NOVE CIJENE GORIVA
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#19376 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Svako nek sipa sta misli da mu odgovara za svoje pare,sto ne mogu preseravanja
Taj skuplji dizel je 2.30 na Neskovicu nesto XSmile,a u Palama je 2.26 mislim
Vazda ima dezurnih solitelja mozga,te ovdje ovako te ovdje onako,najlakse je rondat preko foruma,te onaj sipa.bogove u podlugovima,onaj zlato u rajlovcu,ohanite
U nasu sluzbenu peticu isto se sipa taj D5 iako je ofucana i godinama je vozali sve nadrisoferi,il su je udarali ili su motoru jebaki majku,a o ostalim dijelovima da ne govorim,ostavljali ga po romaniji zaledjenog...cijepali gume nove,kugle ispadale,lamele izgorile na uzbrdicama,pedale propadale...interijer unisten ko da su goveda ulazila,mjenjac grebo ko ker,udarali amortieiri ko da su nanule i sve pizdilo ko hrdjava baglama...doduse na svakom autu slizbenom je tako,i grolf i skodilak itd....kasnije cu staviti sliku jedne Kramaruše Jaduše uz prigodni zakonski opis....najlakse se smijat nekome ko sipa d5 u zdi
Taj skuplji dizel je 2.30 na Neskovicu nesto XSmile,a u Palama je 2.26 mislim
Vazda ima dezurnih solitelja mozga,te ovdje ovako te ovdje onako,najlakse je rondat preko foruma,te onaj sipa.bogove u podlugovima,onaj zlato u rajlovcu,ohanite
U nasu sluzbenu peticu isto se sipa taj D5 iako je ofucana i godinama je vozali sve nadrisoferi,il su je udarali ili su motoru jebaki majku,a o ostalim dijelovima da ne govorim,ostavljali ga po romaniji zaledjenog...cijepali gume nove,kugle ispadale,lamele izgorile na uzbrdicama,pedale propadale...interijer unisten ko da su goveda ulazila,mjenjac grebo ko ker,udarali amortieiri ko da su nanule i sve pizdilo ko hrdjava baglama...doduse na svakom autu slizbenom je tako,i grolf i skodilak itd....kasnije cu staviti sliku jedne Kramaruše Jaduše uz prigodni zakonski opis....najlakse se smijat nekome ko sipa d5 u zdi
- semirsar
- Posts: 9066
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#19377 Re: NOVE CIJENE GORIVA
joj nano, 'si ti ljuta sabahilevjeshalica wrote:Svako nek sipa sta misli da mu odgovara za svoje pare,sto ne mogu preseravanja
Taj skuplji dizel je 2.30 na Neskovicu nesto XSmile,a u Palama je 2.26 mislim
Vazda ima dezurnih solitelja mozga,te ovdje ovako te ovdje onako,najlakse je rondat preko foruma,te onaj sipa.bogove u podlugovima,onaj zlato u rajlovcu,ohanite
U nasu sluzbenu peticu isto se sipa taj D5 iako je ofucana i godinama je vozali sve nadrisoferi,il su je udarali ili su motoru jebaki majku,a o ostalim dijelovima da ne govorim,ostavljali ga po romaniji zaledjenog...cijepali gume nove,kugle ispadale,lamele izgorile na uzbrdicama,pedale propadale...interijer unisten ko da su goveda ulazila,mjenjac grebo ko ker,udarali amortieiri ko da su nanule i sve pizdilo ko hrdjava baglama...doduse na svakom autu slizbenom je tako,i grolf i skodilak itd....kasnije cu staviti sliku jedne Kramaruše Jaduše uz prigodni zakonski opis....najlakse se smijat nekome ko sipa d5 u zdi
-
Mehemed
- Posts: 6199
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#19379 Re: NOVE CIJENE GORIVA
turbinE. SDI je biturbo(Superbicharged direct injection)noviclan wrote:Mozd cuva turbinu
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19381 Re: NOVE CIJENE GORIVA
jel ovo u podlugovima?
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#19382 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Na eeedeka kako kazu, je 2.11 dizl 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19383 Re: NOVE CIJENE GORIVA
na grin ojlu pola benzin pola voda kaze vauvau 
-
Mehemed
- Posts: 6199
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#19384 Re: NOVE CIJENE GORIVA
I bmb95 isto tako 2.11 već duže vrijeme, ne znam da li se promijenilo u protekla 2-3 dana.Bakir1 wrote:Na eeedeka kako kazu, je 2.11 dizl
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#19385 Re: NOVE CIJENE GORIVA
2,01 dizel Gasprom Stup.
