Ne idem nigdje iz BiH

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#1976 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by HAVANA »

Nema ni kurtona dobrog bez 200 eura.Muha samo te kupuje.
User avatar
Bluemore
Posts: 4375
Joined: 18/06/2010 21:18

#1977 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by Bluemore »

muha_sa wrote:levati se zaletili i popušili :-) povjerovali da ih tamo neko raširenih ruku ceka

http://tv1.ba/vijesti/njemacka-vraca-3- ... djana-bih/
ti su isli na sabiranje socijale dok su na azilu, tj. dok ih oficijelno ne odbiju
u toj ekipi je bio i onaj lik iz danisovog filma
User avatar
Bluemore
Posts: 4375
Joined: 18/06/2010 21:18

#1978 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by Bluemore »

muha_sa wrote:
Fudo387 wrote:
muha_sa wrote:levati se zaletili i popušili :-) povjerovali da ih tamo neko raširenih ruku ceka

http://tv1.ba/vijesti/njemacka-vraca-3- ... djana-bih/
Eto meteora nazad...a jest' im dugo bio.
desetine tema su raja otvorili pitajuci kako ostat vani

onda udješ na temu i objasniš im da ne idu grlom u jagode i doceka te sijaset pametnjakovica koji ti nalijepe etiketu kako imaš nešto protiv ovih što hoce da idu :-) :-)

levati nasjeli, prodali kuce i imanja i otišli--vrnuli ih s gacama na štapu---noga u dupe i nazad
ovi se nijesu raspitivali po forumu, ovi slabo da znadu i citati
oni drugi isli po drugom poslu :)
Hakiz
Posts: 48385
Joined: 30/07/2015 20:01

#1979 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by Hakiz »

HAVANA wrote:
512MB wrote:Nema dobre jakne ispod 600-700€ o cemu vi :-)
Haj se zakuni.
Postoji trenutak kada bih platio jaknu 700 Eura. Spremam se da osvojim Mont Everest i planiram da se vratim živ.
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#1980 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by HAVANA »

Hakiz wrote:
HAVANA wrote:
512MB wrote:Nema dobre jakne ispod 600-700€ o cemu vi :-)
Haj se zakuni.
Postoji trenutak kada bih platio jaknu 700 Eura. Spremam se da osvojim Mont Everest i planiram da se vratim živ.
Postoji dobra za 700 eura,to znam.Posto ne osvajam,ne treba mi. :D Kad vidim one kompleksase u bognerima...da mi plate ne bi ga obukao.Ni kafe s njima popit ne mogu.Ja vecih glupana i nezanimljivijih ljudi od ovih opterecenih markama,cijenama,telefonima...jos ne vidjeh.Sega mi bilo kad je filmski bio,kaze hajd u vip,ja s jaranicom,dosla iz svice...Provedose nas iza onog lanca u plisu pa mi ko biva na podijumu, a dole ovi sto ne mogu gore.To je sminka,obuceno,pijackaju naka pica posebna,svi vazni...Pogledamo se u jednom momentu,kaze jaranica hajmo majke ti dole medju raju,jebo ovo... :lol: Ja jedva doceko.Ljubi te brat,normalnu... :D Bjezmo. :run:
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#1981 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by 512MB »

Alternativa je kupit neki krs na pijaci i lagat sebe da je zadnji krik mode..


Bata bi tih 700€ u dvaes rata otplatio za tren :lol:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#1982 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by Fudo387 »

HAVANA wrote:Nema ni kurtona dobrog bez 200 eura.Muha samo te kupuje.
:lol: :lol:
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#1983 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by detroit-mercy »

_BataZiv_0809 wrote:
uglavnomja wrote:meni zara sapada u kategoriju popularnih stvari koje ne kontam :-?

malo veci h&m, s tim da se u hm-u i moze naci nesto sto izgleda pristojno i nosivo

a zara :roll:
Ni blizu. Zara pravi i diktira trendove. Doduse muska je daleko bolja od zenske.
Od kad prodavnica u kojoj su stvari 29.99 diktira trendove. Zara je malo skuplja verzija H&Ma :mrgreen:
Dobrih majica za djecu po $3.99 :mrgreen:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83395
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1984 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by _BataZiv_0809 »

detroit-mercy wrote: Od kad prodavnica u kojoj su stvari 29.99 diktira trendove. Zara je malo skuplja verzija H&Ma :mrgreen:
Dobrih majica za djecu po $3.99 :mrgreen:
Pa de procitaj svoju prvu recenicu oba ti oca :D
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#1985 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by Fudo387 »

Ja veze nemam sta je Zara.
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#1986 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by detroit-mercy »

