Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#1976 Re: Veliki Brat 2013
sad bi trebali ispasti ava i blizanci. ava i ovaj mutant fingiraju neku lafo romansu da bi bili zanimljivi ljudima i tako ostali do kraja.
vidi se da glume i jedno i drugo.
retardi.
vidi se da glume i jedno i drugo.
retardi.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1977 Re: Veliki Brat 2013
I meni po 10 puta dnevno dodje da je k'o Nevena SindiNot My Idea wrote:uh kako bih spucala samarcinu Avi svaki put kad napuci ona usta i izduzi vrat, ko zirafa, u potrazi za ogledalom.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#1978 Re: Veliki Brat 2013
Jes jes_nevermind_ wrote:Ha ja, da ko sta pogresno ne pomisli. Rekla ona danas crnogorcuacademy46 wrote:_nevermind_ wrote:Da ne bi slucajno doslo do zabune, Maja ima 8 zebrastih gacica![]()
TENKJU
GUD TU NOU![]()
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1979 Re: Veliki Brat 2013
Mislim da znam Avin omiljeni film…


-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1980 Re: Veliki Brat 2013
Oho ho mu se veceras kad legne, da Bog da, da se izvuce

-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1981 Re: Veliki Brat 2013
Ava svako jutro i svaku vece pije tabletu za 'gastritis'. Sta li oni njoj dadnu 
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#1982 Re: Veliki Brat 2013
slažem se, ali to radi soraja, a ne ava....Not My Idea wrote:uh kako bih spucala samarcinu Avi svaki put kad napuci ona usta i izduzi vrat, ko zirafa, u potrazi za ogledalom.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#1983 Re: Veliki Brat 2013
A kakve su im ovo rane po rukama i modrice po nogama
kao da su u survivor 
- kisni indijanac
- Posts: 1987
- Joined: 13/09/2012 15:56
#1984 Re: Veliki Brat 2013
ova je dobraNivri wrote:joj da je vas staviti u kucu
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#1985 Re: Veliki Brat 2013
sindi nema rane. ona je glatka kao mamba.de balzac wrote:A kakve su im ovo rane po rukama i modrice po nogamakao da su u survivor
-
academy46
- Posts: 102
- Joined: 03/04/2013 23:50
#1986 Re: Veliki Brat 2013
Vendi me oduševila. Imala sam totalno loše mišljenje o njoj zahvaljujući onome što nam mediji serviraju.
VENDIIIIIIIIIIII
VENDIIIIIIIIIIII
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#1987 Re: Veliki Brat 2013
ona serija na bn-u se zove el clon.
bolja je od vb, opcinila me totalno, toliko da vb necu gledati nunka mas. 
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#1988 Re: Veliki Brat 2013
U pravu si, ona nema rane. A u pravu si i da je mambadidžej wrote:sindi nema rane. ona je glatka kao mamba.de balzac wrote:A kakve su im ovo rane po rukama i modrice po nogamakao da su u survivor
- dječak sa šibicama
- Posts: 51193
- Joined: 29/06/2011 23:39
#1989 Re: Veliki Brat 2013
Ukratko, da se koknu svi kolektivno kad Vendi shije 90% ukucana po inteligenciji... Ej Vendi
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1990 Re: Veliki Brat 2013
Sindi samo na koljenima, nakon seanse kod Velikog Brata. 
- dječak sa šibicama
- Posts: 51193
- Joined: 29/06/2011 23:39
#1991 Re: Veliki Brat 2013
Koliko tintoreto nahvali labovica da lijepo pjeva, kad ovo.... cuj ga
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1992 Re: Veliki Brat 2013
Fakat, gori je od Ekrema.
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1993 Re: Veliki Brat 2013
klavirdžija wrote:Fakat, gori je od Ekrema.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#1994 Re: Veliki Brat 2013
"aseksualno bice, zarko je zenstveniji od tebe".

- dječak sa šibicama
- Posts: 51193
- Joined: 29/06/2011 23:39
#1995 Re: Veliki Brat 2013
Ekrem bi rek'o ''koji je ovo jezik?"
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#1996 Re: Veliki Brat 2013
Nije mu ni ovaj zemo bolji. 
Maja i Milić uzimaju ovo, po izvedbi. A ko će dobit, vidjet ćemo.
Maja i Milić uzimaju ovo, po izvedbi. A ko će dobit, vidjet ćemo.
Last edited by klavirdžija on 11/04/2013 23:53, edited 1 time in total.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#1997 Re: Veliki Brat 2013
U nikakvoj konkurenciji
bila mi je favorit
ali, gubi se i ona polako
Vendi 
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#1998 Re: Veliki Brat 2013
Joj Slavke i pevanja.
Samo sto se ne usere.
Last edited by BegA_ on 11/04/2013 23:53, edited 1 time in total.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#1999 Re: Veliki Brat 2013
a kad je takmicenje, hoce li biti uzivo?
- dječak sa šibicama
- Posts: 51193
- Joined: 29/06/2011 23:39
#2000 Re: Veliki Brat 2013
Slavko se ubio za gusle... o-o-o-od javora suva
