IRAN

Post Reply
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#19726 Re: IRAN

Post by insomnia78 »

Uato su tu velikani politike iz Irana, Venecuele, Grcke, Sirije na celu sa papa strumfom iz Rusije
Pazi cuda u svim navedenim narod se guzi za pastetu
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#19727 Re: IRAN

Post by insomnia78 »

Doduse ima i Kadirov. Na krilatom konju
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#19728 Re: IRAN

Post by General War »

salik79 wrote: Aha, skidali, skidali :lol: :lol:

Ovoga skidose nakon sto je usao u njihov zracni prostor. Isto kao i RQ-170, samo sto su njega "dovabili", umjesto da ga razvale kao ovoga.
Mogu se sad slikat sa njim :D
Zato su ameri i izrelci dovabili hiljade hezbolahovaca i IRG-ovaca da ostanu po sirijskim i irackim pustinjama.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10184
Joined: 31/03/2007 00:07

#19729 Re: IRAN

Post by Bosanski_kralj »

Ovo se opasno kuha, ali ne vjerujem da će doći do rata.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#19730 Re: IRAN

Post by insomnia78 »

Glaj lika jebo te krusna mrva
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11829
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#19731 Re: IRAN

Post by japin_mutapi »

zgazili bi iranci sve redom da nije amerike
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#19732 Re: IRAN

Post by General War »

Baki19 wrote:Bravo za iransku revolucionarnu gardu. Iran je oborio americki dron a Trump preko twittera kuka.
:lol:
Jah, nema cime vise nadlijetat iran :D

Image
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#19733 Re: IRAN

Post by Nadzornik »

General War wrote: Ne lafinaj, nije to taj dron :D
Jeste,jeste... :thumbup:


Trump says Iran 'made a very big mistake' downing US drone

Iran's Revolutionary Guard shot down a US drone on Thursday, US and Iranian officials said, with Tehran claiming the drone violated Iranian airspace while Washington said it was flying in international airspace over the Strait of Hormuz.

Image

Francuzi potvrdjuju;

https://www.france24.com/en/20190620-ir ... g-tensions
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#19734 Re: IRAN

Post by salik79 »

General War wrote:
salik79 wrote: Aha, skidali, skidali :lol: :lol:

Ovoga skidose nakon sto je usao u njihov zracni prostor. Isto kao i RQ-170, samo sto su njega "dovabili", umjesto da ga razvale kao ovoga.
Mogu se sad slikat sa njim :D
Zato su ameri i izrelci dovabili hiljade hezbolahovaca i IRG-ovaca da ostanu po sirijskim i irackim pustinjama.
Pa i slikaju se. I s njim i sa desetinama kopija. :D

Lijepo je od tebe da priznas da su Isil, Al-qaida i njihovi ogranci americki i izraelski proxyji :thumbup:

Neki to i dan danas nijecu, pa cak i ismijavaju.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50673
Joined: 29/12/2005 01:20

#19735 Re: IRAN

Post by jeza u ledja »

salik79 wrote: Aha, udaranje po civilima, u ocaju, je ono za pohvalu. I to od onih koji se satrase brinuci o "civilnim" zrtvama :roll:
Naravno da nije za pohvalu.
No zato treba zahvaliti Hezbolahu.
salik79 wrote: Pogledati koliku popularnost ima Hizbullah u Libanu, kod svih konfesija i naroda, prije nego se sta napise o zastitnicima :oops:
Odlican nacin da se stvori popularnost - reketiranje. :wink:
salik79 wrote: P. S. Belaj je IDF pravio prije Hizbullaha, to je bio samo odgovor na konstantno pravljenje belaja, ali oni imaju pravo, je li tako? :oops:
Hezbolah je napravio belaj - rezultat - 1000+ mrtvih civila u Libanu u roku mjesec dana. :wink:

PS: Bilo je i izraelskih civilnih zrtava, mnogo manje ali ih je bilo. Je li to za pohvalu?
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#19736 Re: IRAN

Post by salik79 »

General War wrote:
Baki19 wrote:Bravo za iransku revolucionarnu gardu. Iran je oborio americki dron a Trump preko twittera kuka.
:lol:
Jah, nema cime vise nadlijetat iran :D

Image
Svaki koji nadleti Iran zavrsiti ce kao i ovaj. ;-)
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#19737 Re: IRAN

Post by Nadzornik »

U Idlibu su ovu vijest o obaranju americkog drona primili veoma emotivno... :(

Image
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#19738 Re: IRAN

Post by salik79 »

jeza u ledja wrote:
salik79 wrote: Aha, udaranje po civilima, u ocaju, je ono za pohvalu. I to od onih koji se satrase brinuci o "civilnim" zrtvama :roll:
Naravno da nije za pohvalu.
No zato treba zahvaliti Hezbolahu.
salik79 wrote: Pogledati koliku popularnost ima Hizbullah u Libanu, kod svih konfesija i naroda, prije nego se sta napise o zastitnicima :oops:
Odlican nacin da se stvori popularnost - reketiranje. :wink:
salik79 wrote: P. S. Belaj je IDF pravio prije Hizbullaha, to je bio samo odgovor na konstantno pravljenje belaja, ali oni imaju pravo, je li tako? :oops:
Hezbolah je napravio belaj - rezultat - 1000+ mrtvih civila u Libanu u roku mjesec dana. :wink:

PS: Bilo je i izraelskih civilnih zrtava, mnogo manje ali ih je bilo. Je li to za pohvalu?
Zasto tvoji mediji ne "zahvaljuju" "pobunjenicima", nego Rusima, Asadu i SAA? :oops:

Reketiranje je branjenje domovine?! Hizbullah je stvarao tu popularnost od nastanka, a kulminaciju dozivio 2000 i 2006.

Belaj su IDFovci pravili prije toga, kidnapujuci civile sa pogranicnih podrucja. Zarobljavanjem IDFovaca se htio napraviti pritisak (razmjena) da civili budu pusteni.

Izraelske civilne zrtve su u cjelosti nastale tokom reciprocitetnog odgovora bjesomucnom raketiranju civilnih ciljeva u Libanu.
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#19739 Re: IRAN

Post by Nadzornik »

:lol: :lol: :lol:

Image
User avatar
Sanjarko
Posts: 28424
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#19740 Re: IRAN

Post by Sanjarko »

Izgleda su im dva oborili. Ovog Sokola i nekog Tritona. :?
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#19741 Re: IRAN

Post by King Theoden »

Nadzornik wrote:U Idlibu su ovu vijest o obaranju americkog drona primili veoma emotivno... :(

Image
:lol:
insomnia78 wrote:Glaj lika jebo te krusna mrva
Koji kingčina jbt :lol:
Čovjek živi ko hadžija. Igra se čega hoće, dovodi koga hoće i ima love ko blata.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#19742 Re: IRAN

Post by insomnia78 »

Za pozeliti
User avatar
jogurt_
Posts: 179
Joined: 30/04/2016 17:17
Contact:

#19743 Re: IRAN

Post by jogurt_ »

Image
Image
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#19744 Re: IRAN

Post by Maraschino »

Dino34 wrote: Koji kingčina jbt :lol:
Čovjek živi ko hadžija. Igra se čega hoće, dovodi koga hoće i ima love ko blata.
Bukvalno tako.
Prica mi covjek koji je radio na njegovim dvorcima. :-) To se opisati ne moze taj raskos.
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#19745 Re: IRAN

Post by Nadzornik »

Dino34 wrote: Čovjek živi ko hadžija. Igra se čega hoće, dovodi koga hoće i ima love ko blata.
Jeste rodjo ali treba biti dobar sa Putinom... :-D
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#19746 Re: IRAN

Post by Challenger_ »

- Huti ponovo lupaju po KSA:
Yemen's Houthis launch new attack on Saudi Arabia's Abha airport
:arrow: LINK

Ovo nije sve.

- Zviznuli su i po saudijskoj elektrani.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28424
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#19747 Re: IRAN

Post by Sanjarko »

Challenger_ wrote:- Huti ponovo lupaju po KSA:
Yemen's Houthis launch new attack on Saudi Arabia's Abha airport
:arrow: LINK

Ovo nije sve.

- Zviznuli su i po saudijskoj elektrani.
Znam. Zviznuli su i Amerima Reaper-a po naski Sjekaca valjda. Pitam jesu li Iranci dva oborili ili jednog ovog Tritona a ne Global Hawk-a. Ovaj Triton je valjda jos napredniji od Sokola.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#19748 Re: IRAN

Post by General War »

Nadzornik wrote:
General War wrote: Ne lafinaj, nije to taj dron :D
Jeste,jeste... :thumbup:


Trump says Iran 'made a very big mistake' downing US drone

Iran's Revolutionary Guard shot down a US drone on Thursday, US and Iranian officials said, with Tehran claiming the drone violated Iranian airspace while Washington said it was flying in international airspace over the Strait of Hormuz.

Image

Francuzi potvrdjuju;

https://www.france24.com/en/20190620-ir ... g-tensions
Ne lupaj, to je predator srusen u jemenu.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#19749 Re: IRAN

Post by The 51st State »

Ako ih ameri vrate u kameno doba infrastrukturno nemoj da bude previse kuknjave tj. smanjite kurcenje na vrijeme isto ko da su forumasi enter prtisili uz celijev klimoglav
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#19750 Re: IRAN

Post by General War »

salik79 wrote:
General War wrote:
Baki19 wrote:Bravo za iransku revolucionarnu gardu. Iran je oborio americki dron a Trump preko twittera kuka.
:lol:
Jah, nema cime vise nadlijetat iran :D

Image
Svaki koji nadleti Iran zavrsiti ce kao i ovaj. ;-)
Pitaj izrael kako zavrsi :mrgreen:
Post Reply