Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
-
Aspekt
- Posts: 1084
- Joined: 28/10/2013 14:40
#1951 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
New Balance i Geox se ne skidaju cak ni za vrijeme sexa . 
-
Aspekt
- Posts: 1084
- Joined: 28/10/2013 14:40
#1952 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Neces se pokajati jucer u izlogu sam vidio da ima predivnih modela za 65 - 75 € . Najbolje bi bilo ako imas koga u USA , tamo je N - B najjeftinji . Lagane su kao pero nikome nece biti problem da ti donese .berenice wrote:A, šta misliš da ti pošalješ ovaj komentar odjelu za marketing pomenutih tena?!Aspekt wrote:http://www.karstadtsports.de/New-Balanc ... 137L700600
http://www.zalando.de/geox-uomo-box-sne ... d-q00.html
http://www.zalando.de/geox-uomo-snake-s ... i-k00.html
Dakle , New Balance i Geox . to nosim godinama samo sto ne spavam u njima . Daleko najudobinija obuca na planeti koja je naravno meni poznata i meni pristupacna po cijeni ( cca 100 € ) Kao da hodate po ubranom pamuku ili po oblacima . divota , kada udjem u kucu nakon duuuuuugog hodanja po gradu ne skidam ih , nego nastavim sa dnevnim rasporedom kao da sam bos . Strava i jeza kako dobra obuca a nosio sam skoro sve .Ulazak noge u ove dvije pele -tene je kao prelazak guzice iz trabanta u Mercedes ili Volvo . adidas , fila all star ...Nike patike su obicne kundure , bakandze i opanci u odnosu na New Balance i Geox .![]()
![]()
![]()
Šalim se, ja sam baš htjela kupiti nešto tipa New Balance, ali eto ne dade mi se još. Poslije tvog posta, jednostavno ću morati!![]()
- berenice
- Posts: 3173
- Joined: 17/06/2010 14:32
#1953 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nemam nikoga tamo, ali ima i ovdje gdje sam ja 
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#1954 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
berenice wrote:Prošle hefte kupila ove (malo mi je ova roza bezze, al' rekoh hajde malo promjene)
- CoCoLoCo
- Posts: 1455
- Joined: 12/10/2012 14:29
- Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P
#1955 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
ljudiii kad vec pricamo o nb patikama, imal gdje u bosni kupit 999tke il 998ice tasmanijski sejtan




- Teletubbies
- Posts: 574
- Joined: 23/01/2014 10:55
#1956 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Malo je reći da su udobne
- Ridjobrki
- Posts: 11369
- Joined: 21/05/2004 20:27
- Location: https://twitter.com/Ridjobrki
- Contact:
#1957 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Adidas ZX 750, otkako su se pojavile na tržištu pa vjerovatno dok ne umrem. 
Trenutno ovaj model:

Trenutno ovaj model:

- Chile17
- Posts: 423
- Joined: 24/05/2013 22:43
#1958 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Zaludjen sam Air Max 1(premium) (prvom modelu maxica),novije verzije od 90 pa na dalje ne podnosim,pogotovo ove 2013 i sl modele,mnogo razloga,hem su preruzne(meni) a i 99% nekih sanera,klosara i sl. ih nose..ovako Air Max 1,skroz mali baloncic(jos bi bolje bilo da ga nema nikako),super izgledaju,super udobne,a i ne nosa ih svako..
-
pakica_
- Posts: 6200
- Joined: 22/08/2011 17:23
- Location: rajvoSa
#1959 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Đe 'vakvih ima? mnoooogo dobre! mnogo!!!Warashii wrote:
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#1960 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Kupio u Sport Vision-u, cim smo usli samo sam te ugledao, i ja i supruga u glas kako su dobre i kupim ih, nisam druge ni gledao a nisam ni mislio kupiti patike al su mi se bas svidjele tako da ... moradohpakica_ wrote:Đe 'vakvih ima? mnoooogo dobre! mnogo!!!Warashii wrote:
- paja patak
- Posts: 975
- Joined: 20/02/2010 17:33
- Location: jesen
#1961 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
...
Last edited by paja patak on 22/12/2014 00:17, edited 1 time in total.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#1962 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
berenice wrote:Prošle hefte kupila ove (malo mi je ova roza bezze, al' rekoh hajde malo promjene)
Ti si onda moj tip.
Koliko platila, gdje kupila, ima li kombinacija bez ove roze??
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#1963 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
@Libero bile su u Sport Lifeu prošle godine, ne znam ima li sad ali je jebalo stvar što su bile svijetlo plave.
Od 130-150 KM mislim da su bile, ne sjećam se.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#1964 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Veliki laikButmiran wrote:berenice wrote:Prošle hefte kupila ove (malo mi je ova roza bezze, al' rekoh hajde malo promjene)
Lajk za ove.
- mO k3
- Posts: 34082
- Joined: 23/09/2009 14:16
- Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg
#1965 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Znaci u bl te možemo po njima prepoznatiRidjobrki wrote:Adidas ZX 750, otkako su se pojavile na tržištu pa vjerovatno dok ne umrem.
Trenutno ovaj model:
- relax11
- Posts: 1754
- Joined: 08/01/2013 12:35
- Location: RAJVOSA <3
#1966 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)


I jedne i druge ko bombona
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#1967 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
ja se slomio trazeci ove gazelle
gdje i koliko? 
-
Gandra_1
- Posts: 627
- Joined: 10/05/2013 10:03
- Chile17
- Posts: 423
- Joined: 24/05/2013 22:43
#1969 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
shandrprcSA wrote:ja se slomio trazeci ove gazellegdje i koliko?
u sport lifeu su bile prosle godine,crne i ove plave,ja sam pazario crne,gotivne mi bas,cijena je 180km bila..poskupo hebes ga
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#1970 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ove su meni ljepse, Gazelle 2.


- berenice
- Posts: 3173
- Joined: 17/06/2010 14:32
#1971 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Jesu ljepše za muškarce, ali za žene ne.Partijaner wrote:Ove su meni ljepse, Gazelle 2.![]()
- hopcup
- Posts: 1064
- Joined: 23/09/2013 19:39
#1972 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
čitavu zimu ove 


- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
#1973 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
E ja vam patika 
- berenice
- Posts: 3173
- Joined: 17/06/2010 14:32
#1974 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
-LIBERO- wrote:berenice wrote:Prošle hefte kupila ove (malo mi je ova roza bezze, al' rekoh hajde malo promjene)
Ti si onda moj tip.![]()
Koliko platila, gdje kupila, ima li kombinacija bez ove roze??
50 eura, neko sniženje bilo, ali nažalost ne u Sa... Naravno da ima i bez roze, ali ja sam bila u nekom proljetnom fazonu, pa su mi se baš svidjele.
- berenice
- Posts: 3173
- Joined: 17/06/2010 14:32
#1975 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
A u tebe tvoje??? Pokazujtendzera wrote:E ja vam patika


