Rekoh ja moj Sahane,nema nje na terasi,a ti mi ne vjerujeszvjezdica_7 wrote:Merhaba omladino![]()
Ja bome jako s mahalskog sijela, nadam se da ćete mi halaliti, okupila se stara raja, pa zaglavismo do sehura![]()
![]()
![]()
@Istocnjak,halali brate,ja i Sahan smo veceras kontali neke kombinacije sa tobom,parmaci neki i tako,pa ne zamjeri nam sta

