Ja dva puta sipao plin na Petrolu, doduse daaaavno, i oba puta auto nije moglo raditi na plin u leru. Od tada vise ne nasuh nista na Petrolu.Naslovnica wrote:Meni je sa Petrolovim plinom auto više trošilo. Na stranu što jutros natočih na BP Bitumenka plin po ugodnih 0.91, na Petrolu ima dvije godine ne ide ispod marke da ga jebesh.Proposition Joe wrote:Skoda Fabia 1.6 benzin. Manje trosi, vise predjem kilometara sto mi je znak da je gorivo kvalitetnije.NediM17 wrote:Daj nam ime lEmuzine kojoj godi Petrol q-rac max.
Kako se to osjeti, bolje ide, manje trosi, sta?
Istina, na lpg se moze osjetiti razlika "drasticna".
NOVE CIJENE GORIVA
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
preludezalude
- Posts: 7013
- Joined: 07/03/2012 00:09
#19401 Re: NOVE CIJENE GORIVA
- undefined007
- Posts: 1087
- Joined: 13/05/2014 16:37
#19402 Re: NOVE CIJENE GORIVA
BP oba dizela 2,06 
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#19403 Re: NOVE CIJENE GORIVA
I beMzinundefined007 wrote:BP oba dizela 2,06
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#19404 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Sta znaciotvoren most
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#19405 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Livno, dizel i beMzin na cijelom teritoriju 2,31 vec mjesecima
Dogovorile se gazde i svi drze istu cijenu non stop. Velikih igraca poput Nestra, Hife, Gazproma jos nema ni na vidiku.
Dogovorile se gazde i svi drze istu cijenu non stop. Velikih igraca poput Nestra, Hife, Gazproma jos nema ni na vidiku.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#19406 Re: NOVE CIJENE GORIVA
A kao ti drugi nisu nista dogovorili?! Cijene svuda iste kao da je barel preko 70 dolara, a ne 60 i to vec mjesecima.
- semirsar
- Posts: 9060
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#19407 Re: NOVE CIJENE GORIVA
2.06KM je bilo i dok je most bio zatvoren, tocio pa znamnoviclan wrote:Sta znaciotvoren most
-
Naslovnica
- Posts: 35472
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19408 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Jedino BP izgleda ne igra tu igru, bar u Sa.
- drug_profi
- Posts: 65440
- Joined: 16/07/2012 16:00
#19409 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Sreca pa postoje. Dabogda u svakoj opstini bar po jednu pumpu imali.
A i oni fino zaradjuju. Mislim da je 1,96 vec sasvim realna cijena
A i oni fino zaradjuju. Mislim da je 1,96 vec sasvim realna cijena
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8008
- Joined: 20/01/2011 11:10
#19410 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Na BP je samo jedna vrsta dizela. Samo što na totemu napišu 2 puta isto, pa zbunjuje.undefined007 wrote:BP oba dizela 2,06
- ElRe
- Posts: 16938
- Joined: 12/12/2011 11:28
#19411 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Nestro Blazuj D5 10ppm 2.11 KM/l
-
Mehemed
- Posts: 6198
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#19412 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Malo pomalo nabere se... 0.10KM po litru u odnosu na većinu drugih BS, plus povrat na karticu...
Meni treba skoro godina dana da naspem ovoliko goriva

Meni treba skoro godina dana da naspem ovoliko goriva

- Optimist
- Posts: 15530
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#19413 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Da je gorivo samo 10pf veca cijena, platio bi 60 KM vise. Ipak se isplati sipati gdje je najjeftinije.
-
rimsa91
- Posts: 115
- Joined: 21/07/2017 14:17
#19414 Re: NOVE CIJENE GORIVA
BP oil (iza Bitumenke) nasuo prošle sedmice (benzin 95-ica). U petak imao problem kod paljenja i kod vožnje a u konsultaciji s majstorom sve ukazuje na loše gorivo.
- no_sekirli
- Posts: 7009
- Joined: 02/10/2013 18:36
#19415 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ti drugi i ako su dogovorili, vidim po postovima da su dogovorili malo nizu cijenu. Kod nas *ebu i ne vadechannel10 wrote:A kao ti drugi nisu nista dogovorili?! Cijene svuda iste kao da je barel preko 70 dolara, a ne 60 i to vec mjesecima.
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#19416 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Jos kad bi nam otkrio koja limuzina je u pitanju, je li upalio check engine? Kad si zadnji put promijenio svjecice odgovarajuce, mogu biti kablovi, boMbine i na kraju nesto oko dobave goriva.rimsa91 wrote:BP oil (iza Bitumenke) nasuo prošle sedmice (benzin 95-ica). U petak imao problem kod paljenja i kod vožnje a u konsultaciji s majstorom sve ukazuje na loše gorivo.
