Eurobasket 2013 u Sloveniji

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#1951 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by House »

tataćusak wrote:Koga ćemo staviti da čuva mcgaleba

Nemanja sabija Makedonce u nedjelju :D ta će mcjastreb
saphir_
Posts: 314
Joined: 04/09/2013 02:05
Location: Niagara Falls

#1952 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by saphir_ »

House wrote:Makedonci sabijaju prekodrince :D

koliko god to bilo nama smijesno, ipak nama ne odgovara bas ovako busenje.

Nadam se da su se makedonci ispucali u ovoj utakmici i da nece imati svoj dan u nedjelju..
User avatar
House
Posts: 51394
Joined: 17/03/2010 15:36

#1953 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by House »

saphir_ wrote:
House wrote:Makedonci sabijaju prekodrince :D

koliko god to bilo nama smijesno, ipak nama ne odgovara bas ovako busenje.

Nadam se da su se makedonci ispucali u ovoj utakmici i da nece imati svoj dan u nedjelju..

naravno
Lukavi
Posts: 52
Joined: 28/01/2013 19:48

#1954 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Lukavi »

saphir_ wrote:
House wrote:Makedonci sabijaju prekodrince :D

koliko god to bilo nama smijesno, ipak nama ne odgovara bas ovako busenje.

Nadam se da su se makedonci ispucali u ovoj utakmici i da nece imati svoj dan u nedjelju..
Srecno protiv Makedonaca, nisu nista posebno. Stavio bih koji dinar na vas, da imam, bez problema.
Tacticus
Posts: 481
Joined: 24/04/2012 21:38

#1955 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Tacticus »

makedonci igraju kao tim i tako melju
da ih sudije nisu unakazile sada bi imali 3-0, a ne 1-2
ne znam kako cemo ih uzeti, mozda jedino da napokon svi, preciznije i wright (koji je najvece razocarenje), djedovic, mirza,kikanovic + gordic i jos neko
saphir_
Posts: 314
Joined: 04/09/2013 02:05
Location: Niagara Falls

#1956 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by saphir_ »

zaustaviti Mcgaleba i to je to, pola posla uradjeno. Ako se on zaustavi nece sta ni Pero ni Zdero ni Samradzijski nista moci sami uraditi
User avatar
PlayItCoolowski
Posts: 235
Joined: 05/08/2013 17:31

#1957 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by PlayItCoolowski »

Zamislite situaciju da je 4. kolo BIH - LIT, CG - SRB, MKD - LET. Mogla bi da se stvori situacija da 5. kolo bude kao knock-aut faza: BIH ili MKD, SRB ili LET, CG ili LIT

Ali i ovako je interesantno. Svi su u igri.

Inace, svaka cast Makedoniji. Fenomenalan mec su odigrali.
Mustang1
Posts: 29944
Joined: 29/12/2010 17:31

#1958 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Izgleda da imamo izbor da nam jedna repka dnevno pobjedi .. Ako kosarkasi pobjede fudbaleri gube :D :oops:
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#1959 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by P308 »

Igramo li sutra?
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1960 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Bodkin »

P308 wrote:Igramo li sutra?
u nnedelju protiv litvanije
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#1961 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by agent_zero »

Čestitke našima ali opet euforija ovdje kod pojedinaca.

Cilj angažmana ace, rada saveza pred ovaj eurobasket i priprema koje su, po pričama, imali kao niti jedna naša repka prije njih, bio je PLASMAN U DRUGI KRUG.

Kao što je neko napisao danas ili jučer, i čorava koka ubode zrno.

Hvala igračima na pobjedi i današnjem zalaganju, ali hebo sve ako cilj nije ostvaren.

Igrati do kraja sa energijom kao danas, pa šta bude.
Mustang1
Posts: 29944
Joined: 29/12/2010 17:31

#1962 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Kasnije cu ili sutra pogledati snimak bas me zanima od kog trenutka je krenuo preokret .. Je'l od onog kad se Mirza naljutio na sudiju ili nesto drugo .. Nesto je bilo neka varnica sto ih je tjeralo u inat
User avatar
Renta
Posts: 892
Joined: 11/10/2006 23:53
Location: Zagreb

#1963 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Renta »

Teletović je šuter i zna, ali pravi klasni igrač vam je Đedović. Rijetko viđeni talenat! :thumbup:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1964 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

Mustang1 wrote:Kasnije cu ili sutra pogledati snimak bas me zanima od kog trenutka je krenuo preokret .. Je'l od onog kad se Mirza naljutio na sudiju ili nesto drugo .. Nesto je bilo neka varnica sto ih je tjeralo u inat
Mrtva banančuga za Šehovića by Kikanović koji je dotičnog tako blokirao da se isti do kraja nije ni vraćao u igru. :lol:
Tacticus
Posts: 481
Joined: 24/04/2012 21:38

#1965 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Tacticus »

