SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
zigson
Posts: 4817
Joined: 04/04/2015 22:17

#1951 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zigson »

http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... mpu/228772

jel ovo bas postala svakodnevnica pa se i ne objavljuje na nasim "mainstream" medijima..
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#1952 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by O'zone »

zigson wrote:http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... mpu/228772

jel ovo bas postala svakodnevnica pa se i ne objavljuje na nasim "mainstream" medijima..


Dzaba i sto im je sad radno vrijeme do 22:00 opet se nađu lopovi
zigson
Posts: 4817
Joined: 04/04/2015 22:17

#1953 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zigson »

O'zone wrote:
zigson wrote:http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... mpu/228772

jel ovo bas postala svakodnevnica pa se i ne objavljuje na nasim "mainstream" medijima..


Dzaba i sto im je sad radno vrijeme do 22:00 opet se nađu lopovi

//
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1954 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by supercali »

uvijekIInikadI wrote:Fenomenalan udes kod vjetrenjace, volvo XC i mercedes neki karavan, valjda da je jos tezi pa mrcinom u mrcinu. Volvo poprijecen preko pjesackog prelaza i taman se svojom duzinom uklopio u sirinu trake. Na volvu ostecen prednji desni kraj a na mecki 'front of M' :lol:
Kao da je Volvo izlazio od onih kafica, Zeko i sl. o kojima se cesto pise ovde da su poznati po bahatom parkiranju uz same kafice i po trotoaru pa cak se i policijska auta znaju vidjeti na pomenutom podrucju.
ja koliko sam skonto ovog "ocevidca" volvo je vozio normalno glavnom i neko mu je valjda uletio u traku i on preko trotoara tamo presao

samo me cudi kako nije kocio kad je otisao na trotoar ako se tako desilo
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1955 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

uvijekIInikadI wrote:Fenomenalan udes kod vjetrenjace, volvo XC i mercedes neki karavan, valjda da je jos tezi pa mrcinom u mrcinu. Volvo poprijecen preko pjesackog prelaza i taman se svojom duzinom uklopio u sirinu trake. Na volvu ostecen prednji desni kraj a na mecki 'front of M' :lol:
Kao da je Volvo izlazio od onih kafica, Zeko i sl. o kojima se cesto pise ovde da su poznati po bahatom parkiranju uz same kafice i po trotoaru pa cak se i policijska auta znaju vidjeti na pomenutom podrucju.
uključujući i vlasnika pekaretine i one radnje pored pekare na ćošku gdje vazda bude parkiran golf5 crveni mislim
opet kad skreneo desno imamo lokale i dragstor i parking duž čitave trake
bahtosti i kurčenju kabadahija kraja nema
User avatar
Truba
Posts: 93788
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#1956 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

vidim peticija za vracanje bassti i strosmajerovoj :lol: :lol: :lol:
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#1957 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by esmasaric »

Black swan wrote:vidim peticija za vracanje bassti i strosmajerovoj :lol: :lol: :lol:
Još nam samo opet taj cirkus treba. Stoje tu već par dana dvije djevojke, ma nemaju ni 20tak godina, :lol:
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#1958 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by esmasaric »

Pa zar je dotle došlo, da se poginulim borcima metalne ploče skidaju :( :( :(
Bože sačuvaj!
User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#1959 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Better Man »

esmasaric wrote:
Black swan wrote:vidim peticija za vracanje bassti i strosmajerovoj :lol: :lol: :lol:
Još nam samo opet taj cirkus treba. Stoje tu već par dana dvije djevojke, ma nemaju ni 20tak godina, :lol:
Vido ih u subotu. Neke dvije fufice. Cirkus. Ako išta je trebalo ukinuti to su bašte u Štrosmajerovoj i nadam se da nikad više neće ni biti tu.
User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#1960 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Better Man »

esmasaric wrote:
Pa zar je dotle došlo, da se poginulim borcima metalne ploče skidaju :( :( :(
Bože sačuvaj!
Šta reči? Užas. Oni koji su to uradili su bolesni i retardirani umovi.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83398
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1961 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

Valjaju li te dvije kokice cemu? Ima li slika?
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#1962 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by quarterback »

Better Man wrote:
esmasaric wrote:
Black swan wrote:vidim peticija za vracanje bassti i strosmajerovoj :lol: :lol: :lol:
Još nam samo opet taj cirkus treba. Stoje tu već par dana dvije djevojke, ma nemaju ni 20tak godina, :lol:
Vido ih u subotu. Neke dvije fufice. Cirkus. Ako išta je trebalo ukinuti to su bašte u Štrosmajerovoj i nadam se da nikad više neće ni biti tu.
:thumbup:
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#1963 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by esmasaric »

