Ne idem nigdje iz BiH
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#1976 Re: Ne idem nigdje iz BiH
Nema ni kurtona dobrog bez 200 eura.Muha samo te kupuje.
- Bluemore
- Posts: 4375
- Joined: 18/06/2010 21:18
#1977 Re: Ne idem nigdje iz BiH
ti su isli na sabiranje socijale dok su na azilu, tj. dok ih oficijelno ne odbijumuha_sa wrote:levati se zaletili i popušilipovjerovali da ih tamo neko raširenih ruku ceka
http://tv1.ba/vijesti/njemacka-vraca-3- ... djana-bih/
u toj ekipi je bio i onaj lik iz danisovog filma
- Bluemore
- Posts: 4375
- Joined: 18/06/2010 21:18
#1978 Re: Ne idem nigdje iz BiH
ovi se nijesu raspitivali po forumu, ovi slabo da znadu i citatimuha_sa wrote:desetine tema su raja otvorili pitajuci kako ostat vaniFudo387 wrote:Eto meteora nazad...a jest' im dugo bio.muha_sa wrote:levati se zaletili i popušilipovjerovali da ih tamo neko raširenih ruku ceka
http://tv1.ba/vijesti/njemacka-vraca-3- ... djana-bih/
onda udješ na temu i objasniš im da ne idu grlom u jagode i doceka te sijaset pametnjakovica koji ti nalijepe etiketu kako imaš nešto protiv ovih što hoce da idu![]()
![]()
levati nasjeli, prodali kuce i imanja i otišli--vrnuli ih s gacama na štapu---noga u dupe i nazad
oni drugi isli po drugom poslu
-
Hakiz
- Posts: 48385
- Joined: 30/07/2015 20:01
#1979 Re: Ne idem nigdje iz BiH
Postoji trenutak kada bih platio jaknu 700 Eura. Spremam se da osvojim Mont Everest i planiram da se vratim živ.HAVANA wrote:Haj se zakuni.512MB wrote:Nema dobre jakne ispod 600-700€ o cemu vi
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#1980 Re: Ne idem nigdje iz BiH
Postoji dobra za 700 eura,to znam.Posto ne osvajam,ne treba mi.Hakiz wrote:Postoji trenutak kada bih platio jaknu 700 Eura. Spremam se da osvojim Mont Everest i planiram da se vratim živ.HAVANA wrote:Haj se zakuni.512MB wrote:Nema dobre jakne ispod 600-700€ o cemu vi
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#1981 Re: Ne idem nigdje iz BiH
Alternativa je kupit neki krs na pijaci i lagat sebe da je zadnji krik mode..
Bata bi tih 700€ u dvaes rata otplatio za tren
Bata bi tih 700€ u dvaes rata otplatio za tren
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#1982 Re: Ne idem nigdje iz BiH
HAVANA wrote:Nema ni kurtona dobrog bez 200 eura.Muha samo te kupuje.
-
detroit-mercy
- Posts: 16986
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#1983 Re: Ne idem nigdje iz BiH
Od kad prodavnica u kojoj su stvari 29.99 diktira trendove. Zara je malo skuplja verzija H&Ma_BataZiv_0809 wrote:Ni blizu. Zara pravi i diktira trendove. Doduse muska je daleko bolja od zenske.uglavnomja wrote:meni zara sapada u kategoriju popularnih stvari koje ne kontam![]()
malo veci h&m, s tim da se u hm-u i moze naci nesto sto izgleda pristojno i nosivo
a zara
Dobrih majica za djecu po $3.99
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83395
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#1984 Re: Ne idem nigdje iz BiH
Pa de procitaj svoju prvu recenicu oba ti ocadetroit-mercy wrote: Od kad prodavnica u kojoj su stvari 29.99 diktira trendove. Zara je malo skuplja verzija H&Ma![]()
Dobrih majica za djecu po $3.99
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#1985 Re: Ne idem nigdje iz BiH
Ja veze nemam sta je Zara.
-
detroit-mercy
- Posts: 16986
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#1986 Re: Ne idem nigdje iz BiH
Bato, zara je jeftina prodavnica dostupna obicnoj raji i ne diktira nikave trendove. Jednostavno dostupno i raja to kupuje. Onaj ko ima iole malo normalnija primanja samo prodje pored Zare i HMa._BataZiv_0809 wrote:Pa de procitaj svoju prvu recenicu oba ti ocadetroit-mercy wrote: Od kad prodavnica u kojoj su stvari 29.99 diktira trendove. Zara je malo skuplja verzija H&Ma![]()
Dobrih majica za djecu po $3.99
-
detroit-mercy
- Posts: 16986
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#1987 Re: Ne idem nigdje iz BiH
Bezveze krpiceFudo387 wrote:Ja veze nemam sta je Zara.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83395
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#1988 Re: Ne idem nigdje iz BiH
Upravo zato sto je dostupna diktira trendove. To je jednostavno najmocniji modni brend (Grupo Inditex), svidjalo se nekome ili ne. A vecini se svidjadetroit-mercy wrote: Bato, zara je jeftina prodavnica dostupna obicnoj raji i ne diktira nikave trendove. Jednostavno dostupno i raja to kupuje. Onaj ko ima iole malo normalnija primanja samo prodje pored Zare i HMa.
