Aha, isil se bas nanapadao na assada.salik79 wrote:Pa i slikaju se. I s njim i sa desetinama kopija.General War wrote:Mogu se sad slikat sa njimsalik79 wrote: Aha, skidali, skidali![]()
Ovoga skidose nakon sto je usao u njihov zracni prostor. Isto kao i RQ-170, samo sto su njega "dovabili", umjesto da ga razvale kao ovoga.![]()
Zato su ameri i izrelci dovabili hiljade hezbolahovaca i IRG-ovaca da ostanu po sirijskim i irackim pustinjama.
Lijepo je od tebe da priznas da su Isil, Al-qaida i njihovi ogranci americki i izraelski proxyji
Neki to i dan danas nijecu, pa cak i ismijavaju.
IRAN
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19751 Re: IRAN
- Nadzornik
- Posts: 13784
- Joined: 30/05/2011 12:25
#19752 Re: IRAN
Iranci lupaju Amere rodjo a ne ja...General War wrote: Ne lupaj, to je predator srusen u jemenu.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19753 Re: IRAN
...i potopili nosac avionaVizionar 1985 wrote:Izgleda su im dva oborili. Ovog Sokola i nekog Tritona.
-
Baki19
- Posts: 141
- Joined: 15/02/2019 22:38
#19754 Re: IRAN
Amerika svojim agresivnim ponasanjem ujedinjuju muslimane i sigurno je da se Amerika nece dobro provesti u Iranu. Mogu samo da bombarduju sa krstarice ali Iran ce im potopiti krstarice i bice im gore nego na Pearl Harbour.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19755 Re: IRAN
...ti samo postavljas lazne slike, a ni to dobro ne radisNadzornik wrote:Iranci lupaju Amere rodjo a ne ja...General War wrote: Ne lupaj, to je predator srusen u jemenu.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19756 Re: IRAN
Baki19 wrote:Amerika svojim agresivnim ponasanjem ujedinjuju muslimane i sigurno je da se Amerika nece dobro provesti u Iranu. Mogu samo da bombarduju sa krstarice ali Iran ce im potopiti krstarice i bice im gore nego na Pearl Harbour.
Ja eno asadovci i nusra se ljube, hutiji u zagrljaju sa KSA.
Promjeni droge.
- Nadzornik
- Posts: 13784
- Joined: 30/05/2011 12:25
#19757 Re: IRAN
Lako je bi ti na strani jaceg rodjo.General War wrote: Promjeni droge.
- Sanjarko
- Posts: 28432
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#19758 Re: IRAN
Ma konfliktne informacije. Ja procitao maloprije da su im Tritona oborili a ne Sokola. Mislio dva ali jednog su skinuli samo kojeg. Znam da su im dva Reaper-a dosad valjda u Jemenu skinuli. Da su napali Huti elektranu u SA i jos neke mete. Potvrdzeno je rusenje u Jemenu jednog Reaper-a ali drugog nije potvrdzeno ali jest potvrdzen pokusaj skidanja istog.General War wrote:...i potopili nosac avionaVizionar 1985 wrote:Izgleda su im dva oborili. Ovog Sokola i nekog Tritona.
Jbg smjenjuju se informacije. A nemogu sve upratiti.
- Point.
- Posts: 33493
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#19759 Re: IRAN
Ulupa ih Iran malo. Traže Trumpovi jastrebovi razlog za napad.
- Nadzornik
- Posts: 13784
- Joined: 30/05/2011 12:25
#19760 Re: IRAN
Baki19 wrote:Amerika svojim agresivnim ponasanjem ujedinjuju muslimane i sigurno je da se Amerika nece dobro provesti u Iranu. Mogu samo da bombarduju sa krstarice ali Iran ce im potopiti krstarice i bice im gore nego na Pearl Harbour.
Zatim ce Iran poslati Perzijske cilime a Rusi poslati gas za podno grijanje...
