FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#1976 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by tcz »

Kada dodje taj trenutak,
Kad mi dodje sudnji dan,
i pred Bogom ja sam spreman
ljubav da ti dam.

Kada umrem i odem
i kad me ne bude,
ja cu zaliti samo
sto nisam uz tebe.

I na onom svijetu tamo
cut ce se moj glas:
Bordo-bijeli cijeli zivot
ja navij'o sam za vas!

Leo leo leo leo leo leo leo o la
Pitari-CHWIILA
Posts: 323
Joined: 24/08/2011 16:18

#1977 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Pitari-CHWIILA »

Prije pola sahata perem auto u praonici iza istoka. Ma mogo sam bilo gdje al et , merak mi bio da malo promahalam oko svetinje. Dva kombija "police" sa kornjacama su vec gore. Nisu jos obuceni u oklope a kroz otovrena vrata vidim oklope , velike pendreke itd. Prilicno mirno oko stadiona..kafana "MASNOCA" poluprazna.Nekoliko nasih vec ubacuju koreografiju na sjever. Sretnem . Lava Jesenkovica i priupitam za njegovo misljenje. Nista novo mi nije reko osim nesto sto do sada nisam cuo. Kaze ..nasi su fizicki spremni do bola...kontam aferim , kondicioni treneru.
Pitam drota do kada su one ograde otvorena da se moze proci pored stadiona , kaze do 15 h , tada pocinje KDZ pregled i nema nikom vise proci..
Uglavnom , tonight..samo strpljivo i bice AkoBogda sve Hairli. Zabicemo im 2 kom..uz Allahovu Milost. Znaci bez produzetaka.. :-D :-D
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#1978 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

ledeni_caj wrote:
vozač wrote:dresovi oprani ... fcs + galata,
Kakva ba galata haveru? :D
haj bolan ne sekiraj se, bordo bijeli dres galate (uspomena iz istambula), bez ikakvih obilježja i natpisa, samo mali lav na rukavu, kad priđeš na 20 centi tek onda vidiš kako riče, savršeno se uklapa na tribini, nije onaj bordo žuti, pa nisam baš toliki papak, još bi trebao i tursku zastavu ponijeti :lol:
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#1979 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by ledeni_caj »

Ne sekiram se ja, cak sta vise, jebe mi se. Tvoja stvar. :D :D
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1980 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Kol'ko još? :mrgreen:
User avatar
M_e_m_o
Posts: 259
Joined: 15/04/2009 17:26

#1981 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by M_e_m_o »



:mrgreen:
User avatar
Tayyip
Posts: 620
Joined: 22/07/2012 19:49
Location: Sumbuluša - između Kovača i Vratnika

#1982 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Tayyip »

JURIŠ! SATIRI!
chsk
Posts: 266
Joined: 12/11/2010 23:18

#1983 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by chsk »

Sarajevo_Grad wrote:Kol'ko još? :mrgreen:
http://www.timeanddate.com/countdown/ge ... O+-+levski#

Eh, kad se sjetim, pisalo je i 4 days :mrgreen: Image
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1984 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

To druže. :thumbup: Ma valja dočekati ovo, isto k'o da dijete čekam. :mrgreen:
User avatar
hary
Posts: 847
Joined: 16/02/2005 17:08
Location: Sarajevo

#1985 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by hary »

Sporo je ovo, imal sta brze :lol:
žuti
Posts: 562
Joined: 11/04/2011 13:04

#1986 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by žuti »

Hoce li biti prenosa na tv=?
User avatar
Ce-de-vi-ta
Posts: 133
Joined: 23/07/2008 02:27

#1987 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Ce-de-vi-ta »

Hoce, FACE-TV
User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#1988 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Obuca9 »

Ubi me nervoza, jebem ti tito majku... Hoćel' više tih 9 sati....

P.S.
Imam neku šuhvu, da će mi neki evropa navijač zauzeti stolicu, ato bi bilo jako ružno :x
User avatar
Salah ad-Din
Posts: 1324
Joined: 05/05/2012 15:08

#1989 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Salah ad-Din »

Obuća, dođi ranije :)
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#1990 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by bordo gandalf »

Obuca9 wrote:Ubi me nervoza, jebem ti tito majku... Hoćel' više tih 9 sati....

