S pijace, 46 km-ovaberenice wrote:A u tebe tvoje??? Pokazujtendzera wrote:E ja vam patika
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#1976 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
- berenice
- Posts: 3173
- Joined: 17/06/2010 14:32
#1977 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Za te pare si mogao prave tene kupiti. Bez zeze.tendzera wrote:S pijace, 46 km-ovaberenice wrote:A u tebe tvoje??? Pokazujtendzera wrote:E ja vam patika
- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#1978 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ma kak'i, neJma obuće do one na pijaci, štat' jeberenice wrote:Za te pare si mogao prave tene kupiti. Bez zeze.tendzera wrote:S pijace, 46 km-ovaberenice wrote:
A u tebe tvoje??? Pokazuj
-
sRKi mouche
- Posts: 43
- Joined: 19/02/2014 16:53
#1979 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Uvijek Nike, jednostavno su mi njihovi modeli najbolji, ako govorimo o kvalitetu Adidas je i dalje no. 1.
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#1980 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
uvažavamo tvoj komentarsRKi mouche wrote:Uvijek Nike, jednostavno su mi njihovi modeli najbolji, ako govorimo o kvalitetu Adidas je i dalje no. 1.
- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#1981 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
E jbg sad.sRKi mouche wrote:Uvijek Nike, jednostavno su mi njihovi modeli najbolji, ako govorimo o kvalitetu Adidas je i dalje no. 1.
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#1982 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
ma jes bolan kad Srki kažetendzera wrote:E jbg sad.sRKi mouche wrote:Uvijek Nike, jednostavno su mi njihovi modeli najbolji, ako govorimo o kvalitetu Adidas je i dalje no. 1.
- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#1983 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
NeštA mi to šuhveli.Zatamnjena stakla wrote:ma jes bolan kad Srki kažetendzera wrote:E jbg sad.sRKi mouche wrote:Uvijek Nike, jednostavno su mi njihovi modeli najbolji, ako govorimo o kvalitetu Adidas je i dalje no. 1.
-
sRKi mouche
- Posts: 43
- Joined: 19/02/2014 16:53
#1984 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
tendzera?!
Ovo trenutno nosim, sasvim korektne.

Ovo trenutno nosim, sasvim korektne.

- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1986 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ja kada sam gledao proslo ljeto bile su preko 150KM, mozda su kasnije bila neka snizenja, ali nisam vise pratio, jer kao sto si i rekao bile su samo plave. A gdje cu to ba.Butmiran wrote:@Libero bile su u Sport Lifeu prošle godine, ne znam ima li sad ali je jebalo stvar što su bile svijetlo plave.Od 130-150 KM mislim da su bile, ne sjećam se.
- relax11
- Posts: 1754
- Joined: 08/01/2013 12:35
- Location: RAJVOSA <3
#1989 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
shandrprcSA wrote:ja se slomio trazeci ove gazellegdje i koliko?
Radnja je zavucena u blizini je pozorista zaboravi joj ime 150km akcija, 180km inace
-
Casual_boy
- Posts: 45
- Joined: 10/01/2010 18:48
#1990 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Posto vidim da vecina fura oldschool adidas tene
http://www.80scasualclassics.co.uk/
ovdje imate sve moguce boje sambi, beckenbauer, zx, gazelle, special itd itd
ja sam narucivao i ok je sve dodju tene bez problema.

http://www.80scasualclassics.co.uk/
ovdje imate sve moguce boje sambi, beckenbauer, zx, gazelle, special itd itd
- lua
- Posts: 3796
- Joined: 25/10/2009 22:31
- Location: Saraj'vo
#1991 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

najizdržljivija patika na svijetu!
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#1992 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Casual_boy wrote:Posto vidim da vecina fura oldschool adidas tene
http://www.80scasualclassics.co.uk/
ovdje imate sve moguce boje sambi, beckenbauer, zx, gazelle, special itd itdja sam narucivao i ok je sve dodju tene bez problema.
Dobar sajt, odlične duxe, ali i cijene paprene.
-
Casual_boy
- Posts: 45
- Joined: 10/01/2010 18:48
#1993 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Mnogo papreno jbg al jednoom godisnje da se halali 
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#1994 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Fenomenalne stvari.Casual_boy wrote:Posto vidim da vecina fura oldschool adidas tene
http://www.80scasualclassics.co.uk/
ovdje imate sve moguce boje sambi, beckenbauer, zx, gazelle, special itd itdja sam narucivao i ok je sve dodju tene bez problema.
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
-
sRKi mouche
- Posts: 43
- Joined: 19/02/2014 16:53
#1996 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
lua wrote:
najizdržljivija patika na svijetu!
zatamljenastakla
One tikepa kupio u BG.
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#1997 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Kako koji proizvod, gledam sad cijene tenisica su otprilike iste, funta dvije gore dole.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#1998 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
http://www.prodirectselect.com/Products ... 74725.aspx
Ove izgledaju dobro, samo kakav je adidas sa brojevima jer godinama nosim samo NIKE?

Ove izgledaju dobro, samo kakav je adidas sa brojevima jer godinama nosim samo NIKE?

- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#1999 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Blizu su sa brojevima, pogledaj dužinu u cm kod oba brenda pa uporedi. Uglavnom ja nosim iste brojeve i jednih i drugih.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#2000 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Evo gledam na checkout-u da odbijaju PDV, tako da na kraju isporuka dodje gratis. Eto ako bude ko narucivao sa ove stranice, dobit ce i "popust" 


