NOVE CIJENE GORIVA

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
drug_profi
Posts: 65428
Joined: 16/07/2012 16:00

#19551 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by drug_profi »

Jes, ali zato vozis na raketno gorivo.
Ti i Raptori...
TLZP
Posts: 21
Joined: 10/12/2017 21:48

#19552 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by TLZP »

Nestro Blažuj ED5-10PPM-2.06 KM
User avatar
ElRe
Posts: 16923
Joined: 12/12/2011 11:28

#19553 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by ElRe »

NediM17 wrote:Taj CNG je hebena stvarka, mLogo opasniji od LPGa, tankovi moraju biti sa dosta debljim zidovima, samim tim i puno tezi.
Pricao sam sa radnicima Sarajevo gasa koji voze Ducata CNG i kazu da im niko od majstora u BiH nista ne zna.
Sami podesavaju parametre, ovlasteni servis nema dijagnostiku za CNG. Desi se ponekad da "visak plina puca u auspuh", a kombiji su kupljeni novi ali bez garancije.

VW je prodavao CNG Up i Caddy, Media market uvezla 10ak polovnih Caddya.
Mehemed
Posts: 6193
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#19554 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Mehemed »

Tranzit Petrol Ilijaš
Dizel D4 2.01KM/l
BMB95 2.01KM/l
LPG čini mi se 0.91KM/l

Edeka Podlugovi isto

BM Podlugovi
Dizel 2.01KM/l
BMB95 2.01KM/l

Gazprom Bačići Dizel 2.06KM/l
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#19555 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by channel10 »

Mehemed wrote:Tranzit Petrol Ilijaš
Dizel D4 2.01KM/l
BMB95 2.01KM/l
LPG čini mi se 0.91KM/l

Edeka Podlugovi isto

BM Podlugovi
Dizel 2.01KM/l
BMB95 2.01KM/l

Gazprom Bačići Dizel 2.06KM/l
Da slucajno ne znas koliko je bmb na EP Ilijas?
Naslovnica
Posts: 35460
Joined: 20/03/2013 15:38

#19556 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

Instalirajte onu FMT aplikaciju, lakše je nego propitivati na forumu.
2..11 kaže aplikacija.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#19557 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Ned071 »

U Trnovu nafta 2.08...
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19558 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

a u podlugovima?
Mehemed
Posts: 6193
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#19559 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Mehemed »

channel10 wrote: Da slucajno ne znas koliko je bmb na EP Ilijas?
EP Ilijaš d4 i bmb95 po 2.11KM a D5 2.21KM
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19560 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

skupo je to,odoh ja u trnovo..
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#19561 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by channel10 »

Hvala obojici :thumbup:
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#19562 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by 530i »

Naslovnica wrote:Instalirajte onu FMT aplikaciju, lakše je nego propitivati na forumu.
2..11 kaže aplikacija.
Nije ona uvijek tačna ;-) Odnosno kasni po par dana.
Naslovnica
Posts: 35460
Joined: 20/03/2013 15:38

#19563 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

530i wrote:
Naslovnica wrote:Instalirajte onu FMT aplikaciju, lakše je nego propitivati na forumu.
2..11 kaže aplikacija.
Nije ona uvijek tačna ;-) Odnosno kasni po par dana.
VAla meni nikada nije omaxnula
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#19564 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Ned071 »

bitanga_sa_otesa wrote:skupo je to,odoh ja u trnovo..
Donio sam ti kanister na tamiću, pretoči
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19565 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

Ned071 wrote: Donio sam ti kanister na tamiću, pretoči
sutra cemo,sad gledam film ;-)
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#19566 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Ned071 »

More... Prodao sam nekih dijelova po Bilećoj pa kupio nafte. Biće i za zuti sok
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19567 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

Image
TLZP
Posts: 21
Joined: 10/12/2017 21:48

#19568 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by TLZP »

Nestro Blazuj: LPG-0.91, ED5-2.06
sarajevo-x.com
Posts: 860
Joined: 19/04/2013 08:42
Location: Tuzla, Bosnia and Herzegovina

#19569 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by sarajevo-x.com »

Je li do mene ili ne radi ona apliakcija za cijene goriva ? :D
Naslovnica
Posts: 35460
Joined: 20/03/2013 15:38

#19570 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

sarajevo-x.com wrote:Je li do mene ili ne radi ona apliakcija za cijene goriva ? :D
Biće da je do tebe.
Upravo sam provjerio, šljaka.
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#19571 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Optimist »

I kod mene fercera.
L u c i f e r
Posts: 12480
Joined: 30/11/2013 14:50

#19572 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by L u c i f e r »

Meni nesto veci merak vidjeti na forumu.

Na aplikaciji nikom ne mozes reci ni da laze, ni da je kvalitet goriva tu sranje, ni da se napusi kurca i on i njegova krntija u koju doljeva razmucenu naftu.
Mehemed
Posts: 6193
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#19573 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Mehemed »

sarajevo-x.com wrote:Je li do mene ili ne radi ona apliakcija za cijene goriva ? :D
Sada radi, ali sinoć nije nikako radila, samo izbaci "Error" i stoji logo na crnoj pozadini, kao da se nije mogla povezati sa njihovim serverima pa da se pokrene.
User avatar
escobar__
Posts: 9983
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#19574 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by escobar__ »

L u c i f e r wrote:Meni nesto veci merak vidjeti na forumu.

Na aplikaciji nikom ne mozes reci ni da laze, ni da je kvalitet goriva tu sranje, ni da se napusi kurca i on i njegova krntija u koju doljeva razmucenu naftu.
:D :mrgreen:
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#19575 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by zippoo87 »

ja neki dan naletio tamo pored jezera Modrac,u Prokosovicima neka zelena benzinska,plin ispod marke a kod mene 1.11 na svim pumpama a tamo bio mislim 0.96 KM i stanem i naspem...pitam momka sto radi,ciji je plin,kaze misli da je Hifin...radi normalno,ne osjeti se razlika nikakva u odnosu na prethodni koji sam sipao...samo sam dobio haman 2-3 litre vise plina za isto para
Post Reply