Odoh danas do strose_BataZiv_0809 wrote:Valjaju li te dvije kokice cemu? Ima li slika?
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
Nepass
- Posts: 1903
- Joined: 11/09/2015 16:44
#1976 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#1977 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Parking u Kotromanicevoj dobio i naplatnu kućicu"Izvor Bosne D.o.o"
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#1978 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Danas će biti izrečena presuda onoj dvojici kretena za ubistvo djevojke u Olovu.
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#1979 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
O'zone wrote:Parking u Kotromanicevoj dobio i naplatnu kućicu"Izvor Bosne D.o.o"
- insaneinthebrain
- Posts: 25483
- Joined: 12/08/2013 12:51
#1980 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Fox_Fox wrote:_BataZiv_0809 wrote:Valjaju li te dvije kokice cemu? Ima li slika?
Slika sa fb grupe "Čudne slike i situacije Sarajeva"
https://www.facebook.com/groups/cudne.slike.sarajeva/
djevojke u humanoj misiji
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#1981 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
A i bager pokraj kucice samo sto nista ne radi ali zato opet policija nesto pise. Inace ova firma se kao prosipa i stiti kao da zaposljava invalide a ljudi koji rade na prakinzima dobijaju po 400 KM. Inace Izvor Bosne drzi i neke retprane po Ilidzi a izmedju ostalog i onaj pored otvorenog bazena, drze parking ispred doma zdravlja a prije par godina su na isti nacin silom pokusali uzeti i parking iza AS-a na Socijalnom klasicnim kriminalnim upadom vikendom ali im nije uspjelo. Ako mu opstina centar izda papire onda su se posrali sami na sebe.O'zone wrote:Parking u Kotromanicevoj dobio i naplatnu kućicu"Izvor Bosne D.o.o"
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#1982 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
aaaa to je dakle ono kada se kod AS marketa poceo naplacivati RVI parking...hrasno38 wrote:A i bager pokraj kucice samo sto nista ne radi ali zato opet policija nesto pise. Inace ova firma se kao prosipa i stiti kao da zaposljava invalide a ljudi koji rade na prakinzima dobijaju po 400 KM. Inace Izvor Bosne drzi i neke retprane po Ilidzi a izmedju ostalog i onaj pored otvorenog bazena, drze parking ispred doma zdravlja a prije par godina su na isti nacin silom pokusali uzeti i parking iza AS-a na Socijalnom klasicnim kriminalnim upadom vikendom ali im nije uspjelo. Ako mu opstina centar izda papire onda su se posrali sami na sebe.O'zone wrote:Parking u Kotromanicevoj dobio i naplatnu kućicu"Izvor Bosne D.o.o"
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#1983 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
jo jo ali su tu popusili mislim Izvor Bosne je popusioquarterback wrote:aaaa to je dakle ono kada se kod AS marketa poceo naplacivati RVI parking...hrasno38 wrote:A i bager pokraj kucice samo sto nista ne radi ali zato opet policija nesto pise. Inace ova firma se kao prosipa i stiti kao da zaposljava invalide a ljudi koji rade na prakinzima dobijaju po 400 KM. Inace Izvor Bosne drzi i neke retprane po Ilidzi a izmedju ostalog i onaj pored otvorenog bazena, drze parking ispred doma zdravlja a prije par godina su na isti nacin silom pokusali uzeti i parking iza AS-a na Socijalnom klasicnim kriminalnim upadom vikendom ali im nije uspjelo. Ako mu opstina centar izda papire onda su se posrali sami na sebe.O'zone wrote:Parking u Kotromanicevoj dobio i naplatnu kućicu"Izvor Bosne D.o.o"
-
Naslovnica
- Posts: 35443
- Joined: 20/03/2013 15:38
#1984 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ko nam kapu kroji, ovi kriminalci na čelu sa Fikretom će sutra doći, zatvoriti svaki slobodni parking na Alipašinom i početi naplaćivati.hrasno38 wrote:A i bager pokraj kucice samo sto nista ne radi ali zato opet policija nesto pise. Inace ova firma se kao prosipa i stiti kao da zaposljava invalide a ljudi koji rade na prakinzima dobijaju po 400 KM. Inace Izvor Bosne drzi i neke retprane po Ilidzi a izmedju ostalog i onaj pored otvorenog bazena, drze parking ispred doma zdravlja a prije par godina su na isti nacin silom pokusali uzeti i parking iza AS-a na Socijalnom klasicnim kriminalnim upadom vikendom ali im nije uspjelo. Ako mu opstina centar izda papire onda su se posrali sami na sebe.O'zone wrote:Parking u Kotromanicevoj dobio i naplatnu kućicu"Izvor Bosne D.o.o"
Koja je to mafija...