P.S.
Imam neku šuhvu, da će mi neki evropa navijač zauzeti stolicu, ato bi bilo jako ružno :x
:mrgreen:
chsk
Posts: 266
Joined: 12/11/2010 23:18

#1991 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by chsk »

Obuca9 wrote:Ubi me nervoza, jebem ti tito majku... Hoćel' više tih 9 sati....

P.S.
Imam neku šuhvu, da će mi neki evropa navijač zauzeti stolicu, ato bi bilo jako ružno :x
Zato u 8 na Haseta i bez brige
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1992 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by -LIBERO- »

Obuca9 wrote:Ubi me nervoza, jebem ti tito majku... Hoćel' više tih 9 sati....

P.S.
Imam neku šuhvu, da će mi neki evropa navijač zauzeti stolicu, ato bi bilo jako ružno :x
Sema, treb'o si je odsarafiti i ponjeti kuci, pa kad zatreba tj. do prve slijedece utakmice na AFH doneses prisarafis i samo je tvoja.
Znam, bice dosta ovih derbi navijaca, ali sta da se radi..valja 12 000 popuniti.

Neki cudan osjecaj nervoze. Kombinacija izlaska na neki zeznuti ispit i izlaska sa nekom predobrom trebicom... :D
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#1993 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

Obuca9 wrote:Ubi me nervoza, jebem ti tito majku... Hoćel' više tih 9 sati....

P.S.
Imam neku šuhvu, da će mi neki evropa navijač zauzeti stolicu, ato bi bilo jako ružno :x
misliš da ćeš sjediti 8)
User avatar
vozač
Posts: 1731
Joined: 19/02/2010 11:46

#1994 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by vozač »

-LIBERO- wrote:
Obuca9 wrote:Ubi me nervoza, jebem ti tito majku... Hoćel' više tih 9 sati....

P.S.
Imam neku šuhvu, da će mi neki evropa navijač zauzeti stolicu, ato bi bilo jako ružno :x
Sema, treb'o si je odsarafiti i ponjeti kuci, pa kad zatreba tj. do prve slijedece utakmice na AFH doneses prisarafis i samo je tvoja.
Znam, bice dosta ovih derbi navijaca, ali sta da se radi..valja 12 000 popuniti.

Neki cudan osjecaj nervoze. Kombinacija izlaska na neki zeznuti ispit i izlaska sa nekom predobrom trebicom... :D
jel nam to na fin način saopštavaš da ti se ide u halu :D
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#1995 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by pOZz »

vozač wrote:haj bolan ne sekiraj se, bordo bijeli dres galate (uspomena iz istambula), bez ikakvih obilježja i natpisa, samo mali lav na rukavu, kad priđeš na 20 centi tek onda vidiš kako riče, savršeno se uklapa na tribini, nije onaj bordo žuti, pa nisam baš toliki papak, još bi trebao i tursku zastavu ponijeti :lol:
Druže, jeb'o Galatu u svakom pogledu. ;-)

Mene tolika neka tuga obuzme kad vidim nečiji drugi dres ili bilo šta tuđe na tribini. :sad:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1996 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Manite se dresova drugih klubova na Koševu. :-) Zbog toga i ne volim ove tekme u EL ili LP.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#1997 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by ruud »

jel frka doći sa crvenim Realovim dresom?
User avatar
UltrasNaBaterije
Posts: 580
Joined: 28/08/2009 14:51
Location: Grbavica-zgrade u nizu, u kopu-jedan drugom uvijek blizu

#1998 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by UltrasNaBaterije »

Sretno ljudi večeras, valjda će biti pošteno suđenje, a igrom ne sumnjam da ćete ih razvalit.

Bugarske čkepi. :twisted:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1999 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Nije. :mrgreen:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2000 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by -LIBERO- »

@Vozac, da je Bogdo to...ovako ko ce do 9 sve ovo istrpiti :D
Post Reply