IRAN
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#19702 Re: IRAN
AhaGeneral War wrote:salik79 wrote:Ono, kada je 150 boraca, od kojih 40 elitnih, nakantalo 5000 IDFovaca iz najelitnijih brigada, ukljucujuci Golani brigadu, podrzanu zracnim i artiljerijsko-oklopnim snagama?General War wrote: Zato Mogu proc kao hazbolah![]()
"Millennium Challenge 2002"![]()
Otprilike, pobjeda ravna pobjedi na kosovskom boju



Isto kao na "Millennium Challengeu 2002"
-
sportman1
- Posts: 1505
- Joined: 26/12/2013 22:36
#19703 Re: IRAN
Baki19 wrote:Iza Irana stoji Rusija i Kina i oni nece dozvoliti okupaciju Irana. Iran ce slomiti zube Americi i to ce biti poraz Amerike. Iran je jak i opstace rezim koji je puno uradio za islamsku revoluciju.
odakle ti to da ce iran i kina pomoci???
rusima odgovara visoka cijena nafte na primjer.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#19704 Re: IRAN
Hajde, da i to procitamo. Daj jedan izvor, link, pa da i ja zagooglam i nesto saznam, kao sto si ti, upravo, saznao.General War wrote:Kad vec citas, cudo da nisi zapazio da je iran gadjao dronove i prije neki dan.salik79 wrote:Svi, od Reutersa, do CNNa. Googlaj malo.General War wrote: Koji ostali mediji?
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19705 Re: IRAN
salik79 wrote:AhaGeneral War wrote:![]()
Otprilike, pobjeda ravna pobjedi na kosovskom boju
Isto kao na "Millennium Challengeu 2002"
I Izrael se povukao...nije-jeste?
- Sanjarko
- Posts: 28432
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#19706 Re: IRAN
Ja sam u bipolarnom ushicenju 2015 godine pisao da ce Iran preko Huta voditi proksi rat a onda mozda zadati bolan udarac Saudiji i co. Imam negdje i rad u vidu smjernica u vezi toga bas pojasnjeno sta, kako. Drevni su to radili.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#19707 Re: IRAN
Naravno da jeste. I to "bjez'te noge posra vas guJca". Hej, 150 kontra 5000 plus zracne snage i sve sto ide uz toGeneral War wrote:salik79 wrote:AhaGeneral War wrote:![]()
Otprilike, pobjeda ravna pobjedi na kosovskom boju
Isto kao na "Millennium Challengeu 2002"![]()
I Izrael se povukao...nije-jeste?
Aaaaaaahaaaaahaaaaaaaa
-
Baki19
- Posts: 141
- Joined: 15/02/2019 22:38
#19708 Re: IRAN
Svi Palestinci podrzavaju Iran jer Iran se jedini bori protiv Izraelaca. Iran ce u slucaju americkog napada, napasti Izrael i tako ponovo vratiti zemlju Palestincima. Turska je uz Iran i sigurno je da nece dozvoliti da se ugrozi Islamska Revolucija jer Iran je izrastao u jednu divnu zemlju koja je bogata prirodnim resursima. Iran ce potopiti sve nosace aviona iz Amerike i tako udariti jos jedan samar Trumpu.
-
espn
- Posts: 1478
- Joined: 27/06/2018 19:01
#19709 Re: IRAN
Zanimljivo predviđanje.Vizionar 1985 wrote:Ja sam u bipolarnom ushicenju 2015 godine pisao da ce Iran preko Huta voditi proksi rat a onda mozda zadati bolan udarac Saudiji i co. Imam negdje i rad u vidu smjernica u vezi toga bas pojasnjeno sta, kako. Drevni su to radili.
- Challenger_
- Posts: 13551
- Joined: 05/03/2013 21:09
- Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
- Contact:
#19710 Re: IRAN
Ne mogu da provalim šta ovo Donald kao anemičan izgovara?
_______
BTW, spušta loptu. CNN:

President Trump said Thursday that he believes Iran mistakenly shot down the US drone, saying he finds it "hard to believe it was intentional."
