Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#19626 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

IB je centar svijeta sada :D

Igrom slucaja poznajem jednu papanku od gracanice,ista je to sve prica a oni sebe smatraju naj naj,SDA im je uporiste pa im se moze :bih:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#19627 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Sodom1 »

Kako je poznaješ? Kakva joj je spika? Na sda se ospem bljak
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#19628 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

djkurt wrote:
JavierBosnia wrote:Ovaj brat biciklo vozi :lol:
To mu je vjerovatno kabriolet zivota
Tebe izgleda nisu učili da je ružno rugati se nekome ko ima manje imetka od tebe. Mora da su te roditelji ostavljalji samog po čitav dan a oni hudi zarađivali novac da se ti motreš kurčit ovdje po forumu i rugat drugima slabijeg imovinskog stanja. Bezobrazluk sam takav.
Ma ja sam govno od covjeka :lol:
Sirotinjo i bogu si teska :D
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#19629 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Sodom1 wrote:Kako je poznaješ? Kakva joj je spika? Na sda se ospem bljak
Suti ne pitaj,poslovno srecom :lol: :run:

test je polozila sa:"sarajlijce"...nista ne valja u gradu,sere po njemu a radi ovde i uzima platu,preko vikenda u rodni kraj..
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19630 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

JavierBosnia wrote:
djkurt wrote:
JavierBosnia wrote:Ovaj brat biciklo vozi :lol:
To mu je vjerovatno kabriolet zivota
Tebe izgleda nisu učili da je ružno rugati se nekome ko ima manje imetka od tebe. Mora da su te roditelji ostavljalji samog po čitav dan a oni hudi zarađivali novac da se ti motreš kurčit ovdje po forumu i rugat drugima slabijeg imovinskog stanja. Bezobrazluk sam takav.
Ma ja sam govno od covjeka :lol:
Sirotinjo i bogu si teska :D
Vidim ja da si ti taki. Sramota.
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#19631 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

amar1994 wrote:IB je centar svijeta sada :D

Igrom slucaja poznajem jednu papanku od gracanice,ista je to sve prica a oni sebe smatraju naj naj,SDA im je uporiste pa im se moze :bih:
Koji vrag ima gracanica sa ovim ovdje reformatorom foruma?
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19632 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

amar1994 wrote:IB je centar svijeta sada :D

Igrom slucaja poznajem jednu papanku od gracanice,ista je to sve prica a oni sebe smatraju naj naj,SDA im je uporiste pa im se moze :bih:
Nema većih papaka neg Gračanlija, sve go seljak. Al mislimm da su sarajlijice gori. Znam i jedne i druge i ocam sve nešta nafurano, te nos u oblacima, te najvažniji kanton il općina, te ovo te ono. Papci samo taki i jedni i drugi.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#19633 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

basicm wrote:
amar1994 wrote:IB je centar svijeta sada :D

Igrom slucaja poznajem jednu papanku od gracanice,ista je to sve prica a oni sebe smatraju naj naj,SDA im je uporiste pa im se moze :bih:
Koji vrag ima gracanica sa ovim ovdje reformatorom foruma?
Ima papanluk,a sve sto se dokotrlja u Sarajevo,Tuzlu,Zenicu i vece gradove preko SDA je go papak sa dna kace :)

sta mislis odakle je ovaj pravnik djukurt il kako vec nick ide 8-)
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#19634 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

Ne znam odakle je, naglasak mi nepoznat. Ali cim nije iz Sarajeva znam da mi ne smeta na cesti. A sto se tice Sarajeva, pa I ja sam seljak sastrugali me jedva sa dna kace, ali me nije dovela SDA u Sarajevo. Jesam li ja sad bolji ili gori od ovih ostalih :(
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19635 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Ko mi u Gracanicu dirne, ide na blok... :wink: :mrgreen:
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19636 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

A što se tiče vozačkih vještina, e tu su sarajlijice najgori. Ne zaostaju ni ovi iz Gračanice plaho, al definitivno sarajlijice najgori. pravo me nerviraju sa onim trubljenjem konstantnim ko da je cesta samo njihova i samo oni negdje moraju stić, ko šiša ove ostale poštene učesnike u saobraćaju.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19637 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

djkurt wrote: Nisi odogovorio na pitanje.
ja sam jedno selo 25km od gracanice ,vozim na stangasu bijelu dvojku 1.6 D(stedim gorivo),skupljam salvete i znacke,druzio bi se s mojim vrsnjacima sirom bosne i hercegovine.internet je stigo u moje selo pa sam sad glavni baja ,svakome mogu nametati svoje nebuloze u cyber svijetu .
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19638 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