_BataZiv_0809 wrote:Valjaju li te dvije kokice cemu? Ima li slika?
Prosječni izgled djevojaka koje sjede u Kiborgu. Eto... :D
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#1964 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zdruzdjo »

Better Man wrote:
esmasaric wrote:
Pa zar je dotle došlo, da se poginulim borcima metalne ploče skidaju :( :( :(
Bože sačuvaj!
Šta reči? Užas. Oni koji su to uradili su bolesni i retardirani umovi.
Pa ne daj mi se Boze ogrjesiti. Samo ne mora se odmah na cigane ili slicno osuti.
Vrlo lako moze biti i da neko sebi "namjesta posao". Ova vrsta djelatnosti se ne moze naci na svakom cosku.

Ali da je jadno, JADNO JE.
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#1965 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

vješalica wrote:
uvijekIInikadI wrote:Fenomenalan udes kod vjetrenjace, volvo XC i mercedes neki karavan, valjda da je jos tezi pa mrcinom u mrcinu. Volvo poprijecen preko pjesackog prelaza i taman se svojom duzinom uklopio u sirinu trake. Na volvu ostecen prednji desni kraj a na mecki 'front of M' :lol:
Kao da je Volvo izlazio od onih kafica, Zeko i sl. o kojima se cesto pise ovde da su poznati po bahatom parkiranju uz same kafice i po trotoaru pa cak se i policijska auta znaju vidjeti na pomenutom podrucju.
uključujući i vlasnika pekaretine i one radnje pored pekare na ćošku gdje vazda bude parkiran golf5 crveni mislim
opet kad skreneo desno imamo lokale i dragstor i parking duž čitave trake
bahtosti i kurčenju kabadahija kraja nema
Mislim da je crvena petica od vlasnika te fotografske radnje pored, sa nadimkom Kinez, svojedobno spominjanog u kontekstu probijanja manekenki na estradi, itakotoga...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1966 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

nije mi to poznato,ali nisam ni iznenađena :mrgreen:
Fox_Fox
Posts: 274
Joined: 18/03/2014 18:39

#1967 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Fox_Fox »

zigson wrote:http://www.radiosarajevo.ba/vijesti/crn ... mpu/228772

jel ovo bas postala svakodnevnica pa se i ne objavljuje na nasim "mainstream" medijima..
Meni samo nije jasno zašto uvijek pljačkaju Energopetrol.

Nikad nisam čuo da su uletili na Gasprom ili na Braća Mujić (valjda nemaju muda da njima ulete).
Fox_Fox
Posts: 274
Joined: 18/03/2014 18:39

#1968 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Fox_Fox »

_BataZiv_0809 wrote:Valjaju li te dvije kokice cemu? Ima li slika?
Image

Slika sa fb grupe "Čudne slike i situacije Sarajeva"

https://www.facebook.com/groups/cudne.slike.sarajeva/
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#1969 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by radiša »

jesul dva potpisa skupile? :lol:
kakve ba baste kupi kucu pa sjedi u basci
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#1970 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

dobile su one potpisa hejbet....mislim pošarane su :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83398
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1971 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _BataZiv_0809 »

Mlado je to jos. Prerano da bi bile klasificirane u fufice. Mada je tendencija jasna.

Vego, znaci odluka o ukidanju ljetnih basta u Strosi je trajnog karaktera?
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#1972 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 28/06/2016 21:28, edited 1 time in total.
User avatar
Logovan
Posts: 102731
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1973 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

:shock: Kakvi idioti. Dokle ovo ide ljudi moji. :facepalm:
esmasaric wrote:
Black swan wrote:vidim peticija za vracanje bassti i strosmajerovoj :lol: :lol: :lol:
Još nam samo opet taj cirkus treba. Stoje tu već par dana dvije djevojke, ma nemaju ni 20tak godina, :lol:
Baš su pametne te djevojke.
Pored toliko problema, oni napravili peticiju za vraćanje bašti u Štrosi. :-) A ionako je ovako bolje. Štrosa čista, može se proći normalno.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#1974 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by un1ted »

Ne mogu da vjerujem kako ste površni. Pa nisu napravile peticiju jer im je najbolje mjesto za dangubljenje, već jer je gazda baste platio da naprave peticiju pa da je moze uputiti u opstinu.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79541
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1975 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Velkoski »

Logovan wrote:
:shock: Kakvi idioti. Dokle ovo ide ljudi moji. :facepalm:

Kad si narkoman nisi svoj :oops:
Post Reply