IRAN

Post Reply
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#19751 Re: IRAN

Post by General War »

salik79 wrote:
General War wrote:
salik79 wrote: Aha, skidali, skidali :lol: :lol:

Ovoga skidose nakon sto je usao u njihov zracni prostor. Isto kao i RQ-170, samo sto su njega "dovabili", umjesto da ga razvale kao ovoga.
Mogu se sad slikat sa njim :D
Zato su ameri i izrelci dovabili hiljade hezbolahovaca i IRG-ovaca da ostanu po sirijskim i irackim pustinjama.
Pa i slikaju se. I s njim i sa desetinama kopija. :D

Lijepo je od tebe da priznas da su Isil, Al-qaida i njihovi ogranci americki i izraelski proxyji :thumbup:

Neki to i dan danas nijecu, pa cak i ismijavaju.
Aha, isil se bas nanapadao na assada. :-)
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#19752 Re: IRAN

Post by Nadzornik »

General War wrote: Ne lupaj, to je predator srusen u jemenu.
Iranci lupaju Amere rodjo a ne ja... :thumbup:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#19753 Re: IRAN

Post by General War »

Vizionar 1985 wrote:Izgleda su im dva oborili. Ovog Sokola i nekog Tritona. :?
...i potopili nosac aviona
Baki19
Posts: 141
Joined: 15/02/2019 22:38

#19754 Re: IRAN

Post by Baki19 »

Amerika svojim agresivnim ponasanjem ujedinjuju muslimane i sigurno je da se Amerika nece dobro provesti u Iranu. Mogu samo da bombarduju sa krstarice ali Iran ce im potopiti krstarice i bice im gore nego na Pearl Harbour.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#19755 Re: IRAN

Post by General War »

Nadzornik wrote:
General War wrote: Ne lupaj, to je predator srusen u jemenu.
Iranci lupaju Amere rodjo a ne ja... :thumbup:
...ti samo postavljas lazne slike, a ni to dobro ne radis :mrgreen:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#19756 Re: IRAN

Post by General War »

Baki19 wrote:Amerika svojim agresivnim ponasanjem ujedinjuju muslimane i sigurno je da se Amerika nece dobro provesti u Iranu. Mogu samo da bombarduju sa krstarice ali Iran ce im potopiti krstarice i bice im gore nego na Pearl Harbour.
:lol:
Ja eno asadovci i nusra se ljube, hutiji u zagrljaju sa KSA.
Promjeni droge.
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#19757 Re: IRAN

Post by Nadzornik »

General War wrote: Promjeni droge.
Lako je bi ti na strani jaceg rodjo.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28432
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#19758 Re: IRAN

Post by Sanjarko »

General War wrote:
Vizionar 1985 wrote:Izgleda su im dva oborili. Ovog Sokola i nekog Tritona. :?
...i potopili nosac aviona
Ma konfliktne informacije. Ja procitao maloprije da su im Tritona oborili a ne Sokola. Mislio dva ali jednog su skinuli samo kojeg. Znam da su im dva Reaper-a dosad valjda u Jemenu skinuli. Da su napali Huti elektranu u SA i jos neke mete. Potvrdzeno je rusenje u Jemenu jednog Reaper-a ali drugog nije potvrdzeno ali jest potvrdzen pokusaj skidanja istog.

Jbg smjenjuju se informacije. A nemogu sve upratiti.
User avatar
Point.
Posts: 33493
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#19759 Re: IRAN

Post by Point. »

Ulupa ih Iran malo. Traže Trumpovi jastrebovi razlog za napad.
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#19760 Re: IRAN

Post by Nadzornik »

Baki19 wrote:Amerika svojim agresivnim ponasanjem ujedinjuju muslimane i sigurno je da se Amerika nece dobro provesti u Iranu. Mogu samo da bombarduju sa krstarice ali Iran ce im potopiti krstarice i bice im gore nego na Pearl Harbour.

Zatim ce Iran poslati Perzijske cilime a Rusi poslati gas za podno grijanje... :thumbup:
User avatar
Sanjarko
Posts: 28432
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#19761 Re: IRAN

Post by Sanjarko »

Nadzornik wrote:
Baki19 wrote:Amerika svojim agresivnim ponasanjem ujedinjuju muslimane i sigurno je da se Amerika nece dobro provesti u Iranu. Mogu samo da bombarduju sa krstarice ali Iran ce im potopiti krstarice i bice im gore nego na Pearl Harbour.

