Prosjecnom bosnji stavi 50" lg serije 9 i 75" telefunken zalijepit ce se za telefunkenNadzornik wrote: ↑17/12/2021 14:03Pa da,kad ti dodju obicni gosti vodis ih u dnevni boravak da ih philipsov ambilight sto prije otjera a ove vaznije goste,kum,zirant itd. vodis unepass1 wrote: ↑17/12/2021 13:51 Banovalo me djete sa mog xh90, drugi tv mi nije smart i samo je 32". Sad tu igram ps5, a na xh90 se gleda peppa pig i masha
Kontam sta kupiti za dnevni a sony prebaciti u spavacu. A za dnevni ne bih nista posebno, 65" da ima android, da se pogleda yt, neki crtani eventualno film. Kontam kakav philips uzeti
Ne bih telefunken, vox, tesla
spavacu da ko ljudi mogu nesto pogledati na pravom TV uredjaju...![]()
TV uređaji - sve o tome
Moderator: Benq
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#19726 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
- Nadzornik
- Posts: 13784
- Joined: 30/05/2011 12:25
- hopi
- Posts: 7259
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#19728 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Do koliko para mereš dati za tu šešet peticu
-
Tabijat
- Posts: 1403
- Joined: 25/12/2013 15:29
#19729 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Jel QLED samo marketinški trik il vrijedi to šta?
I jel svi samsunzi imaju problema s plexom ili samo neke serije? Doći će mi TV na red za koji mjesec pa da znam.
Ja bi da je do 50" (može i 48") i da je crna stvarno crna. Gledalo bi se iz kreveta. drito.
I jel svi samsunzi imaju problema s plexom ili samo neke serije? Doći će mi TV na red za koji mjesec pa da znam.
Ja bi da je do 50" (može i 48") i da je crna stvarno crna. Gledalo bi se iz kreveta. drito.
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#19730 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
QLED ti je LCD LED i nema veze sa OLED. Imam samsung iz 2018 model i plex mi je radio bez problema.
Crna da bude stvarno crna mozes imati samo u OLED i nigdje drugo. Ali i ovi LCD LED ako imaju local dimming i high dinamic range mogu imati jako dobru crnu.
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
#19732 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
jebem ga ja ko u spavacu vodi goste da gleda tvNadzornik wrote: ↑17/12/2021 14:03Pa da,kad ti dodju obicni gosti vodis ih u dnevni boravak da ih philipsov ambilight sto prije otjera a ove vaznije goste,kum,zirant itd. vodis unepass1 wrote: ↑17/12/2021 13:51 Banovalo me djete sa mog xh90, drugi tv mi nije smart i samo je 32". Sad tu igram ps5, a na xh90 se gleda peppa pig i masha
Kontam sta kupiti za dnevni a sony prebaciti u spavacu. A za dnevni ne bih nista posebno, 65" da ima android, da se pogleda yt, neki crtani eventualno film. Kontam kakav philips uzeti
Ne bih telefunken, vox, tesla
spavacu da ko ljudi mogu nesto pogledati na pravom TV uredjaju...![]()
- hopi
- Posts: 7259
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#19733 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Za milju i spol, tj pol se za blek frajdej mogao kupiti x80j. Ako nema više za tu cijena onda ima I nekih Samsung serije 7000 recimo.
- Nadzornik
- Posts: 13784
- Joined: 30/05/2011 12:25
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#19735 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Mene tv zanima samo zbog ps5, inace bih mogao bez tv zivjeti. Uopste mi ne treba
- Nadzornik
- Posts: 13784
- Joined: 30/05/2011 12:25
#19736 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ako ti OS nije bitan tj. ne preferiras android onda kupi ovaj TV:
https://www.ekupi.ba/bs/Elektronika/Tel ... K000365659
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#19738 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Jbg, ovo nova situacija. Pa pocinjem da razmisljam o novom tv
- Nadzornik
- Posts: 13784
- Joined: 30/05/2011 12:25
- Nadzornik
- Posts: 13784
- Joined: 30/05/2011 12:25
-
foxlife
- Posts: 9274
- Joined: 17/02/2021 20:34
-
Madrid
- Posts: 2302
- Joined: 16/08/2010 17:18
#19742 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Pogledaj samsung au8000, tesko da ti sta bolje treba ako je samo za ps5 a 120hz te ne interesuje...
- hopi
- Posts: 7259
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#19743 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Gledao, I ovaj model tj neki od serije 7000 je bio oko 1100 KM u domodu.Nadzornik wrote: ↑17/12/2021 14:47Ako ti OS nije bitan tj. ne preferiras android onda kupi ovaj TV:
https://www.ekupi.ba/bs/Elektronika/Tel ... K000365659
-
Madrid
- Posts: 2302
- Joined: 16/08/2010 17:18
#19744 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Mene zanima kako covjek moze biti prestar da odigra witcher 3, a u isto vrijeme nije prestar da odgleda onu glupost sa netflika The Witcher
- Nadzornik
- Posts: 13784
- Joined: 30/05/2011 12:25
#19745 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Nije isto,odgledas jednu ili dvije epizode sa zenom,lagano uz mezu i vino a znam i za neke koje su zene ostavile zbog cijelodnevnog
igranja Witcher 3...
-
Madrid
- Posts: 2302
- Joined: 16/08/2010 17:18
#19746 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Sa jedne strane si upravu, ako se covjek ne zna kontrolisat lahko potrosi i pola dana na igre, ali eto pogledaj samo na ovom forumu onu temu o serijama, pa ljudi gledaju 50 serija uporedo, ne moze nesto novo izac da bar 1 epizodu ne pogledaju, uglavnom i jedno i drugo moze biti zaraza
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#19747 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Ove serije sto 90% naroda gleda imaju po nekoliko stotina epizoda, a pored tog raja gleda po nekoliko serija.
Nema to veze sa sadrzajem nego sa samokontrolom, isto tako neki provode sate i novce po kafanama, kladionicama i drugim dangubicama. Ako vec gledamo manje zlo onda je gejming sigurno najmanje, ali opet ako se covjek zna ogranicit. Ko igra online MP ce cesto puno vise provoditi sati igrajuci nego neko ko ganja samo SP igre.
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#19748 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
- arnes_king
- Posts: 7655
- Joined: 01/03/2011 00:43
- Location: Bosna
#19749 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
Taj post sam tek vidio
Dodjes na TV temu pitati za savjet koji TV kupiti i ljudi ti sole pamet kako trebas svoj zivot zivjeti
-
MarkoIvkovic
- Posts: 732
- Joined: 19/01/2021 20:29
#19750 Re: LED TV, KOJI UZETI ?
ajde nek kaze neko mom ocu od 63 godine da za njega nisu igrice
covjek igra od God of War, Horizon Zero Dawn, do Pes-a, Rathceta i Forza Horizon na racunaru (poneku krekovanu kad se ne moze kupiti ali boze moj oprosteno nam je ipak smo u BiH)... Evo neki dan sam mu uzeo Crash 4 za PS5 da igra jer je na PS1-PS2 dane i dane provodio na njemu 
Last edited by MarkoIvkovic on 17/12/2021 16:23, edited 1 time in total.
