Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#19676 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

:lol: :lol: :lol:

francusko komplikovanje :D
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#19677 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by славянин »

JavierBosnia wrote:Image
Image

Ovaj je pobjednik, oči mi ispale, pregorile
Jeste da je džip bio neki toyota al ovo je ubistvo
Pustim ja tako da me obidje pa onda iza upalim lijepo duga,maglenke i one pomocne farove za bokove. Isto je dzip tako ako krkanski protiv krkana... isto tako na autoputu i ostalim cestama - Jednostavno ne razumijem zasto duga svjetla gdje ima saobracaja iz suprotnog smjera - jel to toliko ljudi coravo ili jednostavno boli lolu briga.O ispravnosti svjetala da ne govorim, ubaci nuklearne ksenone bez ikakvih leca i podesenja kao da je montirao svjetlo na konjska kola krkan.
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#19678 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by славянин »

condy wrote:Da ti nije dvozonska klima ??? One hoce da magle u odnosu na jednozonske zbog nacina rukovanja...

Klima ne pomaze jos gore napravi. Trenutno pomogne a poslije jos vise magli. Nikad je ne koristi :wink:

Ako je dvozonska klima, i ako je filter klime odgovarajuci, nije neki jeftini ili onaj sa aktivnim ugljem, pojacaj grijanje na 24 - 25 stepena dok ne odmagli. Najbolje da iskljucis auto opciju i da rucno stimas jacinu strujanja zraka i u pocetku okreni na sajbu. Kad krene da se susi nakon 5 do max 10 min lagano smanji temperaturu na zeljenu...da se ne skuhas u autu :D

Probaj meni uvijek upali :)
Kod mene ima ono nest max prema sofersajbi - upalis krene da puse ko iz furune 4-5 minuta sve ok , nekada kad zaledi i sa vana tako otopim :D
User avatar
nepass1
Posts: 14670
Joined: 06/07/2017 07:35

#19679 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

a kapa i malo otvoriti prozor

:run:
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#19680 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by un1ted »

Duga svjetla na AP nažalost i na ovom forumu opravdava veći dio forumaša.

Kurcobolja jbga. Neki dan kombinacija magle, kiše i raznih prljavšitna, krkani iz suprotnog smijera ubiše sa dugim svjetlima. Da ih barem isključe kada se približe, ali manjak osjećaja za druge.
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#19681 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

un1ted wrote:Duga svjetla na AP nažalost i na ovom forumu opravdava veći dio forumaša.

Kurcobolja jbga. Neki dan kombinacija magle, kiše i raznih prljavšitna, krkani iz suprotnog smijera ubiše sa dugim svjetlima. Da ih barem isključe kada se približe, ali manjak osjećaja za druge.


To je ono kad "fizicki odvojene trake" protumace da na svojoj strani mogu da rade sta hoce.
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#19682 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

славянин wrote: Pustim ja tako da me obidje pa onda iza upalim lijepo duga,maglenke i one pomocne farove za bokove. Isto je dzip tako ako krkanski protiv krkana... isto tako na autoputu i ostalim cestama - Jednostavno ne razumijem zasto duga svjetla gdje ima saobracaja iz suprotnog smjera - jel to toliko ljudi coravo ili jednostavno boli lolu briga.O ispravnosti svjetala da ne govorim, ubaci nuklearne ksenone bez ikakvih leca i podesenja kao da je montirao svjetlo na konjska kola krkan.
Gdje da ga pustim, kolona, spica, 16:20h, Alipasina ulica
Inace ako je neki put tako pustim ili me pretekne i onda upalim, ali da vidis reakcija odma sva 4, pa zmiga nesto, usporava ubrzava..
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#19683 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

славянин wrote: Pustim ja tako da me obidje pa onda iza upalim lijepo duga,maglenke i one pomocne farove za bokove.
Kakvi su to farovi za bokove ?
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#19684 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by славянин »

Travnički Noćni Šetač wrote:
славянин wrote: Pustim ja tako da me obidje pa onda iza upalim lijepo duga,maglenke i one pomocne farove za bokove.
Kakvi su to farovi za bokove ?
kad skreces lijevo-desno imaju upale se automatski u zavisnosti na koju stranu ides.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#19685 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

славянин wrote: Kod mene ima ono nest max prema sofersajbi - upalis krene da puse ko iz furune 4-5 minuta sve ok , nekada kad zaledi i sa vana tako otopim :D
Isto i kod mene... a bas ako je sledilo onda poprscem odledjivacem... uglavnom bilo kako samo da nije rupica kroz koju virim jer me to bas nervira kod likova...
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#19686 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

славянин wrote: kad skreces lijevo-desno imaju upale se automatski u zavisnosti na koju stranu ides.
Corner lights.... imam i ja to ali ne mogu ih ja upaliti vec oni sami se aktiviraju... ja mislio nesto posebno imas da upalis na dugme....
User avatar
славянин
Posts: 11277
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#19687 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by славянин »

Travnički Noćni Šetač wrote:
славянин wrote: kad skreces lijevo-desno imaju upale se automatski u zavisnosti na koju stranu ides.
Corner lights.... imam i ja to ali ne mogu ih ja upaliti vec oni sami se aktiviraju... ja mislio nesto posebno imas da upalis na dugme....
Pa i imam :D Ima dugme - oba se upale , srecom ako ugasis auto - kada ponovno upalis ako dugme opet ne pritisnes vracaju se sami u "normalni" mod.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#19688 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Jasno... kod mene samo rade na motanje volana u zavisnosti od brzine... :thumbup:
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#19689 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by relax11 »

Ja moderne familije :D
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#19690 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Sodom1 »

Travnički Noćni Šetač wrote:
славянин wrote: Kod mene ima ono nest max prema sofersajbi - upalis krene da puse ko iz furune 4-5 minuta sve ok , nekada kad zaledi i sa vana tako otopim :D
Isto i kod mene... a bas ako je sledilo onda poprscem odledjivacem... uglavnom bilo kako samo da nije rupica kroz koju virim jer me to bas nervira kod likova...
Pa imas grijace u sajbama , fordina je to :D
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#19691 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Nemam u prednjoj... moj je stigao iz Francuske sa obale nema zimski paket... :( .... samo grijac filtera nafte nista drugo od zimskih dodataka....
Last edited by Travnički Noćni Šetač on 27/12/2018 22:37, edited 1 time in total.
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#19692 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Sodom1 »

Daj ne zezaj :D
Ja mislio da je to standard u forda
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#19693 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Standard je zadnja sajba i retrovizori.... grijaci prednje sajbe su zimski paket...
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#19694 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Sodom1 »

U mene nema u retrovizorima :))
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#19695 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Ima samo ti ne rade radi necega...
...
naruzice nas administracija otisli smo u OT.....
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#19696 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Sodom1 »

Nervira me sto mi ne rrade grijaci u retrovizorima moze li to :-D
User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#19697 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by sparky »

Ne moze ni tako. Nije tema sta vas nervira kod retrovizora
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#19698 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

More li ovako: mene nerviraju vozaci kojima ne radi grijanje retrovizora?





I oni koji nemaju retrovizore.


:evil:
User avatar
Logovan
Posts: 102730
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#19699 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

Nervira me nekoristenje retrovizora.
kakaljin
Posts: 13493
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#19700 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

Nervira me kada sa 48 km/h prolazis kao furija pored vozila koja se krecu koliko sporo voze. A nije guzva ni zastoj vec normalno saobracaj treba da se odvija a oni toliko sporo voze
Post Reply