IRAN
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#19726 Re: IRAN
Uato su tu velikani politike iz Irana, Venecuele, Grcke, Sirije na celu sa papa strumfom iz Rusije
Pazi cuda u svim navedenim narod se guzi za pastetu
Pazi cuda u svim navedenim narod se guzi za pastetu
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#19727 Re: IRAN
Doduse ima i Kadirov. Na krilatom konju
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19728 Re: IRAN
Mogu se sad slikat sa njimsalik79 wrote: Aha, skidali, skidali![]()
Ovoga skidose nakon sto je usao u njihov zracni prostor. Isto kao i RQ-170, samo sto su njega "dovabili", umjesto da ga razvale kao ovoga.
Zato su ameri i izrelci dovabili hiljade hezbolahovaca i IRG-ovaca da ostanu po sirijskim i irackim pustinjama.
- Bosanski_kralj
- Posts: 10184
- Joined: 31/03/2007 00:07
#19729 Re: IRAN
Ovo se opasno kuha, ali ne vjerujem da će doći do rata.
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#19731 Re: IRAN
zgazili bi iranci sve redom da nije amerike
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19732 Re: IRAN
Baki19 wrote:Bravo za iransku revolucionarnu gardu. Iran je oborio americki dron a Trump preko twittera kuka.
Jah, nema cime vise nadlijetat iran

- Nadzornik
- Posts: 13784
- Joined: 30/05/2011 12:25
#19733 Re: IRAN
Jeste,jeste...General War wrote: Ne lafinaj, nije to taj dron
Trump says Iran 'made a very big mistake' downing US drone
Iran's Revolutionary Guard shot down a US drone on Thursday, US and Iranian officials said, with Tehran claiming the drone violated Iranian airspace while Washington said it was flying in international airspace over the Strait of Hormuz.

Francuzi potvrdjuju;
https://www.france24.com/en/20190620-ir ... g-tensions
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#19734 Re: IRAN
Pa i slikaju se. I s njim i sa desetinama kopija.General War wrote:Mogu se sad slikat sa njimsalik79 wrote: Aha, skidali, skidali![]()
Ovoga skidose nakon sto je usao u njihov zracni prostor. Isto kao i RQ-170, samo sto su njega "dovabili", umjesto da ga razvale kao ovoga.![]()
Zato su ameri i izrelci dovabili hiljade hezbolahovaca i IRG-ovaca da ostanu po sirijskim i irackim pustinjama.
Lijepo je od tebe da priznas da su Isil, Al-qaida i njihovi ogranci americki i izraelski proxyji
Neki to i dan danas nijecu, pa cak i ismijavaju.
- jeza u ledja
- Posts: 50673
- Joined: 29/12/2005 01:20
#19735 Re: IRAN
Naravno da nije za pohvalu.salik79 wrote: Aha, udaranje po civilima, u ocaju, je ono za pohvalu. I to od onih koji se satrase brinuci o "civilnim" zrtvama
No zato treba zahvaliti Hezbolahu.
Odlican nacin da se stvori popularnost - reketiranje.salik79 wrote: Pogledati koliku popularnost ima Hizbullah u Libanu, kod svih konfesija i naroda, prije nego se sta napise o zastitnicima![]()
Hezbolah je napravio belaj - rezultat - 1000+ mrtvih civila u Libanu u roku mjesec dana.salik79 wrote: P. S. Belaj je IDF pravio prije Hizbullaha, to je bio samo odgovor na konstantno pravljenje belaja, ali oni imaju pravo, je li tako?
PS: Bilo je i izraelskih civilnih zrtava, mnogo manje ali ih je bilo. Je li to za pohvalu?
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#19736 Re: IRAN
Svaki koji nadleti Iran zavrsiti ce kao i ovaj.General War wrote:Baki19 wrote:Bravo za iransku revolucionarnu gardu. Iran je oborio americki dron a Trump preko twittera kuka.![]()
Jah, nema cime vise nadlijetat iran![]()
- Nadzornik
- Posts: 13784
- Joined: 30/05/2011 12:25
#19737 Re: IRAN
U Idlibu su ovu vijest o obaranju americkog drona primili veoma emotivno...


- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#19738 Re: IRAN
Zasto tvoji mediji ne "zahvaljuju" "pobunjenicima", nego Rusima, Asadu i SAA?jeza u ledja wrote:Naravno da nije za pohvalu.salik79 wrote: Aha, udaranje po civilima, u ocaju, je ono za pohvalu. I to od onih koji se satrase brinuci o "civilnim" zrtvama
No zato treba zahvaliti Hezbolahu.
Odlican nacin da se stvori popularnost - reketiranje.salik79 wrote: Pogledati koliku popularnost ima Hizbullah u Libanu, kod svih konfesija i naroda, prije nego se sta napise o zastitnicima![]()
![]()
Hezbolah je napravio belaj - rezultat - 1000+ mrtvih civila u Libanu u roku mjesec dana.salik79 wrote: P. S. Belaj je IDF pravio prije Hizbullaha, to je bio samo odgovor na konstantno pravljenje belaja, ali oni imaju pravo, je li tako?![]()
PS: Bilo je i izraelskih civilnih zrtava, mnogo manje ali ih je bilo. Je li to za pohvalu?
Reketiranje je branjenje domovine?! Hizbullah je stvarao tu popularnost od nastanka, a kulminaciju dozivio 2000 i 2006.
Belaj su IDFovci pravili prije toga, kidnapujuci civile sa pogranicnih podrucja. Zarobljavanjem IDFovaca se htio napraviti pritisak (razmjena) da civili budu pusteni.
Izraelske civilne zrtve su u cjelosti nastale tokom reciprocitetnog odgovora bjesomucnom raketiranju civilnih ciljeva u Libanu.
- Sanjarko
- Posts: 28424
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#19740 Re: IRAN
Izgleda su im dva oborili. Ovog Sokola i nekog Tritona. 
- King Theoden
- Posts: 14454
- Joined: 21/11/2018 13:15
#19741 Re: IRAN
Nadzornik wrote:U Idlibu su ovu vijest o obaranju americkog drona primili veoma emotivno...![]()
Koji kingčina jbtinsomnia78 wrote:Glaj lika jebo te krusna mrva
Čovjek živi ko hadžija. Igra se čega hoće, dovodi koga hoće i ima love ko blata.
- Maraschino
- Posts: 18997
- Joined: 10/11/2006 16:15
- Location: ...
#19744 Re: IRAN
Bukvalno tako.Dino34 wrote: Koji kingčina jbt
Čovjek živi ko hadžija. Igra se čega hoće, dovodi koga hoće i ima love ko blata.
Prica mi covjek koji je radio na njegovim dvorcima.
- Nadzornik
- Posts: 13784
- Joined: 30/05/2011 12:25
#19745 Re: IRAN
Jeste rodjo ali treba biti dobar sa Putinom...Dino34 wrote: Čovjek živi ko hadžija. Igra se čega hoće, dovodi koga hoće i ima love ko blata.
- Challenger_
- Posts: 13551
- Joined: 05/03/2013 21:09
- Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
- Contact:
#19746 Re: IRAN
- Huti ponovo lupaju po KSA:
LINK
Ovo nije sve.
- Zviznuli su i po saudijskoj elektrani.
Yemen's Houthis launch new attack on Saudi Arabia's Abha airport
Ovo nije sve.
- Zviznuli su i po saudijskoj elektrani.
- Sanjarko
- Posts: 28424
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#19747 Re: IRAN
Znam. Zviznuli su i Amerima Reaper-a po naski Sjekaca valjda. Pitam jesu li Iranci dva oborili ili jednog ovog Tritona a ne Global Hawk-a. Ovaj Triton je valjda jos napredniji od Sokola.Challenger_ wrote:- Huti ponovo lupaju po KSA:
Yemen's Houthis launch new attack on Saudi Arabia's Abha airportLINK
Ovo nije sve.
- Zviznuli su i po saudijskoj elektrani.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19748 Re: IRAN
Ne lupaj, to je predator srusen u jemenu.Nadzornik wrote:Jeste,jeste...General War wrote: Ne lafinaj, nije to taj dron![]()
Trump says Iran 'made a very big mistake' downing US drone
Iran's Revolutionary Guard shot down a US drone on Thursday, US and Iranian officials said, with Tehran claiming the drone violated Iranian airspace while Washington said it was flying in international airspace over the Strait of Hormuz.
Francuzi potvrdjuju;
https://www.france24.com/en/20190620-ir ... g-tensions
-
The 51st State
- Posts: 16743
- Joined: 12/01/2008 12:06
#19749 Re: IRAN
Ako ih ameri vrate u kameno doba infrastrukturno nemoj da bude previse kuknjave tj. smanjite kurcenje na vrijeme isto ko da su forumasi enter prtisili uz celijev klimoglav
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19750 Re: IRAN
Pitaj izrael kako zavrsisalik79 wrote:Svaki koji nadleti Iran zavrsiti ce kao i ovaj.General War wrote:Baki19 wrote:Bravo za iransku revolucionarnu gardu. Iran je oborio americki dron a Trump preko twittera kuka.![]()
Jah, nema cime vise nadlijetat iran![]()


