Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
plain vanilla
Posts: 70224
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1976 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Bubalo1 wrote:Pa zar postoji jos neko ko gleda te pokusaje od pjevaca
gledala ja, jutros u 3 nije bilo nista bolje na TV :oops:
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#1977 Re: Hayat

Post by zonbirile »

i ZMBT dobio svoga Botu.Jasmin baš otkačen :lol:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#1978 Re: Hayat

Post by sheilak »

Evo na Hayatu zbori nova bosnjacka elita.

Da nije apsurdno, bilo bi tuzno.
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#1979 Re: Hayat

Post by luckylaka »

sheilak wrote:Evo na Hayatu zbori nova bosnjacka elita.

Da nije apsurdno, bilo bi tuzno.
Koja brate jel dijasporska :-)
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#1980 Re: Hayat

Post by sheilak »

Ne, ovi domicilni palamude o smislu postojanja, o neobicnosti, eksperimentiranju sa vlastitim identitetom, etc. Iz udobnih vila, stecenih na vrlo neobican nacin. :wink:
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#1981 Re: Hayat

Post by karanana »

ne losa ova crnogorka.

direktor mi lici na nekog sexualnog manijaka, pogledom jebe.
ili ako ne manijaka, u najmanju ruku sex perverznjaka slicnog meni.
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2684
Joined: 07/05/2009 19:51

#1982 Re: Hayat

Post by Magarece_godine »

Kazu obilaze ih ljudi sa CNN-a posljednih dana, dal' zbog televizije ili zbog kupovine zgrade u Vogosci ...
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#1983 Re: Hayat

Post by ratata »

karanana wrote:ne losa ova crnogorka.

direktor mi lici na nekog sexualnog manijaka, pogledom jebe.
ili ako ne manijaka, u najmanju ruku sex perverznjaka slicnog meni.
dish je notorna dvocjevka :mrgreen: :run:
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#1984 Re: Hayat

Post by zonbirile »

diša zaloji na onu malu iz CG,inače loji na muškiće :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#1985 Re: Hayat

Post by karanana »

evo nekih dobrih trebica. valjda biraju ostatak da napune broj od 100. nadam se da ce sto vise dobrih kokica probrati, mislim da hoce.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70224
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1986 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

karanana wrote:evo nekih dobrih trebica. valjda biraju ostatak da napune broj od 100. nadam se da ce sto vise dobrih kokica probrati, mislim da hoce.
ma onaj Fikret smara
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#1987 Re: Hayat

Post by karanana »

ma samo nek izabere kokice, na njega se ni ne osvrcem nit ga slusam.

cao jovana.

a machicha veceras allahu. vidi one crnke.
evo mene
Posts: 281
Joined: 11/09/2009 14:16

#1988 Re: Hayat

Post by evo mene »

Pa ko da ga pravi. Nema više Adnana i Arduane. Nema više nikoga...
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#1989 Re: Hayat

Post by karanana »

dobra crnka, nikolina novakovic.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70224
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#1990 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

samo im direktor falio da bali na one u minicima :D
pianist
Posts: 223
Joined: 04/03/2008 22:11

#1991 Re: Hayat

Post by pianist »

Sta je ovo, pokrenuli i Hayat Music sad :)
User avatar
iPod
Posts: 1801
Joined: 20/11/2006 17:20

#1992 Re: Hayat

Post by iPod »

pianist wrote:Sta je ovo, pokrenuli i Hayat Music sad :)
evo internet stream mms://195.222.33.198:7075/
mahalik
Posts: 1999
Joined: 12/09/2009 16:48

#1993 Re: Hayat

Post by mahalik »

Jesenja shema blago receno smece
Nakon dugog i toplog ljeta Hayat TV spremna je svoju novu programsku shemu prezentirati gledaocima. Izvanredan spoj vrhunskih serijskih i filmskih naslova te jednako kvalitetnih emisija vlastite produkcije samo je dio onoga što je Hayatova ekipa pripremila svojoj vjernoj publici.

Na zadovoljstvo mnogih gledalaca porodica Tekin odnosno mega popularna serija „Kad lišće pada“ ponovno se vraća na male ekrane, a gledaoci će nastavak zamršene životne priče ove konzervatvine turske porodice moći pratiti svakog radnog dana od 20:10 sati i to već od 29. augusta.

Dramska kriminalistička serija „Staklena kuća“ zasigurno će unijeti pravo osvježenje na male ekrane kada je serijski program u pitanju.

