Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#19526 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

Optimist wrote:
drug_profi wrote:Strugač za led.
Ostatke ljepila ukloniš vaticom na koju nakapaš malo jestivog ulja. Većina ne zna da je ulje odličan rastvarač.
Sve ispoliraš sredstvom za pranje prozora.
Sve zajedno manje od 10 minuta posla.

Može se i aceton koristiti, ali ako kapne negdje - zajeb.
Može i bez ulja, samo sredstvo za prozore, ali čišćenje traje malo duže.
Zadnji stiker sam uspio odlijepiti ali ljepilo nisam uspio skinuti. Pokusavao acetonom, rakijom i stelexom i opet nije moglo.
Probaj sa sprejem protiv komaraca ili sa sprejem za ciscenje koze u kombinaciji sa toplom vodom.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#19527 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Imate u Bingu kupit strugac za te naljepnice i vinjete sa stakla. Mislim 2-3KM. Ustvari uski skalper s ručkom, dodje i par rezervnih nožića. Meni je ok. Nakon toga samo prebrišem krpom. Slično ovome
Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19528 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

mk ultra wrote:Jel se danas nesto dzabe dijeli da i ja odem :lol:
Guzva nenormalna :-)
izgleda se svi pripremaju za bozic :D
User avatar
muha_sa
Posts: 140385
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19529 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

Throttle wrote:Imate u Bingu kupit strugac za te naljepnice i vinjete sa stakla. Mislim 2-3KM. Ustvari uski skalper s ručkom, dodje i par rezervnih nožića. Meni je ok. Nakon toga samo prebrišem krpom. Slično ovome
Image
to se ne skida vec se kiti jedna pored druge :thumbup: nek vidi mahala svjeSkog putnika
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#19530 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Sutra ujutro ce da bude prazna cesta ko da je subotnje jutro.
Ko bi rekao da toliko katolika zakrcuje nase ceste.
:mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#19531 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Sad će se zakuhat na vjerskoj osnovi :lol:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#19532 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

Danas gužva ko pred Bajram :lol:
User avatar
nepass1
Posts: 14673
Joined: 06/07/2017 07:35

#19533 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Throttle wrote:Imate u Bingu kupit strugac za te naljepnice i vinjete sa stakla. Mislim 2-3KM. Ustvari uski skalper s ručkom, dodje i par rezervnih nožića. Meni je ok. Nakon toga samo prebrišem krpom. Slično ovome
Image
hahaha, ja mislim da bih sajbu svu izrezao. imam ovu igracku i ne bih smio pokusati. :D
odmah da kazem da sam i ekstremno slampav :D
User avatar
konektovan
Posts: 51389
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19534 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Nije od papira....... :mrgreen:
User avatar
nepass1
Posts: 14673
Joined: 06/07/2017 07:35

#19535 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

konektovan wrote:Nije od papira....... :mrgreen:
suzuki kod mene, nije vw :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19536 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

sreca pa nije citroen :D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#19537 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

nepass1 wrote: hahaha, ja mislim da bih sajbu svu izrezao. imam ovu igracku i ne bih smio pokusati. :D
odmah da kazem da sam i ekstremno slampav :D
pa neces cekicem udarat po njemu :mrgreen: lagano povuces, skida i stiker i onaj sloj ljepila
Ja jutros skidao onaj od registracije, zaboravio zalijepit novi kad sam registrovao
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#19538 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Juce predvece vozim auto putem prema zenici. mokra je cesta prilicno, ali nema leda. mada je sva masna valjda od ovih silnih smogova I magli.
Vozim izmedju nekih 110-130. I tuda se motam unutar te brzine. Pristizem na nekih 100-150 metara u desnoj traci dacia sandero ona novija linija.
kako se priblizavam vidim da auto lagano svera cas iz desne u lijevu cas gazi pola zaustavne trake, pa onda opet nastavlja normalno 100-tinjak metara pa sve tako. odmah usporim I napravim odstojanje ukoliko trebadnem naglo kociti, da ne bude trzanja. Na sat pogledam, malo ispod 100 km/h. Pretekao bih ga ali hajde znaj da ne zaplese u mene dok ga preticem. ma kontam garant pijan. vozio sam iza njega sigurno jedno 2 kilometra. fakat ne smijem preticati.
U jednom trenutku on ode u desno zagazi zaustavne I dodije mi, fiknem u trecu I zaljepim se skroz lijevom trakom aman do bankine. kako prolazim pored pogledam. Znaci lik I kokica se kikocu a u njegovim rukicama veselo mobitel svijetli. Volan ne drzi uopste osim ako nije kitom ili nogama da ga je poduhvatio odozdo.
Jebem mu babicu koja ga je porodila I njega I nju i minutu kad su rodjeni I sisu iz koje su dojili I mrtvo I zivo 12 koljena unaprijed I unazad.
KOLIKI MORON TREBAS BITI DA VOZIS 100 km/h I DA TIPKAS NA TELEFON. A I ona kobiletina koja sjedi I umjesto da kaze "hej drzi volan kako treba", jok ona zajedno.
I onda kad izgine se onda jao kuku majko on je ubio, ona fina bila.
Stvarno ne znam vise kako da nazovem ovo sto je u ljudima. Bezobrazluk u saradnji sa retardiranom gluposcu.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#19539 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Ja mislio ti opet izudaro nekog :mrgreen:
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#19540 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Throttle wrote:Ja mislio ti opet izudaro nekog :mrgreen:

Ko ba???

