Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#19476 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Malo je toooo 
-
mali jomu
- Posts: 5853
- Joined: 22/05/2017 17:00
#19477 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
vjesticanametli wrote: Malo je toooo![]()
kako ba malo, preko 2200 mjesecno u padze a nista ne radis, a ako i koji se puta poceses po uhu bude tu i vise
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#19478 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
zavisi sve od poreske klase
nema svako 2200 npr nezenja je jadan go ko *urac 
-
Nazif_Gljiva
- Posts: 703
- Joined: 06/02/2008 21:58
#19479 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Bolje je opet 907 KM u Bosni.
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#19480 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
HAVANA, forum bi bio zadovoljniji, kad bi prestao drugima pisati sto da rade od svog zivotaHAVANA wrote:Najbolje da ja nju istjeram iz kuce,ja propadnem i odem krecit u njemacku.Onda bi forum bio zadovoljan.Connaisseur Karlin wrote: kcerka ti bere grozdje za 400KN dnevno , super![]()
ali ona radi za dzeparac, ne zivi sama bez necije pomociZa sta ce raditi nego za dzeparac,student...? Sta mai,nema te ko natashe kampush sto bi chisum reko?
zasto si uvjeren da su svi na forumu ljubomorni na tebe
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83410
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#19481 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Odgovori HAVANA sta cekas
-
espn
- Posts: 1478
- Joined: 27/06/2018 19:01
#19482 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Godinu nakon izbora: Ništa ne funkcioniše kako treba, ali plaće političara su redovne i velike
https://www.klix.ba/vijesti/bih/godinu- ... /191007013
Blizu hiljadu zdravstvenih radnika ispred Vlade KS: Gdje su nestali heroji u bijelom
https://www.klix.ba/vijesti/bih/blizu-h ... /191007058
https://www.klix.ba/vijesti/bih/godinu- ... /191007013
Blizu hiljadu zdravstvenih radnika ispred Vlade KS: Gdje su nestali heroji u bijelom
https://www.klix.ba/vijesti/bih/blizu-h ... /191007058
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#19483 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Zato sto sam mlad,lijep i mogu guzit.Connaisseur Karlin wrote:HAVANA, forum bi bio zadovoljniji, kad bi prestao drugima pisati sto da rade od svog zivotaHAVANA wrote:Najbolje da ja nju istjeram iz kuce,ja propadnem i odem krecit u njemacku.Onda bi forum bio zadovoljan.Connaisseur Karlin wrote: kcerka ti bere grozdje za 400KN dnevno , super![]()
ali ona radi za dzeparac, ne zivi sama bez necije pomociZa sta ce raditi nego za dzeparac,student...? Sta mai,nema te ko natashe kampush sto bi chisum reko?
![]()
zasto si uvjeren da su svi na forumu ljubomorni na tebe
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#19484 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Jeo graha._BataZiv_0809 wrote:Odgovori HAVANA sta cekas
- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#19485 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
ovo mlad i lijep mogu potvrdit al za guzenje nisam siguran...
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#19486 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Bas suprotno. Nit sam vise mlad ni lijep, al mogu guzit.pici wrote:ovo mlad i lijep mogu potvrdit al za guzenje nisam siguran...
- pici
- Posts: 46365
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#19487 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
maH i ja se tjesim takoHAVANA wrote:Bas suprotno. Nit sam vise mlad ni lijep, al mogu guzit.pici wrote:ovo mlad i lijep mogu potvrdit al za guzenje nisam siguran...
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#19488 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Nije boljeNazif_Gljiva wrote:Bolje je opet 907 KM u Bosni.
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#19489 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
hajd dobroHAVANA wrote:Bas suprotno. Nit sam vise mlad ni lijep, al mogu guzit.pici wrote:ovo mlad i lijep mogu potvrdit al za guzenje nisam siguran...
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#19490 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
muha_sa wrote:HAVANA wrote:Za 50 milja mjesecno bi joj i jebo konja ako treba.![]()
![]()
kobilu valjda--a konju oglabo
..pa..... jeste li normalni..
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#19491 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
ja boMMe jesammoonca wrote:muha_sa wrote:HAVANA wrote:Za 50 milja mjesecno bi joj i jebo konja ako treba.![]()
![]()
kobilu valjda--a konju oglabo
..pa..... jeste li normalni..
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#19492 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Eno sad 50 milja eura sedmicno
Za tu cifru bi tebi ako treba i ruku otkino.
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#19493 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
HAVANA wrote:Eno sad 50 milja eura sedmicnoZa tu cifru bi tebi ako treba i ruku otkino.
cek da malo razmislim
ma bi GARANT
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#19494 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Kod nas onomad u BL su bila dvojica ajmo reći interesantnih tipova, jarani, jedan je govorio da je najveća faca u gradz a drugi da je sve žeMske u gradu zguzio. Bili su uvjek glavna atrakcija pred i u kafani, šalilo se sa njima i staro i mlado, neko im ponekad tutno i cenera u pađe. Inače popravljali kišobrane po zanatu... često me podsjete na Havanu i Muhu 
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#19495 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ja znam i kisobran napravit.
A ti meni na malika licis,znas malika?
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#19496 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ako mislimo na istog, onda znamHAVANA wrote:Ja znam i kisobran napravit.A ti meni na malika licis,znas malika?
- muha_sa
- Posts: 140385
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#19497 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
512MB wrote:Ako mislimo na istog, onda znamHAVANA wrote:Ja znam i kisobran napravit.A ti meni na malika licis,znas malika?
- 512MB
- Posts: 11205
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#19499 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Mene oni asociraju na ovu dvojicu:

- Haris.ba
- Posts: 35284
- Joined: 08/09/2005 20:08
#19500 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Isto ko i sa odlaskom vani, nema upola manje a jednako dobro. To Bosnjo sebe tako tjesi da je zeznuo sistem.kiligonzales wrote:
Mos gejmersku kakvu i proces bolje, upola manje vrijedi, a jednako udobna i dobra.
Ili vrijedi, ili ne vrijedi. Te gejmerske samo izgledaju udobno.
