FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#19651 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Joj Forte mila majko. :lol: Kakav NGO ublehaš.

Njemu je općina Centar, gdje je Trojka imala 2.5x više glasova u odnosu na SDA, dokaz kako Trojka ima "matematiku" za pobjedu na općim izborima. Nek mu neko kaže da je uzeo NAJNEREPREZENTATIVNIJU općinu da generalizira zaključak na nivo države.

I ova priča "nije bitno gdje je ko, nego u kom pravcu se krećemo". Standardna Naša stranka, politika je maraton i važno je rasti 1% iz ciklusa u ciklus. :D A onda se pojavi NiP i uzme glasova koliko oni nisu od nastanka kumulativno. :lol:
nekome
Posts: 3000
Joined: 17/05/2011 10:41

#19652 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by nekome »

ExNihilo wrote: 03/10/2021 14:24 Joj Forte mila majko. :lol: Kakav NGO ublehaš.

Njemu je općina Centar, gdje je Trojka imala 2.5x više glasova u odnosu na SDA, dokaz kako Trojka ima "matematiku" za pobjedu na općim izborima. Nek mu neko kaže da je uzeo NAJNEREPREZENTATIVNIJU općinu da generalizira zaključak na nivo države.

I ova priča "nije bitno gdje je ko, nego u kom pravcu se krećemo". Standardna Naša stranka, politika je maraton i važno je rasti 1% iz ciklusa u ciklus. :D A onda se pojavi NiP i uzme glasova koliko oni nisu od nastanka kumulativno. :lol:
politicka ideologija koju je nasa stranka kopirala iz eu liberalnih krugova se raspala, samo ce trebati jedno X godina kasnjenja da se i ovdje raspadne kao sto je kasnila i u nastajanju
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#19653 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by nadžak »

Dozer wrote: 03/10/2021 13:37Evo mene.
Ja, i?

:D
User avatar
Dozer
Posts: 28530
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#19654 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Dozer »

Pa za predsjednistvo.
Izjasnicu se po potrebi - Bosnjak, Hrvat, Srbin, Ostali.
Mogu biti bilo ciji kandidat. Ili sam svoj.

Ionako ne postoji nacin dokazivanja etnicke pripadnosti/opredjeljenja. :D
Seyfo
Posts: 4375
Joined: 23/08/2011 14:12

#19655 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Seyfo »

Ja zaista ne vidim drugog kandidata trojke osim Denisa Becirevica.
Evo zasto.

prvo, sjecam se izbora za clana predsjednistva (cini mi se 2014), uzeo je pofino glasova, prvi je bio Bake, drugi on, a treci Radoncic. Ja sam ocekivao da ce Fahraon biti drugi ali eto bio je treci. Jednostavno izgleda da Denis nekako udje glasacima pod kozu ili kako se vec to moze objasniti.Elokventan je, pismen, nema afera. To sto on sada mozda nece, jebiga nek se predomisli. Nek kaze da se predomislio zbog drzave, naroda, treba im on itd

Druga stvar, SDP insistira da kandidat bude njihov covjek a nece Zvizdica. S tim se slazem, Zvizdic mnogima smrdi na SDA, tek je izasao i glasace bi tesko uvjerili da je on kandidat i SDP-a i NS. Ne ide, jednostavno ne ide. Dobro ce se zajebati ako budu kandidirali Zvizdica ispred trojke, glasaci nece pristati na to. Neka njemu neke tamo funkcije, pozicije itd ali kandidat za clana predsjednistva ne moze. Sto neko rece,razlog da odustane od kandidature 2018 .g ispred SDA je to sto je azbaha zena od jarana Baketa? To najbolje pokazuje kakav je to covjek. Pa jebem ga blesava,mogao je bar taj put, prvi put u zivotu, dici glavu. Nema opravdanja za to. Naravno, moze biti problem sto je Zvizdic najavio kandidaturu svakako, bilo kao samostalni ili neke stranke,tako da moze imati protukandidata u trojci. To ne valja, sto je vise protukandidata Baketu teze je pobijediti ga. Jednom je bilo cak 9 kandidata za bosnjackog clana i Bake glat uzeo.