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#1989 Re: Ne idem nigdje iz BiH
Za polunabildane gangsta hipstere bez kinte u dzepu i 13stogodisnje bubuljicaste justin biber obozavateljke je Zara ko stvorena.
-
detroit-mercy
- Posts: 16986
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#1990 Re: Ne idem nigdje iz BiH
Vecini se svidja i turbofolk_BataZiv_0809 wrote:Upravo zato sto je dostupna diktira trendove. To je jednostavno najmocniji modni brend (Grupo Inditex), svidjalo se nekome ili ne. A vecini se svidjadetroit-mercy wrote: Bato, zara je jeftina prodavnica dostupna obicnoj raji i ne diktira nikave trendove. Jednostavno dostupno i raja to kupuje. Onaj ko ima iole malo normalnija primanja samo prodje pored Zare i HMa.
Prvi puta sam u Zaru otisao prije 3 godine, prodavnica u Kelnu. Cujem svi ovi nasi pricaju o toj nekoj Zari, reko hajde da vidim sta je i to cudo. Samo sam prosao kroz prodavnicu, opipao par stvari i izasao. Reko supruzi, jebo ovo isto H&M, gomila jeftinih krpica upitnog kvaliteta. Mene nije nimalo impresionirala niti imam ista od njih.
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#1991 Re: Ne idem nigdje iz BiH
Zara glavni modni brend
Hrpa smeca na kamari i jeftine sminkerske majice. O odijelima da ne pricam.
Hrpa smeca na kamari i jeftine sminkerske majice. O odijelima da ne pricam.
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#1992 Re: Ne idem nigdje iz BiH
Moze se naci finih stvari i u zari,i u hm,i u springfieldu,tom tailoru,esprita u azelu ako ubodes broj...Ne kontam,jel to sramota tamo kupovati,o cemu vi ba majke vam?Dje ste vi rasli,na dvoru?
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#1993 Re: Ne idem nigdje iz BiH
Cim to nema u AmerikU, nemere valjat 
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#1994 Re: Ne idem nigdje iz BiH
Jooooj da je tu Zvizgonja da nam pojasni....vraaati seeee
-
detroit-mercy
- Posts: 16986
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#1995 Re: Ne idem nigdje iz BiH
Nije sramota kupovati ali tvrditi da je to aman zaman neki trend setter ili dobra roba jeHAVANA wrote:Moze se naci finih stvari i u zari,i u hm,i u springfieldu,tom tailoru,esprita u azelu ako ubodes broj...Ne kontam,jel to sramota tamo kupovati,o cemu vi ba majke vam?Dje ste vi rasli,na dvoru?
-
detroit-mercy
- Posts: 16986
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#1996 Re: Ne idem nigdje iz BiH
ImaFudo387 wrote:Cim to nema u AmerikU, nemere valjat
-
detroit-mercy
- Posts: 16986
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#1997 Re: Ne idem nigdje iz BiH
cim ono nabaca na kamaru pa ko na pijaci ruj po tezgi, znas koliko je sati512MB wrote:Zara glavni modni brend![]()
![]()
![]()
Hrpa smeca na kamari i jeftine sminkerske majice. O odijelima da ne pricam.
-
Fudo387
- Posts: 21793
- Joined: 24/01/2015 19:44
#1998 Re: Ne idem nigdje iz BiH
Dje si ti to vidio, doduse meni je bauljanje po tim prodavnicama smrt....rodim se kad ugledam kakvu kafanu u blizini, haj ti, bicu ja ovdje.detroit-mercy wrote:ImaFudo387 wrote:Cim to nema u AmerikU, nemere valjat.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83395
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#1999 Re: Ne idem nigdje iz BiH
Recite slobodno debeli smo pa nam ne stoji 
-
detroit-mercy
- Posts: 16986
- Joined: 07/04/2009 16:54
- Location: povis jajca
#2000 Re: Ne idem nigdje iz BiH
https://www.thesomersetcollection.com/retailers/zara/Fudo387 wrote:Dje si ti to vidio, doduse meni je bauljanje po tim prodavnicama smrt....rodim se kad ugledam kakvu kafanu u blizini, haj ti, bicu ja ovdje.detroit-mercy wrote:ImaFudo387 wrote:Cim to nema u AmerikU, nemere valjat.
