Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#19376 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

muha_sa wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA wrote:
Jarane ba,idi beri grozdje na peljesac ako nista.400 kuna dnevnica, eno meni cerke dole.Pametnije ti je tako utrosit vrijeme...
kcerka ti bere grozdje za 400KN dnevno , super :thumbup:

ali ona radi za dzeparac, ne zivi sama bez necije pomoci :D
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Jesil živa ljepoto od žene :? :D
jesam mucie, kako si ; javljam se iz tvog Seher Sarajeva :kiss:
User avatar
muha_sa
Posts: 140415
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19377 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

Connaisseur Karlin wrote:
muha_sa wrote: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Jesil živa ljepoto od žene :? :D
jesam mucie, kako si ; javljam se iz tvog Seher Sarajeva :kiss:
Moramo kafenisat dok si ovdje :-D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#19378 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Jimmy McNulty »

Havana me podsjeća na mog kolegu koji sad ima 36-37 godina i vazda govori kako se čovjek treba ženiti dok je mlad (kao što je on sa 19 godina), kako treba djecu praviti dok si mlad (ima 2-3 komada haman), kako ne treba gledati ima li posla, svako ima svoju nafaku itd. a lola poslije svakog doručka popije šaku tabletu za pritisak i srce :D
User avatar
muha_sa
Posts: 140415
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19379 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

Jimmy McNulty wrote:Havana me podsjeća na mog kolegu koji sad ima 36-37 godina i vazda govori kako se čovjek treba ženiti dok je mlad (kao što je on sa 19 godina), kako treba djecu praviti dok si mlad (ima 2-3 komada haman), kako ne treba gledati ima li posla, svako ima svoju nafaku itd. a lola poslije svakog doručka popije šaku tabletu za pritisak i srce :D
:thumbup:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#19380 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

muha_sa wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
muha_sa wrote: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Jesil živa ljepoto od žene :? :D
jesam mucie, kako si ; javljam se iz tvog Seher Sarajeva :kiss:
Moramo kafenisat dok si ovdje :-D
:thumbup: :kiss:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#19381 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Connaisseur Karlin »

muha_sa wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
muha_sa wrote: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Jesil živa ljepoto od žene :? :D
jesam mucie, kako si ; javljam se iz tvog Seher Sarajeva :kiss:
Moramo kafenisat dok si ovdje :-D
:thumbup: :kiss:
espn
Posts: 1478
Joined: 27/06/2018 19:01

#19382 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by espn »

Dijelite ljubav na pp. Nemojte zachatavati ovdje temu.
User avatar
muha_sa
Posts: 140415
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19383 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

espn wrote:Dijelite ljubav na pp. Nemojte zachatavati ovdje temu.

poletio da vidim šta je sad i kakav si crnjak postavio/la a ono ništa :( jebi ga :-)
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#19384 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by vjesticanametli »

Jel to kaHva bRez mene :lol: et neg vijest za espn...piju a ne zovu ccc :mrgreen:
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#19385 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by zrakomlat »

espn wrote:Poljoprivreda u Semberiji na izdisaju: Za četiri godine od posla odustalo 8.400 osoba

https://www.klix.ba/biznis/privreda/pol ... /191005038
8400 manje REGISTROVANIH poljoprivrednika. Što ne znači da se i dalje ne bave tim. Registrovali se zbog poticaja, poticaji slabi, pa nisu ni produživali dalje rješenja. Nidje veze.
User avatar
muha_sa
Posts: 140415
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19386 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

vjesticanametli wrote:Jel to kaHva bRez mene :lol: et neg vijest za espn...piju a ne zovu ccc :mrgreen:
sU tobom cevapi

u inat paladinki :lol: :lol:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#19387 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by vjesticanametli »

:mrgreen: :thumbup:
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#19388 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Jimmy McNulty wrote:Havana me podsjeća na mog kolegu koji sad ima 36-37 godina i vazda govori kako se čovjek treba ženiti dok je mlad (kao što je on sa 19 godina), kako treba djecu praviti dok si mlad (ima 2-3 komada haman), kako ne treba gledati ima li posla, svako ima svoju nafaku itd. a lola poslije svakog doručka popije šaku tabletu za pritisak i srce :D
Cuj 19 :lol: Havana se sa 27 ozenio. :D Kakav pritisak,nikad povisen. :D
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#19389 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Connaisseur Karlin wrote:
HAVANA wrote:
espn wrote:Poljoprivreda u Semberiji na izdisaju: Za četiri godine od posla odustalo 8.400 osoba

https://www.klix.ba/biznis/privreda/pol ... /191005038
Jarane ba,idi beri grozdje na peljesac ako nista.400 kuna dnevnica, eno meni cerke dole.Pametnije ti je tako utrosit vrijeme...
kcerka ti bere grozdje za 400KN dnevno , super :thumbup:

ali ona radi za dzeparac, ne zivi sama bez necije pomoci :D
Najbolje da ja nju istjeram iz kuce,ja propadnem i odem krecit u njemacku.Onda bi forum bio zadovoljan. :D Za sta ce raditi nego za dzeparac,student...? Sta mai,nema te ko natashe kampush sto bi chisum reko?
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#19390 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by vjesticanametli »

:lol: :lol: idi na cevape
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#19391 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Jedemo ribu nedeljom.I spinat.Evo me ko popaj.Oliva trijebi, zadimila citavu kucu...
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#19392 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

Pih,primitivni balkanci.Samo da vam je mesa i rostilja. :roll: :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#19393 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by _BataZiv_0809 »

HAVANA wrote:[
Najbolje da ja nju istjeram iz kuce,ja propadnem i odem krecit u njemacku.Onda bi forum bio zadovoljan. :D
:lol: :lol: :lol:

I bilo bi vidis ba svi odose otiso Havana a sve ovdje imo
User avatar
muha_sa
Posts: 140415
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19394 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

HAVANA wrote:Jedemo ribu nedeljom.I spinat.Evo me ko popaj.Oliva trijebi, zadimila citavu kucu...
ma ja :-) jebo druga :-)

moj nedeljni rucak :(

Image
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#19395 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

_BataZiv_0809 wrote:
HAVANA wrote:[
Najbolje da ja nju istjeram iz kuce,ja propadnem i odem krecit u njemacku.Onda bi forum bio zadovoljan. :D
:lol: :lol: :lol:

I bilo bi vidis ba svi odose otiso Havana a sve ovdje imo
Ope bi me nesta napali. :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#19396 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by _BataZiv_0809 »

HAVANA wrote: Ope bi me nesta napali. :lol:
Ma ja lako je njemu ima papire :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 140415
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19397 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

HAVANA wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
HAVANA wrote:[
Najbolje da ja nju istjeram iz kuce,ja propadnem i odem krecit u njemacku.Onda bi forum bio zadovoljan. :D
:lol: :lol: :lol:

I bilo bi vidis ba svi odose otiso Havana a sve ovdje imo
Ope bi me nesta napali. :lol:
ti bi se plaho nasekiro :(
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#19398 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by HAVANA »

muha_sa wrote:
HAVANA wrote:Jedemo ribu nedeljom.I spinat.Evo me ko popaj.Oliva trijebi, zadimila citavu kucu...
ma ja :-) jebo druga :-)

moj nedeljni rucak :(

Image
Ovo si i 2009 jeo. :( Gledam ovu sliku godinama.Debelo brate namazano.Predebelo.Razmazi to malo,reci raski ja reko.
User avatar
muha_sa
Posts: 140415
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#19399 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by muha_sa »

dobro si--može mi i za veceru bit

Image
User avatar
Edin H.
Posts: 53589
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#19400 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Edin H. »

HAVANA wrote:
paladinka wrote:Uvjek je bilo ja moram majstora toliko i i toliko platiti, ali koliko majstor stvarno zaradi ti niko nije dosad rekao.
kloniran wrote:
paladinka wrote:Ali opet skontaj koliko kuhinja treba da naplati , radnici , obaveze za radnike , koliko moze da zaradi.
taj podatak ne znam, to havana bolje zna koliko zarađuju i koliko mogu zaraditi
Koji majstor? Evo radi meni moj majstor od maja poslovni prostor.Placam ga kako koji dio zavrsi i trazi para...Uglavnom , on za krecenje,gletovanje,keramiku...august 1900 km sam mu platio,septembar 2100 km.Dugo traje posto krace radi,mozda 6 sati dnevno jer ima malu bebu ali meni pase jer odlicno radi i sve mi on radi.Pored toga je u septembru uradio jos krecenje stana i naplatio 300 km mom drugu i nekoj zeni iz zgrade gdje mi radi ,nesta oko kupatila 2 puta po 100 km.Prostor 110 m2 ,struja jefna od boljih firmi u gradu,tu nema zajebancije,atesti...5000 km.Sve,od roh bau faze do kraja.Podno grijanje rehau u prizemlju,radijatori na spratu 9700 km.Sve sa materijalom.Ventilacija sa usisom,isisom,grijacem zraka i 2 inverter klime 9300 km.Galerija staticar 400 km,izrada galerije od zeljeza sa podnicama od osb ploca 2.2 i stepeniste izaslo oko 9000 km.Gazista za stepeniste 1250 km.Kupatilo dvoje obicnih vrata,jedna klizna i mali ormaric pod umivaonikom 1350 km.Kuhinje sve sto sam radio od 300 do 800 km po duznom metru kuhinje.Zavisi od zelja.Ja,i ciko sto mi je radio taj mali projekat instalacija,grijanja i ventilacije,gdje,sta,kako...600 km.On je otac od izvodjaca ali jako dobar i iskusan inzinjer.84 godine i dalje radi sve projekte sinu.Jaka firma i bas imucna familija koja godina i godina radi...U drugoj djelatnosti koju radim mehanicar,ali to je vec drama sa terminima i malo fali da se posvadjam poslije 18 godina sto mi radi.Ne znam koliko izadje,bas je dobar majstor ali nista on vise stic ne moze.Jedino da se klonira.Izadje pravo puno mjesecno.Da ne nagadjam.Ima 3 radnika.2 plate po 1500 km i jedan pomocni 900 km.Pocetnik.Hemijsko ciscenje i pranje vozila ja placam 30 km po vozilu.Inace je 40. I stalno ima posla.Moze uraditi 2 do 3 dnevno,zavisi od stanja.Radi i nedeljom. Onaj mi dodje za kompjuter nesta otipka,instalira,poveza printere i uze mi 70 km za jedno 2 sata.Oko stana i bookinga zena i cerka deveraju,docekuju,spremaju...Kad otputujemo negdje imam djevojku kojoj platim 25% od primljenog iznosa da doceka i isprati goste,pocisti,presvuce...Arhitekta mi jedan radi izvedbeni projekat,to jos ne znam koliko ce biti.Sta te jos interesuje? Na apurine potrosim jedno 7 maraka mjesecno :lol: ,na pivu stoju dvije,ne drogiram se,med domaci od forumasa po 20 km i jaja po 12 skoljka. Zubar,sistematski pregled...? :D Kod djuguma 350 km kompletan sistematski pregled.Knjigovodja 450 km.Poreza mjesecno bruku. :evil: Lijekove za bolove prestao pit i tu je veci trosak,thc ulje.Sex ne placam.Treba li jos sta? :roll:
Jesi vala neimar @HAVANA, ne znam odakle ti vise volja.
Post Reply