- Sanjarko
- Posts: 28432
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#19761 Re: IRAN
A Japan i Kina klima uredzaje.Nadzornik wrote:Baki19 wrote:Amerika svojim agresivnim ponasanjem ujedinjuju muslimane i sigurno je da se Amerika nece dobro provesti u Iranu. Mogu samo da bombarduju sa krstarice ali Iran ce im potopiti krstarice i bice im gore nego na Pearl Harbour.
Zatim ce Iran poslati Perzijske cilime a Rusi poslati gas za podno grijanje...
-
Baki19
- Posts: 141
- Joined: 15/02/2019 22:38
#19762 Re: IRAN
Glavno je da Turska podrzava Iran kao i ruski muslimani. Ramzan Kadirov u slucaju rata SADa sa Iranom, spreman je poslati borce iz Rusije da brane Iran. Iran je pun oruzja i pjesadijski su u prednosti. Ameri su kukavice i ne smiju ratovati pjesadijski sa Irancima. Rusija i Kina ce opremiti najmodernijem oruzju Iran da bi Iran mogao poraziti Ameriku i Izrael.General War wrote:Baki19 wrote:Amerika svojim agresivnim ponasanjem ujedinjuju muslimane i sigurno je da se Amerika nece dobro provesti u Iranu. Mogu samo da bombarduju sa krstarice ali Iran ce im potopiti krstarice i bice im gore nego na Pearl Harbour.![]()
Ja eno asadovci i nusra se ljube, hutiji u zagrljaju sa KSA.
Promjeni droge.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19763 Re: IRAN
Nije nego na strani normalnijeg rodjo.Nadzornik wrote:Lako je bi ti na strani jaceg rodjo.General War wrote: Promjeni droge.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19764 Re: IRAN
Baki19 wrote:Glavno je da Turska podrzava Iran kao i ruski muslimani. Ramzan Kadirov u slucaju rata SADa sa Iranom, spreman je poslati borce iz Rusije da brane Iran. Iran je pun oruzja i pjesadijski su u prednosti. Ameri su kukavice i ne smiju ratovati pjesadijski sa Irancima. Rusija i Kina ce opremiti najmodernijem oruzju Iran da bi Iran mogao poraziti Ameriku i Izrael.General War wrote:Baki19 wrote:Amerika svojim agresivnim ponasanjem ujedinjuju muslimane i sigurno je da se Amerika nece dobro provesti u Iranu. Mogu samo da bombarduju sa krstarice ali Iran ce im potopiti krstarice i bice im gore nego na Pearl Harbour.![]()
Ja eno asadovci i nusra se ljube, hutiji u zagrljaju sa KSA.
Promjeni droge.
Kazem ja, promjeni droge...eno ih u siriji pa ih zbrsase ameri i izraelci
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19765 Re: IRAN
Global hawk-a oborili.Vizionar 1985 wrote:Ma konfliktne informacije. Ja procitao maloprije da su im Tritona oborili a ne Sokola. Mislio dva ali jednog su skinuli samo kojeg. Znam da su im dva Reaper-a dosad valjda u Jemenu skinuli. Da su napali Huti elektranu u SA i jos neke mete. Potvrdzeno je rusenje u Jemenu jednog Reaper-a ali drugog nije potvrdzeno ali jest potvrdzen pokusaj skidanja istog.General War wrote:...i potopili nosac avionaVizionar 1985 wrote:Izgleda su im dva oborili. Ovog Sokola i nekog Tritona.
Jbg smjenjuju se informacije. A nemogu sve upratiti.
-
Baki19
- Posts: 141
- Joined: 15/02/2019 22:38
#19766 Re: IRAN
Otkad su Amerikanci normalni? Ja navijam za moju vjeru jer muslimani su braca i za mene je isto, bio on crnac, bijelac, zute rase samo je meni bitno da je musliman.General War wrote:Nije nego na strani normalnijeg rodjo.Nadzornik wrote:Lako je bi ti na strani jaceg rodjo.General War wrote: Promjeni droge.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19767 Re: IRAN
Pa sta ima tu normalno ako ti je kriterij tvoja vjera, a ne ispravno od pogresnog.Baki19 wrote:
Otkad su Amerikanci normalni? Ja navijam za moju vjeru jer muslimani su braca i za mene je isto, bio on crnac, bijelac, zute rase samo je meni bitno da je musliman.