Last edited by Naslovnica on 14/06/2016 10:04, edited 1 time in total.
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#1985 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Da budi siguran da hoce jer im nikada nece biti dosta a u opstini Novi Grad ce dobiti sve bez problema jer mu sjedi ahbab Efendic. Ovdje je sve jos na klimavim nogama izgleda jer ih jebe opstina Centar koju ne drzi SDA. Poklopili su i poklapaju svaku mogucu sferu zivota gradjana ovog grada i kompletan grad vrlo brzo ce drzati samo par porodica.Naslovnica wrote:Ko nam kapu kroji, ovi kriminalci na čelu sa Fikretom će sutra doći, zatvoriti svaki slobosni parking na Alipašinom i početi naplaćivati.hrasno38 wrote:A i bager pokraj kucice samo sto nista ne radi ali zato opet policija nesto pise. Inace ova firma se kao prosipa i stiti kao da zaposljava invalide a ljudi koji rade na prakinzima dobijaju po 400 KM. Inace Izvor Bosne drzi i neke retprane po Ilidzi a izmedju ostalog i onaj pored otvorenog bazena, drze parking ispred doma zdravlja a prije par godina su na isti nacin silom pokusali uzeti i parking iza AS-a na Socijalnom klasicnim kriminalnim upadom vikendom ali im nije uspjelo. Ako mu opstina centar izda papire onda su se posrali sami na sebe.O'zone wrote:Parking u Kotromanicevoj dobio i naplatnu kućicu"Izvor Bosne D.o.o"
Koja je to mafija...
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#1986 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Podružnica je sudski registrovana na adresi Kotromanića bb "parkiralište Marin dvor" Čak su pogrešno ime upisali u sudski registar "Marin" umjesto "Marijin"hrasno38 wrote:A i bager pokraj kucice samo sto nista ne radi ali zato opet policija nesto pise. Inace ova firma se kao prosipa i stiti kao da zaposljava invalide a ljudi koji rade na prakinzima dobijaju po 400 KM. Inace Izvor Bosne drzi i neke retprane po Ilidzi a izmedju ostalog i onaj pored otvorenog bazena, drze parking ispred doma zdravlja a prije par godina su na isti nacin silom pokusali uzeti i parking iza AS-a na Socijalnom klasicnim kriminalnim upadom vikendom ali im nije uspjelo. Ako mu opstina centar izda papire onda su se posrali sami na sebe.O'zone wrote:Parking u Kotromanicevoj dobio i naplatnu kućicu"Izvor Bosne D.o.o"
http://bizreg.pravosudje.ba/pls/apex/f? ... 2333::NO::
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#1987 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ha ma ne cudi me vise nista ali je vise nego ocito da im neko nesto neda jer davno bi oni tu poceli uzimati pareO'zone wrote:Podružnica je sudski registrovana na adresi Kotromanića bb "parkiralište Marin dvor" Čak su pogrešno ime upisali u sudski registar "Marin" umjesto "Marijin"hrasno38 wrote:A i bager pokraj kucice samo sto nista ne radi ali zato opet policija nesto pise. Inace ova firma se kao prosipa i stiti kao da zaposljava invalide a ljudi koji rade na prakinzima dobijaju po 400 KM. Inace Izvor Bosne drzi i neke retprane po Ilidzi a izmedju ostalog i onaj pored otvorenog bazena, drze parking ispred doma zdravlja a prije par godina su na isti nacin silom pokusali uzeti i parking iza AS-a na Socijalnom klasicnim kriminalnim upadom vikendom ali im nije uspjelo. Ako mu opstina centar izda papire onda su se posrali sami na sebe.O'zone wrote:Parking u Kotromanicevoj dobio i naplatnu kućicu"Izvor Bosne D.o.o"
http://bizreg.pravosudje.ba/pls/apex/f? ... 2333::NO::
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#1988 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ovo kaže tip koji je zaklao bespomoćnu djevojku!"On je sud zamolio da kada bude prebačen na izdržavanje kazne u KPZ Zenica to bude u zaštićeni dio zatvora jer su mu, kako je rekao, dok je bio u pritvoru ostali zatvorenici prijetili, a također je i fizički napadnut pri čemu ga je zatvorska straža spasila, te strahuje da bi mu život bio ugrožen."
Pljuc. Ja bih ostavio čitav zatvorski blok otvoren da ga svi pritvorenici mogu posjećivati kad god im ćejf......i njega i ahbaba mu
-
julisiz es grant
- Posts: 7469
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...
