Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19376 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
kakve su kifle bile u rogatici tada? sad su beton 
-
vauvau
- Posts: 1375
- Joined: 05/06/2014 09:03
#19377 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Tada je bilo fino. Ja sam davno otišao, nema više ljudi tamo, sve go seljak. I onda su masovno došli u sarajevo i okolinu. Uglavnom neobrazovani i bez želje za prilagođavanjem i emancipacijom.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#19379 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
http://www.rogatica.com/index.php/uspje ... mir-katicavauvau wrote:Tada je bilo fino. Ja sam davno otišao, nema više ljudi tamo, sve go seljak. I onda su masovno došli u sarajevo i okolinu. Uglavnom neobrazovani i bez želje za prilagođavanjem i emancipacijom.
Ima li tebe na ovoj stranici
Btw ovo je novi ministar mup ks
-
vauvau
- Posts: 1375
- Joined: 05/06/2014 09:03
#19380 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa mlađa je ovo generacija, ali eto izgleda da je ovaj izabrao pravi put i školu. Ovo ostalo uglavnom nekakve šoferčine i sitni prevaranti. Nažalost.mk ultra wrote:http://www.rogatica.com/index.php/uspje ... mir-katicavauvau wrote:Tada je bilo fino. Ja sam davno otišao, nema više ljudi tamo, sve go seljak. I onda su masovno došli u sarajevo i okolinu. Uglavnom neobrazovani i bez želje za prilagođavanjem i emancipacijom.
Ima li tebe na ovoj stranici![]()
Btw ovo je novi ministar mup ks
A ne znam ovog momka, ali znam neke iz familije katica.
- nepass1
- Posts: 14677
- Joined: 06/07/2017 07:35
#19381 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
nadmlini su stepenice od autobuskog stajalista na vijecnici, pa do grobljableee_sa wrote:da nisu nad mlini bilinepass1 wrote:e prosle godine ako ko zna ulica mlini gdje je, passat 4 motion sa continental t850 gumama, skliznuo je haman skroz niz ulicu unazad, nije mogao krenuti. ustvari zaustavio se od drugo auto
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
- nepass1
- Posts: 14677
- Joined: 06/07/2017 07:35
#19383 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
i nadmlini a ne nad mlinibleee_sa wrote:oprosti
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#19384 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
izvininepass1 wrote:i nadmlini a ne nad mlinibleee_sa wrote:oprosti![]()
![]()
ja mislio to ona ulica što se nastavlja jekovac
nedavno sam se doselio pa dok pofatam sve
- oaza85
- Posts: 1734
- Joined: 25/06/2018 09:10
- Location: Rogatica Pekara Centar
#19385 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
uvijek bilje najbolje na planetibitanga_sa_otesa wrote:kakve su kifle bile u rogatici tada? sad su beton
-
BadBoy
- Posts: 9609
- Joined: 01/11/2005 21:55
#19386 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Može se fino i do Vratnika doći, nije strašno. Ali problem Vratnika je prevelika količina auta i debili koji se ne snalaze u ovim uskim ulicama ni u sred ljeta. Snijeg je sporedni faktornepass1 wrote:nadmlini su stepenice od autobuskog stajalista na vijecnici, pa do grobljableee_sa wrote:da nisu nad mlini bilinepass1 wrote:e prosle godine ako ko zna ulica mlini gdje je, passat 4 motion sa continental t850 gumama, skliznuo je haman skroz niz ulicu unazad, nije mogao krenuti. ustvari zaustavio se od drugo automlini su paralelno uz kovace i plocu iz dzinine do saburine
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#19387 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Kod nas od jutros svi semafori koji stoje horizontalno pod teretom snijega spali sa nosača i vise na kablovima...
- muha_sa
- Posts: 140422
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#19388 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
koji peksin i lijenština moraš bit i sjest u auto a na krovu po metra snijega
gledam i ne mogu da vjerujem
gledam i ne mogu da vjerujem
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19389 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
sad sam ih vidio desetak,al koji debil od pjesaka trebas bit da hodas sredinom ceste ,a ne krajem...i takvih sam vidio desetak...muha_sa wrote:koji peksin i lijenština moraš bit i sjest u auto a na krovu po metra snijega![]()
gledam i ne mogu da vjerujem
prodje kamion pun drva zaledjenih,al ce se ogrijat...vjerovatno jedan od onih debila sto danas stavljaju zimske gume ..
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#19390 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Mene su jednom na granici Hrvati pitali sto nisam ocistio fino krov. Bilo nesto sitno , hoce ljuda da bude piko belo 
- oaza85
- Posts: 1734
- Joined: 25/06/2018 09:10
- Location: Rogatica Pekara Centar
#19391 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Vidi giganta


- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#19392 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Danas vise nema vozanja
Pjesaci nazor soferi i ostala gamad sto se parkira na sred ceste
Peleta ima struje ima dekica i medo stajl
Pjesaci nazor soferi i ostala gamad sto se parkira na sred ceste
Peleta ima struje ima dekica i medo stajl
- nepass1
- Posts: 14677
- Joined: 06/07/2017 07:35
#19393 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ja na terenu do nocasBakir1 wrote:Danas vise nema vozanja![]()
Pjesaci nazor soferi i ostala gamad sto se parkira na sred ceste![]()
Peleta ima struje ima dekica i medo stajl
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#19394 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Zao mi je, cuvaj zivce i nemoj da ti nestane cigara 
- Filter
- Posts: 8668
- Joined: 31/12/2010 11:42
- Location: cirkus
#19395 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
mescini je ovaj bio danas ispred mene oko 12 na titovoj, haman komplet pod snijegom.oaza85 wrote:Vidi giganta
ovaka je naka farba bila
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#19396 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I ja na terenu još... a prestao pušiti... 
- konektovan
- Posts: 51411
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#19397 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sretna i bezbjedna voznja svima onima, koji moraju na put danas, posebno onima koji hljeb zaradjuju na tockovima.
- Travnički Noćni Šetač
- Posts: 3925
- Joined: 13/01/2006 20:48
- Location: Travnik
- Contact:
#19398 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
U Donjoj Jablanici kod podvožnjaka zadnjih pola sata blokada popriječen šleper...
- drug_profi
- Posts: 65416
- Joined: 16/07/2012 16:00
#19399 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
U autu uvijek deku imati i na pola rezervoara sipati pun cim zima dodje.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#19400 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Degenerik iza mene sa kanguom zakoci u jukicevoj niz brdo,sve ode po sajbi i haubi,stadose i brisaci na pola