- sime_cipol
- Posts: 23437
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#19386 Re: NOVE CIJENE GORIVA
U CG benzin 1.29 € 
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#19387 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Zato meni ford pici ko ludbitanga_sa_otesa wrote:na grin ojlu pola benzin pola voda kaze vauvau
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19388 Re: NOVE CIJENE GORIVA
coeku agregat stao...beni-bu-man wrote: Zato meni ford pici ko lud
- semirsar
- Posts: 9066
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#19389 Re: NOVE CIJENE GORIVA
agregat je statican, nejma tujdi cimanja u krivinama i potrebitog muckanja goriva na pravu smjesu vode goriva i zrakabitanga_sa_otesa wrote:coeku agregat stao...beni-bu-man wrote: Zato meni ford pici ko lud
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#19391 Re: NOVE CIJENE GORIVA
U Zenici pao benzin na Petrolu sa 2,31 na 2,26
Mi planirali večeras da se okupimo, malo proslavimo i tako
Mi planirali večeras da se okupimo, malo proslavimo i tako
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#19392 Re: NOVE CIJENE GORIVA
vauvau-mjau-mjau reko nekom jaranu njegovombitanga_sa_otesa wrote:coeku agregat stao...beni-bu-man wrote: Zato meni ford pici ko lud
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#19393 Re: NOVE CIJENE GORIVA
mozete i u brijesce. pao je i dizel na 2.36 i to onaj skuplji... sad su cijenom isti kao ep stup i gazprom baciciThrottle wrote:U Zenici pao benzin na Petrolu sa 2,31 na 2,26
Mi planirali večeras da se okupimo, malo proslavimo i tako
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19394 Re: NOVE CIJENE GORIVA
jel se razbio?Throttle wrote:U Zenici pao benzin
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#19395 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Ušivali gabitanga_sa_otesa wrote:jel se razbio?Throttle wrote:U Zenici pao benzin
-
Proposition Joe
- Posts: 369
- Joined: 10/03/2012 09:26
#19396 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Kakve su trenutno cijene benzina na Petrolovim pumpama u Sarajevo? Ima li negdje da je jeftiniji u odnosu na ostale?
Do sada sam ganjao ovee sa nizim cijenama, BP, Umax, greenoil it'd...jednom silom prilika napunio na Petrolu i fakat vidio drasticnu razliku. Jos jednom napunio pun rezervar i potvrdio vec steceno iskustvo. Odsad Petrol.
Do sada sam ganjao ovee sa nizim cijenama, BP, Umax, greenoil it'd...jednom silom prilika napunio na Petrolu i fakat vidio drasticnu razliku. Jos jednom napunio pun rezervar i potvrdio vec steceno iskustvo. Odsad Petrol.
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#19397 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Daj nam ime lEmuzine kojoj godi Petrol q-rac max.
Kako se to osjeti, bolje ide, manje trosi, sta?
Istina, na lpg se moze osjetiti razlika "drasticna".
Kako se to osjeti, bolje ide, manje trosi, sta?
Istina, na lpg se moze osjetiti razlika "drasticna".
- beco
- Posts: 5096
- Joined: 25/08/2004 14:22
#19398 Re: NOVE CIJENE GORIVA
LPG 0.63sime_cipol wrote:U CG benzin 1.29 €
-
Proposition Joe
- Posts: 369
- Joined: 10/03/2012 09:26
#19399 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Skoda Fabia 1.6 benzin. Manje trosi, vise predjem kilometara sto mi je znak da je gorivo kvalitetnije.NediM17 wrote:Daj nam ime lEmuzine kojoj godi Petrol q-rac max.
Kako se to osjeti, bolje ide, manje trosi, sta?
Istina, na lpg se moze osjetiti razlika "drasticna".
-
Naslovnica
- Posts: 35480
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19400 Re: NOVE CIJENE GORIVA
Meni je sa Petrolovim plinom auto više trošilo. Na stranu što jutros natočih na BP Bitumenka plin po ugodnih 0.91, na Petrolu ima dvije godine ne ide ispod marke da ga jebesh.Proposition Joe wrote:Skoda Fabia 1.6 benzin. Manje trosi, vise predjem kilometara sto mi je znak da je gorivo kvalitetnije.NediM17 wrote:Daj nam ime lEmuzine kojoj godi Petrol q-rac max.
Kako se to osjeti, bolje ide, manje trosi, sta?
Istina, na lpg se moze osjetiti razlika "drasticna".

