jesam mucie, kako si ; javljam se iz tvog Seher Sarajevamuha_sa wrote:Connaisseur Karlin wrote:kcerka ti bere grozdje za 400KN dnevno , superHAVANA wrote:
Jarane ba,idi beri grozdje na peljesac ako nista.400 kuna dnevnica, eno meni cerke dole.Pametnije ti je tako utrosit vrijeme...![]()
ali ona radi za dzeparac, ne zivi sama bez necije pomoci![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Jesil živa ljepoto od žene![]()
Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#19376 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- muha_sa
- Posts: 140415
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#19377 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Moramo kafenisat dok si ovdjeConnaisseur Karlin wrote:jesam mucie, kako si ; javljam se iz tvog Seher Sarajevamuha_sa wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Jesil živa ljepoto od žene![]()
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#19378 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Havana me podsjeća na mog kolegu koji sad ima 36-37 godina i vazda govori kako se čovjek treba ženiti dok je mlad (kao što je on sa 19 godina), kako treba djecu praviti dok si mlad (ima 2-3 komada haman), kako ne treba gledati ima li posla, svako ima svoju nafaku itd. a lola poslije svakog doručka popije šaku tabletu za pritisak i srce 
- muha_sa
- Posts: 140415
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#19379 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Jimmy McNulty wrote:Havana me podsjeća na mog kolegu koji sad ima 36-37 godina i vazda govori kako se čovjek treba ženiti dok je mlad (kao što je on sa 19 godina), kako treba djecu praviti dok si mlad (ima 2-3 komada haman), kako ne treba gledati ima li posla, svako ima svoju nafaku itd. a lola poslije svakog doručka popije šaku tabletu za pritisak i srce
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#19380 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
muha_sa wrote:Moramo kafenisat dok si ovdjeConnaisseur Karlin wrote:jesam mucie, kako si ; javljam se iz tvog Seher Sarajevamuha_sa wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Jesil živa ljepoto od žene![]()
- Connaisseur Karlin
- Posts: 20577
- Joined: 31/01/2016 16:16
#19381 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
muha_sa wrote:Moramo kafenisat dok si ovdjeConnaisseur Karlin wrote:jesam mucie, kako si ; javljam se iz tvog Seher Sarajevamuha_sa wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Jesil živa ljepoto od žene![]()
-
espn
- Posts: 1478
- Joined: 27/06/2018 19:01
#19382 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Dijelite ljubav na pp. Nemojte zachatavati ovdje temu.
- muha_sa
- Posts: 140415
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#19383 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
espn wrote:Dijelite ljubav na pp. Nemojte zachatavati ovdje temu.
poletio da vidim šta je sad i kakav si crnjak postavio/la a ono ništa
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#19384 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Jel to kaHva bRez mene
et neg vijest za espn...piju a ne zovu ccc 
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
#19385 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
8400 manje REGISTROVANIH poljoprivrednika. Što ne znači da se i dalje ne bave tim. Registrovali se zbog poticaja, poticaji slabi, pa nisu ni produživali dalje rješenja. Nidje veze.espn wrote:Poljoprivreda u Semberiji na izdisaju: Za četiri godine od posla odustalo 8.400 osoba
https://www.klix.ba/biznis/privreda/pol ... /191005038
- muha_sa
- Posts: 140415
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#19386 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
sU tobom cevapivjesticanametli wrote:Jel to kaHva bRez meneet neg vijest za espn...piju a ne zovu ccc
u inat paladinki
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#19388 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Cuj 19Jimmy McNulty wrote:Havana me podsjeća na mog kolegu koji sad ima 36-37 godina i vazda govori kako se čovjek treba ženiti dok je mlad (kao što je on sa 19 godina), kako treba djecu praviti dok si mlad (ima 2-3 komada haman), kako ne treba gledati ima li posla, svako ima svoju nafaku itd. a lola poslije svakog doručka popije šaku tabletu za pritisak i srce
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#19389 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Najbolje da ja nju istjeram iz kuce,ja propadnem i odem krecit u njemacku.Onda bi forum bio zadovoljan.Connaisseur Karlin wrote:kcerka ti bere grozdje za 400KN dnevno , superHAVANA wrote:Jarane ba,idi beri grozdje na peljesac ako nista.400 kuna dnevnica, eno meni cerke dole.Pametnije ti je tako utrosit vrijeme...espn wrote:Poljoprivreda u Semberiji na izdisaju: Za četiri godine od posla odustalo 8.400 osoba
https://www.klix.ba/biznis/privreda/pol ... /191005038![]()
ali ona radi za dzeparac, ne zivi sama bez necije pomoci
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#19390 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#19391 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Jedemo ribu nedeljom.I spinat.Evo me ko popaj.Oliva trijebi, zadimila citavu kucu...
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#19392 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Pih,primitivni balkanci.Samo da vam je mesa i rostilja.

- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#19393 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
HAVANA wrote:[
Najbolje da ja nju istjeram iz kuce,ja propadnem i odem krecit u njemacku.Onda bi forum bio zadovoljan.
