Moj manijace pros'o je taj vakat, nema vise na vratniku parmaka za lijeka, sad odmah prangije pucaju pa me to brine, haj sto ce proletjet nekome kroz avliju drito u simsir nego da ne plati glavom mlad i zaljubljenBHF_Manijak wrote:Ne brini moj Sahane,ispitao je taj komplet situaciju Vratnika i Vratnicanki,vidio si i da je mape ovdje skeniraoima on slifa ne brini...mada i ta mi se varijanta svidja,zamisli ga kako niz Vratnicke sokake pici a za njim lola sa toljagom u ruci i papucama
ah na hajr i an dobro,sto se ismijah,halalit ce nama Istocnjak ove male zezancije
Ramazan, opet ;)
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#1951 Re: Ramazan, opet ;)
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#1952 Re: Ramazan, opet ;)
Ma nece bolan Sahane,ne brini,zna se nas brat sa istoka snaci,samo da u ruze kakve ne uleti,da se hudi ne izgrebe,a vjeruj kad stitska dodje,brzi je i od Bolta,ne bi ga ni prangijom stigli kako velis 
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#1953 Re: Ramazan, opet ;)
Ma nije valjda toliki peh, ja se nadam da je on ponio vrucih somuna od Mahira pa sad copaju pod pendzeromBHF_Manijak wrote:Ma nece bolan Sahane,ne brini,zna se nas brat sa istoka snaci,samo da u ruze kakve ne uleti,da se hudi ne izgrebe,a vjeruj kad stitska dodje,brzi je i od Bolta,ne bi ga ni prangijom stigli kako velis
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#1954 Re: Ramazan, opet ;)
Ee vidis o tome nsiam kontao...mozda nam je brat toliki gentleman da je i bestilja sa sobom ponio pa da malo zaslade golupcicisahan wrote:Ma nije valjda toliki peh, ja se nadam da je on ponio vrucih somuna od Mahira pa sad copaju pod pendzeromBHF_Manijak wrote:Ma nece bolan Sahane,ne brini,zna se nas brat sa istoka snaci,samo da u ruze kakve ne uleti,da se hudi ne izgrebe,a vjeruj kad stitska dodje,brzi je i od Bolta,ne bi ga ni prangijom stigli kako velis
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#1955 Re: Ramazan, opet ;)
ma nek je ziv i zdrav (i niz brdo brz), Nego nesto kontam kako donesose duhan na sjelo sve pozaspa, sta li su ono smotali Bog zna 
- giordania
- Posts: 418
- Joined: 29/04/2004 22:15
#1956 Re: Ramazan, opet ;)
Evo u mene jos malo pa vrijeme za sabah.Selam svima,lagan post vam zelim i da vam Allah dz.s ukabuli.
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#1957 Re: Ramazan, opet ;)
Amin i tebi isto tako pa da ako Bog da opet druzimo, i nemoj sta zamjeriti bude ovdje salegiordania wrote:Evo u mene jos malo pa vrijeme za sabah.Selam svima,lagan post vam zelim i da vam Allah dz.s ukabuli.
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#1958 Re: Ramazan, opet ;)
Eh moj ahbabu,ne znam sta u dahanu bijase,ali nesto je zestoko,pozaspase svi k`o klade,sem nas troje(i Hadzinica je tu,nezaboravimo je
)cak nam i brata Arzija prenese san
zato manje duhana,vise slatka i slana sestre i braco!
Zvijezdica se takodjer izgubi,da primjetim to....
zato manje duhana,vise slatka i slana sestre i braco!
Zvijezdica se takodjer izgubi,da primjetim to....
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#1959 Re: Ramazan, opet ;)
Da nije ona na tersi, smrznut ce se, de vidi. Nema nam ni ruzmarine citav danBHF_Manijak wrote:Eh moj ahbabu,ne znam sta u dahanu bijase,ali nesto je zestoko,pozaspase svi k`o klade,sem nas troje(i Hadzinica je tu,nezaboravimo je)cak nam i brata Arzija prenese san
![]()
zato manje duhana,vise slatka i slana sestre i braco!
Zvijezdica se takodjer izgubi,da primjetim to....
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#1960 Re: Ramazan, opet ;)
Nije na terasi,gledo ja,
mah nemam nesto veceras sohbeta kakvog smo navikli,sem nas troje hairlija,ostalo sve testera sad...
a bas ja konto,dans subota,ono,ne radi se sutra,bice insana...haman ljudi vole vise kad moraju proanit pa da mozak malo odmore uz oev jutarnje muhabete prije posla
a bas ja konto,dans subota,ono,ne radi se sutra,bice insana...haman ljudi vole vise kad moraju proanit pa da mozak malo odmore uz oev jutarnje muhabete prije posla
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#1961 Re: Ramazan, opet ;)
Ma on izgleda dodje kad ga sehurski top probudihadzinica wrote:ma Bog me ne ubio.. zadnjih pola sta sjedim samo da bi docekal komentar od istocnjaka
![]()
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#1962 Re: Ramazan, opet ;)
Ona men'scini ode kako ti dodje, pa ti vidiBHF_Manijak wrote:Nije na terasi,gledo ja,mah nemam nesto veceras sohbeta kakvog smo navikli,sem nas troje hairlija,ostalo sve testera sad...
