gledala ja, jutros u 3 nije bilo nista bolje na TVBubalo1 wrote:Pa zar postoji jos neko ko gleda te pokusaje od pjevaca
Hayat
Moderator: anex
- plain vanilla
- Posts: 70224
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#1976 Re: Hayat
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#1977 Re: Hayat
i ZMBT dobio svoga Botu.Jasmin baš otkačen 
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#1978 Re: Hayat
Evo na Hayatu zbori nova bosnjacka elita.
Da nije apsurdno, bilo bi tuzno.
Da nije apsurdno, bilo bi tuzno.
- luckylaka
- Posts: 26211
- Joined: 15/01/2010 06:28
#1979 Re: Hayat
Koja brate jel dijasporskasheilak wrote:Evo na Hayatu zbori nova bosnjacka elita.
Da nije apsurdno, bilo bi tuzno.
- sheilak
- Posts: 17840
- Joined: 29/12/2006 21:44
- Location: kod njega
#1980 Re: Hayat
Ne, ovi domicilni palamude o smislu postojanja, o neobicnosti, eksperimentiranju sa vlastitim identitetom, etc. Iz udobnih vila, stecenih na vrlo neobican nacin. 
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#1981 Re: Hayat
ne losa ova crnogorka.
direktor mi lici na nekog sexualnog manijaka, pogledom jebe.
ili ako ne manijaka, u najmanju ruku sex perverznjaka slicnog meni.
direktor mi lici na nekog sexualnog manijaka, pogledom jebe.
ili ako ne manijaka, u najmanju ruku sex perverznjaka slicnog meni.
- Magarece_godine
- Posts: 2684
- Joined: 07/05/2009 19:51
#1982 Re: Hayat
Kazu obilaze ih ljudi sa CNN-a posljednih dana, dal' zbog televizije ili zbog kupovine zgrade u Vogosci ...
- ratata
- Posts: 2138
- Joined: 23/02/2010 04:52
- Location: Alipašino
#1983 Re: Hayat
dish je notorna dvocjevkakaranana wrote:ne losa ova crnogorka.
direktor mi lici na nekog sexualnog manijaka, pogledom jebe.
ili ako ne manijaka, u najmanju ruku sex perverznjaka slicnog meni.
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#1984 Re: Hayat
diša zaloji na onu malu iz CG,inače loji na muškiće 
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#1985 Re: Hayat
evo nekih dobrih trebica. valjda biraju ostatak da napune broj od 100. nadam se da ce sto vise dobrih kokica probrati, mislim da hoce.
- plain vanilla
- Posts: 70224
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#1986 Re: Hayat
ma onaj Fikret smarakaranana wrote:evo nekih dobrih trebica. valjda biraju ostatak da napune broj od 100. nadam se da ce sto vise dobrih kokica probrati, mislim da hoce.
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#1987 Re: Hayat
ma samo nek izabere kokice, na njega se ni ne osvrcem nit ga slusam.
cao jovana.
a machicha veceras allahu. vidi one crnke.
cao jovana.
a machicha veceras allahu. vidi one crnke.
-
evo mene
- Posts: 281
- Joined: 11/09/2009 14:16
#1988 Re: Hayat
Pa ko da ga pravi. Nema više Adnana i Arduane. Nema više nikoga...
- plain vanilla
- Posts: 70224
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#1990 Re: Hayat
samo im direktor falio da bali na one u minicima 
-
pianist
- Posts: 223
- Joined: 04/03/2008 22:11
#1991 Re: Hayat
Sta je ovo, pokrenuli i Hayat Music sad 
- iPod
- Posts: 1801
- Joined: 20/11/2006 17:20
#1992 Re: Hayat
evo internet stream mms://195.222.33.198:7075/pianist wrote:Sta je ovo, pokrenuli i Hayat Music sad
-
mahalik
- Posts: 1999
- Joined: 12/09/2009 16:48
#1993 Re: Hayat
Jesenja shema blago receno smece
Nakon dugog i toplog ljeta Hayat TV spremna je svoju novu programsku shemu prezentirati gledaocima. Izvanredan spoj vrhunskih serijskih i filmskih naslova te jednako kvalitetnih emisija vlastite produkcije samo je dio onoga što je Hayatova ekipa pripremila svojoj vjernoj publici.
Na zadovoljstvo mnogih gledalaca porodica Tekin odnosno mega popularna serija „Kad lišće pada“ ponovno se vraća na male ekrane, a gledaoci će nastavak zamršene životne priče ove konzervatvine turske porodice moći pratiti svakog radnog dana od 20:10 sati i to već od 29. augusta.
