Ova je na mjestu,bugari vole sado-mazo---Chisum wrote:Dammme wrote:Dakle stanje redovno.Može li ona: "Padaj silo i nepravdo"?Kemal Malovčić wrote:de nam @chisume baci koju kratku udarničku pjesmu, ko što znaš
Moze ta!
Ali da ne ispadne da ignorisemo Bugare, evo i nesto njihovo.
![]()
FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- SmokingMan
- Posts: 22610
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#1951 Re: FK Sarajevo - Europa League
- medvjed23
- Posts: 30194
- Joined: 16/07/2010 13:49
- Location: https://poezijaisve.blog/
- Contact:
#1952 Re: FK Sarajevo - Europa League
još 15 sati i 27 minuta...
Znači, vodićemo im ljubav s materom
Znači, vodićemo im ljubav s materom
- Lacrosse
- Posts: 319
- Joined: 13/07/2012 13:05
#1953 Re: FK Sarajevo - Europa League
Braco pitari, sve najbolje i najljepse
Od Bosanaca preko Atlantika.
Gledacemo vas na FACE-tv, ukoliko prodjemo predjenuti naziv u Obraz-TV.
I zelim Asmir Suljic da zabije gol...aproprije svih idiota koji spominju mu rodnu grudu...
Najsladje mi je gledati FK Sarajevo iz Amerike, a Zelju ne mozes gledati ni u Buca Potoku...
Od Bosanaca preko Atlantika.
Gledacemo vas na FACE-tv, ukoliko prodjemo predjenuti naziv u Obraz-TV.
I zelim Asmir Suljic da zabije gol...aproprije svih idiota koji spominju mu rodnu grudu...
Najsladje mi je gledati FK Sarajevo iz Amerike, a Zelju ne mozes gledati ni u Buca Potoku...
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#1954 Re: FK Sarajevo - Europa League
Jos 13 sati.
-
Max Bunker
- Posts: 2406
- Joined: 19/03/2010 00:16
#1955 Re: FK Sarajevo - Europa League
Evo zore, evo dana, evo Guze i Sesara
Evo zore, evo tića, evo Drage Jovica
Na vrh gore Trebevića, pitarski se barjak vije
Na barjaku sitno piše, Levskog nema više.
Evo zore, evo tića, evo Drage Jovica
Na vrh gore Trebevića, pitarski se barjak vije
Na barjaku sitno piše, Levskog nema više.
- manijak1
- Posts: 47640
- Joined: 16/01/2003 00:00
- Location: https://www.klix.ba/
- Contact:
#1958 Re: FK Sarajevo - Europa League
Da mi je neko rekao prije par godina da ću ovo uraditi svašta bi bilo, ovako samo ću reći ko zna zašto je to dobro i ako ispadne loše.
Dakle, iskreno i od srca , želim pitarima prolaz dalje.
UEFA mafija nad mafijama
Dakle, iskreno i od srca , želim pitarima prolaz dalje.
UEFA mafija nad mafijama
- moa
- Posts: 3700
- Joined: 19/09/2007 13:08
- Location: nestala lokacija
#1959 Re: FK Sarajevo - Europa League
Selam Alejc
evo fino sam se skocko i idemo po karte. Veceras kako dragi Allah dadne..
evo fino sam se skocko i idemo po karte. Veceras kako dragi Allah dadne..
-
Cafe Camargue
- Posts: 1048
- Joined: 25/09/2008 22:55
#1960 Re: FK Sarajevo - Europa League
Sabur ljudi, UEFA nas je tada kaznila prvenstveno zbog baklji koje su naši navijači palili u Švedskoj.manijak1 wrote: UEFA mafija nad mafijama
A i ta kazna je uslijedila tek nakon prve utakmice sa Spartom, što znači da je prošlo dobrih 15-20 dana od "incidenta". Disciplinska komisija im je očito na godišnjem, zato... strpljenja.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1961 Re: FK Sarajevo - Europa League
Shvatam atmosferu, shvatam nervozu pred utakmicu....al' hajde malo, samo malo upratite TEMU.
Hvala
Hvala
-
mikogoago
- Posts: 1182
- Joined: 31/10/2009 17:33
#1962 Re: FK Sarajevo - Europa League
Sretno Sarajevu i Sirokom veceras
Iskreno se nadam da ce Sarajevo proci dalje,jer u ovom trenutku su bolji od Levata.Samo hrabro i pametno,rezultat nece izostati
Iskreno se nadam da ce Sarajevo proci dalje,jer u ovom trenutku su bolji od Levata.Samo hrabro i pametno,rezultat nece izostati
- Saraj`vo
- Posts: 139
- Joined: 09/05/2012 13:15
- Location: ...do zadnjeg dana, života mog.