Zatim ce Iran poslati Perzijske cilime a Rusi poslati gas za podno grijanje... :thumbup:
A Japan i Kina klima uredzaje. :mrgreen:
Baki19
Posts: 141
Joined: 15/02/2019 22:38

#19762 Re: IRAN

Post by Baki19 »

General War wrote:
Baki19 wrote:Amerika svojim agresivnim ponasanjem ujedinjuju muslimane i sigurno je da se Amerika nece dobro provesti u Iranu. Mogu samo da bombarduju sa krstarice ali Iran ce im potopiti krstarice i bice im gore nego na Pearl Harbour.
:lol:
Ja eno asadovci i nusra se ljube, hutiji u zagrljaju sa KSA.
Promjeni droge.
Glavno je da Turska podrzava Iran kao i ruski muslimani. Ramzan Kadirov u slucaju rata SADa sa Iranom, spreman je poslati borce iz Rusije da brane Iran. Iran je pun oruzja i pjesadijski su u prednosti. Ameri su kukavice i ne smiju ratovati pjesadijski sa Irancima. Rusija i Kina ce opremiti najmodernijem oruzju Iran da bi Iran mogao poraziti Ameriku i Izrael.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#19763 Re: IRAN

Post by General War »

Nadzornik wrote:
General War wrote: Promjeni droge.
Lako je bi ti na strani jaceg rodjo.
Nije nego na strani normalnijeg rodjo.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#19764 Re: IRAN

Post by General War »

Baki19 wrote:
General War wrote:
Baki19 wrote:Amerika svojim agresivnim ponasanjem ujedinjuju muslimane i sigurno je da se Amerika nece dobro provesti u Iranu. Mogu samo da bombarduju sa krstarice ali Iran ce im potopiti krstarice i bice im gore nego na Pearl Harbour.
:lol:
Ja eno asadovci i nusra se ljube, hutiji u zagrljaju sa KSA.
Promjeni droge.
Glavno je da Turska podrzava Iran kao i ruski muslimani. Ramzan Kadirov u slucaju rata SADa sa Iranom, spreman je poslati borce iz Rusije da brane Iran. Iran je pun oruzja i pjesadijski su u prednosti. Ameri su kukavice i ne smiju ratovati pjesadijski sa Irancima. Rusija i Kina ce opremiti najmodernijem oruzju Iran da bi Iran mogao poraziti Ameriku i Izrael.
:-)
Kazem ja, promjeni droge...eno ih u siriji pa ih zbrsase ameri i izraelci
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#19765 Re: IRAN

Post by General War »

Vizionar 1985 wrote:
General War wrote:
Vizionar 1985 wrote:Izgleda su im dva oborili. Ovog Sokola i nekog Tritona. :?
...i potopili nosac aviona
Ma konfliktne informacije. Ja procitao maloprije da su im Tritona oborili a ne Sokola. Mislio dva ali jednog su skinuli samo kojeg. Znam da su im dva Reaper-a dosad valjda u Jemenu skinuli. Da su napali Huti elektranu u SA i jos neke mete. Potvrdzeno je rusenje u Jemenu jednog Reaper-a ali drugog nije potvrdzeno ali jest potvrdzen pokusaj skidanja istog.

Jbg smjenjuju se informacije. A nemogu sve upratiti.
Global hawk-a oborili.
Baki19
Posts: 141
Joined: 15/02/2019 22:38

#19766 Re: IRAN

Post by Baki19 »

General War wrote:
Nadzornik wrote:
General War wrote: Promjeni droge.
Lako je bi ti na strani jaceg rodjo.
Nije nego na strani normalnijeg rodjo.
Otkad su Amerikanci normalni? Ja navijam za moju vjeru jer muslimani su braca i za mene je isto, bio on crnac, bijelac, zute rase samo je meni bitno da je musliman.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#19767 Re: IRAN

Post by General War »

Baki19 wrote:
Otkad su Amerikanci normalni? Ja navijam za moju vjeru jer muslimani su braca i za mene je isto, bio on crnac, bijelac, zute rase samo je meni bitno da je musliman.
Pa sta ima tu normalno ako ti je kriterij tvoja vjera, a ne ispravno od pogresnog.
a ima i u americi muslimana :mrgreen:
Baki19
Posts: 141
Joined: 15/02/2019 22:38

