Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19576 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

Tomahawk11 wrote:
djkurt wrote: Hoćeš reć da kreteni ne postoje u BiH? Ja znam da postoje i svaki dan ih viđam na cestama diljem naše lijepe domovine. Pretežno vazda negdje žure, svirena im je neizostavni repertoar, kurče se da voze neka bijesna auta i ne do bog da gdjegod vako malo uspore, propuste pješaka, jer ono mora neđe stić, nemere to čekat. Svaki dan ja te kretene viđam, tako da jest puna je Bosna a i Hercegovina bogami takijeh kretenčina. i piče mi po živcima samo tako. Zaboravih reć muriji odma podvale cvaju kad ih zaustavi jerbo opet kao negdje žure, nemaju oni kad papirologijom se smarat, to im je ispod nivoa. Žalosno.
Neću reći da ne postoje, ali si ti to u svom postu inputirao forumašima sagovornicima.
Ne znam ja o čemu ti govoriš, ja samo iznesoh svoj stav vezano za temu i šta me nervira kod vozača u BiH. Ako se neko pronašao, šta ću mu ja. nikog na forumu ne targetiram posebno niti mi je to namjera.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#19577 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

djkurt wrote: Ne znam ja o čemu ti govoriš, ja samo iznesoh svoj stav vezano za temu i šta me nervira kod vozača u BiH. Ako se neko pronašao, šta ću mu ja. nikog na forumu ne targetiram posebno niti mi je to namjera.
Isti ovakav odgovor ti je beni napisao, pa si ga prijavio i dobio je ban.
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19578 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

Tomahawk11 wrote:
djkurt wrote: Ne znam ja o čemu ti govoriš, ja samo iznesoh svoj stav vezano za temu i šta me nervira kod vozača u BiH. Ako se neko pronašao, šta ću mu ja. nikog na forumu ne targetiram posebno niti mi je to namjera.
Isti ovakav odgovor ti je beni napisao, pa si ga prijavio i dobio je ban.
A ne on je nakon tog posta prešao na lične uvrede i zato je popio ban. Nije niko glup ovdje, a pogotovo ne moderatori. To što nekome smeta što ne razmišljam na isti način kao i neki, je drugi par opanaka. Ono što je problematično u nas u BiH je to što čim si malo drugačiji odma te "raja" pođe nakiljat, to se u adolescentskoj dobi zove vršnjačko nasilje, ovdje na forumu ti je to kao normalno vođenje dijaloga.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#19579 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

Pusti se demagogije sad, fino si ti to inputirao forumašima koji su kao šumaheri da su kreteni, a onda ko se pronašao, šta ćeš mu ti.
Mišljenje nije problem, zamotane uvrede jesu.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#19580 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

djkurt wrote:
amar1994 wrote:Cim koristi ovo "znaci Boze" sve je jasno,citaj ppk :izet:

Ja sam mu rekao,kad naleti na budalu pa ostane u modricama prestat ce glumit nevinasce i tjerat pravdu nekakvu..
Još jedan primjerak onih što bi šakama pravdu dijelili, ah ta lijepa Bosna.
Necu ja :lol: ,neko ce te drugi nalupat i odjebi vise sa pravdom i proseravanjem :run:

tebi ako se ne svidja lijepa Bosna,idi u holandiju,austriju,nejmacku i tamo si siguran,mozes i 30 vozit ako hoces,jer sigurno je,nema se para za kazne a i gorivo se stedi :)
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19581 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

Tomahawk11 wrote:Pusti se demagogije sad, fino si ti to inputirao forumašima koji su kao šumaheri da su kreteni, a onda ko se pronašao, šta ćeš mu ti.
Mišljenje nije problem, zamotane uvrede jesu.
Ako ovdje iko prosipa demagogiju to si onda ti imputirajući mi nešto što nisam napisao. I nakon što sam ti lijepo objasnio zašto sam napisao post ti opet se vraćaš na istu temu, pa ko je onda tu demagog.
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19582 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

amar1994 wrote:
djkurt wrote:
amar1994 wrote:Cim koristi ovo "znaci Boze" sve je jasno,citaj ppk :izet:

Ja sam mu rekao,kad naleti na budalu pa ostane u modricama prestat ce glumit nevinasce i tjerat pravdu nekakvu..
Još jedan primjerak onih što bi šakama pravdu dijelili, ah ta lijepa Bosna.
Necu ja :lol: ,neko ce te drugi nalupat i odjebi vise sa pravdom i proseravanjem :run:

tebi ako se ne svidja lijepa Bosna,idi u holandiju,austriju,nejmacku i tamo si siguran,mozes i 30 vozit ako hoces,jer sigurno je,nema se para za kazne a i gorivo se stedi :)
Ja već bio tamo, sad je red na tebe. :izet: :izet: :izet: :izet: :izet:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19583 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

djkurt wrote: pođe nakiljat,
de nama seljacima objasni sta ovo znaci :roll:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#19584 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

