Hvala na info, vjerovatno cemo sutra malo gore, dijete je od jutros u snijegu pred zgradomTravnički Noćni Šetač wrote:poslušaj ženu... gore je sada odlično, a što se tiče ceste gore ekipe rade... pada stalno ali ga podižu ne daju mu da se sledi... kroz Travnik je puno gore , odnosno od Okuke do Turbeta je sleđeno na cesti a gore na Vlašić je bljuzgavo ali ide...Throttle wrote:Travnicki, moRel se na Vlasic, zena goni a ja ne bi
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#19351 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19352 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
sarajlijice potrosile sve pare...amar1994 wrote: :thumbup niste dobili ove donacije,sta ces,polako samo
-
esso_sa
- Posts: 2107
- Joined: 29/10/2005 16:20
- Location: U 'Namu
#19353 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa tako i treba - cijela Bosna radi da se Sarajevo gradibitanga_sa_otesa wrote:sarajlijice potrosile sve pare...amar1994 wrote: :thumbup niste dobili ove donacije,sta ces,polako samo
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19354 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
a ti si onaj sto me sliko,upamtio sam teTomahawk11 wrote:
Može li se ovim busem do tog majstora?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#19355 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
sad ce ti se kondi javitesso_sa wrote:
Pa tako i treba - cijela Bosna radi da se Sarajevo gradi
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#19356 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Halali, isjeko sam tablicebitanga_sa_otesa wrote:a ti si onaj sto me sliko,upamtio sam teTomahawk11 wrote:
Može li se ovim busem do tog majstora?
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#19357 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
bilo bi neukusno reci da grlim vozace, tako da cu ja prihvatljivo, pomirljivo rjesenje, vozacice, ali ne svakakvebasicm wrote:Mora da ti se nakupiloBakir1 wrote:Ja vozacice koje me iznerviraju od sada samo grlim![]()
Uletim ispred, nasilu otvorim vrata i zagrlim
zamisli ti za steku kad tamo:

-
esso_sa
- Posts: 2107
- Joined: 29/10/2005 16:20
- Location: U 'Namu
#19358 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ta ima dovoljno kapaciteta da izadje iz auta i opali ti samarBakir1 wrote:bilo bi neukusno reci da grlim vozace, tako da cu ja prihvatljivo, pomirljivo rjesenje, vozacice, ali ne svakakvebasicm wrote:Mora da ti se nakupiloBakir1 wrote:Ja vozacice koje me iznerviraju od sada samo grlim![]()
Uletim ispred, nasilu otvorim vrata i zagrlim![]()
zamisli ti za steku kad tamo:
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#19359 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
zagrlit gospodjo zagrlit 
- Laplace
- Posts: 14690
- Joined: 19/11/2012 18:37
#19360 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Naravno, nije očistio farove. Niti krov, pa kako se unutrašnjost grije tako se donji sloj snijega na krovu topi i pri prvom malo jačem kočenju zna pasti na šoferšajbu.sarajevo-x.com wrote:Travnički Noćni Šetač wrote:+1alipasijaner wrote:Ne nervira me, međutim ne volim vidjeti ove ublehe koje od snijega ili leda nebitno, očiste samo dio šoferšajbe i tako voze..
Zar ovo nije ya 40 KM kazne? Neki dan sam vidio negdje članak gdje se navodi da se na Balkanu za nedovoljno očišćen (od snijega) auto može izreći kazna od 40 kdo 250 KM (zavisno od države).
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#19361 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Još kad se otopi do lima ispod sloja snijega pa navečer smrzne, samo sebi u stomak skočiš 
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#19362 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa najmanja kazna je za registraciju koja se ne vidi. Onda drot moze ici po ostalima.
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#19363 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
esso_sa wrote:Pa tako i treba - cijela Bosna radi da se Sarajevo gradibitanga_sa_otesa wrote:sarajlijice potrosile sve pare...amar1994 wrote: :thumbup niste dobili ove donacije,sta ces,polako samo
- nepass1
- Posts: 14679
- Joined: 06/07/2017 07:35
#19364 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
jutros ni svanulo nije, ploca naravno nije ociscena, idem prema vratniku. i moram skrenuti lijevo u ulicicu, stade mi kombi koji se spustao da ja ne bih morao uzbrdo iz mjesta krenuti. eto ima jos normalnih vozaca.
