Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#1976 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

sad bi trebali ispasti ava i blizanci. ava i ovaj mutant fingiraju neku lafo romansu da bi bili zanimljivi ljudima i tako ostali do kraja.
vidi se da glume i jedno i drugo.
retardi.
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1977 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Not My Idea wrote:uh kako bih spucala samarcinu Avi svaki put kad napuci ona usta i izduzi vrat, ko zirafa, u potrazi za ogledalom.
I meni po 10 puta dnevno dodje da je k'o Nevena Sindi :x :x
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#1978 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

_nevermind_ wrote:
academy46 wrote:
_nevermind_ wrote:Da ne bi slucajno doslo do zabune, Maja ima 8 zebrastih gacica :roll: :roll:

TENKJU
GUD TU NOU
Ha ja, da ko sta pogresno ne pomisli. Rekla ona danas crnogorcu :D :D
Jes jes :D i pere ih svaki dan :lol:
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#1979 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Mislim da znam Avin omiljeni film…

Image
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1980 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Oho ho mu se veceras kad legne, da Bog da, da se izvuce :D :D
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1981 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

Ava svako jutro i svaku vece pije tabletu za 'gastritis'. Sta li oni njoj dadnu :evil:
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#1982 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

Not My Idea wrote:uh kako bih spucala samarcinu Avi svaki put kad napuci ona usta i izduzi vrat, ko zirafa, u potrazi za ogledalom.
slažem se, ali to radi soraja, a ne ava....
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#1983 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

A kakve su im ovo rane po rukama i modrice po nogama :roll: kao da su u survivor :roll:
User avatar
kisni indijanac
Posts: 1987
Joined: 13/09/2012 15:56

#1984 Re: Veliki Brat 2013

Post by kisni indijanac »

Nivri wrote:joj da je vas staviti u kucu :D
ova je dobra :thumbup:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#1985 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

de balzac wrote:A kakve su im ovo rane po rukama i modrice po nogama :roll: kao da su u survivor :roll:
sindi nema rane. ona je glatka kao mamba. :D
academy46
Posts: 102
Joined: 03/04/2013 23:50

#1986 Re: Veliki Brat 2013

Post by academy46 »

Vendi me oduševila. Imala sam totalno loše mišljenje o njoj zahvaljujući onome što nam mediji serviraju.


VENDIIIIIIIIIIII :dance:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#1987 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

ona serija na bn-u se zove el clon. :D bolja je od vb, opcinila me totalno, toliko da vb necu gledati nunka mas. :D
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#1988 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

didžej wrote:
de balzac wrote:A kakve su im ovo rane po rukama i modrice po nogama :roll: kao da su u survivor :roll:
sindi nema rane. ona je glatka kao mamba. :D
U pravu si, ona nema rane. A u pravu si i da je mamba :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51193
Joined: 29/06/2011 23:39

#1989 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Ukratko, da se koknu svi kolektivno kad Vendi shije 90% ukucana po inteligenciji... Ej Vendi
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#1990 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Sindi samo na koljenima, nakon seanse kod Velikog Brata. :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51193
Joined: 29/06/2011 23:39

#1991 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Koliko tintoreto nahvali labovica da lijepo pjeva, kad ovo.... cuj ga
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#1992 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Fakat, gori je od Ekrema.
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#1993 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

klavirdžija wrote:Fakat, gori je od Ekrema.
:lol: :lol: :lol: zamisli Ekrema: Andiamo, Andiamo tutti quanti andiamo tutti quanti, Avanti sa svojim trilerima eeee eeee :lol: :lol: :lol:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#1994 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

"aseksualno bice, zarko je zenstveniji od tebe".
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51193
Joined: 29/06/2011 23:39

#1995 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Ekrem bi rek'o ''koji je ovo jezik?"
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#1996 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Nije mu ni ovaj zemo bolji. :D

Maja i Milić uzimaju ovo, po izvedbi. A ko će dobit, vidjet ćemo.
Last edited by klavirdžija on 11/04/2013 23:53, edited 1 time in total.
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#1997 Re: Veliki Brat 2013

Post by de balzac »

U nikakvoj konkurenciji :D bila mi je favorit :D ali, gubi se i ona polako :D Vendi :D
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#1998 Re: Veliki Brat 2013

Post by BegA_ »

Joj Slavke i pevanja. :lol: :lol: Samo sto se ne usere.
Last edited by BegA_ on 11/04/2013 23:53, edited 1 time in total.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#1999 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

a kad je takmicenje, hoce li biti uzivo?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51193
Joined: 29/06/2011 23:39

#2000 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Slavko se ubio za gusle... o-o-o-od javora suva
Locked