FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
tcz
- Posts: 1747
- Joined: 15/07/2005 12:28
#1976 Re: FK Sarajevo - Europa League
Kada dodje taj trenutak,
Kad mi dodje sudnji dan,
i pred Bogom ja sam spreman
ljubav da ti dam.
Kada umrem i odem
i kad me ne bude,
ja cu zaliti samo
sto nisam uz tebe.
I na onom svijetu tamo
cut ce se moj glas:
Bordo-bijeli cijeli zivot
ja navij'o sam za vas!
Leo leo leo leo leo leo leo o la
Kad mi dodje sudnji dan,
i pred Bogom ja sam spreman
ljubav da ti dam.
Kada umrem i odem
i kad me ne bude,
ja cu zaliti samo
sto nisam uz tebe.
I na onom svijetu tamo
cut ce se moj glas:
Bordo-bijeli cijeli zivot
ja navij'o sam za vas!
Leo leo leo leo leo leo leo o la
-
Pitari-CHWIILA
- Posts: 323
- Joined: 24/08/2011 16:18
#1977 Re: FK Sarajevo - Europa League
Prije pola sahata perem auto u praonici iza istoka. Ma mogo sam bilo gdje al et , merak mi bio da malo promahalam oko svetinje. Dva kombija "police" sa kornjacama su vec gore. Nisu jos obuceni u oklope a kroz otovrena vrata vidim oklope , velike pendreke itd. Prilicno mirno oko stadiona..kafana "MASNOCA" poluprazna.Nekoliko nasih vec ubacuju koreografiju na sjever. Sretnem . Lava Jesenkovica i priupitam za njegovo misljenje. Nista novo mi nije reko osim nesto sto do sada nisam cuo. Kaze ..nasi su fizicki spremni do bola...kontam aferim , kondicioni treneru.
Pitam drota do kada su one ograde otvorena da se moze proci pored stadiona , kaze do 15 h , tada pocinje KDZ pregled i nema nikom vise proci..
Uglavnom , tonight..samo strpljivo i bice AkoBogda sve Hairli. Zabicemo im 2 kom..uz Allahovu Milost. Znaci bez produzetaka..

Pitam drota do kada su one ograde otvorena da se moze proci pored stadiona , kaze do 15 h , tada pocinje KDZ pregled i nema nikom vise proci..
Uglavnom , tonight..samo strpljivo i bice AkoBogda sve Hairli. Zabicemo im 2 kom..uz Allahovu Milost. Znaci bez produzetaka..
- vozač
- Posts: 1731
- Joined: 19/02/2010 11:46
#1978 Re: FK Sarajevo - Europa League
haj bolan ne sekiraj se, bordo bijeli dres galate (uspomena iz istambula), bez ikakvih obilježja i natpisa, samo mali lav na rukavu, kad priđeš na 20 centi tek onda vidiš kako riče, savršeno se uklapa na tribini, nije onaj bordo žuti, pa nisam baš toliki papak, još bi trebao i tursku zastavu ponijetiledeni_caj wrote:Kakva ba galata haveru?vozač wrote:dresovi oprani ... fcs + galata,
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#1979 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ne sekiram se ja, cak sta vise, jebe mi se. Tvoja stvar.

- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1980 Re: FK Sarajevo - Europa League
Kol'ko još? 
- Tayyip
- Posts: 620
- Joined: 22/07/2012 19:49
- Location: Sumbuluša - između Kovača i Vratnika
#1982 Re: FK Sarajevo - Europa League
JURIŠ! SATIRI!
-
chsk
- Posts: 266
- Joined: 12/11/2010 23:18
#1983 Re: FK Sarajevo - Europa League
http://www.timeanddate.com/countdown/ge ... O+-+levski#Sarajevo_Grad wrote:Kol'ko još?
Eh, kad se sjetim, pisalo je i 4 days

- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1984 Re: FK Sarajevo - Europa League
To druže.
Ma valja dočekati ovo, isto k'o da dijete čekam. 
- hary
- Posts: 847
- Joined: 16/02/2005 17:08
- Location: Sarajevo
#1985 Re: FK Sarajevo - Europa League
Sporo je ovo, imal sta brze 
-
žuti
- Posts: 562
- Joined: 11/04/2011 13:04
#1986 Re: FK Sarajevo - Europa League
Hoce li biti prenosa na tv=?
- Ce-de-vi-ta
- Posts: 133
- Joined: 23/07/2008 02:27
#1987 Re: FK Sarajevo - Europa League
Hoce, FACE-TV
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
#1988 Re: FK Sarajevo - Europa League
Ubi me nervoza, jebem ti tito majku... Hoćel' više tih 9 sati....
P.S.
Imam neku šuhvu, da će mi neki evropa navijač zauzeti stolicu, ato bi bilo jako ružno
P.S.
Imam neku šuhvu, da će mi neki evropa navijač zauzeti stolicu, ato bi bilo jako ružno
- Salah ad-Din
- Posts: 1324
- Joined: 05/05/2012 15:08
#1989 Re: FK Sarajevo - Europa League
Obuća, dođi ranije 
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#1990 Re: FK Sarajevo - Europa League
Obuca9 wrote:Ubi me nervoza, jebem ti tito majku... Hoćel' više tih 9 sati....
P.S.
Imam neku šuhvu, da će mi neki evropa navijač zauzeti stolicu, ato bi bilo jako ružno
-
chsk
- Posts: 266
- Joined: 12/11/2010 23:18
#1991 Re: FK Sarajevo - Europa League
Zato u 8 na Haseta i bez brigeObuca9 wrote:Ubi me nervoza, jebem ti tito majku... Hoćel' više tih 9 sati....
P.S.
Imam neku šuhvu, da će mi neki evropa navijač zauzeti stolicu, ato bi bilo jako ružno
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1992 Re: FK Sarajevo - Europa League
Sema, treb'o si je odsarafiti i ponjeti kuci, pa kad zatreba tj. do prve slijedece utakmice na AFH doneses prisarafis i samo je tvoja.Obuca9 wrote:Ubi me nervoza, jebem ti tito majku... Hoćel' više tih 9 sati....
P.S.
Imam neku šuhvu, da će mi neki evropa navijač zauzeti stolicu, ato bi bilo jako ružno
Znam, bice dosta ovih derbi navijaca, ali sta da se radi..valja 12 000 popuniti.
Neki cudan osjecaj nervoze. Kombinacija izlaska na neki zeznuti ispit i izlaska sa nekom predobrom trebicom...
- vozač
- Posts: 1731
- Joined: 19/02/2010 11:46
#1993 Re: FK Sarajevo - Europa League
misliš da ćeš sjeditiObuca9 wrote:Ubi me nervoza, jebem ti tito majku... Hoćel' više tih 9 sati....
P.S.
Imam neku šuhvu, da će mi neki evropa navijač zauzeti stolicu, ato bi bilo jako ružno
- vozač
- Posts: 1731
- Joined: 19/02/2010 11:46
#1994 Re: FK Sarajevo - Europa League
jel nam to na fin način saopštavaš da ti se ide u halu-LIBERO- wrote:Sema, treb'o si je odsarafiti i ponjeti kuci, pa kad zatreba tj. do prve slijedece utakmice na AFH doneses prisarafis i samo je tvoja.Obuca9 wrote:Ubi me nervoza, jebem ti tito majku... Hoćel' više tih 9 sati....
P.S.
Imam neku šuhvu, da će mi neki evropa navijač zauzeti stolicu, ato bi bilo jako ružno
Znam, bice dosta ovih derbi navijaca, ali sta da se radi..valja 12 000 popuniti.
Neki cudan osjecaj nervoze. Kombinacija izlaska na neki zeznuti ispit i izlaska sa nekom predobrom trebicom...
-
pOZz
- Posts: 1865
- Joined: 22/10/2007 18:01
- Location: Sarajevo
#1995 Re: FK Sarajevo - Europa League
Druže, jeb'o Galatu u svakom pogledu.vozač wrote:haj bolan ne sekiraj se, bordo bijeli dres galate (uspomena iz istambula), bez ikakvih obilježja i natpisa, samo mali lav na rukavu, kad priđeš na 20 centi tek onda vidiš kako riče, savršeno se uklapa na tribini, nije onaj bordo žuti, pa nisam baš toliki papak, još bi trebao i tursku zastavu ponijeti
Mene tolika neka tuga obuzme kad vidim nečiji drugi dres ili bilo šta tuđe na tribini.
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#1996 Re: FK Sarajevo - Europa League
Manite se dresova drugih klubova na Koševu.
Zbog toga i ne volim ove tekme u EL ili LP.
- ruud
- Posts: 4129
- Joined: 30/07/2008 15:29
#1997 Re: FK Sarajevo - Europa League
jel frka doći sa crvenim Realovim dresom?
- UltrasNaBaterije
- Posts: 580
- Joined: 28/08/2009 14:51
- Location: Grbavica-zgrade u nizu, u kopu-jedan drugom uvijek blizu
#1998 Re: FK Sarajevo - Europa League
Sretno ljudi večeras, valjda će biti pošteno suđenje, a igrom ne sumnjam da ćete ih razvalit.
Bugarske čkepi.
Bugarske čkepi.
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#2000 Re: FK Sarajevo - Europa League
@Vozac, da je Bogdo to...ovako ko ce do 9 sve ovo istrpiti 
