Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#19476 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

zdruzdjo wrote:
Logovan wrote: Ma ne kontam čemu toliki postovi oko naljepnice? To se pišu kilometarski postovi, to se knjige napišu oko naljepnica, pršte postovi na sve strane za naljepnice. :D :D

mmmmm
ime mjesta na kojem se nalazimo je FORUM. znaci pricamo (kenjamo) o svacemu pa tako i o pomodarstvu spomenutih naljepnica koje su glupe.
Pa pričaj ti oko čega hoćeš i koliko hoćeš :D ali šega mi rasprave oko naljepnica. Ti napisa da li naljepnica znači neko upozorenje. :-) Mislim daj bolan, kakvo upozorenje. :mrgreen: Ne znači ništa drugim vozačima, nije nikakvo upozorenje, itd.
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#19477 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by liaar »

Ma zdruzlji smeta sve sto postoji, sta se lafo ibretite :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 65410
Joined: 16/07/2012 16:00

#19478 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Ja po noci hodam po parkinzima i gulim naljepnice..... :mrgreen:
User avatar
nepass1
Posts: 14676
Joined: 06/07/2017 07:35

#19479 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

kad smo kod naljepnica, sto na dosta bmw i g6 ima apple naljepnica? koja je tu furka?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19480 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

nepass1 wrote:kad smo kod naljepnica, sto na dosta bmw i g6 ima apple naljepnica? koja je tu furka?
pa da se zna da imaju ajifone :lol:
User avatar
nepass1
Posts: 14676
Joined: 06/07/2017 07:35

#19481 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

bitanga_sa_otesa wrote:
nepass1 wrote:kad smo kod naljepnica, sto na dosta bmw i g6 ima apple naljepnica? koja je tu furka?
pa da se zna da imaju ajifone :lol:
e jbg onda :lol:
meni zao onu BiH naljepnicu staviti, ne znam je li to pod moranje? da mi je kakvu sto vise prozirnu naci.
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#19482 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

Ja tu BiH naljepnicu i nemam. Da li je uopce potrebna jer na tablicama sada ima oznaka drzave?
User avatar
muha_sa
Posts: 140385
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19483 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

Image
Me_again
Posts: 2396
Joined: 08/02/2016 20:34

#19484 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Me_again »

Optimist wrote:Ja tu BiH naljepnicu i nemam. Da li je uopce potrebna jer na tablicama sada ima oznaka drzave?

Koliko znam ne treba, ali znali su policajci na manjim granicnim prelazima izrazavati svoju vaznost i traziti istu.
Ja je nosim u pretincu pa ako naletim na takvog pametnjakovica nalijepicu je pred njim.
Me_again
Posts: 2396
Joined: 08/02/2016 20:34

#19485 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Me_again »

muha_sa wrote:Image
Ovo mi je inace papanluk za primjer, cesto vidjam kreole koji imaju tone autoput naljepnica na sajbi.
To je valjda znak da se radi o svjetskom putniku :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 140385
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19486 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

Me_again wrote:
muha_sa wrote:Image
Ovo mi je inace papanluk za primjer, cesto vidjam kreole koji imaju tone autoput naljepnica na sajbi.
To je valjda znak da se radi o svjetskom putniku :lol:
:lol:

vidjam jedno auto na parkingu kod Bosmala--suvozac ne vidi kud se vozi :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19487 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Optimist wrote:Ja tu BiH naljepnicu i nemam. Da li je uopce potrebna jer na tablicama sada ima oznaka drzave?
nemam ni ja ,niti mi je ko trazio igdje na granici...
User avatar
muha_sa
Posts: 140385
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19488 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

bitanga_sa_otesa wrote:
Optimist wrote:Ja tu BiH naljepnicu i nemam. Da li je uopce potrebna jer na tablicama sada ima oznaka drzave?
nemam ni ja ,niti mi je ko trazio igdje na granici...
kako ce ti tražit kad dalje od podlugova ne ideš--jel ono u Podlugovima sipaš gorivo :?
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39551
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19489 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

muha_sa wrote: kako ce ti tražit kad dalje od podlugova ne ideš--jel ono u Podlugovima sipaš gorivo :?
jok ba u lukavici sipam,na toj granici niko nikad ne trazi nista...
Me_again
Posts: 2396
Joined: 08/02/2016 20:34

