Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
makedonci igraju kao tim i tako melju
da ih sudije nisu unakazile sada bi imali 3-0, a ne 1-2
ne znam kako cemo ih uzeti, mozda jedino da napokon svi, preciznije i wright (koji je najvece razocarenje), djedovic, mirza,kikanovic + gordic i jos neko
Zamislite situaciju da je 4. kolo BIH - LIT, CG - SRB, MKD - LET. Mogla bi da se stvori situacija da 5. kolo bude kao knock-aut faza: BIH ili MKD, SRB ili LET, CG ili LIT
Ali i ovako je interesantno. Svi su u igri.
Inace, svaka cast Makedoniji. Fenomenalan mec su odigrali.
Čestitke našima ali opet euforija ovdje kod pojedinaca.
Cilj angažmana ace, rada saveza pred ovaj eurobasket i priprema koje su, po pričama, imali kao niti jedna naša repka prije njih, bio je PLASMAN U DRUGI KRUG.
Kao što je neko napisao danas ili jučer, i čorava koka ubode zrno.
Hvala igračima na pobjedi i današnjem zalaganju, ali hebo sve ako cilj nije ostvaren.
Igrati do kraja sa energijom kao danas, pa šta bude.
Kasnije cu ili sutra pogledati snimak bas me zanima od kog trenutka je krenuo preokret .. Je'l od onog kad se Mirza naljutio na sudiju ili nesto drugo .. Nesto je bilo neka varnica sto ih je tjeralo u inat
Mustang1 wrote:Kasnije cu ili sutra pogledati snimak bas me zanima od kog trenutka je krenuo preokret .. Je'l od onog kad se Mirza naljutio na sudiju ili nesto drugo .. Nesto je bilo neka varnica sto ih je tjeralo u inat
Mrtva banančuga za Šehovića by Kikanović koji je dotičnog tako blokirao da se isti do kraja nije ni vraćao u igru.
saphir_ wrote:zaustaviti Mcgaleba i to je to, pola posla uradjeno. Ako se on zaustavi nece sta ni Pero ni Zdero ni Samradzijski nista moci sami uraditi
ma daaaaa samo to, eto to nije znao duda ivkovic, ali zato ce znati aco petrovic
i daaaa samo se na macelebu zasniva igra, nista tim
Renta wrote:Teletović je šuter i zna, ali pravi klasni igrač vam je Đedović. Rijetko viđeni talenat!
nije on vise talenat. talenat mozes biti do 16. on je mogao biti strasan igrac jer je bio strasan suter kad je bio mladji. zamisli ovakvu zivotinju sa odlicnim sutem. jebiga, imao panjeve od trenera. mirza je pravi igrac ovdje, momak bio top strijelac eurolige. sad je van forme jer sjedi na klupi u nba
Protiv Makedonije je Crna Gora igrala egal, samo zato što je imala luđački dobar šuterski dan, a dobili su je lopovlukom, skandaloznom, neviđenom, sablažnjujućom krađom kakvu ja u životu nisam vidio. Možemo i mi igrati egal, al' nam treba nenormalna šuterska forma, dobra odbrana na McCalebu i pristojno građenje Antića u reketu.
Dakle, šanse su nam minimalne. I manje od toga, jer nas je Makedonija, bez gore pomenutog dvojca, rasula sa dvocifrenom razlikom na pripremama u Ulmu, a plus - sada igraju pod imperativom pobjede.
Last edited by It_is_a_Leclerc on 07/09/2013 01:42, edited 1 time in total.
proslo prvenstvo antic stavio teletovica u dzep iako je mirza tad imao ekstra formu..Inace ne mogu da se otmem utisku da ni nam hajro domerkant vise valjao od zek-a,imali bi sutera mirne ruke ovako zek ne pogađa,a niti razigrava.
sarajlija_ba wrote:Dobro bi bilo da mi dobijemo makedonce i litvaniju a crnogorci srbe...svakako je ludnica u ovoj grupi
I odlično bi bilo da za Bosnu zaigra Ronaldo.
Litvanci jedu malu djecu. Ne možemo im pera odbiti.
Sto si pesimista nakon Slovacke Nasi su gledali fudbal nocas .. Valjda su vidjeli i osjetili na svojoj kozi kako izgleda kad se nerviras jer ti reprezentacija igra lose .. Valjda ce se truditi da nam ne pruzaju vise to zadovoljstvo