Pa pričaj ti oko čega hoćeš i koliko hoćešzdruzdjo wrote:Logovan wrote: Ma ne kontam čemu toliki postovi oko naljepnice? To se pišu kilometarski postovi, to se knjige napišu oko naljepnica, pršte postovi na sve strane za naljepnice.![]()
mmmmm
ime mjesta na kojem se nalazimo je FORUM. znaci pricamo (kenjamo) o svacemu pa tako i o pomodarstvu spomenutih naljepnica koje su glupe.
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#19476 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#19477 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma zdruzlji smeta sve sto postoji, sta se lafo ibretite 
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#19478 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja po noci hodam po parkinzima i gulim naljepnice..... 
- nepass1
- Posts: 14676
- Joined: 06/07/2017 07:35
#19479 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
kad smo kod naljepnica, sto na dosta bmw i g6 ima apple naljepnica? koja je tu furka?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19480 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
pa da se zna da imaju ajifonenepass1 wrote:kad smo kod naljepnica, sto na dosta bmw i g6 ima apple naljepnica? koja je tu furka?
- nepass1
- Posts: 14676
- Joined: 06/07/2017 07:35
#19481 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
e jbg ondabitanga_sa_otesa wrote:pa da se zna da imaju ajifonenepass1 wrote:kad smo kod naljepnica, sto na dosta bmw i g6 ima apple naljepnica? koja je tu furka?
meni zao onu BiH naljepnicu staviti, ne znam je li to pod moranje? da mi je kakvu sto vise prozirnu naci.
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#19482 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja tu BiH naljepnicu i nemam. Da li je uopce potrebna jer na tablicama sada ima oznaka drzave?
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
-
Me_again
- Posts: 2396
- Joined: 08/02/2016 20:34
#19484 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Optimist wrote:Ja tu BiH naljepnicu i nemam. Da li je uopce potrebna jer na tablicama sada ima oznaka drzave?
Koliko znam ne treba, ali znali su policajci na manjim granicnim prelazima izrazavati svoju vaznost i traziti istu.
Ja je nosim u pretincu pa ako naletim na takvog pametnjakovica nalijepicu je pred njim.
-
Me_again
- Posts: 2396
- Joined: 08/02/2016 20:34
#19485 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ovo mi je inace papanluk za primjer, cesto vidjam kreole koji imaju tone autoput naljepnica na sajbi.muha_sa wrote:
To je valjda znak da se radi o svjetskom putniku
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#19486 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Me_again wrote:Ovo mi je inace papanluk za primjer, cesto vidjam kreole koji imaju tone autoput naljepnica na sajbi.muha_sa wrote:
To je valjda znak da se radi o svjetskom putniku
vidjam jedno auto na parkingu kod Bosmala--suvozac ne vidi kud se vozi
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19487 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
nemam ni ja ,niti mi je ko trazio igdje na granici...Optimist wrote:Ja tu BiH naljepnicu i nemam. Da li je uopce potrebna jer na tablicama sada ima oznaka drzave?
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#19488 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
kako ce ti tražit kad dalje od podlugova ne ideš--jel ono u Podlugovima sipaš gorivobitanga_sa_otesa wrote:nemam ni ja ,niti mi je ko trazio igdje na granici...Optimist wrote:Ja tu BiH naljepnicu i nemam. Da li je uopce potrebna jer na tablicama sada ima oznaka drzave?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19489 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
jok ba u lukavici sipam,na toj granici niko nikad ne trazi nista...muha_sa wrote: kako ce ti tražit kad dalje od podlugova ne ideš--jel ono u Podlugovima sipaš gorivo
-
Me_again
- Posts: 2396
- Joined: 08/02/2016 20:34
#19490 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Znali su pojedini traziti na GP Cepikuce prije vise godina. Od tada imam jednu u ladici za svaki slucajbitanga_sa_otesa wrote:nemam ni ja ,niti mi je ko trazio igdje na granici...Optimist wrote:Ja tu BiH naljepnicu i nemam. Da li je uopce potrebna jer na tablicama sada ima oznaka drzave?
