jejbez_ideje wrote:Znaci ja sam jedini pacijent kojem grijanje i suh zrak umaste kosu za 2 dana![]()
![]()
Ne salim se....sija ko blic ,od korijena do vrhova ,dan nakon pranja....
Baj d vej.....natakarila sam hulahopku oko glave![]()
![]()
,vidjet cemo sutra kako ce izgledati......
naglo suha kosa mogu biti i hormoni (kao i naglo masna). samo kazem.