Pa ja sam pacifista. Razgovor, zen, dijalog, ljubav.......
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#19541 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Pa pusti da se vole na autoputu :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19542 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

zdruzdjo wrote: Bezobrazluk u saradnji sa retardiranom gluposcu.
ti ko da nikad nisi bio mlad....testosteron...hormoni...
p.s. branik nije bankina :D
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#19543 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bleee_sa »

samo pun gas i preko bankine
User avatar
muha_sa
Posts: 140385
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19544 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

bleee_sa wrote:samo pun gas i preko bankine
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#19545 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bleee_sa »

ohladite glave :D



vauvau
Posts: 1375
Joined: 05/06/2014 09:03

#19546 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vauvau »

djkurt wrote:
vauvau wrote:E danas sve više ovih što gledaju u čovjeka i kažu pa šta smeta. Hodaju ulicom pogrešnom stranom dok bulje u telefon i kad se odbiju od čovjeka gledaju nešto kao ljuti oni. Kažeš mu da ide pogrešnom stranom, kažeš mu da ne gleda kud hoda, a on samo kaže pa šta ima veze. Isto tako ovi tipovi po cesti. Onaj vozi lijevom trakom autocestom kilometrima. Kaže šta ima veze. Vozi 50 i slika telefonom dok vozi, selfije neke pravi hej? Sve nešto njima ništa ne smeta. Kao sve im je okej. Obično su onako feminizirani likovi, neke frizurice, cipelice, ko curice izgledaju. Neki otvoreno kažu da su gej. Kao šta ima veze. Daleko im kuća bila. I oni vjeruju da se sve može miroljubivo riješiti. Dok ga ne stigne šamarčina iz zaleta pa se probudi iz bunila. E onda sve smeta i kuku zovi policiju, a tu policiju prethodno pljuvao i omalovažavao.
Još jedan što bi okolo šamarao pošten svijet. Ccccccccc!!!
Upiši se u klub mrzitelja vožnje 50km/h. Drage volje će te tamo primiti.
Eno ga prepoznao se još jedan. :lol:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#19547 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

zdruzdjo wrote:. Znaci lik I kokica se kikocu a u njegovim rukicama veselo mobitel svijetli. Volan ne drzi uopste osim ako nije kitom ili nogama da ga je poduhvatio odozdo.
.
Ima li ista ljepse :mrgreen:
Pridjes na dvadesetak metara, pogasis sve, sustignes i na pola metra slozis duga :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#19548 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

:mrgreen: :mrgreen:
Iskustvo progovara
User avatar
sparky
Posts: 1910
Joined: 23/01/2004 00:00
Location: Obronak Trebevica
Contact:

#19549 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by sparky »

Bakir1 wrote:
zdruzdjo wrote:. Znaci lik I kokica se kikocu a u njegovim rukicama veselo mobitel svijetli. Volan ne drzi uopste osim ako nije kitom ili nogama da ga je poduhvatio odozdo.
.
Ima li ista ljepse :mrgreen:
Pridjes na dvadesetak metara, pogasis sve, sustignes i na pola metra slozis duga :mrgreen:
Negdje dvije hiljade i neka, vracali se sa koride u Mostaru. Oka ugasio svjetla i pun gas uz Bradinu i toki vokijem javlja(galami) samo puuuuun gass nema nikoga :)
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#19550 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

sparky wrote:
Bakir1 wrote:
zdruzdjo wrote:. Znaci lik I kokica se kikocu a u njegovim rukicama veselo mobitel svijetli. Volan ne drzi uopste osim ako nije kitom ili nogama da ga je poduhvatio odozdo.
.
Ima li ista ljepse :mrgreen:
Pridjes na dvadesetak metara, pogasis sve, sustignes i na pola metra slozis duga :mrgreen:
Negdje dvije hiljade i neka, vracali se sa koride u Mostaru. Oka ugasio svjetla i pun gas uz Bradinu i toki vokijem javlja(galami) samo puuuuun gass nema nikoga :)
Sjecas se kako smo sa tefericem iz Donjeg vakufa prema turbetu primjenjivali penicilin terapiju na onom kurcevitom bravu :D
Post Reply