Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#19476 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by vjesticanametli »

Malo je toooo :D
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#19477 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by mali jomu »

vjesticanametli wrote: Malo je toooo :D

kako ba malo, preko 2200 mjesecno u padze a nista ne radis, a ako i koji se puta poceses po uhu bude tu i vise :mrgreen:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#19478 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by vjesticanametli »

zavisi sve od poreske klase 8-) nema svako 2200 npr nezenja je jadan go ko *urac :D
Nazif_Gljiva
Posts: 703
Joined: 06/02/2008 21:58

#19479 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Nazif_Gljiva »

Bolje je opet 907 KM u Bosni.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#19480 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

HAVANA wrote:
Connaisseur Karlin wrote: kcerka ti bere grozdje za 400KN dnevno , super :thumbup:

ali ona radi za dzeparac, ne zivi sama bez necije pomoci :D
Najbolje da ja nju istjeram iz kuce,ja propadnem i odem krecit u njemacku.Onda bi forum bio zadovoljan. :D Za sta ce raditi nego za dzeparac,student...? Sta mai,nema te ko natashe kampush sto bi chisum reko?
HAVANA, forum bi bio zadovoljniji, kad bi prestao drugima pisati sto da rade od svog zivota :kiss:

zasto si uvjeren da su svi na forumu ljubomorni na tebe :-D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83410
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#19481 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by _BataZiv_0809 »

Odgovori HAVANA sta cekas
espn
Posts: 1478
Joined: 27/06/2018 19:01

#19482 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by espn »

Godinu nakon izbora: Ništa ne funkcioniše kako treba, ali plaće političara su redovne i velike

https://www.klix.ba/vijesti/bih/godinu- ... /191007013

Blizu hiljadu zdravstvenih radnika ispred Vlade KS: Gdje su nestali heroji u bijelom

https://www.klix.ba/vijesti/bih/blizu-h ... /191007058
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#19483 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA wrote:
Connaisseur Karlin wrote: kcerka ti bere grozdje za 400KN dnevno , super :thumbup:

ali ona radi za dzeparac, ne zivi sama bez necije pomoci :D
Najbolje da ja nju istjeram iz kuce,ja propadnem i odem krecit u njemacku.Onda bi forum bio zadovoljan. :D Za sta ce raditi nego za dzeparac,student...? Sta mai,nema te ko natashe kampush sto bi chisum reko?
HAVANA, forum bi bio zadovoljniji, kad bi prestao drugima pisati sto da rade od svog zivota :kiss:

zasto si uvjeren da su svi na forumu ljubomorni na tebe :-D
Zato sto sam mlad,lijep i mogu guzit. :oops:
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#19484 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

_BataZiv_0809 wrote:Odgovori HAVANA sta cekas
Jeo graha.
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#19485 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by pici »

ovo mlad i lijep mogu potvrdit al za guzenje nisam siguran...
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#19486 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

pici wrote:ovo mlad i lijep mogu potvrdit al za guzenje nisam siguran...
Bas suprotno. Nit sam vise mlad ni lijep, al mogu guzit. :lol:
User avatar
pici
Posts: 46365
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#19487 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by pici »

HAVANA wrote:
pici wrote:ovo mlad i lijep mogu potvrdit al za guzenje nisam siguran...
Bas suprotno. Nit sam vise mlad ni lijep, al mogu guzit. :lol:
maH i ja se tjesim tako :mrgreen:
User avatar
muha_sa
Posts: 140385
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19488 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

Nazif_Gljiva wrote:Bolje je opet 907 KM u Bosni.
Nije bolje :-) ni slucajno--al je ljepše :-D
User avatar
muha_sa
Posts: 140385
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19489 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

HAVANA wrote:
pici wrote:ovo mlad i lijep mogu potvrdit al za guzenje nisam siguran...
Bas suprotno. Nit sam vise mlad ni lijep, al mogu guzit. :lol:
hajd dobro
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#19490 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by moonca »

muha_sa wrote:
HAVANA wrote:Za 50 milja mjesecno bi joj i jebo konja ako treba. :D
:lol: :lol:

kobilu valjda--a konju oglabo :lol:

Image

..pa..... jeste li normalni..
User avatar
muha_sa
Posts: 140385
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19491 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

moonca wrote:
muha_sa wrote:
HAVANA wrote:Za 50 milja mjesecno bi joj i jebo konja ako treba. :D
:lol: :lol:

kobilu valjda--a konju oglabo :lol:

Image

..pa..... jeste li normalni..
ja boMMe jesam :lol: ne bi ko HAVANA kraljicinog konja iz ergele da mi da 50 000 eura sedmicno :lol: :lol:
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#19492 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Eno sad 50 milja eura sedmicno :shock: Za tu cifru bi tebi ako treba i ruku otkino.
User avatar
muha_sa
Posts: 140385
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19493 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

HAVANA wrote:Eno sad 50 milja eura sedmicno :shock: Za tu cifru bi tebi ako treba i ruku otkino.
:lol: :lol:

cek da malo razmislim :-) možda bi ga i ja cjeloj ergeli za tu lovu oglabo :(

ma bi GARANT :lol:
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#19494 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

Kod nas onomad u BL su bila dvojica ajmo reći interesantnih tipova, jarani, jedan je govorio da je najveća faca u gradz a drugi da je sve žeMske u gradu zguzio. Bili su uvjek glavna atrakcija pred i u kafani, šalilo se sa njima i staro i mlado, neko im ponekad tutno i cenera u pađe. Inače popravljali kišobrane po zanatu... često me podsjete na Havanu i Muhu :mrgreen:
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#19495 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Ja znam i kisobran napravit. :D A ti meni na malika licis,znas malika?
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#19496 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

HAVANA wrote:Ja znam i kisobran napravit. :D A ti meni na malika licis,znas malika?
Ako mislimo na istog, onda znam :mrgreen:
User avatar
muha_sa
Posts: 140385
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19497 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

512MB wrote:
HAVANA wrote:Ja znam i kisobran napravit. :D A ti meni na malika licis,znas malika?
Ako mislimo na istog, onda znam :mrgreen:
User avatar
512MB
Posts: 11205
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#19498 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by 512MB »

:thumbup: :mrgreen:
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#19499 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Domaci izdajnik »

Mene oni asociraju na ovu dvojicu:
Image
User avatar
Haris.ba
Posts: 35284
Joined: 08/09/2005 20:08

#19500 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Haris.ba »

kiligonzales wrote:
Mos gejmersku kakvu i proces bolje, upola manje vrijedi, a jednako udobna i dobra. :lol:
Isto ko i sa odlaskom vani, nema upola manje a jednako dobro. To Bosnjo sebe tako tjesi da je zeznuo sistem.

Ili vrijedi, ili ne vrijedi. Te gejmerske samo izgledaju udobno.
Post Reply