NOVE CIJENE GORIVA
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Control panel
- Posts: 5965
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#19801 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Jucer na Terex pumpi dizel 2,21 a kod nas 2,41.
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#19802 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ako imate zlatne petrol kartice, do kraja ovog mjeseca se moraju iskoristiti.
- Optimist
- Posts: 15527
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#19803 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ko ima Gasprom karticu, ona vazi do daljnjeg. Bodovi koji su na njoj ne moraju se ispucati, vec se i dalje kumulativno zbrajaju.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#19804 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ruke ti se pozlatile
-
vindfaker
- Posts: 415
- Joined: 13/01/2020 20:16
#19805 Re: NOVE CIJENE GORIVA
gdje bi bilo najbolje i najisplativije sipati? Polo 1.9 SDI euro 3.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#19806 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Gdje je najjeftinije jbg imas dobar motor samo redovno filteri i peri deri
-
vindfaker
- Posts: 415
- Joined: 13/01/2020 20:16
#19807 Re: NOVE CIJENE GORIVA
takoo sam i mislio... morat cu ga "zategnuti" malo sad
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#19808 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Jesam li šta propustio, ovaj BP u Halilovića, gledam jutros 2,21 B95, skoro je bilo 2,06 
-
adodbr
- Posts: 351
- Joined: 17/09/2017 16:33
#19809 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Pa skakali su boga mi 2,11 2,15 pa vracaliTomahawk11 wrote: ↑15/01/2020 09:43 Jesam li šta propustio, ovaj BP u Halilovića, gledam jutros 2,21 B95, skoro je bilo 2,06![]()
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#19810 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Nek skaču koliko hoće, dok ima po 2,11, oni su mi pumpa non grataadodbr wrote: ↑15/01/2020 13:24Pa skakali su boga mi 2,11 2,15 pa vracaliTomahawk11 wrote: ↑15/01/2020 09:43 Jesam li šta propustio, ovaj BP u Halilovića, gledam jutros 2,21 B95, skoro je bilo 2,06![]()
-
Mehemed
- Posts: 6193
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#19811 Re: NOVE CIJENE GORIVA
I ja pitao na pumpi pred kraj godine da li se mora iskoristiti, kaže ne mora, ostaje na kartici i dalje, neće se poništiti završetkom godine.
-
Naslovnica
- Posts: 35448
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19812 Re: NOVE CIJENE GORIVA
BP sa 0.91 na 1.01 preko noći.
Mater!
Mater!
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#19813 Re: NOVE CIJENE GORIVA
hajd i da se pozalim na njihovo gorivo,svako prvo paljenje hoda kazaljka od tachometra par sekundi
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#19814 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Potpis, ne moze valjat' kad je jeftino da ga jeves
- relax11
- Posts: 1754
- Joined: 08/01/2013 12:35
- Location: RAJVOSA <3
#19815 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ja sam ugrabio onda pun za 0.91 hahaha
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#19816 Re: NOVE CIJENE GORIVA
kod nas benzin 2.26 a plin 1.11 na svim pumpama
bila jedna 1.06 i vidim digli i oni
bila jedna 1.06 i vidim digli i oni
-
Naslovnica
- Posts: 35448
- Joined: 20/03/2013 15:38
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#19818 Re: NOVE CIJENE GORIVA
I ja sam juce bio osupnut kad na BP ugledah 1.01. Nadam se da Nestro nece poskupiti do sutra. Plinska fukara. 
Samo potanak im pritisak na LPG puNpi u Blazuju.
Samo potanak im pritisak na LPG puNpi u Blazuju.
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#19819 Re: NOVE CIJENE GORIVA
ma to kod vas dzaba 
ja ne pamtim kada je plin bio ispod marke u mom gradu
a sada i zimsko period,vise benzina trosim,jer loko vozim i upalim auto 3-4 minute da se zagrije i prebaci na plin a onda predjem 2-3 km i garaza i sve tako
zimi imam potrosnju kao tenk haha
ja ne pamtim kada je plin bio ispod marke u mom gradu
a sada i zimsko period,vise benzina trosim,jer loko vozim i upalim auto 3-4 minute da se zagrije i prebaci na plin a onda predjem 2-3 km i garaza i sve tako
zimi imam potrosnju kao tenk haha
- konektovan
- Posts: 51433
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#19820 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Zbog 2-3 km voziš auto?!
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#19821 Re: NOVE CIJENE GORIVA
jbga sve mi blizu haha
i ne vozim toliko,eventualno na posao i kuci autom,zavisi gdje radim...ali ono ,cijeli grad je 3 km gore,dole a ja u sredini haha
a javni prevoz nemamo,tako da,zimi kada ne vozim biciklo,vozim auto
i ne vozim toliko,eventualno na posao i kuci autom,zavisi gdje radim...ali ono ,cijeli grad je 3 km gore,dole a ja u sredini haha
a javni prevoz nemamo,tako da,zimi kada ne vozim biciklo,vozim auto
- tovarish
- Posts: 3786
- Joined: 26/05/2008 23:57
#19822 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Jel' iko gledao ovu novu reklamu za Nestro pumpe? Onaj glumac k'o da je klonirani Vučić!
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#19823 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Oborio EP dizlo 5
- malwarebyte
- Posts: 737
- Joined: 10/12/2012 17:33
#19824 Re: NOVE CIJENE GORIVA
---
Last edited by malwarebyte on 25/10/2021 00:57, edited 1 time in total.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
