Raiffeisen banka - sve o tome
Moderator: anex
- perfect_guy
- Posts: 6942
- Joined: 18/04/2008 23:08
- Location: Anfield road
- Contact:
#1951 Re: Raiffeisen banka
meni je došao danas. Možeš pogledati i na stranici, nađeš e izvod i loguješ se
-
probook
- Posts: 5042
- Joined: 13/10/2013 22:38
#1952 Re: Raiffeisen banka
Imaju unjedljivo najgluplju sms uslugu. Nikakvu poruku ne dobijas ni za priliv niti odliv, nego jedino kada posaljes sms poruku da provjeris stanje racuna mozes viditi da li je bilo neke promjene na racunu.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#1953 Re: Raiffeisen banka
Moze li neko ko ima Raiffeisen internet bankarstvo prebacit na engleski kad se loguje, pa postaviti screenshot prazne uplatnice?
Moram strancu objasniti kako da ih popunjava, a ne znam kako su nazvali polja. Hvala unaprijed
Moram strancu objasniti kako da ih popunjava, a ne znam kako su nazvali polja. Hvala unaprijed
-
zokislav
- Posts: 125
- Joined: 17/01/2011 23:19
#1954 Re: Raiffeisen banka
Slažem se da je SMS usluga niđe veze.
Aplikacija za mobilno bankarstvo vapi za redizajnom...
Aplikacija za mobilno bankarstvo vapi za redizajnom...
-
merkato
- Posts: 169
- Joined: 04/08/2012 23:55
#1955 Re: Raiffeisen banka
Jel NETKO prenio platu i dobio famozni bon od 100 km?
Ja sam prenijela..imala sam valjda najgoru banku u gradu(mislim da Raiffeisen ne može biti gori od ove) ..legla Plata i sad čekam bon..
Eh sad slučajno po komentarima na fb vidim da su nekim ljudima davali samo u dm-u bon a piše Bingo,amko...
Nadam se da NETKO ima iskustvo da je trošio u bingu..ne pada mi na pamet da na praškova i svijeće potrošim 100 km
Ja sam prenijela..imala sam valjda najgoru banku u gradu(mislim da Raiffeisen ne može biti gori od ove) ..legla Plata i sad čekam bon..
Eh sad slučajno po komentarima na fb vidim da su nekim ljudima davali samo u dm-u bon a piše Bingo,amko...
Nadam se da NETKO ima iskustvo da je trošio u bingu..ne pada mi na pamet da na praškova i svijeće potrošim 100 km
-
free_too
- Posts: 374
- Joined: 02/07/2014 19:23
#1956 Re: Raiffeisen banka
Je li ko u skorije vrijeme otvorio VISA electorn karticu, poslao prijatelja da otvori karticu i naglasio mu da mu treba VISA Electron, ljudi mu uvalili Maeostro tj uvjerili ga da je to to. Da nije do neke promjene doslo i da ne izadavaju visa electron vise?
-
merkato
- Posts: 169
- Joined: 04/08/2012 23:55
#1957 Re: Raiffeisen banka
I ja sam tražila Visu..dobila maestrofree_too wrote:Je li ko u skorije vrijeme otvorio VISA electorn karticu, poslao prijatelja da otvori karticu i naglasio mu da mu treba VISA Electron, ljudi mu uvalili Maeostro tj uvjerili ga da je to to. Da nije do neke promjene doslo i da ne izadavaju visa electron vise?
-
free_too
- Posts: 374
- Joined: 02/07/2014 19:23
#1958 Re: Raiffeisen banka
Rece mi ovaj iz live supporta s RF stranice da od 23.01 ce ponovo biti dostupne, kad si ti trazila i jesi li uspjela dobit visu?
-
merkato
- Posts: 169
- Joined: 04/08/2012 23:55
#1959 Re: Raiffeisen banka
Ja sam prebacivala platu..i zaokružila vizu..kad kaže nisu imali poslali su vam ovufree_too wrote:Rece mi ovaj iz live supporta s RF stranice da od 23.01 ce ponovo biti dostupne, kad si ti trazila i jesi li uspjela dobit visu?
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#1960 Re: Raiffeisen banka
Sve mi se cini da bih ih mogao mijenjati... Danas dobijem izvod, osim 1.99 vodjenja racuna mjesecno, ubacise i 8 KM godisnje clanarine za nesta sto nikad dosad u 14 godina kod njih nemadoh...
Stoka pohlepna...
Stoka pohlepna...
-
ado_sar
- Posts: 1142
- Joined: 14/06/2014 16:47
#1961 Re: Raiffeisen banka
u intesi ti je ta clanarina 15 ili 20drndalo wrote:Sve mi se cini da bih ih mogao mijenjati... Danas dobijem izvod, osim 1.99 vodjenja racuna mjesecno, ubacise i 8 KM godisnje clanarine za nesta sto nikad dosad u 14 godina kod njih nemadoh...![]()
Stoka pohlepna...
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#1962 Re: Raiffeisen banka
Jel majke ti...? Mamu i njima spomenem u neg.kontekstu...
