Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19601 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

bitanga_sa_otesa wrote:
djkurt wrote: nisam iz Sarajeva.
to znamo,imal sta novo sto ne znamo?
Evo ima sad znate da vozim Golfa 1 cabrio jarko crvene boje. De malo i druge postove čitaj. Šta si se natakario na moje samo.
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#19602 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

Tomahawk11 wrote:Taj golf i ne može danas brže od 50 kmh, tako da je sve jasno.
I vide se I posljedice propuha zbog supljeg krova kabrioleta.
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19603 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

Tomahawk11 wrote:Taj golf i ne može danas brže od 50 kmh, tako da je sve jasno.
Sigurnost u saobraćaju prije svega. Ako to nzači 50km/h bože moj, gdje smo tu smo.
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#19604 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Sodom1 »

On je iz mog sela :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19605 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

djkurt wrote: Evo ima sad znate da vozim Golfa 1 cabrio jarko crvene boje. De malo i druge postove čitaj. Šta si se natakario na moje samo.
,nisam te ja ni pitao sta vozis,ali vec kad si spomenuo mislim da vozis samo tastaturu,jer po opisu u tvojim postovima vidim da si nesiguran za saobracaj...i odsad samo tebe citam ,ti si mi idol ovdje.
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19606 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

basicm wrote:
Tomahawk11 wrote:Taj golf i ne može danas brže od 50 kmh, tako da je sve jasno.
I vide se I posljedice propuha zbog supljeg krova kabrioleta.
A nije krov šupalj, ušparao sam nekijeh para da to sredim kako valja, nije po zimi jednostavno vozat kabrioleta. Što je sigurno sigurno je.
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#19607 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

oooo, jes'to opet našo puljku za internet?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19608 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

drug_profi wrote:oooo, jes'to opet našo puljku za internet?
Image
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19609 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

bitanga_sa_otesa wrote:
djkurt wrote: Evo ima sad znate da vozim Golfa 1 cabrio jarko crvene boje. De malo i druge postove čitaj. Šta si se natakario na moje samo.
,nisam te ja ni pitao sta vozis,ali vec kad si spomenuo mislim da vozis samo tastaturu,jer po opisu u tvojim postovima vidim da si nesiguran za saobracaj...i odsad samo tebe citam ,ti si mi idol ovdje.
Pa pitao si imal šta novo, do maloprije nisi znao šta vozim, sad znaš znači dobio si odgovor na upit.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19610 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

djkurt wrote: sad znaš znači dobio si odgovor na upit.
e bas ti hvala
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19611 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

Sodom1 wrote:On je iz mog sela :D
Tamo negdje iza sedam gora, gdje ne vozi prigradski saobraćaj, u malom selu rodio se...


Ima onaj još bolji:
Živio jednom jedan zmaj,
iza sedam gora, iza sedam brda
iza sedam planina
i još svega nečega 7 (uglavnom puno toga ima: u prijevodu živi zmaj negdje bogu iza nogu)
i ustade jedno jutro zmaj
otvori prozor, pogleda nappolje i reče

PUUUU, JEBOTE GDJE JA ŽIVIM!!!!!!!!
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19612 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

dzabe se trudis :lol:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#19613 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Sodom1 »

Jel to neki vic :roll:
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19614 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

Sodom1 wrote:Jel to neki vic :roll:
Nije vic bolan, već anegdota. cccccccc.
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#19615 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Ma trola frajer.
Ili je dijagnoza.
ne moze niko ovako uporan biti regularno.
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19616 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

drug_profi wrote:Ma trola frajer.
Ili je dijagnoza.
ne moze niko ovako uporan biti regularno.
Po tome, su onda svi ovdje na forumu pod nekom dijagnozom.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19617 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

drug_profi wrote:Ma trola frajer.
Ili je dijagnoza.
ne moze niko ovako uporan biti regularno.
ovo drugo,selo+internet= cudo :-D
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19618 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

@tomahawk
Kad već pričamo o imputiranju, dete malo bolje čitajte šta dijagnostičari na forumu piskaraju. Znaš kako kažu "ćera' će mo se".
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19619 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

bitanga_sa_otesa wrote:
drug_profi wrote:Ma trola frajer.
Ili je dijagnoza.
ne moze niko ovako uporan biti regularno.
ovo drugo,selo+internet= cudo :-D
Šta ti imaš protiv sela, mora da si iz najvažnije opštine u BiH. pa si tako važan.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19620 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

djkurt wrote: Šta ti imaš protiv sela, mora da si iz najvažnije opštine u BiH. pa si tako važan.
pise ti odakle sam ,guglaj :-D
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3753
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#19621 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by JavierBosnia »

Ovaj brat biciklo vozi :lol:
To mu je vjerovatno kabriolet zivota
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#19622 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by spreca »

Evo Krese ljepotana :mrgreen: .......ja sam seljacina ali ovme kapu skidam :lol: .......nasa dijaspora je za ovoga vasiona :D

User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19623 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

bitanga_sa_otesa wrote:
djkurt wrote: Šta ti imaš protiv sela, mora da si iz najvažnije opštine u BiH. pa si tako važan.
pise ti odakle sam ,guglaj :-D
Nisi odogovorio na pitanje.
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19624 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

JavierBosnia wrote:Ovaj brat biciklo vozi :lol:
To mu je vjerovatno kabriolet zivota
Tebe izgleda nisu učili da je ružno rugati se nekome ko ima manje imetka od tebe. Mora da su te roditelji ostavljalji samog po čitav dan a oni hudi zarađivali novac da se ti motreš kurčit ovdje po forumu i rugat drugima slabijeg imovinskog stanja. Bezobrazluk sam takav.
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#19625 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Sodom1 »

I ja sam mišljenja onaj ko ima više love ne znači da je odmah bolji čovjek,.., isto tako ako je iz grada (mada iskreno u BiH nema gradova al et)
Post Reply