a ima i u americi muslimana
-
Baki19
- Posts: 141
- Joined: 15/02/2019 22:38
#19768 Re: IRAN
Pitaj ih kako zive u Americi.General War wrote:Pa sta ima tu normalno ako ti je kriterij tvoja vjera, a ne ispravno od pogresnog.Baki19 wrote:
Otkad su Amerikanci normalni? Ja navijam za moju vjeru jer muslimani su braca i za mene je isto, bio on crnac, bijelac, zute rase samo je meni bitno da je musliman.
a ima i u americi muslimana
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19769 Re: IRAN
Jos nisam cuo ijednog da je pobjegao od tamo, dok ovi tvoje vjere pobjegose od silne miline irana i ostalih muslimanskih zemalja.Baki19 wrote:Pitaj ih kako zive u Americi.General War wrote:Pa sta ima tu normalno ako ti je kriterij tvoja vjera, a ne ispravno od pogresnog.Baki19 wrote:
Otkad su Amerikanci normalni? Ja navijam za moju vjeru jer muslimani su braca i za mene je isto, bio on crnac, bijelac, zute rase samo je meni bitno da je musliman.
a ima i u americi muslimana
- Point.
- Posts: 33493
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#19770 Re: IRAN
Jaran moj u Dallasu super živi kaže. Od radnog kolege stari i dvojica braće žive u Njujorku, super im je, razvili porodični biznis, žive američki san.Baki19 wrote:Pitaj ih kako zive u Americi.General War wrote:Pa sta ima tu normalno ako ti je kriterij tvoja vjera, a ne ispravno od pogresnog.Baki19 wrote:
Otkad su Amerikanci normalni? Ja navijam za moju vjeru jer muslimani su braca i za mene je isto, bio on crnac, bijelac, zute rase samo je meni bitno da je musliman.
a ima i u americi muslimana
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#19771 Re: IRAN
Sta i gdje zavrsi?General War wrote:Pitaj izrael kako zavrsisalik79 wrote:Svaki koji nadleti Iran zavrsiti ce kao i ovaj.General War wrote:![]()
Jah, nema cime vise nadlijetat iran![]()
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#19772 Re: IRAN
Jook, Amera i Izraela se nanapadao. Mora da su Mengh, Palmira i Deir Zor u Kaliforniji.General War wrote:Aha, isil se bas nanapadao na assada.salik79 wrote:Pa i slikaju se. I s njim i sa desetinama kopija.General War wrote: Mogu se sad slikat sa njim![]()
Zato su ameri i izrelci dovabili hiljade hezbolahovaca i IRG-ovaca da ostanu po sirijskim i irackim pustinjama.
Lijepo je od tebe da priznas da su Isil, Al-qaida i njihovi ogranci americki i izraelski proxyji
Neki to i dan danas nijecu, pa cak i ismijavaju.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19773 Re: IRAN
Aha, isil uzeo od asada.salik79 wrote:
Jook, Amera i Izraela se nanapadao. Mora da su Mengh, Palmira i Deir Zor u Kaliforniji.
- King Theoden
- Posts: 14454
- Joined: 21/11/2018 13:15
#19774 Re: IRAN
Vjerujem. Gledao sam snimke iz groznog. Čovječe, limuzina ko u priči. Dovoljno je pogledati slike samog grada.Maraschino wrote:Bukvalno tako.Dino34 wrote: Koji kingčina jbt
Čovjek živi ko hadžija. Igra se čega hoće, dovodi koga hoće i ima love ko blata.
Prica mi covjek koji je radio na njegovim dvorcima.To se opisati ne moze taj raskos.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#19775 Re: IRAN
Ne od Asada, nego od SAA. Osim herojskog Zora. Da li si ti, uopce, pratio rat u Siriji?! Ovo mi postaje izlisno komentarisati.General War wrote:Aha, isil uzeo od asada.salik79 wrote:
Jook, Amera i Izraela se nanapadao. Mora da su Mengh, Palmira i Deir Zor u Kaliforniji.