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#19365 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Grijeh ti je sto zivis gdje zivis a nisi kupio 4x4 Vitaru, pa cak i pod cijenu paketa opreme nize.nepass1 wrote:jutros ni svanulo nije, ploca naravno nije ociscena, idem prema vratniku. i moram skrenuti lijevo u ulicicu, stade mi kombi koji se spustao da ja ne bih morao uzbrdo iz mjesta krenuti. eto ima jos normalnih vozaca.
-
vauvau
- Posts: 1375
- Joined: 05/06/2014 09:03
#19366 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ti suzukiji su smeće neopisano, eno oni u policiji stalno na servisu. Uvijek nešto svijetli na tabli.
- konektovan
- Posts: 51425
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#19367 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Pa druze vauvau, kako imas više snage?!vauvau wrote:Ti suzukiji su smeće neopisano, eno oni u policiji stalno na servisu. Uvijek nešto svijetli na tabli.
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#19368 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
zato su sad toyote uzeli 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
vauvau
- Posts: 1375
- Joined: 05/06/2014 09:03
#19370 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja se nešto ne sjećam da smo se družili, zato nemoj mi to druže.konektovan wrote:Pa druze vauvau, kako imas više snage?!vauvau wrote:Ti suzukiji su smeće neopisano, eno oni u policiji stalno na servisu. Uvijek nešto svijetli na tabli.
- nepass1
- Posts: 14679
- Joined: 06/07/2017 07:35
#19371 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ne zivim na vratniku, u ravnici sam ja. a da sam i stao, krenuo bih jutros.NediM17 wrote:Grijeh ti je sto zivis gdje zivis a nisi kupio 4x4 Vitaru, pa cak i pod cijenu paketa opreme nize.nepass1 wrote:jutros ni svanulo nije, ploca naravno nije ociscena, idem prema vratniku. i moram skrenuti lijevo u ulicicu, stade mi kombi koji se spustao da ja ne bih morao uzbrdo iz mjesta krenuti. eto ima jos normalnih vozaca.
evo sad kroz grad ide vitara, sava kopa
mada opcenito steta zbog 4x4, uvidjam i ja.
- konektovan
- Posts: 51425
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#19372 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Izvini, zahebo sam se. Kurs trolanja kojii si zavrsio, je li ovdje ili inostranstvo???vauvau wrote:Ja se nešto ne sjećam da smo se družili, zato nemoj mi to druže.konektovan wrote:Pa druze vauvau, kako imas više snage?!vauvau wrote:Ti suzukiji su smeće neopisano, eno oni u policiji stalno na servisu. Uvijek nešto svijetli na tabli.
- nepass1
- Posts: 14679
- Joined: 06/07/2017 07:35
#19373 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
e prosle godine ako ko zna ulica mlini gdje je, passat 4 motion sa continental t850 gumama, skliznuo je haman skroz niz ulicu unazad, nije mogao krenuti. ustvari zaustavio se od drugo auto 
- bleee_sa
- Posts: 42324
- Joined: 05/10/2014 22:35
- Location: Ispod sunca zlatnoga
#19374 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
da nisu nad mlini bilinepass1 wrote:e prosle godine ako ko zna ulica mlini gdje je, passat 4 motion sa continental t850 gumama, skliznuo je haman skroz niz ulicu unazad, nije mogao krenuti. ustvari zaustavio se od drugo auto
-
vauvau
- Posts: 1375
- Joined: 05/06/2014 09:03
#19375 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ja sam završio saobraćajnu tehničku školu u rogatici kao prva i jedina generacija. Te večernje škole i kurseve na kojima si bio ti i tvoji ostavi za svoje drugove.konektovan wrote:
Izvini, zahebo sam se. Kurs trolanja kojii si zavrsio, je li ovdje ili inostranstvo???