Ovdje mnogi sipaju na toj puNpi i ne znam da se neko zalio.
-
Mehemed
- Posts: 6198
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#19417 Re: NOVE CIJENE GORIVA
To i ja kažem, plus povrat na karticu, na platinu je to 0.06KM po litru(+0.02KM/l bonusa zato što je sipano nakon ponoći), to dođe skoro 48KM na ovoliku količinu, preko 100KM uštede u odnosu da je nasuo negdje po 2.11KM gdje nema nekog dodatnog bonusa kao što je primjer ovaj povrat para na karticu.Optimist wrote:Da je gorivo samo 10pf veca cijena, platio bi 60 KM vise. Ipak se isplati sipati gdje je najjeftinije.
-
zLatk0
- Posts: 1287
- Joined: 05/07/2009 01:21
#19418 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Te cijene što spominjete na BP su sa članskom karticom ili bez kartice?
Npr. jedno vrijeme u FMT app je bilo za GreenOil cijena sa članskom karticom, pa su poslije vratili na redovne cijene (bez popusta)?
Za BP je na app BMB 95 - 2.06 KM , a BMB 98 - 2.31KM (ako BMB 98 uopće i imaju, jer za GO stoji 2.11KM, ali nemaju ga u ponudi uopće)
Npr. jedno vrijeme u FMT app je bilo za GreenOil cijena sa članskom karticom, pa su poslije vratili na redovne cijene (bez popusta)?
Za BP je na app BMB 95 - 2.06 KM , a BMB 98 - 2.31KM (ako BMB 98 uopće i imaju, jer za GO stoji 2.11KM, ali nemaju ga u ponudi uopće)
-
Naslovnica
- Posts: 35472
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19419 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Bez kartice.zLatk0 wrote:Te cijene što spominjete na BP su sa karticom ili bez kartice?
Npr. jedno vrijeme u FMT app je bilo za GreenOil cijena sa karticom, pa su poslije vratili na redovne cijene (bez popusta)?
Za BP je na app BMB 95 - 2.06 KM , a BMB 98 - 2.31KM (ako BMB 98 uopće i imaju, jer za GO stoji 2.11KM, ali nemaju ga u ponudi uopće)
Ja neki dan tražio karticu - kaže ne izdajemo ih više.
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#19420 Re: NOVE CIJENE GORIVA
bez, ja neki dan sipo 95-icu 2.06 KMzLatk0 wrote:Te cijene što spominjete na BP su sa članskom karticom ili bez kartice?
Npr. jedno vrijeme u FMT app je bilo za GreenOil cijena sa članskom karticom, pa su poslije vratili na redovne cijene (bez popusta)?
Za BP je na app BMB 95 - 2.06 KM , a BMB 98 - 2.31KM (ako BMB 98 uopće i imaju, jer za GO stoji 2.11KM, ali nemaju ga u ponudi uopće)
-
Concord
- Posts: 956
- Joined: 14/12/2017 15:51
#19421 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ljudi za koje motore stvarno ima efekta sipati onaj skuplji dizel ala Plus Premium Max ovo ono? Euro 5/6 common rail? Euro 4 pumpa-dizna?
-
r_faruk
- Posts: 4804
- Joined: 20/01/2003 00:00
#19422 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Kod mene je euro 4 i uopste ne gledam gdje sipam i sta sipam... u stvari, sipam najjeftinije, et... nisam nikada imao nikakav problem.Concord wrote:Ljudi za koje motore stvarno ima efekta sipati onaj skuplji dizel ala Plus Premium Max ovo ono? Euro 5/6 common rail? Euro 4 pumpa-dizna?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19423 Re: NOVE CIJENE GORIVA
ja samo u podlugovima sipam
-
Mehemed
- Posts: 6198
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#19424 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ja mislim da ispod Euro 5 ne treba gledati, tek na Euro 5/6 treba gledati gdje i šta se sipa.Concord wrote:Ljudi za koje motore stvarno ima efekta sipati onaj skuplji dizel ala Plus Premium Max ovo ono? Euro 5/6 common rail? Euro 4 pumpa-dizna?
-
noviclan
- Posts: 15028
- Joined: 31/10/2013 06:48
#19425 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Daju li popust iako vise kako rekose ne izdavaju karticeNaslovnica wrote:Bez kartice.zLatk0 wrote:Te cijene što spominjete na BP su sa karticom ili bez kartice?
Npr. jedno vrijeme u FMT app je bilo za GreenOil cijena sa karticom, pa su poslije vratili na redovne cijene (bez popusta)?
Za BP je na app BMB 95 - 2.06 KM , a BMB 98 - 2.31KM (ako BMB 98 uopće i imaju, jer za GO stoji 2.11KM, ali nemaju ga u ponudi uopće)
Ja neki dan tražio karticu - kaže ne izdajemo ih više.