Bodkin wrote:
P308 wrote:Igramo li sutra?
u nnedelju protiv litvanije
u nedelju u 14:30 protiv makedonije
Tacticus
Posts: 481
Joined: 24/04/2012 21:38

#1966 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Tacticus »

saphir_ wrote:zaustaviti Mcgaleba i to je to, pola posla uradjeno. Ako se on zaustavi nece sta ni Pero ni Zdero ni Samradzijski nista moci sami uraditi
ma daaaaa samo to, eto to nije znao duda ivkovic, ali zato ce znati aco petrovic
i daaaa samo se na macelebu zasniva igra, nista tim :roll:
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1967 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Bodkin »

Renta wrote:Teletović je šuter i zna, ali pravi klasni igrač vam je Đedović. Rijetko viđeni talenat! :thumbup:
nije on vise talenat. talenat mozes biti do 16. on je mogao biti strasan igrac jer je bio strasan suter kad je bio mladji. zamisli ovakvu zivotinju sa odlicnim sutem. jebiga, imao panjeve od trenera. mirza je pravi igrac ovdje, momak bio top strijelac eurolige. sad je van forme jer sjedi na klupi u nba
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1968 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

Protiv Makedonije je Crna Gora igrala egal, samo zato što je imala luđački dobar šuterski dan, a dobili su je lopovlukom, skandaloznom, neviđenom, sablažnjujućom krađom kakvu ja u životu nisam vidio. Možemo i mi igrati egal, al' nam treba nenormalna šuterska forma, dobra odbrana na McCalebu i pristojno građenje Antića u reketu.

Dakle, šanse su nam minimalne. I manje od toga, jer nas je Makedonija, bez gore pomenutog dvojca, rasula sa dvocifrenom razlikom na pripremama u Ulmu, a plus - sada igraju pod imperativom pobjede.
Last edited by It_is_a_Leclerc on 07/09/2013 01:42, edited 1 time in total.
User avatar
kandelabar
Posts: 680
Joined: 30/03/2013 03:20

#1969 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kandelabar »

proslo prvenstvo antic stavio teletovica u dzep iako je mirza tad imao ekstra formu..Inace ne mogu da se otmem utisku da ni nam hajro domerkant vise valjao od zek-a,imali bi sutera mirne ruke ovako zek ne pogađa,a niti razigrava.
User avatar
Logovan
Posts: 102821
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1970 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Logovan »

Tacticus wrote:
Bodkin wrote:
P308 wrote:Igramo li sutra?
u nnedelju protiv litvanije
u nedelju u 14:30 protiv makedonije
A u ponedjeljak protiv Litvanije (17:30). :bih:
User avatar
sarajlija_ba
Posts: 8802
Joined: 27/05/2008 22:04
Location: rodom iz Čuništa a živim u Gaćicama

#1971 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by sarajlija_ba »

Dobro bi bilo da mi dobijemo makedonce i litvaniju a crnogorci srbe...svakako je ludnica u ovoj grupi :lol:
Bodkin
Posts: 22543
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1972 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Bodkin »

Logovan wrote:
Tacticus wrote:
Bodkin wrote:
u nnedelju protiv litvanije
u nedelju u 14:30 protiv makedonije
A u ponedjeljak protiv Litvanije (17:30). :bih:
ok ok zamijenio sam :)
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1973 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

sarajlija_ba wrote:Dobro bi bilo da mi dobijemo makedonce i litvaniju a crnogorci srbe...svakako je ludnica u ovoj grupi :lol:
I odlično bi bilo da za Bosnu zaigra Ronaldo.

Litvanci jedu malu djecu. Ne možemo im pera odbiti.
User avatar
sarajlija_ba
Posts: 8802
Joined: 27/05/2008 22:04
Location: rodom iz Čuništa a živim u Gaćicama

#1974 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by sarajlija_ba »

It_is_a_Leclerc wrote:
sarajlija_ba wrote:Dobro bi bilo da mi dobijemo makedonce i litvaniju a crnogorci srbe...svakako je ludnica u ovoj grupi :lol:
I odlično bi bilo da za Bosnu zaigra Ronaldo.

Litvanci jedu malu djecu. Ne možemo im pera odbiti.
A ako za nas nastupi Mevlid ? :D
Mustang1
Posts: 29944
Joined: 29/12/2010 17:31

#1975 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

It_is_a_Leclerc wrote:
sarajlija_ba wrote:Dobro bi bilo da mi dobijemo makedonce i litvaniju a crnogorci srbe...svakako je ludnica u ovoj grupi :lol:
I odlično bi bilo da za Bosnu zaigra Ronaldo.

Litvanci jedu malu djecu. Ne možemo im pera odbiti.
Sto si pesimista nakon Slovacke :D Nasi su gledali fudbal nocas .. Valjda su vidjeli i osjetili na svojoj kozi kako izgleda kad se nerviras jer ti reprezentacija igra lose .. Valjda ce se truditi da nam ne pruzaju vise to zadovoljstvo :D
Locked