Ko ti je kriv kad u 16 h ides sa otesa prema Gradu (civilizaciji)bitanga_sa_otesa wrote:nedjelja ,16h,glavna cesta prema gradu,cesta ociscena,nema guzve,ali grupica imbecila opet vozi 30-35...
pa stvarno koji je qrac tim debilima? kakav je to fenomen ?
6 debila se rasporedi i blokira glavnu cestu da niko ne moze proci i voziti 60...poslije sviranja i blicanja probijem se kroz njih ,rupa 300m,vozim 60,poslije 2 min opet 3 nova degenerika voze 40 ....
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
dgL_
- Posts: 3175
- Joined: 25/09/2014 22:39
#19426 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19427 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
degenerici i guslaĆidgL_ wrote: Ko ti je kriv kad u 16 h ides sa otesa prema Gradu (civilizaciji)
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#19428 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sklonise me dusmani 
Kakvi ste vi dugogodisnji forumasi, ja moram braniti ugled ovog podforuma protiv ovih provokatora
Kakvi ste vi dugogodisnji forumasi, ja moram braniti ugled ovog podforuma protiv ovih provokatora
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19429 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ma nikakvi ,ni ko ljudi ,ni ko sajber likovi...
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#19430 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ti suti, prvi si pobjegaobitanga_sa_otesa wrote:ma nikakvi ,ni ko ljudi ,ni ko sajber likovi...
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19431 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
pa moram nekad nesto i raditJavierBosnia wrote:
Ti suti, prvi si pobjegao
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#19432 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sta nema ovde niko sponzora za ucesce na forumu ?
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#19433 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pjesadija uvijek gine prva.JavierBosnia wrote:Sklonise me dusmani
Kakvi ste vi dugogodisnji forumasi, ja moram braniti ugled ovog podforuma protiv ovih provokatora
Mi smo logistiĆari.
-
esso_sa
- Posts: 2107
- Joined: 29/10/2005 16:20
- Location: U 'Namu
#19434 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Taj sa mercedesom je trebao spucat po gasu da snijeg sklizne i zatrpa drota. Eh jes' levat, nek' je platio kaznuIndustrialyzer wrote:Danas lik sa W204 mercedesom i pola metra snijega na krovu, kad drot iza njega upali rotaciju i op na prosirenje, kaznajos mu drot pokazuje na snijeg, ovaj ga nesto fol gleda. Respect
![]()
![]()
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Industrialyzer
- Posts: 4851
- Joined: 11/06/2011 23:51
#19436 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jutros Audi Q7 punk edition
pa snijeg ne pada vec dva dana, imbecil lijeni jos nije ocistio auto. Ali vozi on, jebe se njemu
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19437 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ljenost je najgora bolest...snobova i ''pravnika''imamo na izvoz...
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#19438 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ih, neka a klasa jutros Pula table, kad je to krenulo iza njega letiti stisni majcin sine pa prestigni 
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#19439 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
čekaj me s kolutom sudžuke tamo neđe oko pravoslavne ng, šestomjesečniBakir1 wrote:Ih, neka a klasa jutros Pula table, kad je to krenulo iza njega letiti stisni majcin sine pa prestigni
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#19440 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma more brate reci da sam te ja poslao 
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#19441 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Imal' popust kakav, morel na rate 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#19442 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Napraviti cemo, samo moras podapisat 
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#19443 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
možel prstom 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#19445 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ništa posebno ni ovaj put... Ali ovo je prvi video sa nekoliko snimaka koji su dostavljeni od drugih ljudi koji su izrazili želju da učestvuju ... ovaj put je kolega iz Hrvatske dostavio nekoliko snimaka koje smo ubacili u kompilaciju... vidjećemo kako će to ići...
- JavierBosnia
- Posts: 3753
- Joined: 22/11/2015 13:59
- Location: Uradi sam
#19446 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
To selotejpom semafore montirali?
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#19447 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Tezak snijeg odlomio ove sto su poprijeko postavljeni... ostali da vise na kablovima od napajanja... ubrzo su i neki otpali a neki skinuti....
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19448 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
sreca pa su kablovi jaki,moglo je nekom na auto il na glavu pasti...
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#19449 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Jedan je pao ( onaj prvi desno ) ali nije pogodio nikoga sreca...
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#19450 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Bas sam te htio pitati za suradnju , da t i dostavim snimaka mojih , doduse , nema bas mnogo prekrsaja ,ali desi se.Travnički Noćni Šetač wrote:Ništa posebno ni ovaj put... Ali ovo je prvi video sa nekoliko snimaka koji su dostavljeni od drugih ljudi koji su izrazili želju da učestvuju ... ovaj put je kolega iz Hrvatske dostavio nekoliko snimaka koje smo ubacili u kompilaciju... vidjećemo kako će to ići...
Jedan dan lik ovde u mom selu , sa G klasom sve presisa i ubaci se., ili npr kod prestrojavanja autoskola nije dala zmigavac , sto me bas iznenadilo
Naime imam dash kam , ali rjetko je koristim , nije losa , bas sam neki dan gledao snimke , valjda je tako podesena da pravi klipove po minutu , i kad kartica bude puna brise ih lagano americki
Snimak nije los iznenadilo me ,