#1989 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Treba čekat do 1 sat da čujemo presudu...
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#1990 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Početkom maja neko je stavio tablu "Parking 1KM" iza DZ Omer Maslić. Dovedoh bebu na kontrolu, parking prazan (par auta bilo) a inače je pun ko šipak. Prije par dana vidim znak skinut i niko ne naplaćuje. Očigledno neko na foru pokušao okupirati parkinghrasno38 wrote:A i bager pokraj kucice samo sto nista ne radi ali zato opet policija nesto pise. Inace ova firma se kao prosipa i stiti kao da zaposljava invalide a ljudi koji rade na prakinzima dobijaju po 400 KM. Inace Izvor Bosne drzi i neke retprane po Ilidzi a izmedju ostalog i onaj pored otvorenog bazena, drze parking ispred doma zdravlja a prije par godina su na isti nacin silom pokusali uzeti i parking iza AS-a na Socijalnom klasicnim kriminalnim upadom vikendom ali im nije uspjelo. Ako mu opstina centar izda papire onda su se posrali sami na sebe.O'zone wrote:Parking u Kotromanicevoj dobio i naplatnu kućicu"Izvor Bosne D.o.o"
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#1991 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Gov** jedno smrdljivo, lahko je bespomoćnu djevojku zatući, kamo sreće da dopadne kakvom krimosu šaka! Smrdljivi kukavički izmet!O'zone wrote:Ovo kaže tip koji je zaklao bespomoćnu djevojku!"On je sud zamolio da kada bude prebačen na izdržavanje kazne u KPZ Zenica to bude u zaštićeni dio zatvora jer su mu, kako je rekao, dok je bio u pritvoru ostali zatvorenici prijetili, a također je i fizički napadnut pri čemu ga je zatvorska straža spasila, te strahuje da bi mu život bio ugrožen."
Pljuc. Ja bih ostavio čitav zatvorski blok otvoren da ga svi pritvorenici mogu posjećivati kad god im ćejf......i njega i ahbaba mu
Molim Boga da im zatvorenici tamo prirede košmar kroz godine koje će provesti.
Amin, amin, amin.
- hrasno38
- Posts: 34075
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#1992 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
100% ista ekipa......ja znam da su oni i prije par godina isto tako neki od prakinga i na M.Dvoru pokusali uzeti pa su popusili. Doduse neko mi reca kada je bila okupacija parkinga iza AS-a da su im dosli borci iz Novog Sarajeva i jebali im majcicu.JanuaryJones wrote:Početkom maja neko je stavio tablu "Parking 1KM" iza DZ Omer Maslić. Dovedoh bebu na kontrolu, parking prazan (par auta bilo) a inače je pun ko šipak. Prije par dana vidim znak skinut i niko ne naplaćuje. Očigledno neko na foru pokušao okupirati parkinghrasno38 wrote:A i bager pokraj kucice samo sto nista ne radi ali zato opet policija nesto pise. Inace ova firma se kao prosipa i stiti kao da zaposljava invalide a ljudi koji rade na prakinzima dobijaju po 400 KM. Inace Izvor Bosne drzi i neke retprane po Ilidzi a izmedju ostalog i onaj pored otvorenog bazena, drze parking ispred doma zdravlja a prije par godina su na isti nacin silom pokusali uzeti i parking iza AS-a na Socijalnom klasicnim kriminalnim upadom vikendom ali im nije uspjelo. Ako mu opstina centar izda papire onda su se posrali sami na sebe.O'zone wrote:Parking u Kotromanicevoj dobio i naplatnu kućicu"Izvor Bosne D.o.o"
-
Wind
- Posts: 1433
- Joined: 31/10/2008 22:28
#1993 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pošto se ovo nekako najviše čita....
14.06.2016.
NAĐENI KLJUČEVI OD STANA I AUTA NA SOCIJALNOM!
info na PP
14.06.2016.
NAĐENI KLJUČEVI OD STANA I AUTA NA SOCIJALNOM!
info na PP
- holowey
- Posts: 10853
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#1994 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
trazi se adresaWind wrote:Pošto se ovo nekako najviše čita....
14.06.2016.
NAĐENI KLJUČEVI OD STANA I AUTA NA SOCIJALNOM!
info na PP
-
The BEN10
- Posts: 7674
- Joined: 19/09/2011 09:03
#1995 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
http://freshpress.info/tech/auto-moto/i ... t-sekundi/
Magazin Start, kroz ispovijesti osuđenika koji trenutno služe zatvorske kazne, donosi vjerodostojnu priču o tome ko i kako krade vozila u BiH?!
