Ne znam ja o čemu ti govoriš, ja samo iznesoh svoj stav vezano za temu i šta me nervira kod vozača u BiH. Ako se neko pronašao, šta ću mu ja. nikog na forumu ne targetiram posebno niti mi je to namjera.Tomahawk11 wrote:Neću reći da ne postoje, ali si ti to u svom postu inputirao forumašima sagovornicima.djkurt wrote: Hoćeš reć da kreteni ne postoje u BiH? Ja znam da postoje i svaki dan ih viđam na cestama diljem naše lijepe domovine. Pretežno vazda negdje žure, svirena im je neizostavni repertoar, kurče se da voze neka bijesna auta i ne do bog da gdjegod vako malo uspore, propuste pješaka, jer ono mora neđe stić, nemere to čekat. Svaki dan ja te kretene viđam, tako da jest puna je Bosna a i Hercegovina bogami takijeh kretenčina. i piče mi po živcima samo tako. Zaboravih reć muriji odma podvale cvaju kad ih zaustavi jerbo opet kao negdje žure, nemaju oni kad papirologijom se smarat, to im je ispod nivoa. Žalosno.
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19576 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#19577 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Isti ovakav odgovor ti je beni napisao, pa si ga prijavio i dobio je ban.djkurt wrote: Ne znam ja o čemu ti govoriš, ja samo iznesoh svoj stav vezano za temu i šta me nervira kod vozača u BiH. Ako se neko pronašao, šta ću mu ja. nikog na forumu ne targetiram posebno niti mi je to namjera.
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19578 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
A ne on je nakon tog posta prešao na lične uvrede i zato je popio ban. Nije niko glup ovdje, a pogotovo ne moderatori. To što nekome smeta što ne razmišljam na isti način kao i neki, je drugi par opanaka. Ono što je problematično u nas u BiH je to što čim si malo drugačiji odma te "raja" pođe nakiljat, to se u adolescentskoj dobi zove vršnjačko nasilje, ovdje na forumu ti je to kao normalno vođenje dijaloga.Tomahawk11 wrote:Isti ovakav odgovor ti je beni napisao, pa si ga prijavio i dobio je ban.djkurt wrote: Ne znam ja o čemu ti govoriš, ja samo iznesoh svoj stav vezano za temu i šta me nervira kod vozača u BiH. Ako se neko pronašao, šta ću mu ja. nikog na forumu ne targetiram posebno niti mi je to namjera.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#19579 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pusti se demagogije sad, fino si ti to inputirao forumašima koji su kao šumaheri da su kreteni, a onda ko se pronašao, šta ćeš mu ti.
Mišljenje nije problem, zamotane uvrede jesu.
Mišljenje nije problem, zamotane uvrede jesu.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#19580 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Necu jadjkurt wrote:Još jedan primjerak onih što bi šakama pravdu dijelili, ah ta lijepa Bosna.amar1994 wrote:Cim koristi ovo "znaci Boze" sve je jasno,citaj ppk
Ja sam mu rekao,kad naleti na budalu pa ostane u modricama prestat ce glumit nevinasce i tjerat pravdu nekakvu..
tebi ako se ne svidja lijepa Bosna,idi u holandiju,austriju,nejmacku i tamo si siguran,mozes i 30 vozit ako hoces,jer sigurno je,nema se para za kazne a i gorivo se stedi
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19581 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ako ovdje iko prosipa demagogiju to si onda ti imputirajući mi nešto što nisam napisao. I nakon što sam ti lijepo objasnio zašto sam napisao post ti opet se vraćaš na istu temu, pa ko je onda tu demagog.Tomahawk11 wrote:Pusti se demagogije sad, fino si ti to inputirao forumašima koji su kao šumaheri da su kreteni, a onda ko se pronašao, šta ćeš mu ti.
Mišljenje nije problem, zamotane uvrede jesu.
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19582 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja već bio tamo, sad je red na tebe.amar1994 wrote:Necu jadjkurt wrote:Još jedan primjerak onih što bi šakama pravdu dijelili, ah ta lijepa Bosna.amar1994 wrote:Cim koristi ovo "znaci Boze" sve je jasno,citaj ppk
Ja sam mu rekao,kad naleti na budalu pa ostane u modricama prestat ce glumit nevinasce i tjerat pravdu nekakvu..,neko ce te drugi nalupat i odjebi vise sa pravdom i proseravanjem
tebi ako se ne svidja lijepa Bosna,idi u holandiju,austriju,nejmacku i tamo si siguran,mozes i 30 vozit ako hoces,jer sigurno je,nema se para za kazne a i gorivo se stedi
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19583 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
de nama seljacima objasni sta ovo znacidjkurt wrote: pođe nakiljat,
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#19584 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ništa ti ja ne imputiram niti prosipam, pročitaj još jednom.djkurt wrote:Ako ovdje iko prosipa demagogiju to si onda ti imputirajući mi nešto što nisam napisao. I nakon što sam ti lijepo objasnio zašto sam napisao post ti opet se vraćaš na istu temu, pa ko je onda tu demagog.Tomahawk11 wrote:Pusti se demagogije sad, fino si ti to inputirao forumašima koji su kao šumaheri da su kreteni, a onda ko se pronašao, šta ćeš mu ti.
