Evo ima sad znate da vozim Golfa 1 cabrio jarko crvene boje. De malo i druge postove čitaj. Šta si se natakario na moje samo.bitanga_sa_otesa wrote:to znamo,imal sta novo sto ne znamo?djkurt wrote: nisam iz Sarajeva.
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19601 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#19602 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I vide se I posljedice propuha zbog supljeg krova kabrioleta.Tomahawk11 wrote:Taj golf i ne može danas brže od 50 kmh, tako da je sve jasno.
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19603 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sigurnost u saobraćaju prije svega. Ako to nzači 50km/h bože moj, gdje smo tu smo.Tomahawk11 wrote:Taj golf i ne može danas brže od 50 kmh, tako da je sve jasno.
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#19604 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
On je iz mog sela 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19605 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
,nisam te ja ni pitao sta vozis,ali vec kad si spomenuo mislim da vozis samo tastaturu,jer po opisu u tvojim postovima vidim da si nesiguran za saobracaj...i odsad samo tebe citam ,ti si mi idol ovdje.djkurt wrote: Evo ima sad znate da vozim Golfa 1 cabrio jarko crvene boje. De malo i druge postove čitaj. Šta si se natakario na moje samo.
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19606 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A nije krov šupalj, ušparao sam nekijeh para da to sredim kako valja, nije po zimi jednostavno vozat kabrioleta. Što je sigurno sigurno je.basicm wrote:I vide se I posljedice propuha zbog supljeg krova kabrioleta.Tomahawk11 wrote:Taj golf i ne može danas brže od 50 kmh, tako da je sve jasno.
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#19607 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
oooo, jes'to opet našo puljku za internet?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19608 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
drug_profi wrote:oooo, jes'to opet našo puljku za internet?
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19609 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa pitao si imal šta novo, do maloprije nisi znao šta vozim, sad znaš znači dobio si odgovor na upit.bitanga_sa_otesa wrote:,nisam te ja ni pitao sta vozis,ali vec kad si spomenuo mislim da vozis samo tastaturu,jer po opisu u tvojim postovima vidim da si nesiguran za saobracaj...i odsad samo tebe citam ,ti si mi idol ovdje.djkurt wrote: Evo ima sad znate da vozim Golfa 1 cabrio jarko crvene boje. De malo i druge postove čitaj. Šta si se natakario na moje samo.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19610 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
e bas ti hvaladjkurt wrote: sad znaš znači dobio si odgovor na upit.
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19611 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Tamo negdje iza sedam gora, gdje ne vozi prigradski saobraćaj, u malom selu rodio se...Sodom1 wrote:On je iz mog sela
Ima onaj još bolji:
Živio jednom jedan zmaj,
iza sedam gora, iza sedam brda
iza sedam planina
i još svega nečega 7 (uglavnom puno toga ima: u prijevodu živi zmaj negdje bogu iza nogu)
i ustade jedno jutro zmaj
otvori prozor, pogleda nappolje i reče
PUUUU, JEBOTE GDJE JA ŽIVIM!!!!!!!!
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19612 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
dzabe se trudis 
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#19613 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jel to neki vic 
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19614 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nije vic bolan, već anegdota. cccccccc.Sodom1 wrote:Jel to neki vic
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#19615 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma trola frajer.
Ili je dijagnoza.
ne moze niko ovako uporan biti regularno.
Ili je dijagnoza.
ne moze niko ovako uporan biti regularno.
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19616 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Po tome, su onda svi ovdje na forumu pod nekom dijagnozom.drug_profi wrote:Ma trola frajer.
Ili je dijagnoza.
ne moze niko ovako uporan biti regularno.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19617 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ovo drugo,selo+internet= cudodrug_profi wrote:Ma trola frajer.
Ili je dijagnoza.
ne moze niko ovako uporan biti regularno.
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19618 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
@tomahawk
Kad već pričamo o imputiranju, dete malo bolje čitajte šta dijagnostičari na forumu piskaraju. Znaš kako kažu "ćera' će mo se".
Kad već pričamo o imputiranju, dete malo bolje čitajte šta dijagnostičari na forumu piskaraju. Znaš kako kažu "ćera' će mo se".
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19619 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Šta ti imaš protiv sela, mora da si iz najvažnije opštine u BiH. pa si tako važan.bitanga_sa_otesa wrote:ovo drugo,selo+internet= cudodrug_profi wrote:Ma trola frajer.
Ili je dijagnoza.
ne moze niko ovako uporan biti regularno.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19620 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
pise ti odakle sam ,guglajdjkurt wrote: Šta ti imaš protiv sela, mora da si iz najvažnije opštine u BiH. pa si tako važan.
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#19621 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ovaj brat biciklo vozi
To mu je vjerovatno kabriolet zivota
To mu je vjerovatno kabriolet zivota
- spreca
- Posts: 66518
- Joined: 07/11/2006 19:31
- Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu
#19622 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Evo Krese ljepotana
.......ja sam seljacina ali ovme kapu skidam
.......nasa dijaspora je za ovoga vasiona
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19623 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nisi odogovorio na pitanje.bitanga_sa_otesa wrote:pise ti odakle sam ,guglajdjkurt wrote: Šta ti imaš protiv sela, mora da si iz najvažnije opštine u BiH. pa si tako važan.
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19624 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Tebe izgleda nisu učili da je ružno rugati se nekome ko ima manje imetka od tebe. Mora da su te roditelji ostavljalji samog po čitav dan a oni hudi zarađivali novac da se ti motreš kurčit ovdje po forumu i rugat drugima slabijeg imovinskog stanja. Bezobrazluk sam takav.JavierBosnia wrote:Ovaj brat biciklo vozi![]()
To mu je vjerovatno kabriolet zivota
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#19625 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I ja sam mišljenja onaj ko ima više love ne znači da je odmah bolji čovjek,.., isto tako ako je iz grada (mada iskreno u BiH nema gradova al et)