djkurt wrote:A što se tiče vozačkih vještina, e tu su sarajlijice najgori. Ne zaostaju ni ovi iz Gračanice plaho, al definitivno sarajlijice najgori. pravo me nerviraju sa onim trubljenjem konstantnim ko da je cesta samo njihova i samo oni negdje moraju stić, ko šiša ove ostale poštene učesnike u saobraćaju.
Mogu oni svirati koliko hoce, ovi iz Foče i Rogatice ne hebu zivu silu. :mrgreen:
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19639 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

bitanga_sa_otesa wrote:
djkurt wrote: Nisi odogovorio na pitanje.
ja sam jedno selo 25km od gracanice ,vozim na stangasu bijelu dvojku 1.6 D(stedim gorivo),skupljam salvete i znacke,druzio bi se s mojim vrsnjacima sirom bosne i hercegovine.internet je stigo u moje selo pa sam sad glavni baja ,svakome mogu nametati svoje nebuloze u cyber svijetu .
Imam neke roje u Gračanici hoš da te uvežem, možda se sjaranite ono pravo. A pto se tiče štednje goriva, jarane ja sipam samo lož ulje imam jednu šemu u RS-u, al ne smijem nikom kazat, jerbo će nadrljat ovaj dobričina što mi prodaje ako se sazna. Al nije ti loša ni ta ideja sa stangasom, probam da vidim morel se šta još uštedit. Valja mi uskoro gume mijenjat jbg, nisu jevtine. :(
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19640 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

djkurt wrote: Imam neke roje u Gračanici hoš da te uvežem,
mirza jes to ti? pcele ti se roje?
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#19641 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

Eh sad zamislite ovakve na cesti, I ne treba se cuditi sta sve srecemo dok se vozimo. Mnogo ima kriticnih slucajeva oko nas koji su za kauca u ordinaciji.
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19642 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

basicm wrote:Eh sad zamislite ovakve na cesti, I ne treba se cuditi sta sve srecemo dok se vozimo. Mnogo ima kriticnih slucajeva oko nas koji su za kauca u ordinaciji.
vauvau dobio konkurenciju.. :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19643 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

konektovan wrote:
Mogu oni svirati koliko hoce, ovi iz Foče i Rogatice ne hebu zivu silu. :mrgreen:
batina je iz raja izasla,jedino taj jezik razumiju :-D
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19644 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

konektovan wrote:
djkurt wrote:A što se tiče vozačkih vještina, e tu su sarajlijice najgori. Ne zaostaju ni ovi iz Gračanice plaho, al definitivno sarajlijice najgori. pravo me nerviraju sa onim trubljenjem konstantnim ko da je cesta samo njihova i samo oni negdje moraju stić, ko šiša ove ostale poštene učesnike u saobraćaju.
Mogu oni svirati koliko hoce, ovi iz Foče i Rogatice ne hebu zivu silu. :mrgreen:
Ne znam za ote likove, ja se lično uvjerio kad neki sarajevski papak iz auta golami što nisam kreno odma na žutom, oće čojk da izniđe iz auta da provodi pravdu, srećom uvijek imam security measures sa mnom u autu, pa kad hin pokajem security measure kopji imam, odma se ko pičkice kakve ušute. Jbg divlji zapad je na cestama u BiH a pogotovu u sarajevu, mora se pošten čojk osigurat na vrijeme, nećemo više dopustit da nas koljo kako ko hoće, pa ni sarajlijice.
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19645 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

basicm wrote:Eh sad zamislite ovakve na cesti, I ne treba se cuditi sta sve srecemo dok se vozimo. Mnogo ima kriticnih slucajeva oko nas koji su za kauca u ordinaciji.
@tomahawk
Šta je reć sad.
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19646 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

bitanga_sa_otesa wrote:
djkurt wrote: Imam neke roje u Gračanici hoš da te uvežem,
mirza jes to ti? pcele ti se roje?
zove se alma
i sjedila je sama
u klupi ja joj prosu
neki fazon glupi...
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#19647 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by O'zone »

Komunikaciju dovedite na nivo i držite se teme
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#19648 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

Tacno se moze vidjeti kako ko odrzava auto kad malo kise udari. Svako kome je skup filter klime, sva stakla zamagljena. I ono opet izadje na cestu, vuce se po istoj dok škilji kroz neku malu rupicu na sajbi sto je osusila a pri tome nijedan retrovizor ne vidi. Jadna ti majko, takvima treba namah auta oduzimat.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19649 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

znas ti posto je filter? ja svoje filtere samo ispusem zrakom i produzim im vijek duplo.stakla namazem pjenom za brijanje da ne magle.
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#19650 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

Preskup, isto kao i ulje, i disk plocice i gume i sve istalo sto se odrzavanja tice.
Post Reply