- Dionysios
- Posts: 601
- Joined: 18/06/2010 16:23
#1964 Re: FK Sarajevo - Europa League
Sto se tice karata, javio se Dino maloprije na nekom radiju. Ostalo je jos malo manje od pola karata koje su pustene u prodaju. Tako da bez brige, svi ulazite 
- vozač
- Posts: 1731
- Joined: 19/02/2010 11:46
#1965 Re: FK Sarajevo - Europa League
dresovi oprani ... fcs + galata,
šalovi spremni ... fcs + bih,
zastava bih ... spremna,
košpe ... spremne,
pistacije ... spremne,
karte, 4 istoka ... spremno
aparat, baterije ... spremno
bugari ... spremni za
nisam valjda nešto propustio
još 12 sati i 45 minuta do pobjede i plasmana u narednu rundu
šalovi spremni ... fcs + bih,
zastava bih ... spremna,
košpe ... spremne,
pistacije ... spremne,
karte, 4 istoka ... spremno
aparat, baterije ... spremno
bugari ... spremni za
nisam valjda nešto propustio
još 12 sati i 45 minuta do pobjede i plasmana u narednu rundu
- vozač
- Posts: 1731
- Joined: 19/02/2010 11:46
#1966 Re: FK Sarajevo - Europa League
umalo zaboravih, novine za pod g....u, spremnevozač wrote:dresovi oprani ... fcs + galata,
šalovi spremni ... fcs + bih,
zastava bih ... spremna,
košpe ... spremne,
pistacije ... spremne,
karte, 4 istoka ... spremno
aparat, baterije ... spremno
bugari ... spremni za![]()
nisam valjda nešto propustio![]()
još 12 sati i 45 minuta do pobjede i plasmana u narednu rundu
-
miki.ba
- Posts: 4595
- Joined: 11/02/2011 19:45
#1967 Re: FK Sarajevo - Europa League
Znaci da ne moram sad trcati da kupim kartu i da je mogu kupiti pred stadionom?Dionysios wrote:Sto se tice karata, javio se Dino maloprije na nekom radiju. Ostalo je jos malo manje od pola karata koje su pustene u prodaju. Tako da bez brige, svi ulazite
- Dionysios
- Posts: 601
- Joined: 18/06/2010 16:23
#1968 Re: FK Sarajevo - Europa League
Eh brate to vec ne znam. Tako on rece maloprije. Idi osiguraj kartu za svaki slucaj, popij kafu u gradu, lijep je dan, ha jamiki.ba wrote:Znaci da ne moram sad trcati da kupim kartu i da je mogu kupiti pred stadionom?Dionysios wrote:Sto se tice karata, javio se Dino maloprije na nekom radiju. Ostalo je jos malo manje od pola karata koje su pustene u prodaju. Tako da bez brige, svi ulazite
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#1969 Re: FK Sarajevo - Europa League
Kakva ba galata haveru?vozač wrote:dresovi oprani ... fcs + galata,
-
agent_001
- Posts: 1117
- Joined: 09/08/2010 00:32
#1970 Re: FK Sarajevo - Europa League
Samo obilježja fks i hz, pogotovo ako mislite na sjever!
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#1971 Re: FK Sarajevo - Europa League
Istok, porodica uza i sira, nas sedmero, polazak planiran u 19h. Smjestaj u 19.20h. Nervoza ubija. Na poslu sam ali samo fizicki. Da hoce i ovo proci. Uspjesno naravno 
-
agent_001
- Posts: 1117
- Joined: 09/08/2010 00:32
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#1973 Re: FK Sarajevo - Europa League
K´o od sale
-
semir_gz
- Posts: 136
- Joined: 11/06/2012 23:26
#1974 Re: FK Sarajevo - Europa League
Nekako zaspah do sehura, kasnije nema sanse, u pola 5 zovem jarana i starog da krenemo za sarajevo, od 7 smo u sarajevu, valja cekati do 9 veceras 
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#1975 Re: FK Sarajevo - Europa League
Nervoze ima malo, ali znalo je više biti, nekako idem na tekmu realno ne očekujući po svaku cijenu da moramo proći...idem da gledam borbeno, motivisano, rastrčano Sarajevo gdje će igrati ginuti za sveti klub, odigrati odličnu tekmu, da prisustvujem derneku na tribinama, nadam se nezapamćenom do sada i ako se uz to "potrefi" prolaz, slavlju nikad kraja...

