SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#1951 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... mpu/228772
jel ovo bas postala svakodnevnica pa se i ne objavljuje na nasim "mainstream" medijima..
jel ovo bas postala svakodnevnica pa se i ne objavljuje na nasim "mainstream" medijima..
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#1952 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
zigson wrote:http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... mpu/228772
jel ovo bas postala svakodnevnica pa se i ne objavljuje na nasim "mainstream" medijima..
Dzaba i sto im je sad radno vrijeme do 22:00 opet se nađu lopovi
-
zigson
- Posts: 4817
- Joined: 04/04/2015 22:17
#1953 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
O'zone wrote:zigson wrote:http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... mpu/228772
jel ovo bas postala svakodnevnica pa se i ne objavljuje na nasim "mainstream" medijima..
Dzaba i sto im je sad radno vrijeme do 22:00 opet se nađu lopovi
//
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#1954 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
ja koliko sam skonto ovog "ocevidca" volvo je vozio normalno glavnom i neko mu je valjda uletio u traku i on preko trotoara tamo presaouvijekIInikadI wrote:Fenomenalan udes kod vjetrenjace, volvo XC i mercedes neki karavan, valjda da je jos tezi pa mrcinom u mrcinu. Volvo poprijecen preko pjesackog prelaza i taman se svojom duzinom uklopio u sirinu trake. Na volvu ostecen prednji desni kraj a na mecki 'front of M'![]()
Kao da je Volvo izlazio od onih kafica, Zeko i sl. o kojima se cesto pise ovde da su poznati po bahatom parkiranju uz same kafice i po trotoaru pa cak se i policijska auta znaju vidjeti na pomenutom podrucju.
samo me cudi kako nije kocio kad je otisao na trotoar ako se tako desilo
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#1955 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
uključujući i vlasnika pekaretine i one radnje pored pekare na ćošku gdje vazda bude parkiran golf5 crveni mislimuvijekIInikadI wrote:Fenomenalan udes kod vjetrenjace, volvo XC i mercedes neki karavan, valjda da je jos tezi pa mrcinom u mrcinu. Volvo poprijecen preko pjesackog prelaza i taman se svojom duzinom uklopio u sirinu trake. Na volvu ostecen prednji desni kraj a na mecki 'front of M'![]()
Kao da je Volvo izlazio od onih kafica, Zeko i sl. o kojima se cesto pise ovde da su poznati po bahatom parkiranju uz same kafice i po trotoaru pa cak se i policijska auta znaju vidjeti na pomenutom podrucju.
opet kad skreneo desno imamo lokale i dragstor i parking duž čitave trake
bahtosti i kurčenju kabadahija kraja nema
- Truba
- Posts: 93788
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#1956 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
vidim peticija za vracanje bassti i strosmajerovoj

- esmasaric
- Posts: 3763
- Joined: 03/11/2015 02:36
- Location: https://twitter.com/esmasaric
- Contact:
#1957 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Još nam samo opet taj cirkus treba. Stoje tu već par dana dvije djevojke, ma nemaju ni 20tak godina,Black swan wrote:vidim peticija za vracanje bassti i strosmajerovoj![]()
![]()
- esmasaric
- Posts: 3763
- Joined: 03/11/2015 02:36
- Location: https://twitter.com/esmasaric
- Contact:
#1958 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa zar je dotle došlo, da se poginulim borcima metalne ploče skidaju
Bože sačuvaj!
- Better Man
- Posts: 18728
- Joined: 01/10/2006 20:10
#1959 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Vido ih u subotu. Neke dvije fufice. Cirkus. Ako išta je trebalo ukinuti to su bašte u Štrosmajerovoj i nadam se da nikad više neće ni biti tu.esmasaric wrote:Još nam samo opet taj cirkus treba. Stoje tu već par dana dvije djevojke, ma nemaju ni 20tak godina,Black swan wrote:vidim peticija za vracanje bassti i strosmajerovoj![]()
![]()
- Better Man
- Posts: 18728
- Joined: 01/10/2006 20:10
#1960 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Šta reči? Užas. Oni koji su to uradili su bolesni i retardirani umovi.esmasaric wrote:Pa zar je dotle došlo, da se poginulim borcima metalne ploče skidaju![]()
![]()
![]()
Bože sačuvaj!
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83398
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#1961 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Valjaju li te dvije kokice cemu? Ima li slika?