djkurt wrote:
Tomahawk11 wrote:Pusti se demagogije sad, fino si ti to inputirao forumašima koji su kao šumaheri da su kreteni, a onda ko se pronašao, šta ćeš mu ti.
Mišljenje nije problem, zamotane uvrede jesu.
Ako ovdje iko prosipa demagogiju to si onda ti imputirajući mi nešto što nisam napisao. I nakon što sam ti lijepo objasnio zašto sam napisao post ti opet se vraćaš na istu temu, pa ko je onda tu demagog.
Ništa ti ja ne imputiram niti prosipam, pročitaj još jednom.
djkurt wrote:A brate, ovi što voze ko da su šumaheri i smetaju im svi ostali učesnici u saobraćaju koji nisu po njihovom poimanju iskusni vozači, e oni mi najviše piče po živcima. Al haj to al njih najčešće sretnem u jarcima, zadržavaju saobraćaj kad naprave poveću nesreću (a naprave je često), ma užas, znači ne može pošten svijet normalno voziti od tih raznoraznioh šumahera. Bože sačuvaj. Još se dođe kurčit ovdje po forumu kako mu smetaju drugi vozači a oni su kao nrmalni a ovi drugi nisu. Znači bože, kretena svakojakih puna Bosna a i Herccegovina bogami.
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19585 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

bitanga_sa_otesa wrote:
djkurt wrote: pođe nakiljat,
de nama seljacima objasni sta ovo znaci :roll:
Najdi u riječniku.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#19586 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19587 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

Tomahawk11 wrote:
djkurt wrote:
Tomahawk11 wrote:Pusti se demagogije sad, fino si ti to inputirao forumašima koji su kao šumaheri da su kreteni, a onda ko se pronašao, šta ćeš mu ti.
Mišljenje nije problem, zamotane uvrede jesu.
Ako ovdje iko prosipa demagogiju to si onda ti imputirajući mi nešto što nisam napisao. I nakon što sam ti lijepo objasnio zašto sam napisao post ti opet se vraćaš na istu temu, pa ko je onda tu demagog.
Ništa ti ja ne imputiram niti prosipam, pročitaj još jednom.
djkurt wrote:A brate, ovi što voze ko da su šumaheri i smetaju im svi ostali učesnici u saobraćaju koji nisu po njihovom poimanju iskusni vozači, e oni mi najviše piče po živcima. Al haj to al njih najčešće sretnem u jarcima, zadržavaju saobraćaj kad naprave poveću nesreću (a naprave je često), ma užas, znači ne može pošten svijet normalno voziti od tih raznoraznioh šumahera. Bože sačuvaj. Još se dođe kurčit ovdje po forumu kako mu smetaju drugi vozači a oni su kao nrmalni a ovi drugi nisu. Znači bože, kretena svakojakih puna Bosna a i Herccegovina bogami.
???????????
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19588 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

djkurt wrote: Najdi u riječniku.
imam samo srpskohrvatski,sad gledao,nema nista :(
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19589 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

bitanga_sa_otesa wrote:
djkurt wrote: Najdi u riječniku.
imam samo srpskohrvatski,sad gledao,nema nista :(
Traži neki drugi, zastario ti je oti rječnik.
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#19590 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »


:D
e moj mirza kralju spore voznje :D
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19591 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

djkurt wrote: Traži neki drugi, zastario ti je oti rječnik.
izgubio sam clansku od biblioteke,imal gdje u gracanici da se kupi?
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19592 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

bitanga_sa_otesa wrote:
djkurt wrote: Traži neki drugi, zastario ti je oti rječnik.
izgubio sam clansku od biblioteke,imal gdje u gracanici da se kupi?
Ne znam odi tamo pa vidi? Možda i ima.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19593 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

djkurt wrote: Ne znam odi tamo pa vidi? Možda i ima.
ne da mi se trosit gorivo,daleko mi je to od rogatice,ti si vec tamo,provjeri u svom selu :lol:
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19594 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

bitanga_sa_otesa wrote:
djkurt wrote: Ne znam odi tamo pa vidi? Možda i ima.
ne da mi se trosit gorivo,daleko mi je to od rogatice,ti si vec tamo,provjeri u svom selu :lol:
imam nekijeh jarana iz Gračanice pitam ih sledeći put kad ih vidim. :izet: :izet: :izet: :izet:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19595 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

djkurt wrote:
imam nekijeh jarana iz Gračanice pitam ih sledeći put kad ih vidim. :izet: :izet: :izet: :izet:
naravno da imas kad si otamo,sreca svaka selendra ima pristup internetu :lol:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#19596 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

@djkurt, koje auto vozis?
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19597 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

bitanga_sa_otesa wrote:
djkurt wrote:
imam nekijeh jarana iz Gračanice pitam ih sledeći put kad ih vidim. :izet: :izet: :izet: :izet:
naravno da imas kad si otamo,sreca svaka selendra ima pristup internetu :lol:
Da ti bi znat odakle sam, he he he he he, nemere paša moj oto tako lahko. Moraš se još potrudit. Al evo da ti olakšam nisam iz Sarajeva. :izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :izet: :izet:
User avatar
djkurt
Posts: 814
Joined: 23/08/2007 15:26

#19598 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by djkurt »

basicm wrote:@djkurt, koje auto vozis?
Golfa 1, najpouzdanije auto na svijetu. jarko crvene boje, cabrio. mislim da je TDI al slagaću, ne umijem ti ja oko tih vozila plaho.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19599 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

djkurt wrote: nisam iz Sarajeva.
to znamo,imal sta novo sto ne znamo?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#19600 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

Taj golf i ne može danas brže od 50 kmh, tako da je sve jasno.
Post Reply