"Probably Iran made a mistake. I would imagine it was a general or somebody who made a mistake in shooting that drone down," Trump said.
"I find it hard to believe it was intentional. I think it could've been somebody that was loose and stupid," Trump said. "It was a very foolish move, that I can tell you."
Trump assured that the situation is "all going to work out."
The President also said that it made a "big, big difference" that the drone — which by definition is unmanned — had "nobody in" it.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19711 Re: IRAN
Evo pogledaj, ne moras citatisalik79 wrote:Hajde, da i to procitamo. Daj jedan izvor, link, pa da i ja zagooglam i nesto saznam, kao sto si ti, upravo, saznao.General War wrote:Kad vec citas, cudo da nisi zapazio da je iran gadjao dronove i prije neki dan.salik79 wrote: Svi, od Reutersa, do CNNa. Googlaj malo.
- jeza u ledja
- Posts: 50679
- Joined: 29/12/2005 01:20
#19712 Re: IRAN
Hezbolah napravio neki belaj na granici s Izraelom, Izrael uletio u Liban i popusio.
U medjuvremenu u Libanu poginulo 1000+ civila. U Izraelu 50.
I zakljucak - Hezbolah i Iran zastitnici Libana.
U medjuvremenu u Libanu poginulo 1000+ civila. U Izraelu 50.
I zakljucak - Hezbolah i Iran zastitnici Libana.
- Challenger_
- Posts: 13551
- Joined: 05/03/2013 21:09
- Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
- Contact:
#19713 Re: IRAN
Kako se samo stručno uvalio: Ako napadne Iran, može zaboraviti na reizbor. Ako se povuče, mlakonja. Ako digne sankcije, tokmak.
Alan Ford je najultimativnije proročanstvo ikad!!
Alan Ford je najultimativnije proročanstvo ikad!!
Last edited by Challenger_ on 20/06/2019 19:18, edited 1 time in total.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#19714 Re: IRAN
Aha, to dok su "potapali tanker", onako usputGeneral War wrote:Evo pogledaj, ne moras citatisalik79 wrote:Hajde, da i to procitamo. Daj jedan izvor, link, pa da i ja zagooglam i nesto saznam, kao sto si ti, upravo, saznao.General War wrote: Kad vec citas, cudo da nisi zapazio da je iran gadjao dronove i prije neki dan.
Ima li kakav tekst o tome, da se nasmijem posteno?
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19715 Re: IRAN
..ili iranci, poslali izvinjnjenjeChallenger_ wrote: BTW, spušta loptu. CNN:
- Sanjarko
- Posts: 28432
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#19716 Re: IRAN
Ma vrtim SBB, KBB scenarije i tad to vrtio. Ostvarilo se prilicno. Rad je izgleda u nekoj svesci.espn wrote:Zanimljivo predviđanje.Vizionar 1985 wrote:Ja sam u bipolarnom ushicenju 2015 godine pisao da ce Iran preko Huta voditi proksi rat a onda mozda zadati bolan udarac Saudiji i co. Imam negdje i rad u vidu smjernica u vezi toga bas pojasnjeno sta, kako. Drevni su to radili.
- Challenger_
- Posts: 13551
- Joined: 05/03/2013 21:09
- Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
- Contact:
#19717 Re: IRAN
Od američkih i evropksih političara još su samo naši BejHa političari komičniji. Oni su kao oni sporedni likovi sa margina stripa (Alan Ford), kao kada siromah ide u pučku bolnicu. Pita ga ljekar šta mu je a on kaže da ga boli zub. "Ljekar" daje tretman: "Odsjecite mu nogu!".
Živimo alanfordovski svijet, majko mila.
Živimo alanfordovski svijet, majko mila.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#19718 Re: IRAN
Aha, udaranje po civilima, u ocaju, je ono za pohvalu. I to od onih koji se satrase brinuci o "civilnim" zrtvamajeza u ledja wrote:Hezbolah napravio neki belaj na granici s Izraelom, Izrael uletio u Liban i popusio.
U medjuvremenu u Libanu poginulo 1000+ civila. U Izraelu 50.