I bilo bi vidis ba svi odose otiso Havana a sve ovdje imo
- muha_sa
- Posts: 140415
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#19394 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
ma jaHAVANA wrote:Jedemo ribu nedeljom.I spinat.Evo me ko popaj.Oliva trijebi, zadimila citavu kucu...
moj nedeljni rucak
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#19395 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ope bi me nesta napali._BataZiv_0809 wrote:HAVANA wrote:[
Najbolje da ja nju istjeram iz kuce,ja propadnem i odem krecit u njemacku.Onda bi forum bio zadovoljan.![]()
![]()
![]()
I bilo bi vidis ba svi odose otiso Havana a sve ovdje imo
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#19396 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ma ja lako je njemu ima papireHAVANA wrote: Ope bi me nesta napali.
- muha_sa
- Posts: 140415
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#19397 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
ti bi se plaho nasekiroHAVANA wrote:Ope bi me nesta napali._BataZiv_0809 wrote:HAVANA wrote:[
Najbolje da ja nju istjeram iz kuce,ja propadnem i odem krecit u njemacku.Onda bi forum bio zadovoljan.![]()
![]()
![]()
I bilo bi vidis ba svi odose otiso Havana a sve ovdje imo
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#19398 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ovo si i 2009 jeo.muha_sa wrote:ma jaHAVANA wrote:Jedemo ribu nedeljom.I spinat.Evo me ko popaj.Oliva trijebi, zadimila citavu kucu...jebo druga
![]()
moj nedeljni rucak![]()
- muha_sa
- Posts: 140415
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#19399 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
dobro si--može mi i za veceru bit


- Edin H.
- Posts: 53589
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#19400 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Jesi vala neimar @HAVANA, ne znam odakle ti vise volja.HAVANA wrote:paladinka wrote:Uvjek je bilo ja moram majstora toliko i i toliko platiti, ali koliko majstor stvarno zaradi ti niko nije dosad rekao.Koji majstor? Evo radi meni moj majstor od maja poslovni prostor.Placam ga kako koji dio zavrsi i trazi para...Uglavnom , on za krecenje,gletovanje,keramiku...august 1900 km sam mu platio,septembar 2100 km.Dugo traje posto krace radi,mozda 6 sati dnevno jer ima malu bebu ali meni pase jer odlicno radi i sve mi on radi.Pored toga je u septembru uradio jos krecenje stana i naplatio 300 km mom drugu i nekoj zeni iz zgrade gdje mi radi ,nesta oko kupatila 2 puta po 100 km.Prostor 110 m2 ,struja jefna od boljih firmi u gradu,tu nema zajebancije,atesti...5000 km.Sve,od roh bau faze do kraja.Podno grijanje rehau u prizemlju,radijatori na spratu 9700 km.Sve sa materijalom.Ventilacija sa usisom,isisom,grijacem zraka i 2 inverter klime 9300 km.Galerija staticar 400 km,izrada galerije od zeljeza sa podnicama od osb ploca 2.2 i stepeniste izaslo oko 9000 km.Gazista za stepeniste 1250 km.Kupatilo dvoje obicnih vrata,jedna klizna i mali ormaric pod umivaonikom 1350 km.Kuhinje sve sto sam radio od 300 do 800 km po duznom metru kuhinje.Zavisi od zelja.Ja,i ciko sto mi je radio taj mali projekat instalacija,grijanja i ventilacije,gdje,sta,kako...600 km.On je otac od izvodjaca ali jako dobar i iskusan inzinjer.84 godine i dalje radi sve projekte sinu.Jaka firma i bas imucna familija koja godina i godina radi...U drugoj djelatnosti koju radim mehanicar,ali to je vec drama sa terminima i malo fali da se posvadjam poslije 18 godina sto mi radi.Ne znam koliko izadje,bas je dobar majstor ali nista on vise stic ne moze.Jedino da se klonira.Izadje pravo puno mjesecno.Da ne nagadjam.Ima 3 radnika.2 plate po 1500 km i jedan pomocni 900 km.Pocetnik.Hemijsko ciscenje i pranje vozila ja placam 30 km po vozilu.Inace je 40. I stalno ima posla.Moze uraditi 2 do 3 dnevno,zavisi od stanja.Radi i nedeljom. Onaj mi dodje za kompjuter nesta otipka,instalira,poveza printere i uze mi 70 km za jedno 2 sata.Oko stana i bookinga zena i cerka deveraju,docekuju,spremaju...Kad otputujemo negdje imam djevojku kojoj platim 25% od primljenog iznosa da doceka i isprati goste,pocisti,presvuce...Arhitekta mi jedan radi izvedbeni projekat,to jos ne znam koliko ce biti.Sta te jos interesuje? Na apurine potrosim jedno 7 maraka mjesecnokloniran wrote:taj podatak ne znam, to havana bolje zna koliko zarađuju i koliko mogu zaraditipaladinka wrote:Ali opet skontaj koliko kuhinja treba da naplati , radnici , obaveze za radnike , koliko moze da zaradi.,na pivu stoju dvije,ne drogiram se,med domaci od forumasa po 20 km i jaja po 12 skoljka. Zubar,sistematski pregled...?
Kod djuguma 350 km kompletan sistematski pregled.Knjigovodja 450 km.Poreza mjesecno bruku.
Lijekove za bolove prestao pit i tu je veci trosak,thc ulje.Sex ne placam.Treba li jos sta?