Mišljenje nije problem, zamotane uvrede jesu.
djkurt wrote:A brate, ovi što voze ko da su šumaheri i smetaju im svi ostali učesnici u saobraćaju koji nisu po njihovom poimanju iskusni vozači, e oni mi najviše piče po živcima. Al haj to al njih najčešće sretnem u jarcima, zadržavaju saobraćaj kad naprave poveću nesreću (a naprave je često), ma užas, znači ne može pošten svijet normalno voziti od tih raznoraznioh šumahera. Bože sačuvaj. Još se dođe kurčit ovdje po forumu kako mu smetaju drugi vozači a oni su kao nrmalni a ovi drugi nisu. Znači bože, kretena svakojakih puna Bosna a i Herccegovina bogami.
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19585 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Najdi u riječniku.bitanga_sa_otesa wrote:de nama seljacima objasni sta ovo znacidjkurt wrote: pođe nakiljat,
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19587 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
???????????Tomahawk11 wrote:Ništa ti ja ne imputiram niti prosipam, pročitaj još jednom.djkurt wrote:Ako ovdje iko prosipa demagogiju to si onda ti imputirajući mi nešto što nisam napisao. I nakon što sam ti lijepo objasnio zašto sam napisao post ti opet se vraćaš na istu temu, pa ko je onda tu demagog.Tomahawk11 wrote:Pusti se demagogije sad, fino si ti to inputirao forumašima koji su kao šumaheri da su kreteni, a onda ko se pronašao, šta ćeš mu ti.
Mišljenje nije problem, zamotane uvrede jesu.
djkurt wrote:A brate, ovi što voze ko da su šumaheri i smetaju im svi ostali učesnici u saobraćaju koji nisu po njihovom poimanju iskusni vozači, e oni mi najviše piče po živcima. Al haj to al njih najčešće sretnem u jarcima, zadržavaju saobraćaj kad naprave poveću nesreću (a naprave je često), ma užas, znači ne može pošten svijet normalno voziti od tih raznoraznioh šumahera. Bože sačuvaj. Još se dođe kurčit ovdje po forumu kako mu smetaju drugi vozači a oni su kao nrmalni a ovi drugi nisu. Znači bože, kretena svakojakih puna Bosna a i Herccegovina bogami.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19588 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
imam samo srpskohrvatski,sad gledao,nema nistadjkurt wrote: Najdi u riječniku.
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19589 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Traži neki drugi, zastario ti je oti rječnik.bitanga_sa_otesa wrote:imam samo srpskohrvatski,sad gledao,nema nistadjkurt wrote: Najdi u riječniku.
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#19590 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
e moj mirza kralju spore voznje
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19591 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
izgubio sam clansku od biblioteke,imal gdje u gracanici da se kupi?djkurt wrote: Traži neki drugi, zastario ti je oti rječnik.
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19592 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne znam odi tamo pa vidi? Možda i ima.bitanga_sa_otesa wrote:izgubio sam clansku od biblioteke,imal gdje u gracanici da se kupi?djkurt wrote: Traži neki drugi, zastario ti je oti rječnik.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19593 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ne da mi se trosit gorivo,daleko mi je to od rogatice,ti si vec tamo,provjeri u svom seludjkurt wrote: Ne znam odi tamo pa vidi? Možda i ima.
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19594 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
imam nekijeh jarana iz Gračanice pitam ih sledeći put kad ih vidim.bitanga_sa_otesa wrote:ne da mi se trosit gorivo,daleko mi je to od rogatice,ti si vec tamo,provjeri u svom seludjkurt wrote: Ne znam odi tamo pa vidi? Možda i ima.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19595 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
naravno da imas kad si otamo,sreca svaka selendra ima pristup internetudjkurt wrote:
imam nekijeh jarana iz Gračanice pitam ih sledeći put kad ih vidim.![]()
![]()
![]()
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#19596 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
@djkurt, koje auto vozis?
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19597 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Da ti bi znat odakle sam, he he he he he, nemere paša moj oto tako lahko. Moraš se još potrudit. Al evo da ti olakšam nisam iz Sarajeva.bitanga_sa_otesa wrote:naravno da imas kad si otamo,sreca svaka selendra ima pristup internetudjkurt wrote:
imam nekijeh jarana iz Gračanice pitam ih sledeći put kad ih vidim.![]()
![]()
![]()
- djkurt
- Posts: 814
- Joined: 23/08/2007 15:26
#19598 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Golfa 1, najpouzdanije auto na svijetu. jarko crvene boje, cabrio. mislim da je TDI al slagaću, ne umijem ti ja oko tih vozila plaho.basicm wrote:@djkurt, koje auto vozis?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19599 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
to znamo,imal sta novo sto ne znamo?djkurt wrote: nisam iz Sarajeva.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#19600 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Taj golf i ne može danas brže od 50 kmh, tako da je sve jasno.