Vijest kaže da je Sarajka Z.I. prijavila da joj je naoružana nepoznata osoba u četvrtak, 2. juna, u ulici Gabelina (Sarajevo), otela vozilo “range rover evoque”. Desilo se to deset minuta prije ponoći, a ubrzo je o tome obaviještena policija koja radi na rasvjetljavanju krivičnog djela.
I dok policija traga, Start Magazin BiH donosi vjerodostojnu priču o tome ko i kako krade vozila?! Naime, u nekima od dosadašnjih policijskih akcija “pali” su i sagovornici ovog magazina, koji dug državi vraćaju u Kazneno-popravnom zavodu zatvorenog tipa (KPZZT) Zenica. Osuđeni su na višegodišnje zatvorske kazne.
HILJADA, DVIJE PO AUTU
Zeničanin Sanel Karahmet (38) osuđen je za organizovani kriminal, tačnije za krađu motornih putničkih vozila. Osuđen je na devet godina zatvora. Ovo je njegova priča…
– Krali smo širom BiH, pretežno Volkswagenov program automobila. Krađom smo zarađivali i to nam se obilo o glavu. Osuđen sam za krađu 50 automobila u nekih godinu i pol dana. Dobijali smo od hiljadu do dvije i po hiljade eura po autu, započinje svoju ispovijest.
Neka vozila su, kaže, završavala na autootpadima, drugima su falsifikovani dokumenti i odvezeni su preko granice. U lov su kretali u malim timovima, u vozilima koja nisu bila regularna, a onda putovali, kako sam kaže, od grada do grada, od sela do sela, i tražili plijen. Krali su isključivo noću.
POSEBAN ALAT
– Imali smo poseban alat, dekodere manje od kutije cigareta. Bravu otvorimo fizički, uđemo u vozilo, izbijemo unutrašnju bravu u koju ide ključ, a onda damo kontakt šrafcigerom. U servis-džek uključimo dekoder koji poništi postojeće kodove i ubacimo kod koji omogućava startovanje automobila. Nakon toga damo kontakt šrafcigerom i gotovo, pojašnjava Karahmet cijeli proces.
Realno, krađa traje i kraće… Golf IV, opisuje Karahmet, ukrade za 50 sekundi, golfa V za oko dvije minute, pasata za 60 do 90 sekundi. Pod uvjetom da imaju fabrički alarm.
ŠLEP SLUŽBA
– Kod nekih od ovih dodatnih zaštitinih mehanizama sam znao podići haubu, raskopčam komande, ubacim u treću i vozim. Inače sam po profesiji mehaničar. Kojekakvi prekidači i prepreke koje se postavljaju vas mogu malo usporiti, ali u suštini ne postoji aprolutna zaštita. Sve se može neutralisati…, dodaje Karahmet.
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#1997 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Začudo pa i da njega neko uhapsi
A tek sad čitam za ovog Adrovića
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/643 ... etasa.html
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#1998 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
fin momak, bas smo neki dan pricali o biciklistickim stazamaO'zone wrote:Začudo pa i da njega neko uhapsi
A tek sad čitam za ovog Adrovića
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/643 ... etasa.html
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#1999 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Onooo ti vozio stazom a on parkirao vozilicu na istoj, ti mu prigovorio da je to biciklistička staza a ne parking a on ti rekao "sad bi te srokao ali Ramazan je pa moram osaburit..." ili ste baš pričali o stazama?quarterback wrote: fin momak, bas smo neki dan pricali o biciklistickim stazama
- bambina78
- Posts: 778
- Joined: 26/10/2011 15:00
#2000 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kod nas je veliki problem zakonske odrebe o pritvoru koje ohrabruju kriminalce. U Americi i Britaniji se nakon izvrsenja krivicnog djela ide u pritvor! Za neka djela moguce je platiti jamcevinu koja ce omoguciti odbranu sa slobode.
Medjutim, kod nas je po defaultu, odbrana sa slobode. Pritvor je predvidjen samo za posebna djela i okolnosti, a dokazivanje potrebe za pritvor je na tuzilastvu. Samo malom izmjenom zakonskih odredbi, dobili bi da vecina danasnjih kriminalaca i siledjija svoja sudjenja i presude ceka u pritvoru,gdje im je i mjesto, a ne na slobodi.
Medjutim, kod nas je po defaultu, odbrana sa slobode. Pritvor je predvidjen samo za posebna djela i okolnosti, a dokazivanje potrebe za pritvor je na tuzilastvu. Samo malom izmjenom zakonskih odredbi, dobili bi da vecina danasnjih kriminalaca i siledjija svoja sudjenja i presude ceka u pritvoru,gdje im je i mjesto, a ne na slobodi.

