Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19376 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

kakve su kifle bile u rogatici tada? sad su beton :-D
vauvau
Posts: 1375
Joined: 05/06/2014 09:03

#19377 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vauvau »

Tada je bilo fino. Ja sam davno otišao, nema više ljudi tamo, sve go seljak. I onda su masovno došli u sarajevo i okolinu. Uglavnom neobrazovani i bez želje za prilagođavanjem i emancipacijom.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19378 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

nemoguce :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#19379 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

vauvau wrote:Tada je bilo fino. Ja sam davno otišao, nema više ljudi tamo, sve go seljak. I onda su masovno došli u sarajevo i okolinu. Uglavnom neobrazovani i bez želje za prilagođavanjem i emancipacijom.
http://www.rogatica.com/index.php/uspje ... mir-katica

Ima li tebe na ovoj stranici :mrgreen:
Btw ovo je novi ministar mup ks
vauvau
Posts: 1375
Joined: 05/06/2014 09:03

#19380 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vauvau »

mk ultra wrote:
vauvau wrote:Tada je bilo fino. Ja sam davno otišao, nema više ljudi tamo, sve go seljak. I onda su masovno došli u sarajevo i okolinu. Uglavnom neobrazovani i bez želje za prilagođavanjem i emancipacijom.
http://www.rogatica.com/index.php/uspje ... mir-katica

Ima li tebe na ovoj stranici :mrgreen:
Btw ovo je novi ministar mup ks
Pa mlađa je ovo generacija, ali eto izgleda da je ovaj izabrao pravi put i školu. Ovo ostalo uglavnom nekakve šoferčine i sitni prevaranti. Nažalost.
A ne znam ovog momka, ali znam neke iz familije katica.
User avatar
nepass1
Posts: 14677
Joined: 06/07/2017 07:35

#19381 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

bleee_sa wrote:
nepass1 wrote:e prosle godine ako ko zna ulica mlini gdje je, passat 4 motion sa continental t850 gumama, skliznuo je haman skroz niz ulicu unazad, nije mogao krenuti. ustvari zaustavio se od drugo auto :D
da nisu nad mlini bili :D
nadmlini su stepenice od autobuskog stajalista na vijecnici, pa do groblja :wink: mlini su paralelno uz kovace i plocu iz dzinine do saburine
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#19382 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bleee_sa »

oprosti
User avatar
nepass1
Posts: 14677
Joined: 06/07/2017 07:35

#19383 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

bleee_sa wrote:oprosti
i nadmlini a ne nad mlini :D :D :D
User avatar
bleee_sa
Posts: 42324
Joined: 05/10/2014 22:35
Location: Ispod sunca zlatnoga

#19384 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bleee_sa »

nepass1 wrote:
bleee_sa wrote:oprosti
i nadmlini a ne nad mlini :D :D :D
izvini

ja mislio to ona ulica što se nastavlja jekovac

nedavno sam se doselio pa dok pofatam sve
User avatar
oaza85
Posts: 1734
Joined: 25/06/2018 09:10
Location: Rogatica Pekara Centar

#19385 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by oaza85 »

bitanga_sa_otesa wrote:kakve su kifle bile u rogatici tada? sad su beton :-D
uvijek bilje najbolje na planeti
BadBoy
Posts: 9609
Joined: 01/11/2005 21:55

#19386 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

nepass1 wrote:
bleee_sa wrote:
nepass1 wrote:e prosle godine ako ko zna ulica mlini gdje je, passat 4 motion sa continental t850 gumama, skliznuo je haman skroz niz ulicu unazad, nije mogao krenuti. ustvari zaustavio se od drugo auto :D
da nisu nad mlini bili :D
nadmlini su stepenice od autobuskog stajalista na vijecnici, pa do groblja :wink: mlini su paralelno uz kovace i plocu iz dzinine do saburine
Može se fino i do Vratnika doći, nije strašno. Ali problem Vratnika je prevelika količina auta i debili koji se ne snalaze u ovim uskim ulicama ni u sred ljeta. Snijeg je sporedni faktor
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#19387 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Kod nas od jutros svi semafori koji stoje horizontalno pod teretom snijega spali sa nosača i vise na kablovima...
User avatar
muha_sa
Posts: 140422
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19388 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muha_sa »

koji peksin i lijenština moraš bit i sjest u auto a na krovu po metra snijega :-)

gledam i ne mogu da vjerujem :-)
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19389 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

muha_sa wrote:koji peksin i lijenština moraš bit i sjest u auto a na krovu po metra snijega :-)

gledam i ne mogu da vjerujem :-)
sad sam ih vidio desetak,al koji debil od pjesaka trebas bit da hodas sredinom ceste ,a ne krajem...i takvih sam vidio desetak...
prodje kamion pun drva zaledjenih,al ce se ogrijat...vjerovatno jedan od onih debila sto danas stavljaju zimske gume ..
:run:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#19390 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Sodom1 »

Mene su jednom na granici Hrvati pitali sto nisam ocistio fino krov. Bilo nesto sitno , hoce ljuda da bude piko belo :D
User avatar
oaza85
Posts: 1734
Joined: 25/06/2018 09:10
Location: Rogatica Pekara Centar

#19391 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by oaza85 »

Vidi giganta

Image
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#19392 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Danas vise nema vozanja :mrgreen:
Pjesaci nazor soferi i ostala gamad sto se parkira na sred ceste :run:
Peleta ima struje ima dekica i medo stajl :lol:
User avatar
nepass1
Posts: 14677
Joined: 06/07/2017 07:35

#19393 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by nepass1 »

Bakir1 wrote:Danas vise nema vozanja :mrgreen:
Pjesaci nazor soferi i ostala gamad sto se parkira na sred ceste :run:
Peleta ima struje ima dekica i medo stajl :lol:
ja na terenu do nocas :izet:
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#19394 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Zao mi je, cuvaj zivce i nemoj da ti nestane cigara :mrgreen:
User avatar
Filter
Posts: 8668
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#19395 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Filter »

oaza85 wrote:Vidi giganta

Image
mescini je ovaj bio danas ispred mene oko 12 na titovoj, haman komplet pod snijegom.
ovaka je naka farba bila
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#19396 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

I ja na terenu još... a prestao pušiti... :nevjerujem:
User avatar
konektovan
Posts: 51411
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19397 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by konektovan »

Sretna i bezbjedna voznja svima onima, koji moraju na put danas, posebno onima koji hljeb zaradjuju na tockovima.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#19398 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

U Donjoj Jablanici kod podvožnjaka zadnjih pola sata blokada popriječen šleper...
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#19399 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

U autu uvijek deku imati i na pola rezervoara sipati pun cim zima dodje.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#19400 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Degenerik iza mene sa kanguom zakoci u jukicevoj niz brdo,sve ode po sajbi i haubi,stadose i brisaci na pola :lol: :lol: :run:
Post Reply