Volim to.Jednostavno.Rizik i neizvjesnost.Ko gudra...Edin H. wrote:
Jesi vala neimar @HAVANA, ne znam odakle ti vise volja.
Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#19401 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- dječak sa šibicama
- Posts: 51219
- Joined: 29/06/2011 23:39
#19402 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Osma (8) najjadnija drzava na svijetu
ma nije ba, lazu
ma nije ba, lazu
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#19403 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pa naravno da lazu
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#19404 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ili stvarno mislis da su Turska i Iran jadniji od BiH
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#19405 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
A da su Tajland i Madjarska najmanje jadne?
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#19406 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Vi fakat citate te budalastine? 
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#19407 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ma evo uso maksuz da vidim
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#19408 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ma jebo to.Odo ja malo odspavat.insomnia78 wrote:Ma evo uso maksuz da vidim
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#19409 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Tajland najmanje jadan
Manje jadan od Njemacke. Djeca im se jebu za kiflu na ulici
Manje jadan od Njemacke. Djeca im se jebu za kiflu na ulici
- dječak sa šibicama
- Posts: 51219
- Joined: 29/06/2011 23:39
#19410 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
ta ce pad/rast GDPa, inflacija i bankarske stope kreditiranja, imam ja jarana koji ima jarana ciji jaran kaze da je ubosni pravo dobro a Kinezi prodaju bubreg za stanarinu.
-
SD7
- Posts: 235
- Joined: 16/11/2018 06:18
#19411 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Za kiflu, velisinsomnia78 wrote:Tajland najmanje jadan![]()
Manje jadan od Njemacke. Djeca im se jebu za kiflu na ulici
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#19412 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Jel vi mene zajebavate?
- Rugafet
- Posts: 5472
- Joined: 14/12/2015 17:52
#19413 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Bašdječak sa šibicama wrote:ta ce pad/rast GDPa, inflacija i bankarske stope kreditiranja, imam ja jarana koji ima jarana ciji jaran kaze da je ubosni pravo dobro a Kinezi prodaju bubreg za stanarinu.
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#19414 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Da se i ja jednom složim sa Francuzom
Tajland je bijeda samo takva, bukvalno igralište za jeftine seksualne perverzije zapadnjaka, a radnici im rade za 50 $ mjesečno... A to za Iran da je jadniji od nas

- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#19415 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ko vjeruje svemu što procita treba prestat citat
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#19416 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Neću nikome ništa gurati u džep, niti imam, niti mi pada na pamet sve i da imamkiligonzales wrote:
I ako mislis da ce ti guranje nekome u dzep para pomoci da se zaposlis ucini to, mojne pricati da ces. Svako ti dobro zelim i da sto prije s biroa preselis u kakvu kancelariju da radis.
I što svi odmah na pomen VSS projeciraju u svojoj glavi kancelariju
Last edited by Domaci izdajnik on 06/10/2019 18:53, edited 1 time in total.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#19417 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
A zasto ti ne bi "gurao" --- shvati Bosna je takva( i ne samo Bosna)- - ako- imas sansu, - kupi radno mjesto - nije kasno ni sa...30 +- ne gubi vrijeme ..Lajavikrelac wrote:
Neću nikome ništa gurati u džep, niti imam, niti mi pada na pamet sve i da imamta se rabota uradi kada imaš 19 godina, a ne 30+
![]()
I što svi odmah na pomen VSS pjejeciraju u svojoj glavi kancelarijuJebo to ja bi drugi dan pošandrcao da moram cijeli dan na jednom mjestu...ima još kamara poslova koja se može raditi u dinamično tempu i okruženju
ali sve što je kreativno, dinamično i edukativno je rezervisano unaprijed za nekoga. Milion puta se uvjerio u to pa neka priča ko šta hoće
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#19418 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Zato što sam pogurao u pravcu zapada i ne odustajem od toga, i za razliku od tradicionalnih kukumavki u dijaspori, mene moja porodica uporno podstiče na odlazak kod njih. Čak mi i govore da budem strpljiv, ne gubim nadu i ne sikiram se jer "nisi sam jer imaš nas ovdje"
Ko kupi radno mjesto sad u državnoj firmi treba da ode na pregled glave
finansijski sektor je pred krahom, najavljuje se kresanje plata, mnogima kasne uplate zdravstvenog, a i toliko je preko svakog zdravog razuma natrpano viška zaposlenih da je radna atmosfera užasna (govorim iz prve ruke), jer se samo zabijaju noževi u leđa, ogovara, pakosti, a i ako nemaš baš jaka leđa šikaniranje i mobbing su postali normalna pojava kao i da radiš posao za troje zabušanata koji imaju jaču vezu od tebe (ili ako je švalerka u pitanju tek si tad jebena stranka)....
Dalje, u svakoj jačoj firmi (privatnoj) da bi uletio na kakvo bolje radno mjesto da te baš doslovno ne jebe u glavu ko stigne moraš podmazati koga treba sa minimalno bar 5000 KM, i to za neko manje bitno mjesto sa platom max 800 KM. Dodaj na to još i mogućnost da poslije godinu dana ne dobije produženje ugovora i eto ti definicija bačenih para u klozet šolju....
Ko kupi radno mjesto sad u državnoj firmi treba da ode na pregled glave
Dalje, u svakoj jačoj firmi (privatnoj) da bi uletio na kakvo bolje radno mjesto da te baš doslovno ne jebe u glavu ko stigne moraš podmazati koga treba sa minimalno bar 5000 KM, i to za neko manje bitno mjesto sa platom max 800 KM. Dodaj na to još i mogućnost da poslije godinu dana ne dobije produženje ugovora i eto ti definicija bačenih para u klozet šolju....