Trece,SDP nema drugih kandidata koji bi mogli uzeti glasove. Niksic sam ne moze pobijediti, ne voli ga narod,neka njega na celu SDP-a ali nek se ne kandiduje. Ostali kadrovi poput Masica,Zalihica su losi kadrovi i bolje ih je sto manje eksponirati uopste, samo urusavaju imidz stranke. Kao Zahiragic otprilike u SDA, da imaju pameti bio bi u pozadini, daleko od kamera.
Ja se slazem da bi trebalo odabrati kandidata koji bi uzeo i dio glasova SDA a koji su sada za NIP, tj onih desnih, medjutim SDP tesko da ce pristati na to da NiP kandiduje nekog svog.

Tako da ja ne vidim drugog kandidata trojke oko kojeg bi se mogli sloziti svi,narocito ako SDP bude ustrajan u tome da bude njihov kandidat.
Rumenko go for it ! :bih:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67485
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#19656 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

ExNihilo wrote: 03/10/2021 14:24 Joj Forte mila majko. :lol: Kakav NGO ublehaš.

Njemu je općina Centar, gdje je Trojka imala 2.5x više glasova u odnosu na SDA, dokaz kako Trojka ima "matematiku" za pobjedu na općim izborima. Nek mu neko kaže da je uzeo NAJNEREPREZENTATIVNIJU općinu da generalizira zaključak na nivo države.

I ova priča "nije bitno gdje je ko, nego u kom pravcu se krećemo". Standardna Naša stranka, politika je maraton i važno je rasti 1% iz ciklusa u ciklus. :D A onda se pojavi NiP i uzme glasova koliko oni nisu od nastanka kumulativno. :lol:
Pa ja nisam to shvatio bas tako.

Spomenuli su i Ilidzu (bastion najgoreg od SDA olicenog u Prevljaku za koje je nasa zenicka SDA hor beckih djecaka) i Muzura koji ih je deklasirao, pa se ovaj nadovezao "svojim nacelnikom". Ili obratno, sasvim je svejedno, poenta je da 1 ispred Trojke uzima lopatom.

Meni se svidjelo sto covjek insistira na programu i principima umjesto konstantnog Sencijevog fokusa na "imena, imena".

Ali generalno se slazem sa zapazanjem o kursu Nase Stranke koji je odrodjen od stvarnosti i vazda neka kontra bez sustine i svrhe, kao i onaj slogan "Nemamo politike imamo rjesenja"...
User avatar
mk ultra
Posts: 19791
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#19657 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mk ultra »

pa jako je teško uvesti red u ovolikom neredu gdje imaš igrače raznih partija kojima red ne odgovara

neka neko drugi dođe, pa neka i gore bude. ali korupcija koja se sa istim ukorijenila to je nenadjebivo...
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#19658 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by foxlife »

ocito da smo toliko zaostali glupi nepismeni i sve negativno cim politike nase stranke daj gdje cemo ici kasnije a ne kako cemo do izbora se smatra necim sto nije realnost
ne mora to biti nasa stranka nego bilo koja stranka koja ima program rjesavanja ovog sranja za nas je izgleda naucna fantastika jer smo ocito navikli na ja tebi ti meni lako cemo i sl
nekome
Posts: 3000
Joined: 17/05/2011 10:41

#19659 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by nekome »

foxlife wrote: 04/10/2021 12:39 ocito da smo toliko zaostali glupi nepismeni i sve negativno cim politike nase stranke daj gdje cemo ici kasnije a ne kako cemo do izbora se smatra necim sto nije realnost
ne mora to biti nasa stranka nego bilo koja stranka koja ima program rjesavanja ovog sranja za nas je izgleda naucna fantastika jer smo ocito navikli na ja tebi ti meni lako cemo i sl
pa ja vidio si senada, samo imena imena, a ko ce biti a koga cete; profesionalna deformacija :lol:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#19660 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by ExNihilo »

Ja televizije i govana.

Image
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67485
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#19661 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by _BataZiv_0809 »

ExNihilo wrote: 05/10/2021 17:43 Ja televizije i govana.

