Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
Aspekt
Posts: 1084
Joined: 28/10/2013 14:40

#1951 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Aspekt »

New Balance i Geox se ne skidaju cak ni za vrijeme sexa . :)
Aspekt
Posts: 1084
Joined: 28/10/2013 14:40

#1952 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Aspekt »

berenice wrote:
Aspekt wrote:http://www.karstadtsports.de/New-Balanc ... 137L700600

http://www.zalando.de/geox-uomo-box-sne ... d-q00.html


http://www.zalando.de/geox-uomo-snake-s ... i-k00.html


Dakle , New Balance i Geox . to nosim godinama samo sto ne spavam u njima . Daleko najudobinija obuca na planeti koja je naravno meni poznata i meni pristupacna po cijeni ( cca 100 € ) Kao da hodate po ubranom pamuku ili po oblacima . divota , kada udjem u kucu nakon duuuuuugog hodanja po gradu ne skidam ih , nego nastavim sa dnevnim rasporedom kao da sam bos . Strava i jeza kako dobra obuca a nosio sam skoro sve .Ulazak noge u ove dvije pele -tene je kao prelazak guzice iz trabanta u Mercedes ili Volvo . adidas , fila all star ...Nike patike su obicne kundure , bakandze i opanci u odnosu na New Balance i Geox . :izet:
A, šta misliš da ti pošalješ ovaj komentar odjelu za marketing pomenutih tena?! :lol: :lol: :lol:
Šalim se, ja sam baš htjela kupiti nešto tipa New Balance, ali eto ne dade mi se još. Poslije tvog posta, jednostavno ću morati! :lol: :thumbup:
Neces se pokajati jucer u izlogu sam vidio da ima predivnih modela za 65 - 75 € . Najbolje bi bilo ako imas koga u USA , tamo je N - B najjeftinji . Lagane su kao pero nikome nece biti problem da ti donese .
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#1953 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by berenice »

Nemam nikoga tamo, ali ima i ovdje gdje sam ja :wink:
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#1954 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Butmiran »

berenice wrote:Prošle hefte kupila ove (malo mi je ova roza bezze, al' rekoh hajde malo promjene)

Image
:thumbup: Lajk za ove. :D
User avatar
CoCoLoCo
Posts: 1455
Joined: 12/10/2012 14:29
Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P

#1955 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by CoCoLoCo »

ljudiii kad vec pricamo o nb patikama, imal gdje u bosni kupit 999tke il 998ice tasmanijski sejtan
Image
Image
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#1956 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Teletubbies »

Image

Malo je reći da su udobne :thumbup:
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#1957 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Ridjobrki »

Adidas ZX 750, otkako su se pojavile na tržištu pa vjerovatno dok ne umrem. :D

Trenutno ovaj model:

Image
User avatar
Chile17
Posts: 423
Joined: 24/05/2013 22:43

#1958 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Chile17 »

Image

Zaludjen sam Air Max 1(premium) (prvom modelu maxica),novije verzije od 90 pa na dalje ne podnosim,pogotovo ove 2013 i sl modele,mnogo razloga,hem su preruzne(meni) a i 99% nekih sanera,klosara i sl. ih nose..ovako Air Max 1,skroz mali baloncic(jos bi bolje bilo da ga nema nikako),super izgledaju,super udobne,a i ne nosa ih svako..
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#1959 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pakica_ »

Warashii wrote:Image
Đe 'vakvih ima? mnoooogo dobre! mnogo!!!
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#1960 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Warashii »

pakica_ wrote:
Warashii wrote:Image
Đe 'vakvih ima? mnoooogo dobre! mnogo!!!
Kupio u Sport Vision-u, cim smo usli samo sam te ugledao, i ja i supruga u glas kako su dobre i kupim ih, nisam druge ni gledao a nisam ni mislio kupiti patike al su mi se bas svidjele tako da ... moradoh :-)
User avatar
paja patak
Posts: 975
Joined: 20/02/2010 17:33
Location: jesen

#1961 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by paja patak »

...
Last edited by paja patak on 22/12/2014 00:17, edited 1 time in total.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1962 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by -LIBERO- »

berenice wrote:Prošle hefte kupila ove (malo mi je ova roza bezze, al' rekoh hajde malo promjene)

Image

Ti si onda moj tip. :D

Koliko platila, gdje kupila, ima li kombinacija bez ove roze??
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#1963 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Butmiran »

@Libero bile su u Sport Lifeu prošle godine, ne znam ima li sad ali je jebalo stvar što su bile svijetlo plave. :D Od 130-150 KM mislim da su bile, ne sjećam se.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1964 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by mO k3 »

Butmiran wrote:
berenice wrote:Prošle hefte kupila ove (malo mi je ova roza bezze, al' rekoh hajde malo promjene)

Image
:thumbup: Lajk za ove. :D
Veliki laik :thumbup:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1965 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by mO k3 »

Ridjobrki wrote:Adidas ZX 750, otkako su se pojavile na tržištu pa vjerovatno dok ne umrem. :D

Trenutno ovaj model:

Image
Znaci u bl te možemo po njima prepoznati :D
User avatar
relax11
Posts: 1754
Joined: 08/01/2013 12:35
Location: RAJVOSA <3

#1966 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by relax11 »

Image


Image


I jedne i druge ko bombona 8-)
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#1967 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by shandrprcSA »

ja se slomio trazeci ove gazelle :D gdje i koliko? :D
User avatar
Chile17
Posts: 423
Joined: 24/05/2013 22:43

#1969 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Chile17 »

shandrprcSA wrote:ja se slomio trazeci ove gazelle :D gdje i koliko? :D

u sport lifeu su bile prosle godine,crne i ove plave,ja sam pazario crne,gotivne mi bas,cijena je 180km bila..poskupo hebes ga

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#1970 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Partijaner »

Ove su meni ljepse, Gazelle 2. 8-)
Image
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#1971 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by berenice »

Partijaner wrote:Ove su meni ljepse, Gazelle 2. 8-)
Image
Jesu ljepše za muškarce, ali za žene ne. :)
User avatar
hopcup
Posts: 1064
Joined: 23/09/2013 19:39

#1972 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by hopcup »

čitavu zimu ove :D
Image
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#1973 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by tendzera »

E ja vam patika :mrgreen:
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#1974 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by berenice »

-LIBERO- wrote:
berenice wrote:Prošle hefte kupila ove (malo mi je ova roza bezze, al' rekoh hajde malo promjene)

Image

Ti si onda moj tip. :D

Koliko platila, gdje kupila, ima li kombinacija bez ove roze??
:oops: :-D
50 eura, neko sniženje bilo, ali nažalost ne u Sa... Naravno da ima i bez roze, ali ja sam bila u nekom proljetnom fazonu, pa su mi se baš svidjele.
User avatar
berenice
Posts: 3173
Joined: 17/06/2010 14:32

#1975 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by berenice »

tendzera wrote:E ja vam patika :mrgreen:
A u tebe tvoje??? Pokazuj :D
Post Reply