NOVE CIJENE GORIVA

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
drug_profi
Posts: 65433
Joined: 16/07/2012 16:00

#19426 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by drug_profi »

Kako ćeš dobiti popust bez kartice? Gdje to ima.
Naslovnica
Posts: 35467
Joined: 20/03/2013 15:38

#19427 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

noviclan wrote:
Naslovnica wrote:
zLatk0 wrote:Te cijene što spominjete na BP su sa karticom ili bez kartice?

Npr. jedno vrijeme u FMT app je bilo za GreenOil cijena sa karticom, pa su poslije vratili na redovne cijene (bez popusta)?

Za BP je na app BMB 95 - 2.06 KM , a BMB 98 - 2.31KM (ako BMB 98 uopće i imaju, jer za GO stoji 2.11KM, ali nemaju ga u ponudi uopće)
Bez kartice.
Ja neki dan tražio karticu - kaže ne izdajemo ih više.
Daju li popust iako vise kako rekose ne izdavaju kartice
Jutros sam natočio plin po 0.91. Na totemu piše 0.91, na računu isto tako.
noviclan
Posts: 15024
Joined: 31/10/2013 06:48

#19428 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by noviclan »

drug_profi wrote:Kako ćeš dobiti popust bez kartice? Gdje to ima.
Pa jbg za one koji imaju kartice
User avatar
drug_profi
Posts: 65433
Joined: 16/07/2012 16:00

#19429 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by drug_profi »

noviclan wrote:
drug_profi wrote:Kako ćeš dobiti popust bez kartice? Gdje to ima.
Pa jbg za one koji imaju kartice
Ako imas karticu, dobices popust.
Ako nemas, platis koliko je na totemu.
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#19430 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by made_in_sarajevo »

Saudijska Arabija prekinula proizvodnju nafte nakon što su im dva naftna polja napadnuta dronovima
http://www.klix.ba/clanak/190915003

3,4, sad gorivo ide na 2,50KM kao pomoc braci.
User avatar
Qler
Posts: 25834
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#19431 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Qler »

Sigurno... I to najmanje, pleme im ebem..
User avatar
konektovan
Posts: 51448
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19432 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by konektovan »

Treba ga cepirati ,cim cim prije... :mrgreen:
Kondenzator
Posts: 136
Joined: 23/11/2010 01:29

#19433 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Kondenzator »

Jel na BP oil gdje je 2.06 KM litar disela... da li je diesel 5 ili 4 ?
Naslovnica
Posts: 35467
Joined: 20/03/2013 15:38

#19434 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

Imate aplikaciju FMT FBiH oil info, tako vam je najbolje da provjerite aktuelne cijene.
User avatar
mk ultra
Posts: 24035
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#19435 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by mk ultra »

made_in_sarajevo wrote:Saudijska Arabija prekinula proizvodnju nafte nakon što su im dva naftna polja napadnuta dronovima
http://www.klix.ba/clanak/190915003

3,4, sad gorivo ide na 2,50KM kao pomoc braci.
nije prekinula već smanjila proizvodnju, jedno u naslovu drugo u tekstu...

a već je nafta sirova krenula gore, kažu na $100, tako da u naredna 2mj, možemo očekivati cca 2.61
User avatar
pepeljara
Posts: 7362
Joined: 22/08/2003 00:00

#19436 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by pepeljara »

mk ultra wrote:
made_in_sarajevo wrote:Saudijska Arabija prekinula proizvodnju nafte nakon što su im dva naftna polja napadnuta dronovima
http://www.klix.ba/clanak/190915003

3,4, sad gorivo ide na 2,50KM kao pomoc braci.
nije prekinula već smanjila proizvodnju, jedno u naslovu drugo u tekstu...

a već je nafta sirova krenula gore, kažu na $100, tako da u naredna 2mj, možemo očekivati cca 2.61
znaci do petka +10 pfening,a odjednom smo nabavili po skupoj tarifi :D
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#19437 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by made_in_sarajevo »

pepeljara wrote:
mk ultra wrote:
made_in_sarajevo wrote:Saudijska Arabija prekinula proizvodnju nafte nakon što su im dva naftna polja napadnuta dronovima
http://www.klix.ba/clanak/190915003

3,4, sad gorivo ide na 2,50KM kao pomoc braci.
nije prekinula već smanjila proizvodnju, jedno u naslovu drugo u tekstu...

a već je nafta sirova krenula gore, kažu na $100, tako da u naredna 2mj, možemo očekivati cca 2.61
znaci do petka +10 pfening,a odjednom smo nabavili po skupoj tarifi :D
potrosene zalihe po manjoj cijeni expresno. ma zaokruziti na 3KM, mislim ko ce se jebavati sa 5,10 ili 20 feninga.
User avatar
holowey
Posts: 10856
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#19438 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by holowey »

ne kontate ili ne zelite da kontate, kada se proda zaliha da treba obnoviti zalihu... kupis po 100, ako poskupi na 150, neces nastaviti prodavati po staroj cijeni, nego ces odmah dici cijenu da imas sto manji gubitak kod nabavke nove ture...

a kada pojeftini na 70, nista mi ne znamo :evil:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#19439 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Throttle »

Golemi su gubici izmedju tih tura :lol:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#19440 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by channel10 »

Samo da prijavim da je EP spustio BMB za citavih 5 pf nakon mislim 3 mjeseca guzenja po cijena barela -10 do -15 dolara od prethodne cijene istog.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#19441 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Tomahawk11 »

channel10 wrote:Samo da prijavim da je EP spustio BMB za citavih 5 pf nakon mislim 3 mjeseca guzenja po cijena barela -10 do -15 dolara od prethodne cijene istog.
Taktika pred dizanje 15 kpf :oops:
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#19442 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by nepass1 »

cepirao sad na bp po 2.06
Mehemed
Posts: 6195
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#19443 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Mehemed »

I dalje Gazprom Bačići(Wisa) najjeftiniji sa Dieselom 2.01KM/l.
dgL_
Posts: 3175
Joined: 25/09/2014 22:39

#19444 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by dgL_ »

7 dolara skocio barel danas... Hahahaha :)
User avatar
konektovan
Posts: 51448
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19445 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by konektovan »

Kako cijena barela raste tako i dgL_ pocne pisati...:mrgreen:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#19446 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by beni-bu-man »

konektovan wrote:Kako cijena barela raste tako i dgL_ pocne pisati...:mrgreen:
prati coek trend
dgL_
Posts: 3175
Joined: 25/09/2014 22:39

#19447 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by dgL_ »

konektovan wrote:Kako cijena barela raste tako i dgL_ pocne pisati...:mrgreen:
Imam zanimljiviji privatni život povremeno ;)
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#19448 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Throttle »

Samo te sikira povecanje cijena :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19449 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

a javni zivot?
Naslovnica
Posts: 35467
Joined: 20/03/2013 15:38

#19450 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

BP Bitumenka dizlo i bemzin 2.06, gas 0.91
poyy!
Post Reply