NOVE CIJENE GORIVA
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- drug_profi
- Posts: 65428
- Joined: 16/07/2012 16:00
#19551 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Jes, ali zato vozis na raketno gorivo.
Ti i Raptori...
Ti i Raptori...
-
TLZP
- Posts: 21
- Joined: 10/12/2017 21:48
#19552 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Nestro Blažuj ED5-10PPM-2.06 KM
- ElRe
- Posts: 16923
- Joined: 12/12/2011 11:28
#19553 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Pricao sam sa radnicima Sarajevo gasa koji voze Ducata CNG i kazu da im niko od majstora u BiH nista ne zna.NediM17 wrote:Taj CNG je hebena stvarka, mLogo opasniji od LPGa, tankovi moraju biti sa dosta debljim zidovima, samim tim i puno tezi.
Sami podesavaju parametre, ovlasteni servis nema dijagnostiku za CNG. Desi se ponekad da "visak plina puca u auspuh", a kombiji su kupljeni novi ali bez garancije.
VW je prodavao CNG Up i Caddy, Media market uvezla 10ak polovnih Caddya.
-
Mehemed
- Posts: 6193
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#19554 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Tranzit Petrol Ilijaš
Dizel D4 2.01KM/l
BMB95 2.01KM/l
LPG čini mi se 0.91KM/l
Edeka Podlugovi isto
BM Podlugovi
Dizel 2.01KM/l
BMB95 2.01KM/l
Gazprom Bačići Dizel 2.06KM/l
Dizel D4 2.01KM/l
BMB95 2.01KM/l
LPG čini mi se 0.91KM/l
Edeka Podlugovi isto
BM Podlugovi
Dizel 2.01KM/l
BMB95 2.01KM/l
Gazprom Bačići Dizel 2.06KM/l
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#19555 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Da slucajno ne znas koliko je bmb na EP Ilijas?Mehemed wrote:Tranzit Petrol Ilijaš
Dizel D4 2.01KM/l
BMB95 2.01KM/l
LPG čini mi se 0.91KM/l
Edeka Podlugovi isto
BM Podlugovi
Dizel 2.01KM/l
BMB95 2.01KM/l
Gazprom Bačići Dizel 2.06KM/l
-
Naslovnica
- Posts: 35460
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19556 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Instalirajte onu FMT aplikaciju, lakše je nego propitivati na forumu.
2..11 kaže aplikacija.
2..11 kaže aplikacija.
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#19557 Re: NOVE CIJENE GORIVA
U Trnovu nafta 2.08...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19558 Re: NOVE CIJENE GORIVA
a u podlugovima?
-
Mehemed
- Posts: 6193
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#19559 Re: NOVE CIJENE GORIVA
EP Ilijaš d4 i bmb95 po 2.11KM a D5 2.21KMchannel10 wrote: Da slucajno ne znas koliko je bmb na EP Ilijas?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19560 Re: NOVE CIJENE GORIVA
skupo je to,odoh ja u trnovo..
-
530i
- Posts: 9169
- Joined: 08/12/2009 17:31
#19562 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Nije ona uvijek tačnaNaslovnica wrote:Instalirajte onu FMT aplikaciju, lakše je nego propitivati na forumu.
2..11 kaže aplikacija.
-
Naslovnica
- Posts: 35460
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19563 Re: NOVE CIJENE GORIVA
VAla meni nikada nije omaxnula530i wrote:Nije ona uvijek tačnaNaslovnica wrote:Instalirajte onu FMT aplikaciju, lakše je nego propitivati na forumu.
2..11 kaže aplikacija.Odnosno kasni po par dana.
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#19564 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Donio sam ti kanister na tamiću, pretočibitanga_sa_otesa wrote:skupo je to,odoh ja u trnovo..
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19565 Re: NOVE CIJENE GORIVA
sutra cemo,sad gledam filmNed071 wrote: Donio sam ti kanister na tamiću, pretoči
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#19566 Re: NOVE CIJENE GORIVA
More... Prodao sam nekih dijelova po Bilećoj pa kupio nafte. Biće i za zuti sok
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39558
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
TLZP
- Posts: 21
- Joined: 10/12/2017 21:48
#19568 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Nestro Blazuj: LPG-0.91, ED5-2.06
-
sarajevo-x.com
- Posts: 860
- Joined: 19/04/2013 08:42
- Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina
#19569 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Je li do mene ili ne radi ona apliakcija za cijene goriva ? 
-
Naslovnica
- Posts: 35460
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19570 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Biće da je do tebe.sarajevo-x.com wrote:Je li do mene ili ne radi ona apliakcija za cijene goriva ?
Upravo sam provjerio, šljaka.
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#19571 Re: NOVE CIJENE GORIVA
I kod mene fercera.
-
L u c i f e r
- Posts: 12480
- Joined: 30/11/2013 14:50
#19572 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Meni nesto veci merak vidjeti na forumu.
Na aplikaciji nikom ne mozes reci ni da laze, ni da je kvalitet goriva tu sranje, ni da se napusi kurca i on i njegova krntija u koju doljeva razmucenu naftu.
Na aplikaciji nikom ne mozes reci ni da laze, ni da je kvalitet goriva tu sranje, ni da se napusi kurca i on i njegova krntija u koju doljeva razmucenu naftu.
-
Mehemed
- Posts: 6193
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#19573 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Sada radi, ali sinoć nije nikako radila, samo izbaci "Error" i stoji logo na crnoj pozadini, kao da se nije mogla povezati sa njihovim serverima pa da se pokrene.sarajevo-x.com wrote:Je li do mene ili ne radi ona apliakcija za cijene goriva ?
- escobar__
- Posts: 9983
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#19574 Re: NOVE CIJENE GORIVA
L u c i f e r wrote:Meni nesto veci merak vidjeti na forumu.
Na aplikaciji nikom ne mozes reci ni da laze, ni da je kvalitet goriva tu sranje, ni da se napusi kurca i on i njegova krntija u koju doljeva razmucenu naftu.
-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#19575 Re: NOVE CIJENE GORIVA
ja neki dan naletio tamo pored jezera Modrac,u Prokosovicima neka zelena benzinska,plin ispod marke a kod mene 1.11 na svim pumpama a tamo bio mislim 0.96 KM i stanem i naspem...pitam momka sto radi,ciji je plin,kaze misli da je Hifin...radi normalno,ne osjeti se razlika nikakva u odnosu na prethodni koji sam sipao...samo sam dobio haman 2-3 litre vise plina za isto para