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#19491 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Mislim da je svrha znaka suprotna, tj da ostale vozace obavjesti da je u autu beba i da je vozac tog auta mozda pazljiviji i defanzivniji nego sto bi trebalo (sporije ubrzava, skrece pri malim brzinama, sporo vozi itd, jednom rjecju usporava i ometa) i da ostali budu tolerantni, a ne da oni budu nesto posebno pazljiviji. ista je svrha i "P" znaka.zdruzdjo wrote:
Ma buraz sudar nije nesto sto uradis namjerno (barem u nekim svakodnevnim koliko-toliko normalnim okolnostima). I ako se desi da nekoga udaris odozada, zadnji razlog za to je svjesna namjera da ga udaris. I ako je razlog za stavljanje naljepnice "bice potomak sigurnije jer ce neko vise paziti" e onda je glup do bola.Throttle wrote:Ma krenulo od nalje beba u autu, kao da pazis kad si iza, slika bebe, kasno kocenje, nesreca, belaj ovo ono.. e onda ovi sto dilaju te naljepnice dosli na ideju da stavljaju ime i otislo sve u tacku
Dizajnerske kerefeke, imena djece - preseravanje.
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#19492 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Imam je i ja kao sto kazes u pretincu ako zatreba. Par puta godisnje prelazim granicu, do sada mi je niko nije trazio.Me_again wrote:Optimist wrote:Ja tu BiH naljepnicu i nemam. Da li je uopce potrebna jer na tablicama sada ima oznaka drzave?
Koliko znam ne treba, ali znali su policajci na manjim granicnim prelazima izrazavati svoju vaznost i traziti istu.
Ja je nosim u pretincu pa ako naletim na takvog pametnjakovica nalijepicu je pred njim.
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#19493 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Najstarija vinjeta koliko vidim iz 1994-te.muha_sa wrote:
Ovo je garant ostavio da se vidi koliko je ulozeno u auto. Ono kad nabraja i kaze, 10 vinjeta po 50 franaka = 500 chf.
- Haris.ba
- Posts: 35284
- Joined: 08/09/2005 20:08
#19494 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nabavi magnetnu.Optimist wrote:
Imam je i ja kao sto kazes u pretincu ako zatreba. Par puta godisnje prelazim granicu, do sada mi je niko nije trazio.
Oko 2.5 KM. Ima u Bingu.
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#19495 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I kaze se zdruzdjiliaar wrote:Ma zdruzlji smeta sve sto postoji, sta se lafo ibretite

Last edited by zdruzdjo on 23/12/2018 10:20, edited 1 time in total.
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#19496 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
tempuser wrote: Mislim da je svrha znaka suprotna, tj da ostale vozace obavjesti da je u autu beba i da je vozac tog auta mozda pazljiviji i defanzivniji nego sto bi trebalo (sporije ubrzava, skrece pri malim brzinama, sporo vozi itd, jednom rjecju usporava i ometa) i da ostali budu tolerantni, a ne da oni budu nesto posebno pazljiviji. ista je svrha i "P" znaka.
Dizajnerske kerefeke, imena djece - preseravanje.
Pa ovaj zadnji sa leonom sto ga spomenuh mi bas nije djelovao kao neko ko sporo ubrzava, krece, ....
"Ne volem, nikog lutko takva mi je narav...."
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#19497 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nije do njega, tak'a mu mašina
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#19498 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Spušćan, za-led-ovan, zatamLJen....Throttle wrote:Nije do njega, tak'a mu mašina
Nebitno
Meni to sa naljepnicama više liči na ono wanabee-ćunersko kurčenje, ono za slikanja.
Ista mi je stvar sa onim r.i.p. furkama naljepnica. Halo ba, jarane šuhu sebi nekakvu vežes sa nekim ko je zijanio za volanom.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#19499 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Optimist wrote:Ja tu BiH naljepnicu i nemam. Da li je uopce potrebna jer na tablicama sada ima oznaka drzave?

- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#19500 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Travnički Noćni Šetač wrote:Optimist wrote:Ja tu BiH naljepnicu i nemam. Da li je uopce potrebna jer na tablicama sada ima oznaka drzave?