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#19420 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Izmisljen tekst. A ima i ono sto ja stalno tupim. Nije do dijaspore ni domacih. No do vasih prijatelja i rodbine.
Evo ja ljetos bio mjesec. Odmorio se od svega. Niko mi nista vala nije trazio niti me je sta smaro. S jaranima se nas’o ko da smo se dan prije rastali
Evo ja ljetos bio mjesec. Odmorio se od svega. Niko mi nista vala nije trazio niti me je sta smaro. S jaranima se nas’o ko da smo se dan prije rastali
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#19421 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ne moze tako sistem opstati.moonca wrote:A zasto ti ne bi "gurao" --- shvati Bosna je takva( i ne samo Bosna)- - ako- imas sansu, - kupi radno mjesto - nije kasno ni sa...30 +- ne gubi vrijeme ..Lajavikrelac wrote:
Neću nikome ništa gurati u džep, niti imam, niti mi pada na pamet sve i da imamta se rabota uradi kada imaš 19 godina, a ne 30+
![]()
I što svi odmah na pomen VSS pjejeciraju u svojoj glavi kancelarijuJebo to ja bi drugi dan pošandrcao da moram cijeli dan na jednom mjestu...ima još kamara poslova koja se može raditi u dinamično tempu i okruženju
ali sve što je kreativno, dinamično i edukativno je rezervisano unaprijed za nekoga. Milion puta se uvjerio u to pa neka priča ko šta hoće
Trgovina radnim mjestima, posebno od strane velikih muslimana je jako raširena pojava u BiH, a do kad ce moci tako, nece jos dugo
A iskreno tako nisam ni naucen da stvari funkcionisu
Last edited by mk ultra on 06/10/2019 19:10, edited 1 time in total.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#19422 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Tacno- izmisljeno- kakav bankomat --svi dolaze sa 'kreditnom katicom' i sa velikom kamatom -ako ne vrate na vrijeme, troskove avio karte, kao i par kg kocke i kafe - sto tu i tamo poklone nekome.. 
- muha_sa
- Posts: 140443
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#19423 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ja to unaprijed riješimmoonca wrote:Tacno- izmisljeno- kakav bankomat --svi dolaze sa 'kreditnom katicom' i sa velikom kamatom -ako ne vrate na vrijeme, troskove avio karte, kao i par kg kocke i kafe - sto tu i tamo poklone nekome..
Slobodno dodjite al mi nemojte ulaznicu nosit--štaŠ ti meni nosit kafu i kocku il nakav sok na razgadjanje
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#19424 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ako imas sansu ici vano -- ok -inace kupuj stolicu na koj ces sjediti- ..Lajavikrelac wrote:Zato što sam pogurao u pravcu zapada i ne odustajem od toga, i za razliku od tradicionalnih kukumavki u dijaspori, mene moja porodica uporno podstiče na odlazak kod njih. Čak mi i govore da budem strpljiv, ne gubim nadu i ne sikiram se jer "nisi sam jer imaš nas ovdje"![]()
Ko kupi radno mjesto sad u državnoj firmi treba da ode na pregled glavefinansijski sektor je pred krahom, najavljuje se kresanje plata, mnogima kasne uplate zdravstvenog, a i toliko je preko svakog zdravog razuma natrpano viška zaposlenih da je radna atmosfera užasna (govorim iz prve ruke), jer se samo zabijaju noževi u leđa, ogovara, pakosti, a i ako nemaš baš jaka leđa šikaniranje i mobbing su postali normalna pojava kao i da radiš posao za troje zabušanata koji imaju jaču vezu od tebe (ili ako je švalerka u pitanju tek si tad jebena stranka)....
Dalje, u svakoj jačoj firmi (privatnoj) da bi uletio na kakvo bolje radno mjesto da te baš doslovno ne jebe u glavu ko stigne moraš podmazati koga treba sa minimalno bar 5000 KM, i to za neko manje bitno mjesto sa platom max 800 KM. Dodaj na to još i mogućnost da poslije godinu dana ne dobije produženje ugovora i eto ti definicija bačenih para u klozet šolju....
Da li ces dobiti produzenje ugovora - zavisi i od tebe -vjerujem- to sto kupujes radno mjesto ne znaci da i ne trebas da zapnes i radis kao i svi ostali.
A i gazdi je neka garancija- kupovinom - da si ozbiljan i zreo za rad.... on bez tebe nemoze kao i ti bez njega.
. i zasto mislite da su -SVI -robovlasnici --
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#19425 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Kolega je u RS-umk ultra wrote:Ne moze tako sistem opstati.moonca wrote:A zasto ti ne bi "gurao" --- shvati Bosna je takva( i ne samo Bosna)- - ako- imas sansu, - kupi radno mjesto - nije kasno ni sa...30 +- ne gubi vrijeme ..Lajavikrelac wrote:
Neću nikome ništa gurati u džep, niti imam, niti mi pada na pamet sve i da imamta se rabota uradi kada imaš 19 godina, a ne 30+
![]()
I što svi odmah na pomen VSS pjejeciraju u svojoj glavi kancelarijuJebo to ja bi drugi dan pošandrcao da moram cijeli dan na jednom mjestu...ima još kamara poslova koja se može raditi u dinamično tempu i okruženju
ali sve što je kreativno, dinamično i edukativno je rezervisano unaprijed za nekoga. Milion puta se uvjerio u to pa neka priča ko šta hoće
Trgovina radnim mjestima, posebno od strane velikih muslimana je jako raširena pojava u BiH, a do kad ce moci tako, nece jos dugo
A iskreno tako nisam ni naucen da stvari funkcionisu