#19490 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Me_again »

bitanga_sa_otesa wrote:
Optimist wrote:Ja tu BiH naljepnicu i nemam. Da li je uopce potrebna jer na tablicama sada ima oznaka drzave?
nemam ni ja ,niti mi je ko trazio igdje na granici...
Znali su pojedini traziti na GP Cepikuce prije vise godina. Od tada imam jednu u ladici za svaki slucaj :)
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#19491 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

zdruzdjo wrote::P
Throttle wrote:Ma krenulo od nalje beba u autu, kao da pazis kad si iza, slika bebe, kasno kocenje, nesreca, belaj ovo ono.. e onda ovi sto dilaju te naljepnice dosli na ideju da stavljaju ime i otislo sve u tacku :mrgreen:
Ma buraz sudar nije nesto sto uradis namjerno (barem u nekim svakodnevnim koliko-toliko normalnim okolnostima). I ako se desi da nekoga udaris odozada, zadnji razlog za to je svjesna namjera da ga udaris. I ako je razlog za stavljanje naljepnice "bice potomak sigurnije jer ce neko vise paziti" e onda je glup do bola.
Mislim da je svrha znaka suprotna, tj da ostale vozace obavjesti da je u autu beba i da je vozac tog auta mozda pazljiviji i defanzivniji nego sto bi trebalo (sporije ubrzava, skrece pri malim brzinama, sporo vozi itd, jednom rjecju usporava i ometa) i da ostali budu tolerantni, a ne da oni budu nesto posebno pazljiviji. ista je svrha i "P" znaka.
Dizajnerske kerefeke, imena djece - preseravanje.
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#19492 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

Me_again wrote:
Optimist wrote:Ja tu BiH naljepnicu i nemam. Da li je uopce potrebna jer na tablicama sada ima oznaka drzave?

Koliko znam ne treba, ali znali su policajci na manjim granicnim prelazima izrazavati svoju vaznost i traziti istu.
Ja je nosim u pretincu pa ako naletim na takvog pametnjakovica nalijepicu je pred njim.
Imam je i ja kao sto kazes u pretincu ako zatreba. Par puta godisnje prelazim granicu, do sada mi je niko nije trazio. :thumbup:
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#19493 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

muha_sa wrote:Image
Najstarija vinjeta koliko vidim iz 1994-te. :lol:
Ovo je garant ostavio da se vidi koliko je ulozeno u auto. Ono kad nabraja i kaze, 10 vinjeta po 50 franaka = 500 chf. :lol:
User avatar
Haris.ba
Posts: 35284
Joined: 08/09/2005 20:08

#19494 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Haris.ba »

Optimist wrote:
Imam je i ja kao sto kazes u pretincu ako zatreba. Par puta godisnje prelazim granicu, do sada mi je niko nije trazio. :thumbup:
Nabavi magnetnu. :D

Oko 2.5 KM. Ima u Bingu.
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#19495 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

liaar wrote:Ma zdruzlji smeta sve sto postoji, sta se lafo ibretite :lol:
I kaze se zdruzdji


Image
Last edited by zdruzdjo on 23/12/2018 10:20, edited 1 time in total.
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#19496 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

tempuser wrote: Mislim da je svrha znaka suprotna, tj da ostale vozace obavjesti da je u autu beba i da je vozac tog auta mozda pazljiviji i defanzivniji nego sto bi trebalo (sporije ubrzava, skrece pri malim brzinama, sporo vozi itd, jednom rjecju usporava i ometa) i da ostali budu tolerantni, a ne da oni budu nesto posebno pazljiviji. ista je svrha i "P" znaka.
Dizajnerske kerefeke, imena djece - preseravanje.

Pa ovaj zadnji sa leonom sto ga spomenuh mi bas nije djelovao kao neko ko sporo ubrzava, krece, ....

"Ne volem, nikog lutko takva mi je narav...."
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#19497 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Nije do njega, tak'a mu mašina
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#19498 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Throttle wrote:Nije do njega, tak'a mu mašina
Spušćan, za-led-ovan, zatamLJen....

Nebitno

Meni to sa naljepnicama više liči na ono wanabee-ćunersko kurčenje, ono za slikanja.
Ista mi je stvar sa onim r.i.p. furkama naljepnica. Halo ba, jarane šuhu sebi nekakvu vežes sa nekim ko je zijanio za volanom.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#19499 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Optimist wrote:Ja tu BiH naljepnicu i nemam. Da li je uopce potrebna jer na tablicama sada ima oznaka drzave?
Image
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#19500 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Optimist »

Travnički Noćni Šetač wrote:
Optimist wrote:Ja tu BiH naljepnicu i nemam. Da li je uopce potrebna jer na tablicama sada ima oznaka drzave?
Image
:thumbup: :bih:
Post Reply