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#1962 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Better Man wrote:Vido ih u subotu. Neke dvije fufice. Cirkus. Ako išta je trebalo ukinuti to su bašte u Štrosmajerovoj i nadam se da nikad više neće ni biti tu.esmasaric wrote:Još nam samo opet taj cirkus treba. Stoje tu već par dana dvije djevojke, ma nemaju ni 20tak godina,Black swan wrote:vidim peticija za vracanje bassti i strosmajerovoj![]()
![]()
- esmasaric
- Posts: 3763
- Joined: 03/11/2015 02:36
- Location: https://twitter.com/esmasaric
- Contact:
#1963 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Prosječni izgled djevojaka koje sjede u Kiborgu. Eto..._BataZiv_0809 wrote:Valjaju li te dvije kokice cemu? Ima li slika?
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#1964 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa ne daj mi se Boze ogrjesiti. Samo ne mora se odmah na cigane ili slicno osuti.Better Man wrote:Šta reči? Užas. Oni koji su to uradili su bolesni i retardirani umovi.esmasaric wrote:Pa zar je dotle došlo, da se poginulim borcima metalne ploče skidaju![]()
![]()
![]()
Bože sačuvaj!
Vrlo lako moze biti i da neko sebi "namjesta posao". Ova vrsta djelatnosti se ne moze naci na svakom cosku.
Ali da je jadno, JADNO JE.
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#1965 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Mislim da je crvena petica od vlasnika te fotografske radnje pored, sa nadimkom Kinez, svojedobno spominjanog u kontekstu probijanja manekenki na estradi, itakotoga...vješalica wrote:uključujući i vlasnika pekaretine i one radnje pored pekare na ćošku gdje vazda bude parkiran golf5 crveni mislimuvijekIInikadI wrote:Fenomenalan udes kod vjetrenjace, volvo XC i mercedes neki karavan, valjda da je jos tezi pa mrcinom u mrcinu. Volvo poprijecen preko pjesackog prelaza i taman se svojom duzinom uklopio u sirinu trake. Na volvu ostecen prednji desni kraj a na mecki 'front of M'![]()
Kao da je Volvo izlazio od onih kafica, Zeko i sl. o kojima se cesto pise ovde da su poznati po bahatom parkiranju uz same kafice i po trotoaru pa cak se i policijska auta znaju vidjeti na pomenutom podrucju.
opet kad skreneo desno imamo lokale i dragstor i parking duž čitave trake
bahtosti i kurčenju kabadahija kraja nema
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#1966 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
nije mi to poznato,ali nisam ni iznenađena 
-
Fox_Fox
- Posts: 274
- Joined: 18/03/2014 18:39
#1967 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Meni samo nije jasno zašto uvijek pljačkaju Energopetrol.zigson wrote:http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... mpu/228772
jel ovo bas postala svakodnevnica pa se i ne objavljuje na nasim "mainstream" medijima..
Nikad nisam čuo da su uletili na Gasprom ili na Braća Mujić (valjda nemaju muda da njima ulete).
-
Fox_Fox
- Posts: 274
- Joined: 18/03/2014 18:39
#1968 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
_BataZiv_0809 wrote:Valjaju li te dvije kokice cemu? Ima li slika?

Slika sa fb grupe "Čudne slike i situacije Sarajeva"
https://www.facebook.com/groups/cudne.slike.sarajeva/
- radiša
- Posts: 6393
- Joined: 04/02/2012 00:23
- Location: Sator
#1969 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
jesul dva potpisa skupile?
kakve ba baste kupi kucu pa sjedi u basci
kakve ba baste kupi kucu pa sjedi u basci
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#1970 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
dobile su one potpisa hejbet....mislim pošarane su 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83398
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#1971 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Mlado je to jos. Prerano da bi bile klasificirane u fufice. Mada je tendencija jasna.
Vego, znaci odluka o ukidanju ljetnih basta u Strosi je trajnog karaktera?
Vego, znaci odluka o ukidanju ljetnih basta u Strosi je trajnog karaktera?
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#1972 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 21:28, edited 1 time in total.
- Logovan
- Posts: 102731
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#1973 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Baš su pametne te djevojke.esmasaric wrote:Još nam samo opet taj cirkus treba. Stoje tu već par dana dvije djevojke, ma nemaju ni 20tak godina,Black swan wrote:vidim peticija za vracanje bassti i strosmajerovoj![]()
![]()
Pored toliko problema, oni napravili peticiju za vraćanje bašti u Štrosi.
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#1974 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne mogu da vjerujem kako ste površni. Pa nisu napravile peticiju jer im je najbolje mjesto za dangubljenje, već jer je gazda baste platio da naprave peticiju pa da je moze uputiti u opstinu.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79541
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#1975 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Logovan wrote:Kakvi idioti. Dokle ovo ide ljudi moji.
![]()
Kad si narkoman nisi svoj
