Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#1951 Re: Horde Zla
Ja ne vidim nista
- Quaresma
- Posts: 7935
- Joined: 19/07/2010 16:37
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#1953 Re: Horde Zla
Kakve si ovo filtere navlacio 
- Dino777
- Posts: 846
- Joined: 29/04/2014 12:49
- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
#1955 Re: Horde Zla
Moćna koreo ali ovaj video na 3310 loše izgleda, nema 5 pixela ukupno!
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Dino777
- Posts: 846
- Joined: 29/04/2014 12:49
#1957 Re: Horde Zla
Nije moj brate videowannabe_ultra wrote:bitno je da si zumirao bore da se vide
-
tcz
- Posts: 1747
- Joined: 15/07/2005 12:28
#1958 Re: Horde Zla
a inace MUP nema to sve izumirano?F&N wrote:Samo ko je snimao ove klipove ko da za MUP radi bash je onako fino izzumirao par faca... Kakav debilizam...
meni je sjever toliko grmio da sam se u jednom momentu zapitao jesu li normalni?
- Quaresma
- Posts: 7935
- Joined: 19/07/2010 16:37
#1959 Re: Horde Zla
preko nokiine aplikacije nokia creative studiotodd_smith wrote:Kakve si ovo filtere navlacio

- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#1962 Re: Horde Zla
DaJ Quaresma jos slika, imas osjecaj za feeling sto se tice fotografisanja i filtera
- Quaresma
- Posts: 7935
- Joined: 19/07/2010 16:37
#1963 Re: Horde Zla
bice, samo da ufatim vremena, a i nemam toliko slika, moracu neke sa videa "kidati"todd_smith wrote:DaJ Quaresma jos slika, imas osjecaj za feeling sto se tice fotografisanja i filtera
- BordoSarajevo
- Posts: 130
- Joined: 20/04/2014 09:30
-
Max Bunker
- Posts: 2406
- Joined: 19/03/2010 00:16
#1966 Re: Horde Zla
Knjiga uskoro izlazi, svaka čast i jedva čekam da je pročitam 
- Dino777
- Posts: 846
- Joined: 29/04/2014 12:49
#1967 Re: Horde Zla
STRASNO!BordoSarajevo wrote:Ovo bi grmilo![]()
http://www.youtube.com/watch?v=9Fi2Rp8Vu40
SANjAO SAM SINOC JA
OLE OLE OLA
SJEVER PUN JE HORDI ZLA
OLE OLE OLA
VOLIM TEE SARAJ'VOOOO
VOLIM TEE SARAJ'VOOOO
VOLIM TEE SARAJ'VOOOO
VOLIM TEE SARAJ'VOOOO
SVI SU BILI VESELI
SARAJEVO BODRILI
SANJAM PUNO KOSEVO
SVI KO NEKAD ZAJEDNO
SANJAM DAVNO SANJANO
TI SI OPET SAMPION
IGRAJ JAKO BORI SE
SA SJEVERA ORI SE
VOLIM TEE SARAJ'VOOOO
VOLIM TEE SARAJ'VOOOO
VOLIM TEE SARAJ'VOOOO
VOLIM TEE SARAJ'VOOOO
SAMO ZABIJI JEDAN GO DA GA SKUPA SLAVIMO
POBJEDU NAM SADA DAJ NAPRIJED SARAJ'VO
ZAIGRAJ SAD SRCEM SVIM NEK SE SJEVER VESELI
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1968 Re: Horde Zla
Neki dijelovi teksta niđe veze, da ne kažem glupi.
-
Alkos
- Posts: 2753
- Joined: 08/10/2007 14:12
- Location: Sarajevo;Centar
#1969 Re: Horde Zla
Nemoj više majke ti 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#1970 Re: Horde Zla
SANJAM DAVNO SANJANO 
- weedonjaaa
- Posts: 715
- Joined: 07/01/2012 13:07
- Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..
#1971 Re: Horde Zla
Napiši ti bolje pametnice ako znašLogovan wrote:Neki dijelovi teksta niđe veze, da ne kažem glupi.
- Anestezija
- Posts: 22549
- Joined: 29/01/2010 04:59
- Location: Sjever
#1972 Re: Horde Zla
malo šale u ovim tropskim danima
Sa sjevera mog Koševa,pravee tribineeeeee
gledam svoje Sarajevo, strumfove bijeeee
ubise ih na terenuuuu ko Kuduz Bademuuuu
a i Gredic ih zajebava sa aferamaaaaaaa
a i Gredic ih zajebava sa aferamaaaaaaa
Plaču braća manijaci, svi iz IlidzA
necemo ni u pretkolo gledat svog željA
Do vodovoda Osima šeta,Lutvo iza njega
plakao je molio je dajte nam vodee
plakao je molio je dajte nam vode
Sa sjevera mog Koševa,pravee tribineeeeee
gledam svoje Sarajevo, strumfove bijeeee
ubise ih na terenuuuu ko Kuduz Bademuuuu
a i Gredic ih zajebava sa aferamaaaaaaa
a i Gredic ih zajebava sa aferamaaaaaaa
Plaču braća manijaci, svi iz IlidzA
necemo ni u pretkolo gledat svog željA
Do vodovoda Osima šeta,Lutvo iza njega
plakao je molio je dajte nam vodee
plakao je molio je dajte nam vode
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1973 Re: Horde Zla
Ne znam a i ne bih pokusavao jer nisam za to, kao ni onaj...weedonjaaa wrote:Napiši ti bolje pametnice ako znašLogovan wrote:Neki dijelovi teksta niđe veze, da ne kažem glupi.
Da se razumijemo postujem ja njegov trud ali pjesma je dno dna.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#1975 Re: Horde Zla
E čuj ovo...veliki pozdrav za autora i jednu od najvećih legendi HZ i našeg sjevera
....kad bi ovo Libero moglo biti dostupno?



