 35448
Joined: 20/03/2013 15:38

#19817 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

zippoo87 wrote: 18/01/2020 23:34 kod nas benzin 2.26 a plin 1.11 na svim pumpama
bila jedna 1.06 i vidim digli i oni
Jučer sam ćepirona NESTRO u Blažuju, 0.91.
NediM17
Posts: 26448
Joined: 05/11/2009 11:49

#19818 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by NediM17 »

I ja sam juce bio osupnut kad na BP ugledah 1.01. Nadam se da Nestro nece poskupiti do sutra. Plinska fukara. :D
Samo potanak im pritisak na LPG puNpi u Blazuju.
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#19819 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by zippoo87 »

ma to kod vas dzaba :D
ja ne pamtim kada je plin bio ispod marke u mom gradu

a sada i zimsko period,vise benzina trosim,jer loko vozim i upalim auto 3-4 minute da se zagrije i prebaci na plin a onda predjem 2-3 km i garaza i sve tako :D
zimi imam potrosnju kao tenk haha
User avatar
konektovan
Posts: 51433
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19820 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by konektovan »

zippoo87 wrote: 19/01/2020 19:33 ma to kod vas dzaba :D
ja ne pamtim kada je plin bio ispod marke u mom gradu

a sada i zimsko period,vise benzina trosim,jer loko vozim i upalim auto 3-4 minute da se zagrije i prebaci na plin a onda predjem 2-3 km i garaza i sve tako :D
zimi imam potrosnju kao tenk haha
Zbog 2-3 km voziš auto?! :mrgreen:
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#19821 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by zippoo87 »

jbga sve mi blizu haha
i ne vozim toliko,eventualno na posao i kuci autom,zavisi gdje radim...ali ono ,cijeli grad je 3 km gore,dole a ja u sredini haha
a javni prevoz nemamo,tako da,zimi kada ne vozim biciklo,vozim auto
User avatar
tovarish
Posts: 3786
Joined: 26/05/2008 23:57

#19822 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by tovarish »

Jel' iko gledao ovu novu reklamu za Nestro pumpe? Onaj glumac k'o da je klonirani Vučić!
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#19823 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by vjeshalica »

Oborio EP dizlo 5
User avatar
malwarebyte
Posts: 737
Joined: 10/12/2012 17:33

#19824 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by malwarebyte »

---
Last edited by malwarebyte on 25/10/2021 00:57, edited 1 time in total.
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#19825 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

Cijene nafte u padu zbog straha od koronavirusa
http://www.klix.ba/clanak/200122177

:run:
Post Reply