Naime, ovog puta riječ je o bugarskoj seriji koja prati dešavanja u visokom jet set društvu. Mafija, ubistva, prevare, preljube, a sve to začinjeno vrhunskom produkcijom i kvalitetom slike. Serija se odnedavno emituje u Hrvatskoj, a uskoro će početi i u Srbiji. Veliki uspjeh imala je u Makedoniji i ostalim zemljama Balkana, a sada je došao red i na bh. publiku. Seriju „Staklena kuća“ gledat ćete od 29. avgusta u terminu od 22:20 sati.

Kada je riječ o projektima iz vlastite produkcije, akcent je stavljen na četvrtu sezonu najpopularnijeg show programa u BiH - „Zvijezda možeš biti ti“. Rekordnih 8000 kandidata prijavilo se za četvrtu sezonu, ali samo njih 40 dobija priliku da od 2. septembra svakog petka u 21 sat pjeva u showu uživo. Domaćini četvrte sezone su Fikret Hodžić i Šejla Salihefendić, a u Nominacijama koje počinju 3. septembra u 20 sati Šejli će se u voditeljskoj ulozi pridružiti Igor Todorovac.

Svima već dobro poznata i draga ekipa jutarnjeg programa Hayat TV-a vraća se na male ekrane. Informacije iz prve ruke, zanimljive priče s terena, zanimljivi gosti iz svijeta kulture, sporta, medicine, estrade, samo su neki od sadržaja koje vam priprema Hayatov tim za nastupajuću jesen, te poziva sve gledaoce da svoju prvu jutarnju kafu 1. septembra od 6:30 sati popiju upravo uz najgledaniji program na nivou države, odnosno DJS.

Na ekrane se vraćaju i „Slučajevi X“. Emisija je i dalje konceptualno ista, dakle objedinjavat će ‘reality’ avanture u noćnim policijskim patrolama i objektivne prikaze sa subjektivnim iskazima protagonista zamršenih kriminalnih slučajeva. Ovo je emisija koja nije namijenjena mlađim od 18 godina, iako bi oni trebalo da je pogledaju, jer upravo Slučajevi X odražavaju stvarno i činjenično stanje u našoj zemlji.

Za kraj Hayat TV najavljuje dugoočekivani nastavak Ninja ratnika, koji dolazi u vidu nepobjedivih banzuka. Mega popularnost Ninja ratnika uz još zabavnije i smješnije komentatore Kerima i Igora svakako je sve vas prikovala barem 20 minuta dnevno uz male ekrane kada ste se sa svojim najbližima dobro nasmijali i zabavili. U svoje kalendare zabilježite 5. septembar kada je na programu premijera zabavno-sportskog showa Banzuke!
teve
TalkTalkTalk
Posts: 119
Joined: 25/03/2011 01:37

#1994 Re: Hayat

Post by TalkTalkTalk »

Znaci Hayat isto ce sve emitovati pa reprizirati jos jednu godinu... A ta serija STAKLEN DOM ide na hr rtlu, i losa je, pomjerili su joj termin, nije vise ni u primetimeu. Razocarana, sad cekam OBN..
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#1995 Re: Hayat

Post by campa_xxx »

pianist wrote:Sta je ovo, pokrenuli i Hayat Music sad :)
Ima li na kablovskoj ili...?
User avatar
campa_xxx
Posts: 4082
Joined: 23/11/2007 22:04
Location: Metropola

#1996 Re: Hayat

Post by campa_xxx »

....ma ja..
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#1997 Re: Hayat

Post by just principe »

iPod wrote:
pianist wrote:Sta je ovo, pokrenuli i Hayat Music sad :)
evo internet stream mms://195.222.33.198:7075/

vjerovatno je i to pokrenuto samo za dijasporce :roll:
User avatar
iPod
Posts: 1801
Joined: 20/11/2006 17:20

#1998 Re: Hayat

Post by iPod »

Eh ne znam za to, ali ima ga na Moja TV od BH Telecoma, mada koliko se sjecam prijasnjih tekstova, ovaj kanal ce ici i u kablovsku,a i na satelit.
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#1999 Re: Hayat

Post by just principe »

Ovaj ramazanski program snime 3-4 mjeseca ranije, a ko fole se pretvaraju da cekaju iftar :run:
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#2000 Re: Hayat

Post by ema_ »

just principe wrote:Ovaj ramazanski program snime 3-4 mjeseca ranije, a ko fole se pretvaraju da cekaju iftar :run:

Niđe veze :roll:
Post Reply