- perfect_guy
- Posts: 6942
- Joined: 18/04/2008 23:08
- Location: Anfield road
- Contact:
#1963 Re: Raiffeisen banka
članarina za visu. sad hoće li to kod njih biti 8+1,99 ili u drugoj banci 15+1,5, kad se sabere baš u pet deka dođe
- starii
- Posts: 3388
- Joined: 15/04/2007 13:49
- Location: Tito partija, omladina akcija
#1964 Re: Raiffeisen banka
U addiko banci onaj mali izvod sa bankomata kosta 0.25 KM
A cujem da se raja masovno odjavljuju sa raiffesein zbog te clanarine
A cujem da se raja masovno odjavljuju sa raiffesein zbog te clanarine
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#1965 Re: Raiffeisen banka
Ja kod RZB imam samo Maestro...perfect_guy wrote:članarina za visu. sad hoće li to kod njih biti 8+1,99 ili u drugoj banci 15+1,5, kad se sabere baš u pet deka dođe
-
merkato
- Posts: 169
- Joined: 04/08/2012 23:55
#1966 Re: Raiffeisen banka
Ja sam otvorila račun prije 15-taj dana..i bila uplata Plate i skinulo 8 km
Oduševili su me odmah na startu

Oduševili su me odmah na startu
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#1967 Re: Raiffeisen banka
Dobro dosla... Mislila si se ogrebati o 100 KM bon-a...? 
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#1968 Re: Raiffeisen banka
Mislim da se godišnja jednokratna članarina (različit iznos) plaća u skoro svim bankama, plus mjesečna naknada za vođenje računa.
Po meni, ako koristiš internet i mobilno bankarstvo, sms obavijesti i sl., najbolje ti je da uzmeš paket usluga (paket Classic ako nemaš kreditnu karticu - 5,99 KM mjesečno) i onda ne plaćaš godišnju članarinu, niti plaćaš mjesečnu naknadu.
Po meni, ako koristiš internet i mobilno bankarstvo, sms obavijesti i sl., najbolje ti je da uzmeš paket usluga (paket Classic ako nemaš kreditnu karticu - 5,99 KM mjesečno) i onda ne plaćaš godišnju članarinu, niti plaćaš mjesečnu naknadu.
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#1969 Re: Raiffeisen banka
Ja imam paket od 9KM i opet placam tu jbenu clanarinu od 8KM.
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#1970 Re: Raiffeisen banka
Ja imam maestro zadnjih 10-tak godina u RB (koja mi je vezana za platu) i nikad nisam morao platiti članarinu. Plaćam članarinu za dodatnu mastercard debitnu karticu, jer ona ne upada u paket.un1ted wrote:Ja imam paket od 9KM i opet placam tu jbenu clanarinu od 8KM.
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#1971 Re: Raiffeisen banka
Mislim da se placa za visa kartice, jer samo nju i imam (obicna visa electron).
- 2002
- Posts: 207
- Joined: 06/11/2016 23:31
#1972 Re: Raiffeisen banka
Ja imam racune u Raiffeisen i Intesi i evo gledam izvode, u Raiffeisen su mi uzeli 9,49 BAM kao nakadu za vodjenje paketa racuna (sto mi uzimaju svaki mjesec) a nema jos te godisnje clanarine na izvodu. Dok su mi u Intesi uzeli dodatno 12,xx BAM te neke godisnje clanarine.drndalo wrote:Sve mi se cini da bih ih mogao mijenjati... Danas dobijem izvod, osim 1.99 vodjenja racuna mjesecno, ubacise i 8 KM godisnje clanarine za nesta sto nikad dosad u 14 godina kod njih nemadoh...![]()
Stoka pohlepna...
I gdje se prijavljuju, u Intesu i slicne gdje je naknada jos veca?starii wrote:A cujem da se raja masovno odjavljuju sa raiffesein zbog te clanarine
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#1973 Re: Raiffeisen banka
Kao sto rekoh, ja imam Maestro, ne i Visu u RZB, i sad mi je na izvodu za decembar dosla naplata clanarine 8 KM, sto datumski ima smisla, jer mi je kartica pocela vaziti i traje do januara xx godine...un1ted wrote:Mislim da se placa za visa kartice, jer samo nju i imam (obicna visa electron).
-
prelivoda
- Posts: 539
- Joined: 30/07/2013 13:17
#1974 Re: Raiffeisen banka
Moram pohvaliti ovu banku. Prije 5 dana sam se prijavio online za izdavanje Visa electron kartice, popunio formular, mobitelom uslikao ličnu i CIPS, i jutros stiže poruka SMS-om da je kartica gotova. Potpisao ugovore, položio 30KM na račun, registrovao na PayPal, preko kontakt telefona verifikovao karticu. SVe za dan. Kao da nisam u Bosni.
Godišnju članarinu su mi naplatili 10KM, ali mislim da je to u stvari nakanada za vođenje računa, jer preko ove kartice neću primati platu. Oni se moraju unapred naplatiti, jer bi raja dizala te kartice nemilice i bez potrebe kada nebi bilo članarine.
Godišnju članarinu su mi naplatili 10KM, ali mislim da je to u stvari nakanada za vođenje računa, jer preko ove kartice neću primati platu. Oni se moraju unapred naplatiti, jer bi raja dizala te kartice nemilice i bez potrebe kada nebi bilo članarine.
-
jasmind
- Posts: 250
- Joined: 24/10/2005 23:50
#1975 Re: Raiffeisen banka
Placcat ces 8km godisnju clanarinu plus 2km mjesecno. Ukupno 34km godisnje.prelivoda wrote:Moram pohvaliti ovu banku. Prije 5 dana sam se prijavio online za izdavanje Visa electron kartice, popunio formular, mobitelom uslikao ličnu i CIPS, i jutros stiže poruka SMS-om da je kartica gotova. Potpisao ugovore, položio 30KM na račun, registrovao na PayPal, preko kontakt telefona verifikovao karticu. SVe za dan. Kao da nisam u Bosni.
Godišnju članarinu su mi naplatili 10KM, ali mislim da je to u stvari nakanada za vođenje računa, jer preko ove kartice neću primati platu. Oni se moraju unapred naplatiti, jer bi raja dizala te kartice nemilice i bez potrebe kada nebi bilo članarine.