![]()
a bas ja konto,dans subota,ono,ne radi se sutra,bice insana...haman ljudi vole vise kad moraju proanit pa da mozak malo odmore uz oev jutarnje muhabete prije posla
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#1963 Re: Ramazan, opet ;)
Izgleda da i njega godine stizu lagano pa ga je prenijelo samo, imam osjecaj da je na stolici zasp'ohadzinica wrote:a gdje se arzuhal izgubi?
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#1964 Re: Ramazan, opet ;)
sahan wrote:Ona men'scini ode kako ti dodje, pa ti vidiBHF_Manijak wrote:Nije na terasi,gledo ja,mah nemam nesto veceras sohbeta kakvog smo navikli,sem nas troje hairlija,ostalo sve testera sad...
![]()
a bas ja konto,dans subota,ono,ne radi se sutra,bice insana...haman ljudi vole vise kad moraju proanit pa da mozak malo odmore uz oev jutarnje muhabete prije posla
Zvijezdice,javi seeee,javi seee,javi seeee(ori se Seherom u jutarnje sate nedjeljnog dana!)
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#1965 Re: Ramazan, opet ;)
Ma i ja sam kontao tako sinoc pa joj maznuh cigare od sale, zamal' ne fasovah degenekBHF_Manijak wrote:
jes` jes`,vidis o tome ti nisam kontao,Bogami si u pravu...moRebit stidno celjade pa da iskre svog stida ne prenese preko tastature namah na forum?!
(sto se neko tjesiiii
)
Zvijezdice,javi seeee,javi seee,javi seeee(ori se Seherom u jutarnje sate nedjeljnog dana!)
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#1966 Re: Ramazan, opet ;)
Ja slabo vala do 9 maximalno, tako mi fabricki stashadzinica wrote:jedno off topic pitanje za vas dvojicu...do kad "ujutro" spavate?
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#1967 Re: Ramazan, opet ;)
hadzinica wrote:sahan wrote:Izgleda da i njega godine stizu lagano pa ga je prenijelo samo, imam osjecaj da je na stolici zasp'ohadzinica wrote:a gdje se arzuhal izgubi?![]()
![]()
Vala me teško more na stolici zateć. Ja ko rimljanin, pobočno pa privučem laptop na hastal
A tog istočnjaka što spominjete...poznato mi nešta...znao sam jednog momka, pođahkad se pojavi ovdje...dobar u duši i to
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#1968 Re: Ramazan, opet ;)
Hadzinice,mene stid rec`!!
al slobodan insan pa se moze,a kad obaveze zovu(zovnu),onda nije nikakav problem ustati,iako se duze sjedi...
no sad se odmara do pcetka studija! 
-
HomeArt
- Posts: 2076
- Joined: 02/09/2004 13:33
- Location: Hrasno Hill :)
#1969 Re: Ramazan, opet ;)
Jaooo, neces vjerovati ali i ja pisem iz lezeceg polozaja, privucem stolic i laptoparzuhal wrote:![]()
Vala me teško more na stolici zateć. Ja ko rimljanin, pobočno pa privučem laptop na hastal. A, jok. Radio sam nešta, tipk'o, čito, bilješke vadio..belayi
![]()
A tog istočnjaka što spominjete...poznato mi nešta...znao sam jednog momka, pođahkad se pojavi ovdje...dobar u duši i to
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#1970 Re: Ramazan, opet ;)
sahan wrote:Ma i ja sam kontao tako sinoc pa joj maznuh cigare od sale, zamal' ne fasovah degenekBHF_Manijak wrote:
jes` jes`,vidis o tome ti nisam kontao,Bogami si u pravu...moRebit stidno celjade pa da iskre svog stida ne prenese preko tastature namah na forum?!
(sto se neko tjesiiii
)
Zvijezdice,javi seeee,javi seee,javi seeee(ori se Seherom u jutarnje sate nedjeljnog dana!)
PS mozete vas dvojica iz lezeceeg polazaja
- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#1971 Re: Ramazan, opet ;)
Vi ćete imat zato više sevapa

- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#1972 Re: Ramazan, opet ;)
Neka Hadzinice,pomalo
jos belaj da djeca ustanu,bice sehrdzije sa sa-x.com celjad probudili 
-
istocnjak
- Posts: 1314
- Joined: 03/09/2008 23:58
- Location: Virtualni dzemat :)
#1973 Re: Ramazan, opet ;)
Halalite ali evo opet se malo prispavalo
...

- arzuhal
- Posts: 20825
- Joined: 03/06/2008 11:26
- Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"
#1974 Re: Ramazan, opet ;)
E ovo je taj momak kojeg sam spominjo! Vazda se upita sa rajom, finistocnjak wrote:Halalite ali evo opet se malo prispavalo...
![]()
![]()
![]()
- zvjezdica_7
- Posts: 331
- Joined: 09/02/2008 22:02
- Location: In a galaxy far far away...
#1975 Re: Ramazan, opet ;)
Merhaba omladino
Ja bome jako s mahalskog sijela, nadam se da ćete mi halaliti, okupila se stara raja, pa zaglavismo do sehura

Ja bome jako s mahalskog sijela, nadam se da ćete mi halaliti, okupila se stara raja, pa zaglavismo do sehura
