NOVE CIJENE GORIVA

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#19376 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by vjeshalica »

Svako nek sipa sta misli da mu odgovara za svoje pare,sto ne mogu preseravanja
Taj skuplji dizel je 2.30 na Neskovicu nesto XSmile,a u Palama je 2.26 mislim
Vazda ima dezurnih solitelja mozga,te ovdje ovako te ovdje onako,najlakse je rondat preko foruma,te onaj sipa.bogove u podlugovima,onaj zlato u rajlovcu,ohanite

U nasu sluzbenu peticu isto se sipa taj D5 iako je ofucana i godinama je vozali sve nadrisoferi,il su je udarali ili su motoru jebaki majku,a o ostalim dijelovima da ne govorim,ostavljali ga po romaniji zaledjenog...cijepali gume nove,kugle ispadale,lamele izgorile na uzbrdicama,pedale propadale...interijer unisten ko da su goveda ulazila,mjenjac grebo ko ker,udarali amortieiri ko da su nanule i sve pizdilo ko hrdjava baglama...doduse na svakom autu slizbenom je tako,i grolf i skodilak itd....kasnije cu staviti sliku jedne Kramaruše Jaduše uz prigodni zakonski opis....najlakse se smijat nekome ko sipa d5 u zdi
User avatar
semirsar
Posts: 9066
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#19377 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by semirsar »

vjeshalica wrote:Svako nek sipa sta misli da mu odgovara za svoje pare,sto ne mogu preseravanja
Taj skuplji dizel je 2.30 na Neskovicu nesto XSmile,a u Palama je 2.26 mislim
Vazda ima dezurnih solitelja mozga,te ovdje ovako te ovdje onako,najlakse je rondat preko foruma,te onaj sipa.bogove u podlugovima,onaj zlato u rajlovcu,ohanite

U nasu sluzbenu peticu isto se sipa taj D5 iako je ofucana i godinama je vozali sve nadrisoferi,il su je udarali ili su motoru jebaki majku,a o ostalim dijelovima da ne govorim,ostavljali ga po romaniji zaledjenog...cijepali gume nove,kugle ispadale,lamele izgorile na uzbrdicama,pedale propadale...interijer unisten ko da su goveda ulazila,mjenjac grebo ko ker,udarali amortieiri ko da su nanule i sve pizdilo ko hrdjava baglama...doduse na svakom autu slizbenom je tako,i grolf i skodilak itd....kasnije cu staviti sliku jedne Kramaruše Jaduše uz prigodni zakonski opis....najlakse se smijat nekome ko sipa d5 u zdi
joj nano, 'si ti ljuta sabahile :shock:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#19378 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Throttle »

:lol:
Mehemed
Posts: 6199
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#19379 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Mehemed »

noviclan wrote:Mozd cuva turbinu :lol:
turbinE. SDI je biturbo(Superbicharged direct injection) :D
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#19380 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Bakir1 »

Image
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19381 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

jel ovo u podlugovima?
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#19382 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Bakir1 »

Na eeedeka kako kazu, je 2.11 dizl :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19383 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

na grin ojlu pola benzin pola voda kaze vauvau :lol:
Mehemed
Posts: 6199
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#19384 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Mehemed »

Bakir1 wrote:Na eeedeka kako kazu, je 2.11 dizl :mrgreen:
I bmb95 isto tako 2.11 već duže vrijeme, ne znam da li se promijenilo u protekla 2-3 dana.
User avatar
Optimist
Posts: 15531
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#19385 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Optimist »

2,01 dizel Gasprom Stup.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23437
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#19386 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by sime_cipol »

U CG benzin 1.29 € :?
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#19387 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by beni-bu-man »

bitanga_sa_otesa wrote:na grin ojlu pola benzin pola voda kaze vauvau :lol:
Zato meni ford pici ko lud
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19388 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

beni-bu-man wrote: Zato meni ford pici ko lud
coeku agregat stao...
User avatar
semirsar
Posts: 9066
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#19389 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by semirsar »

bitanga_sa_otesa wrote:
beni-bu-man wrote: Zato meni ford pici ko lud
coeku agregat stao...
agregat je statican, nejma tujdi cimanja u krivinama i potrebitog muckanja goriva na pravu smjesu vode goriva i zraka :mrgreen:
User avatar
nepass1
Posts: 14686
Joined: 06/07/2017 07:35

#19390 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by nepass1 »

bp je 2.06 benzin
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#19391 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Throttle »

U Zenici pao benzin na Petrolu sa 2,31 na 2,26
Mi planirali večeras da se okupimo, malo proslavimo i tako :lol:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#19392 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by beni-bu-man »

bitanga_sa_otesa wrote:
beni-bu-man wrote: Zato meni ford pici ko lud
coeku agregat stao...
vauvau-mjau-mjau reko nekom jaranu njegovom
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#19393 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Ned071 »

Throttle wrote:U Zenici pao benzin na Petrolu sa 2,31 na 2,26
Mi planirali večeras da se okupimo, malo proslavimo i tako :lol:
mozete i u brijesce. pao je i dizel na 2.36 i to onaj skuplji... sad su cijenom isti kao ep stup i gazprom bacici
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19394 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

Throttle wrote:U Zenici pao benzin
jel se razbio? :lol:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#19395 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Throttle »

bitanga_sa_otesa wrote:
Throttle wrote:U Zenici pao benzin
jel se razbio? :lol:
Ušivali ga :lol:
Proposition Joe
Posts: 369
Joined: 10/03/2012 09:26

#19396 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Proposition Joe »

Kakve su trenutno cijene benzina na Petrolovim pumpama u Sarajevo? Ima li negdje da je jeftiniji u odnosu na ostale?

Do sada sam ganjao ovee sa nizim cijenama, BP, Umax, greenoil it'd...jednom silom prilika napunio na Petrolu i fakat vidio drasticnu razliku. Jos jednom napunio pun rezervar i potvrdio vec steceno iskustvo. Odsad Petrol.
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#19397 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by NediM17 »

Daj nam ime lEmuzine kojoj godi Petrol q-rac max.
Kako se to osjeti, bolje ide, manje trosi, sta?
Istina, na lpg se moze osjetiti razlika "drasticna".
User avatar
beco
Posts: 5096
Joined: 25/08/2004 14:22

#19398 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by beco »

sime_cipol wrote:U CG benzin 1.29 € :?
LPG 0.63 :shock: :P
Proposition Joe
Posts: 369
Joined: 10/03/2012 09:26

#19399 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Proposition Joe »

NediM17 wrote:Daj nam ime lEmuzine kojoj godi Petrol q-rac max.
Kako se to osjeti, bolje ide, manje trosi, sta?
Istina, na lpg se moze osjetiti razlika "drasticna".
Skoda Fabia 1.6 benzin. Manje trosi, vise predjem kilometara sto mi je znak da je gorivo kvalitetnije.
Naslovnica
Posts: 35480
Joined: 20/03/2013 15:38

#19400 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Naslovnica »

Proposition Joe wrote:
NediM17 wrote:Daj nam ime lEmuzine kojoj godi Petrol q-rac max.
Kako se to osjeti, bolje ide, manje trosi, sta?
Istina, na lpg se moze osjetiti razlika "drasticna".
Skoda Fabia 1.6 benzin. Manje trosi, vise predjem kilometara sto mi je znak da je gorivo kvalitetnije.
Meni je sa Petrolovim plinom auto više trošilo. Na stranu što jutros natočih na BP Bitumenka plin po ugodnih 0.91, na Petrolu ima dvije godine ne ide ispod marke da ga jebesh.
8-)
Post Reply