#19768 Re: IRAN

Post by Baki19 »

General War wrote:
Baki19 wrote:
Otkad su Amerikanci normalni? Ja navijam za moju vjeru jer muslimani su braca i za mene je isto, bio on crnac, bijelac, zute rase samo je meni bitno da je musliman.
Pa sta ima tu normalno ako ti je kriterij tvoja vjera, a ne ispravno od pogresnog.
a ima i u americi muslimana :mrgreen:
Pitaj ih kako zive u Americi.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#19769 Re: IRAN

Post by General War »

Baki19 wrote:
General War wrote:
Baki19 wrote:
Otkad su Amerikanci normalni? Ja navijam za moju vjeru jer muslimani su braca i za mene je isto, bio on crnac, bijelac, zute rase samo je meni bitno da je musliman.
Pa sta ima tu normalno ako ti je kriterij tvoja vjera, a ne ispravno od pogresnog.
a ima i u americi muslimana :mrgreen:
Pitaj ih kako zive u Americi.
Jos nisam cuo ijednog da je pobjegao od tamo, dok ovi tvoje vjere pobjegose od silne miline irana i ostalih muslimanskih zemalja.
User avatar
Point.
Posts: 33493
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#19770 Re: IRAN

Post by Point. »

Baki19 wrote:
General War wrote:
Baki19 wrote:
Otkad su Amerikanci normalni? Ja navijam za moju vjeru jer muslimani su braca i za mene je isto, bio on crnac, bijelac, zute rase samo je meni bitno da je musliman.
Pa sta ima tu normalno ako ti je kriterij tvoja vjera, a ne ispravno od pogresnog.
a ima i u americi muslimana :mrgreen:
Pitaj ih kako zive u Americi.
Jaran moj u Dallasu super živi kaže. Od radnog kolege stari i dvojica braće žive u Njujorku, super im je, razvili porodični biznis, žive američki san.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#19771 Re: IRAN

Post by salik79 »

General War wrote:
salik79 wrote:
General War wrote: :lol:
Jah, nema cime vise nadlijetat iran :D

Image
Svaki koji nadleti Iran zavrsiti ce kao i ovaj. ;-)
Pitaj izrael kako zavrsi :mrgreen:
Sta i gdje zavrsi?
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#19772 Re: IRAN

Post by salik79 »

General War wrote:
salik79 wrote:
General War wrote: Mogu se sad slikat sa njim :D
Zato su ameri i izrelci dovabili hiljade hezbolahovaca i IRG-ovaca da ostanu po sirijskim i irackim pustinjama.
Pa i slikaju se. I s njim i sa desetinama kopija. :D

Lijepo je od tebe da priznas da su Isil, Al-qaida i njihovi ogranci americki i izraelski proxyji :thumbup:

Neki to i dan danas nijecu, pa cak i ismijavaju.
Aha, isil se bas nanapadao na assada. :-)
Jook, Amera i Izraela se nanapadao. Mora da su Mengh, Palmira i Deir Zor u Kaliforniji. :-)
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#19773 Re: IRAN

Post by General War »

salik79 wrote:
Jook, Amera i Izraela se nanapadao. Mora da su Mengh, Palmira i Deir Zor u Kaliforniji. :-)
Aha, isil uzeo od asada.
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#19774 Re: IRAN

Post by King Theoden »

Maraschino wrote:
Dino34 wrote: Koji kingčina jbt :lol:
Čovjek živi ko hadžija. Igra se čega hoće, dovodi koga hoće i ima love ko blata.
Bukvalno tako.
Prica mi covjek koji je radio na njegovim dvorcima. :-) To se opisati ne moze taj raskos.
Vjerujem. Gledao sam snimke iz groznog. Čovječe, limuzina ko u priči. Dovoljno je pogledati slike samog grada.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#19775 Re: IRAN

Post by salik79 »

General War wrote:
salik79 wrote:
Jook, Amera i Izraela se nanapadao. Mora da su Mengh, Palmira i Deir Zor u Kaliforniji. :-)
Aha, isil uzeo od asada.
Ne od Asada, nego od SAA. Osim herojskog Zora. Da li si ti, uopce, pratio rat u Siriji?! Ovo mi postaje izlisno komentarisati.
Post Reply