PS: od ta dva nijedan nije nesto ... L7 je stariji model, ali ima veci displej . Miro je noviji model,a mani displej.
Ja bih licno uzeo L7
Moderator: Benq
ma ne trazim neki ekstra mobitel nebi ni ovaj kupio da mi se nije pokvario samsung sgh u700skafiskafsnjak wrote:Dodas jos 120 i dobijes ovaj moj koji jede za dorucak ta dva zajedno
PS: od ta dva nijedan nije nesto ... L7 je stariji model, ali ima veci displej . Miro je noviji model,a mani displej.
Ja bih licno uzeo L7
sto?anonimnaosoba wrote:Bježi od Mire koliko te noge nose!
anonimnaosoba wrote:Ja ću ti reći šta je meni problem s Xperiom miro...
Prvih mjeseci fenomenalan telefon, letio, o štopanju ni riječi, više sam vremena provodio na njemu nego na kompjuteru, a sad sam s njim u problemima do bola, memorijsku karticu ne očitava (mada je ista unutra i ispravna), ustvari, očita je jednom u 7 dana, pa pola stvari ne mogu otvoriti jer su na memorijskoj, poruke ne mogu primati već desetak dana...
jesil prodao ti onaj HDskafiskafsnjak wrote:Baterija ne ulazi u garanciju. Nebitno kakav je kvar. To vazi za svakoga, ne samo Fontele
Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
Hvala!skafiskafsnjak wrote:Baterija ne ulazi u garanciju. Nebitno kakav je kvar. To vazi za svakoga, ne samo Fontele
Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2
kokuz_sa wrote:jesil prodao ti onaj HD
i koja ti je zadnja?
Ma ne bih da se sad peglam s njima, a nije mi ni garantni list u blizini. Kontam ako to rade - super, ako ne - da džaba ne idem po tu dokumentaciju.skafiskafsnjak wrote:A drug, ja mislim da je tako. Tebe nista ne kosta otici u Fontele i traziti da poprave![]()
Ako uspije dobro jest, ako ne, onda nista
Ma silu neku prosipaju ...uskrsno_respo wrote:Sto se tice samog aparata ja sa univerzalnim imam pozitivna iskustva al im je zato usluga za klinac
I najezim se ako trebam ici kod njih