Rockabilly - Psychobilly

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Don Karlos
Posts: 351
Joined: 07/04/2008 11:03
Location: Novi Vinodolski
Contact:

#1976 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Don Karlos »

Ha ha ha....Genijalne fotke!
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#1977 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

Hej, Karlo, drago mi je da te vidjeh neki dan, sad sam se pojavio ovdje, brdo mi je upitnika iznad glave, imam n eke ideje za iduću godinu u vezi Cavana i Matchboxa. Tko su Crorockabilly i Sun 56? Pozdrav, Divljak
User avatar
sun56
Posts: 470
Joined: 04/11/2008 10:39
Location: Zagreb

#1978 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by sun56 »

wild one wrote:Hej, Karlo, drago mi je da te vidjeh neki dan, sad sam se pojavio ovdje, brdo mi je upitnika iznad glave, imam n eke ideje za iduću godinu u vezi Cavana i Matchboxa. Tko su Crorockabilly i Sun 56? Pozdrav, Divljak
sun56=Fitz
Bok Divlji

btw, Muri fotke su zakon
User avatar
fadill
Posts: 407
Joined: 14/01/2007 22:10

#1979 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by fadill »

dobrodoso wild one :!:
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#1980 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

Prije nego zaboravim:

ovo smo mi svirali LIVE a neko snimio na diktafon ( losa kvaliteta)
ali ipak je energija tu.
Mislim da ce se svidjeti mojim puristima Sun-u i Karlosu ;-)
evo linka
http://www.garageband.com/mp3player?|pe ... aSgZVazYmE
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#1981 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

Bok Fitz, vidim kolekcija Cavana, možda je i moja interesantna, doduše više vinila, zezam se, super mi je vidjeti da imamo sličan ukus tj. nismo nikad popričali o tome, ali hoćemo...
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#1982 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

Hvala Fadill
User avatar
sun56
Posts: 470
Joined: 04/11/2008 10:39
Location: Zagreb

#1983 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by sun56 »

Muri wrote:Prije nego zaboravim:

ovo smo mi svirali LIVE a neko snimio na diktafon ( losa kvaliteta)
ali ipak je energija tu.
Mislim da ce se svidjeti mojim puristima Sun-u i Karlosu ;-)
evo linka
http://www.garageband.com/mp3player?|pe ... aSgZVazYmE
ima nade za vas :dance: :dance: :dance:
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#1984 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

crorockabilly wrote::zzzz: sretan uskrs ekipi iz Beograda i ko slavi
.hvala cro!!! :thumbup:

.wellcome Image
.pozdrav iz susedstva!!!
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#1985 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

Ne znam jel se primjeti da volim Setzera :D
Image

Image
User avatar
Don Karlos
Posts: 351
Joined: 07/04/2008 11:03
Location: Novi Vinodolski
Contact:

#1986 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Don Karlos »

Pozdrav Wildy!Žao mi je šta se naprasito rastadosmo,ali morao sam dočekati onog tipa da se ne prepadne i pobjegne.... :D
Neš vjerovati gdje sam drugi dan bio...Sjećaš li se ti one rupčage na Ravnicama imenom Nana?Držala su je ona dva čupava brata alkosa i bila je najjeftinija piva u gradu....Zamisli,oba su živa i još sve funkcionira...Sjetili su se starih vremena od prije 20-25 godina i nas s kokoticama i kožnjacima...Sjajno!Kao da ih je Felini izmislio!Malo je još takvih opskurnih mjesta u gradu... :D
User avatar
Don Karlos
Posts: 351
Joined: 07/04/2008 11:03
Location: Novi Vinodolski
Contact:

#1987 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Don Karlos »

Muri,ovo zvuči odlično!Malo je ritmičnije od Burnettea,pa imam neodoljivi osjećaj da je možda na tebe utjecao i original klix Bradshowa...Obe verzije su mi savršene na svoj način...U svakom slučaju... :thumbup:
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#1988 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

Muri,ovo zvuči odlično!Malo je ritmičnije od Burnettea,pa imam neodoljivi osjećaj da je možda na tebe utjecao i original klix Bradshowa...Obe verzije su mi savršene na svoj način...U svakom slučaju... :thumbup:
fala,
mislim da je za to kriv nas bubnjar, strasno je precizan. Neka vrsta perfekcioniste.
Nekad pretjera sa svojim bubnjarskim fazonima, ali vecinom je cool. 8-)
:run:
User avatar
Orhanowski
Posts: 1132
Joined: 29/08/2006 22:20

#1989 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Orhanowski »

Carl Perkins & Friends Rockabilly Session, ako neko ima dvd. Hvala :)
User avatar
sun56
Posts: 470
Joined: 04/11/2008 10:39
Location: Zagreb

#1990 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by sun56 »

Muri wrote:Ne znam jel se primjeti da volim Setzera :D
vidi se, vidi
nije ni moja puno lošija, 10-ak LP-a, 5-6 singlica i 30-tak cd-a
ali neću slikati jer me debelo šiješ zbog tambure :x
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#1991 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

Hm, Stray cats, mogu se malo pohvaliti, mislim da sve ukupno,barem što se nosača zvuka tiče, oko 80 što lp, 45 i CDi još ponešto materijala...
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#1992 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

Tko je Crorockabilly?
User avatar
gocatgoer
Posts: 385
Joined: 13/04/2009 17:43

#1993 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by gocatgoer »

Orhanowski wrote:Carl Perkins & Friends Rockabilly Session, ako neko ima dvd. Hvala :)
.ima neko dvd :thumbup:
.treba?
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#1994 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

Sorry, lagao sam za setzera,imam lp preko50, uključujući maxi singlove, singlova preko 50(+20 duplih), mislim oko25 CD-a; skupilo se vremenom
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#1995 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

Muri, koliko ti je godina?
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#1996 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

Svaka cast Wild i Sun,
to je prava kolekcija :thumbup:
Imam ja jos toga, nije mi se dalo vaditi sve iz vitrine...

A sta kazes tambura te zeza heheheh
jest vala tambura i po... :razz:
A pomadu ne pominjes? heheh

Wild me ipak prestigao, ali ne bi ni on da nisam morao da se kupim iz BL kad je rat kreno.

Ja sam ti care 70-to godisce, pa ti sada racunaj. Meni se ne da vaditi digitron iz biroa :mrgreen:
wild one
Posts: 129
Joined: 23/12/2008 17:03

#1997 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by wild one »

Nije bitno tko koliko ima nego je liojepo to vidjeti na hrpi, nekako me vrati u neko veselije vrijeme...
User avatar
Muri
Posts: 258
Joined: 28/02/2008 02:11
Location: Svedska
Contact:

#1998 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by Muri »

Nije bitno tko koliko ima nego je liojepo to vidjeti na hrpi, nekako me vrati u neko veselije vrijeme...
Naravno, ...i mene je oraspolozila ona slija od Sun-a. Morao sam necim da pridonesem hehe

U vezi Perkinsovog show-a, nemam DVD, ali imam u AVI formatu, javi se ako hoces da ga stavim na RS.
Jesi siguran da neces nesto od Zappe???
salim se
User avatar
catcool
Posts: 8
Joined: 05/04/2009 21:45
Location: Beograd

#1999 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by catcool »

Pozdrav ekipi na forumu, onima koje poznajem i posebno onima koje ne.
Vidim da je veselo pa nisam mogao da se ne pridruzim.
User avatar
fadill
Posts: 407
Joined: 14/01/2007 22:10

#2000 Re: Rockabilly - Psychobilly

Post by fadill »

dobrodoso catcool 8-)
udji udji nemoj se izuvat :-D
Post Reply