Dramska kriminalistička serija „Staklena kuća“ zasigurno će unijeti pravo osvježenje na male ekrane kada je serijski program u pitanju.
Naime, ovog puta riječ je o bugarskoj seriji koja prati dešavanja u visokom jet set društvu. Mafija, ubistva, prevare, preljube, a sve to začinjeno vrhunskom produkcijom i kvalitetom slike. Serija se odnedavno emituje u Hrvatskoj, a uskoro će početi i u Srbiji. Veliki uspjeh imala je u Makedoniji i ostalim zemljama Balkana, a sada je došao red i na bh. publiku. Seriju „Staklena kuća“ gledat ćete od 29. avgusta u terminu od 22:20 sati.
Kada je riječ o projektima iz vlastite produkcije, akcent je stavljen na četvrtu sezonu najpopularnijeg show programa u BiH - „Zvijezda možeš biti ti“. Rekordnih 8000 kandidata prijavilo se za četvrtu sezonu, ali samo njih 40 dobija priliku da od 2. septembra svakog petka u 21 sat pjeva u showu uživo. Domaćini četvrte sezone su Fikret Hodžić i Šejla Salihefendić, a u Nominacijama koje počinju 3. septembra u 20 sati Šejli će se u voditeljskoj ulozi pridružiti Igor Todorovac.
Svima već dobro poznata i draga ekipa jutarnjeg programa Hayat TV-a vraća se na male ekrane. Informacije iz prve ruke, zanimljive priče s terena, zanimljivi gosti iz svijeta kulture, sporta, medicine, estrade, samo su neki od sadržaja koje vam priprema Hayatov tim za nastupajuću jesen, te poziva sve gledaoce da svoju prvu jutarnju kafu 1. septembra od 6:30 sati popiju upravo uz najgledaniji program na nivou države, odnosno DJS.
Na ekrane se vraćaju i „Slučajevi X“. Emisija je i dalje konceptualno ista, dakle objedinjavat će ‘reality’ avanture u noćnim policijskim patrolama i objektivne prikaze sa subjektivnim iskazima protagonista zamršenih kriminalnih slučajeva. Ovo je emisija koja nije namijenjena mlađim od 18 godina, iako bi oni trebalo da je pogledaju, jer upravo Slučajevi X odražavaju stvarno i činjenično stanje u našoj zemlji.
Za kraj Hayat TV najavljuje dugoočekivani nastavak Ninja ratnika, koji dolazi u vidu nepobjedivih banzuka. Mega popularnost Ninja ratnika uz još zabavnije i smješnije komentatore Kerima i Igora svakako je sve vas prikovala barem 20 minuta dnevno uz male ekrane kada ste se sa svojim najbližima dobro nasmijali i zabavili. U svoje kalendare zabilježite 5. septembar kada je na programu premijera zabavno-sportskog showa Banzuke!
teve
-
TalkTalkTalk
- Posts: 119
- Joined: 25/03/2011 01:37
#1994 Re: Hayat
Znaci Hayat isto ce sve emitovati pa reprizirati jos jednu godinu... A ta serija STAKLEN DOM ide na hr rtlu, i losa je, pomjerili su joj termin, nije vise ni u primetimeu. Razocarana, sad cekam OBN..
- campa_xxx
- Posts: 4082
- Joined: 23/11/2007 22:04
- Location: Metropola
#1995 Re: Hayat
Ima li na kablovskoj ili...?pianist wrote:Sta je ovo, pokrenuli i Hayat Music sad
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#1997 Re: Hayat
iPod wrote:evo internet stream mms://195.222.33.198:7075/pianist wrote:Sta je ovo, pokrenuli i Hayat Music sad
vjerovatno je i to pokrenuto samo za dijasporce
- iPod
- Posts: 1801
- Joined: 20/11/2006 17:20
#1998 Re: Hayat
Eh ne znam za to, ali ima ga na Moja TV od BH Telecoma, mada koliko se sjecam prijasnjih tekstova, ovaj kanal ce ici i u kablovsku,a i na satelit.
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#1999 Re: Hayat
Ovaj ramazanski program snime 3-4 mjeseca ranije, a ko fole se pretvaraju da cekaju iftar 
- ema_
- Posts: 4142
- Joined: 07/04/2011 12:48
- Location: القاهرة
#2000 Re: Hayat
just principe wrote:Ovaj ramazanski program snime 3-4 mjeseca ranije, a ko fole se pretvaraju da cekaju iftar
Niđe veze
