francusko komplikovanje
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#19676 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
francusko komplikovanje
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#19677 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pustim ja tako da me obidje pa onda iza upalim lijepo duga,maglenke i one pomocne farove za bokove. Isto je dzip tako ako krkanski protiv krkana... isto tako na autoputu i ostalim cestama - Jednostavno ne razumijem zasto duga svjetla gdje ima saobracaja iz suprotnog smjera - jel to toliko ljudi coravo ili jednostavno boli lolu briga.O ispravnosti svjetala da ne govorim, ubaci nuklearne ksenone bez ikakvih leca i podesenja kao da je montirao svjetlo na konjska kola krkan.JavierBosnia wrote:
Ovaj je pobjednik, oči mi ispale, pregorile
Jeste da je džip bio neki toyota al ovo je ubistvo
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#19678 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kod mene ima ono nest max prema sofersajbi - upalis krene da puse ko iz furune 4-5 minuta sve ok , nekada kad zaledi i sa vana tako otopimcondy wrote:Da ti nije dvozonska klima ??? One hoce da magle u odnosu na jednozonske zbog nacina rukovanja...
Klima ne pomaze jos gore napravi. Trenutno pomogne a poslije jos vise magli. Nikad je ne koristi![]()
Ako je dvozonska klima, i ako je filter klime odgovarajuci, nije neki jeftini ili onaj sa aktivnim ugljem, pojacaj grijanje na 24 - 25 stepena dok ne odmagli. Najbolje da iskljucis auto opciju i da rucno stimas jacinu strujanja zraka i u pocetku okreni na sajbu. Kad krene da se susi nakon 5 do max 10 min lagano smanji temperaturu na zeljenu...da se ne skuhas u autu![]()
Probaj meni uvijek upali
- nepass1
- Posts: 14670
- Joined: 06/07/2017 07:35
#19679 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
a kapa i malo otvoriti prozor

- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#19680 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Duga svjetla na AP nažalost i na ovom forumu opravdava veći dio forumaša.
Kurcobolja jbga. Neki dan kombinacija magle, kiše i raznih prljavšitna, krkani iz suprotnog smijera ubiše sa dugim svjetlima. Da ih barem isključe kada se približe, ali manjak osjećaja za druge.
Kurcobolja jbga. Neki dan kombinacija magle, kiše i raznih prljavšitna, krkani iz suprotnog smijera ubiše sa dugim svjetlima. Da ih barem isključe kada se približe, ali manjak osjećaja za druge.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#19681 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
un1ted wrote:Duga svjetla na AP nažalost i na ovom forumu opravdava veći dio forumaša.
Kurcobolja jbga. Neki dan kombinacija magle, kiše i raznih prljavšitna, krkani iz suprotnog smijera ubiše sa dugim svjetlima. Da ih barem isključe kada se približe, ali manjak osjećaja za druge.
To je ono kad "fizicki odvojene trake" protumace da na svojoj strani mogu da rade sta hoce.
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#19682 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Gdje da ga pustim, kolona, spica, 16:20h, Alipasina ulicaславянин wrote: Pustim ja tako da me obidje pa onda iza upalim lijepo duga,maglenke i one pomocne farove za bokove. Isto je dzip tako ako krkanski protiv krkana... isto tako na autoputu i ostalim cestama - Jednostavno ne razumijem zasto duga svjetla gdje ima saobracaja iz suprotnog smjera - jel to toliko ljudi coravo ili jednostavno boli lolu briga.O ispravnosti svjetala da ne govorim, ubaci nuklearne ksenone bez ikakvih leca i podesenja kao da je montirao svjetlo na konjska kola krkan.
Inace ako je neki put tako pustim ili me pretekne i onda upalim, ali da vidis reakcija odma sva 4, pa zmiga nesto, usporava ubrzava..
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#19683 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kakvi su to farovi za bokove ?славянин wrote: Pustim ja tako da me obidje pa onda iza upalim lijepo duga,maglenke i one pomocne farove za bokove.
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#19684 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
kad skreces lijevo-desno imaju upale se automatski u zavisnosti na koju stranu ides.Travnički Noćni Šetač wrote:Kakvi su to farovi za bokove ?славянин wrote: Pustim ja tako da me obidje pa onda iza upalim lijepo duga,maglenke i one pomocne farove za bokove.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#19685 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Isto i kod mene... a bas ako je sledilo onda poprscem odledjivacem... uglavnom bilo kako samo da nije rupica kroz koju virim jer me to bas nervira kod likova...славянин wrote: Kod mene ima ono nest max prema sofersajbi - upalis krene da puse ko iz furune 4-5 minuta sve ok , nekada kad zaledi i sa vana tako otopim
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#19686 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Corner lights.... imam i ja to ali ne mogu ih ja upaliti vec oni sami se aktiviraju... ja mislio nesto posebno imas da upalis na dugme....славянин wrote: kad skreces lijevo-desno imaju upale se automatski u zavisnosti na koju stranu ides.
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#19687 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa i imamTravnički Noćni Šetač wrote:Corner lights.... imam i ja to ali ne mogu ih ja upaliti vec oni sami se aktiviraju... ja mislio nesto posebno imas da upalis na dugme....славянин wrote: kad skreces lijevo-desno imaju upale se automatski u zavisnosti na koju stranu ides.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#19688 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jasno... kod mene samo rade na motanje volana u zavisnosti od brzine... 
- relax11
- Posts: 1754
- Joined: 08/01/2013 12:35
- Location: RAJVOSA <3
#19689 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja moderne familije 
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#19690 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa imas grijace u sajbama , fordina je toTravnički Noćni Šetač wrote:Isto i kod mene... a bas ako je sledilo onda poprscem odledjivacem... uglavnom bilo kako samo da nije rupica kroz koju virim jer me to bas nervira kod likova...славянин wrote: Kod mene ima ono nest max prema sofersajbi - upalis krene da puse ko iz furune 4-5 minuta sve ok , nekada kad zaledi i sa vana tako otopim
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#19691 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nemam u prednjoj... moj je stigao iz Francuske sa obale nema zimski paket...
.... samo grijac filtera nafte nista drugo od zimskih dodataka....
Last edited by Travnički Noćni Šetač on 27/12/2018 22:37, edited 1 time in total.
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#19692 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Daj ne zezaj
Ja mislio da je to standard u forda
Ja mislio da je to standard u forda
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#19693 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Standard je zadnja sajba i retrovizori.... grijaci prednje sajbe su zimski paket...
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#19694 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
U mene nema u retrovizorima
)
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#19695 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ima samo ti ne rade radi necega...
...
naruzice nas administracija otisli smo u OT.....
...
naruzice nas administracija otisli smo u OT.....
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#19696 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nervira me sto mi ne rrade grijaci u retrovizorima moze li to 
- sparky
- Posts: 1910
- Joined: 23/01/2004 00:00
- Location: Obronak Trebevica
- Contact:
#19697 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne moze ni tako. Nije tema sta vas nervira kod retrovizora
- drug_profi
- Posts: 65402
- Joined: 16/07/2012 16:00
#19698 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
More li ovako: mene nerviraju vozaci kojima ne radi grijanje retrovizora?
I oni koji nemaju retrovizore.

I oni koji nemaju retrovizore.
- Logovan
- Posts: 102730
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#19699 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nervira me nekoristenje retrovizora.
-
kakaljin
- Posts: 13493
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#19700 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nervira me kada sa 48 km/h prolazis kao furija pored vozila koja se krecu koliko sporo voze. A nije guzva ni zastoj vec normalno saobracaj treba da se odvija a oni toliko sporo voze


