Veliki Brat 2013
Moderator: anex
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#1951 Re: Veliki Brat 2013
Zeza se didžej
Kad je vidio Sindija
u zadnjoj akciji - zgadila mu se 
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#1952 Re: Veliki Brat 2013
nisam danas pratio. juce mi je bila kraljica, ne vidim sta bi se promijenilo za jedan dan.P308 wrote:Je li ti stvarno poslije ovoga mislis da je Sindi kraljica, ili svo vrijeme zezas - ne mogu da ocjenimdidžej wrote:sindi kraljica!
p.s. nevena je vec kod ovaca.
koga volim ja ga volim bezrezervno.
vidi slavka isto patrijarh.
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#1953 Re: Veliki Brat 2013
meni nevena zvuci ko bosanka koja prica ekavicu pa ti vidide balzac wrote:Al ova Nevena fakat priča ko seljanka
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#1954 Re: Veliki Brat 2013
vidi bobana macka i koreografije.

-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#1955 Re: Veliki Brat 2013
Nećemo višeVenomousV wrote:meni nevena zvuci ko bosanka koja prica ekavicu pa ti vidide balzac wrote:Al ova Nevena fakat priča ko seljanka
Ja od sada udaram svim oružjima po Sindiju
- Man of steel
- Posts: 1395
- Joined: 28/02/2012 00:58
#1958 Re: Veliki Brat 2013
Ne znam kako neko ko iole drži do sebe može gledati ovaj voajerizam i perverzluk najgore vrste.
Onu svoju bi zadavio kada mi prebaci da gleda kako desetak ljudi prdi i smrdi na tv-u.
Onu svoju bi zadavio kada mi prebaci da gleda kako desetak ljudi prdi i smrdi na tv-u.
-
FirmaNoviSad
- Posts: 7
- Joined: 02/04/2013 21:54
#1960 Re: Veliki Brat 2013
Sindi ima naglasak tipicne Beogradjanke sto i jeste. Nevena je iz Lazarevca, a predstavlja se da je iz Beograda, zato je Sindi i zajebava za naglasak i u pravu je, to je Nevenin kompleks. Lazarevac je administrativno jedna od beogradskih opstina, tacnije deo beogradskog regiona, ali to ne znaci da je deo Beograda, jer je udaljen 40km od centra grada. To nije isto. Gospodja Nevena nije Beogradjanka i to joj treba utuvitiTe-Nay wrote:Nevena ima normalan akcenat, Sindi zavija
-
academy46
- Posts: 102
- Joined: 03/04/2013 23:50
#1961 Re: Veliki Brat 2013
Onda si malo zalutao ovdjeMan of steel wrote:Ne znam kako neko ko iole drži do sebe može gledati ovaj voajerizam i perverzluk najgore vrste.
Onu svoju bi zadavio kada mi prebaci da gleda kako desetak ljudi prdi i smrdi na tv-u.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#1962 Re: Veliki Brat 2013
de balzac wrote:Boban je bezazlen. Ali Top je žešći šupak, sav fiksiran na pobjedu.kakavdanakneiskustvu wrote:topić,volk i boban ok osobe
Ali fakat.de balzac wrote:Vendi je vikipedijaklavirdžija wrote:Samo joj je još trebala reć "Onda ti je i baba seljančura".profesionalka ozbiljno shvatila zadatak
i pripremila se
Ona zna o svima, do najprljavijih detalja. I vadi po potrebi.
klavirdžija wrote:Ma montirano, bre.Creasy wrote:Sindi - dno dna!
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1963 Re: Veliki Brat 2013
klavirdžija wrote:Guess who
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#1964 Re: Veliki Brat 2013
Meni je Mića najveća šega
kad elaborira 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#1965 Re: Veliki Brat 2013
Dobar ti avatar.Man of steel wrote:Ne znam kako neko ko iole drži do sebe može gledati ovaj voajerizam i perverzluk najgore vrste.
Onu svoju bi zadavio kada mi prebaci da gleda kako desetak ljudi prdi i smrdi na tv-u.
-
academy46
- Posts: 102
- Joined: 03/04/2013 23:50
#1966 Re: Veliki Brat 2013
TOP mi se zgadio nakon današnje emisije.
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#1967 Re: Veliki Brat 2013
FirmaNoviSad wrote:Sindi ima naglasak tipicne Beogradjanke sto i jeste.Te-Nay wrote:Nevena ima normalan akcenat, Sindi zavija
bobiska i maja volk do pobjede
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#1968 Re: Veliki Brat 2013
hahahaha ne mogu da vjerujem da su pustili da cujemo kako maja piski

-
academy46
- Posts: 102
- Joined: 03/04/2013 23:50
#1969 Re: Veliki Brat 2013
Sindikin vokabular se svodi na dvije riječi-
IS KO MP LE KSI RA NA
I
PRO S TA KU ŠA
IS KO MP LE KSI RA NA
I
PRO S TA KU ŠA
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1970 Re: Veliki Brat 2013
Da ne bi slucajno doslo do zabune, Maja ima 8 zebrastih gacica

-
academy46
- Posts: 102
- Joined: 03/04/2013 23:50
#1971 Re: Veliki Brat 2013
_nevermind_ wrote:Da ne bi slucajno doslo do zabune, Maja ima 8 zebrastih gacica![]()
TENKJU
GUD TU NOU
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1972 Re: Veliki Brat 2013
Ha ja, da ko sta pogresno ne pomisli. Rekla ona danas crnogorcuacademy46 wrote:_nevermind_ wrote:Da ne bi slucajno doslo do zabune, Maja ima 8 zebrastih gacica![]()
TENKJU
GUD TU NOU
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#1973 Re: Veliki Brat 2013
E moj medo, s kim si se ti svez'o, prosto mi covjeka zao

- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#1974 Re: Veliki Brat 2013
uh kako bih spucala samarcinu Avi svaki put kad napuci ona usta i izduzi vrat, ko zirafa, u potrazi za ogledalom.
-
de balzac
- Posts: 1298
- Joined: 15/10/2012 14:47
#1975 Re: Veliki Brat 2013
Ma vidi namazane Ave što koketira 