Image
Turbo folk
El_comadante
Posts: 8063
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#19662 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by El_comadante »

ako bude Zvzdić kandidat ispred trojke onda neću glasati za trojku ni na jednoj listi.
User avatar
karanana
Posts: 47490
Joined: 26/02/2004 00:00

#19663 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

onda ide opet komsho.
User avatar
karanana
Posts: 47490
Joined: 26/02/2004 00:00

#19664 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

Ko su gosti?
Imena!
milejovic1971
Posts: 1766
Joined: 09/08/2018 08:13

#19665 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by milejovic1971 »

i mene "zanimlje" imena imenaaa
User avatar
karanana
Posts: 47490
Joined: 26/02/2004 00:00

#19666 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

sjo kad mi vako dovede nekog besposlenog filozofa i teoreticara.....
odmah gasim.

trebo je dovest pravog gosta od kojeg bi culi prave stvari, a i nastaviti sa gostime iz republike srpske: hocemo gradonacelnika prijedora! senad bi mu ponudio prave stvari a ne ona jeftina sranja od kojih se povraca i u bendek pada.
User avatar
Droog
Posts: 1673
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#19667 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Droog »

Truba večeras. Rat ovo, rat ono.
RtrnOfSalisbury
Posts: 3636
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#19668 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by RtrnOfSalisbury »

....kace muharam bazdulj i ona doktorca, dobitnica nekog k linca :?:
User avatar
mayab
Posts: 27438
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#19669 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by mayab »

Priča onog Zije je strašna, da se ne prestaneš ježiti od užasa,
a najgore od svega kad čuješ kako su simini četnici na kraju pravomoćno oslobođeni od strane suda u SRBIJI ! :shock:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15882
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#19670 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by problemnatravunu »

mayab wrote: 08/10/2021 23:15 Priča onog Zije je strašna, da se ne prestaneš ježiti od užasa,
a najgore od svega kad čuješ kako su simini četnici na kraju pravomoćno oslobođeni od strane suda u SRBIJI ! :shock:
Iz ovoga se može dosta skontati na šta liče ta nazovi suđenja četnicima u Srbiji,
sve ko fol zaštićeni svjedoci, djeca, ovo, ono, a sreću se, suočavaju,piju kafe, razgovaraju , fizički tuku sa svojim koljačima za vrijeme tzv.suđenja.Farsa nije dovoljna riječ

I onda četnici budu oslobođeni!

User avatar
problemnatravunu
Posts: 15882
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#19671 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by problemnatravunu »

Zijo Ribić: Ubili su mi 6 sestara, brata, oca i trudnu majku! Mene su upucali i uboli nožem u vrat!
problemnatravunu wrote: 09/10/2021 09:47
mayab wrote: 08/10/2021 23:15 Priča onog Zije je strašna, da se ne prestaneš ježiti od užasa,
a najgore od svega kad čuješ kako su simini četnici na kraju pravomoćno oslobođeni od strane suda u SRBIJI ! :shock:
Iz ovoga se može dosta skontati na šta liče ta nazovi suđenja četnicima u Srbiji,
sve ko fol zaštićeni svjedoci, djeca, ovo, ono, a sreću se, suočavaju,piju kafe, razgovaraju , fizički tuku sa svojim koljačima za vrijeme tzv.suđenja.Farsa nije dovoljna riječ

I onda četnici budu oslobođeni!

User avatar
problemnatravunu
Posts: 15882
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#19672 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by problemnatravunu »

:shock:

DIJETE OD 8 GODINA !!!
milejovic1971
Posts: 1766
Joined: 09/08/2018 08:13

#19673 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by milejovic1971 »

prestrasno....nadam se da monstrumi gore u paklu...dobro je momak normalan, strasno...fujjjj kakva gamad
User avatar
deogest
Posts: 2091
Joined: 16/08/2020 15:20

#19674 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by deogest »

Jel ublehas po x put najavio rat opet? :lol: :lol:
Sociolog
Posts: 4381
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#19675 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Sociolog »

Opet dovodi ovog cetnickog lobistu Kesica.

Frajer samo srpske analiticare politicare,politologe zove.
Gubim interes da gledam.
Nek ode u Srbiju pa nek napravi tamo svoju televiziju kad smu mu 90% srpski politicari i otvoreni sovinisti gosti.
Locked