I zakljucak - Hezbolah i Iran zastitnici Libana.
Pogledati koliku popularnost ima Hizbullah u Libanu, kod svih konfesija i naroda, prije nego se sta napise o zastitnicima
P. S. Belaj je IDF pravio prije Hizbullaha, to je bio samo odgovor na konstantno pravljenje belaja, ali oni imaju pravo, je li tako?
- Sanjarko
- Posts: 28432
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#19719 Re: IRAN
Ej moj Cheli da je Bog da tako. U Alan Fordu ja ne znam da se ovako gine itd.Challenger_ wrote:Od američkih i evropksih političara još su samo naši BejHa političari komičniji. Oni su kao oni sporedni likovi sa margina stripa (Alan Ford), kao kada siromah ide u pučku bolnicu. Pita ga ljekar šta mu je a on kaže da ga boli zub. "Ljekar" daje tretman: "Odsjecite mu nogu!".
![]()
![]()
![]()
Živimo alanfordovski svijet, majko mila.
- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#19720 Re: IRAN
Iran will take US to UN over drone encroachment: Zarif
https://www.presstv.com/Detail/2019/06/ ... IRGC-Zarif
https://www.presstv.com/Detail/2019/06/ ... IRGC-Zarif
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19721 Re: IRAN
Ne, dok su skidali mine s brodasalik79 wrote:
Aha, to dok su "potapali tanker", onako usputNema sta, provjereno
Ima li kakav tekst o tome, da se nasmijem posteno?
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#19722 Re: IRAN
Kako ne, u bitci za Troju, Br1 je to detaljno ispricao, zrtava na sve straneVizionar 1985 wrote:Ej moj Cheli da je Bog da tako. U Alan Fordu ja ne znam da se ovako gine itd.Challenger_ wrote:Od američkih i evropksih političara još su samo naši BejHa političari komičniji. Oni su kao oni sporedni likovi sa margina stripa (Alan Ford), kao kada siromah ide u pučku bolnicu. Pita ga ljekar šta mu je a on kaže da ga boli zub. "Ljekar" daje tretman: "Odsjecite mu nogu!".
![]()
![]()
![]()
Živimo alanfordovski svijet, majko mila.

- salik79
- Posts: 27013
- Joined: 16/09/2013 13:15
#19723 Re: IRAN
Aha, skidali, skidaliGeneral War wrote:Ne, dok su skidali mine s brodasalik79 wrote:
Aha, to dok su "potapali tanker", onako usputNema sta, provjereno
Ima li kakav tekst o tome, da se nasmijem posteno?Pa kako ovog skidose?
Ovoga skidose nakon sto je usao u njihov zracni prostor. Isto kao i RQ-170, samo sto su njega "dovabili", umjesto da ga razvale kao ovoga.
- Challenger_
- Posts: 13551
- Joined: 05/03/2013 21:09
- Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
- Contact:
#19724 Re: IRAN
Istina, to stoji. Ali i u stripu stradaju siromasi a čitava koncepcija serijala je parodija kapitalističkog sistema i njegovog militarizma. O političarima da ne govorim, kao da su iz stripa izašli na političku pozornicu. Od ovih "naših" debila do lidera svijeta, posebno američkih i evropskih.Vizionar 1985 wrote:Ej moj Cheli da je Bog da tako. U Alan Fordu ja ne znam da se ovako gine itd.Challenger_ wrote:Od američkih i evropksih političara još su samo naši BejHa političari komičniji. Oni su kao oni sporedni likovi sa margina stripa (Alan Ford), kao kada siromah ide u pučku bolnicu. Pita ga ljekar šta mu je a on kaže da ga boli zub. "Ljekar" daje tretman: "Odsjecite mu nogu!".
![]()
![]()
![]()
Živimo alanfordovski svijet, majko mila.
-
Baki19
- Posts: 141
- Joined: 15/02/2019 22:38
#19725 Re: IRAN
Bravo za iransku revolucionarnu gardu. Iran je oborio americki dron a Trump preko twittera kuka.