_BataZiv_0809 wrote:
detroit-mercy wrote: Od kad prodavnica u kojoj su stvari 29.99 diktira trendove. Zara je malo skuplja verzija H&Ma :mrgreen:
Dobrih majica za djecu po $3.99 :mrgreen:
Pa de procitaj svoju prvu recenicu oba ti oca :D
Bato, zara je jeftina prodavnica dostupna obicnoj raji i ne diktira nikave trendove. Jednostavno dostupno i raja to kupuje. Onaj ko ima iole malo normalnija primanja samo prodje pored Zare i HMa.
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#1987 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by detroit-mercy »

Fudo387 wrote:Ja veze nemam sta je Zara.
Bezveze krpice :mrgreen: .
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83395
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1988 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by _BataZiv_0809 »

detroit-mercy wrote: Bato, zara je jeftina prodavnica dostupna obicnoj raji i ne diktira nikave trendove. Jednostavno dostupno i raja to kupuje. Onaj ko ima iole malo normalnija primanja samo prodje pored Zare i HMa.
Upravo zato sto je dostupna diktira trendove. To je jednostavno najmocniji modni brend (Grupo Inditex), svidjalo se nekome ili ne. A vecini se svidja :D
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#1989 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by 512MB »

Za polunabildane gangsta hipstere bez kinte u dzepu i 13stogodisnje bubuljicaste justin biber obozavateljke je Zara ko stvorena.
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#1990 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by detroit-mercy »

_BataZiv_0809 wrote:
detroit-mercy wrote: Bato, zara je jeftina prodavnica dostupna obicnoj raji i ne diktira nikave trendove. Jednostavno dostupno i raja to kupuje. Onaj ko ima iole malo normalnija primanja samo prodje pored Zare i HMa.
Upravo zato sto je dostupna diktira trendove. To je jednostavno najmocniji modni brend (Grupo Inditex), svidjalo se nekome ili ne. A vecini se svidja :D
Vecini se svidja i turbofolk :mrgreen:
Prvi puta sam u Zaru otisao prije 3 godine, prodavnica u Kelnu. Cujem svi ovi nasi pricaju o toj nekoj Zari, reko hajde da vidim sta je i to cudo. Samo sam prosao kroz prodavnicu, opipao par stvari i izasao. Reko supruzi, jebo ovo isto H&M, gomila jeftinih krpica upitnog kvaliteta. Mene nije nimalo impresionirala niti imam ista od njih.
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#1991 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by 512MB »

Zara glavni modni brend :? :lol: :lol:

Hrpa smeca na kamari i jeftine sminkerske majice. O odijelima da ne pricam.
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#1992 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by HAVANA »

Moze se naci finih stvari i u zari,i u hm,i u springfieldu,tom tailoru,esprita u azelu ako ubodes broj...Ne kontam,jel to sramota tamo kupovati,o cemu vi ba majke vam?Dje ste vi rasli,na dvoru?
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#1993 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by Fudo387 »

Cim to nema u AmerikU, nemere valjat :D
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#1994 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by Seyfo »

Jooooj da je tu Zvizgonja da nam pojasni....vraaati seeee
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#1995 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by detroit-mercy »

HAVANA wrote:Moze se naci finih stvari i u zari,i u hm,i u springfieldu,tom tailoru,esprita u azelu ako ubodes broj...Ne kontam,jel to sramota tamo kupovati,o cemu vi ba majke vam?Dje ste vi rasli,na dvoru?
Nije sramota kupovati ali tvrditi da je to aman zaman neki trend setter ili dobra roba je :-).
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#1996 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by detroit-mercy »

Fudo387 wrote:Cim to nema u AmerikU, nemere valjat :D
Ima :mrgreen: .
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#1997 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by detroit-mercy »

512MB wrote:Zara glavni modni brend :? :lol: :lol:

Hrpa smeca na kamari i jeftine sminkerske majice. O odijelima da ne pricam.
cim ono nabaca na kamaru pa ko na pijaci ruj po tezgi, znas koliko je sati :mrgreen: .
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#1998 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by Fudo387 »

detroit-mercy wrote:
Fudo387 wrote:Cim to nema u AmerikU, nemere valjat :D
Ima :mrgreen: .
Dje si ti to vidio, doduse meni je bauljanje po tim prodavnicama smrt....rodim se kad ugledam kakvu kafanu u blizini, haj ti, bicu ja ovdje. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83395
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1999 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by _BataZiv_0809 »

Recite slobodno debeli smo pa nam ne stoji :D
detroit-mercy
Posts: 16986
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#2000 Re: Ne idem nigdje iz BiH

Post by detroit-mercy »

Fudo387 wrote:
detroit-mercy wrote:
Fudo387 wrote:Cim to nema u AmerikU, nemere valjat :D
Ima :mrgreen: .
Dje si ti to vidio, doduse meni je bauljanje po tim prodavnicama smrt....rodim se kad ugledam kakvu kafanu u blizini, haj ti, bicu ja ovdje. :D
https://www.thesomersetcollection.com/retailers/zara/
Post Reply