Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#19326 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

bitanga_sa_otesa wrote: ne mogu shvatiti nikog,imas auto,ocisti,kupi metlu,ako ti je mrsko ima taxi...tramvaj,ako ne znas vozit ,sto vozis?,idi pjeske...ne jebi druge ucesnike u saobracaju...
i to sto kazes vala :thumbup:

ova im je dobra
Image
Last edited by amar1994 on 14/12/2018 12:16, edited 1 time in total.
User avatar
oaza85
Posts: 1734
Joined: 25/06/2018 09:10
Location: Rogatica Pekara Centar

#19327 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by oaza85 »

bitanga_sa_otesa wrote:
oaza85 wrote: prvo se trazi rijesavnje kvara preko foruma, pa onda tek majstor
ma znaju ovi sta se desi jer rade brisaci a snijeg hekne,onda dodje kod majstora pa se usuti ,kao odjednom prestali raditi.
gle kurca bas kad je snijeg pao odjednom prestadose radit? jel ti mozda pao snijeg s krova na brisace dok su bili upaljeni ?
paaaa,hmmmm jeste :stidljiva: :trepp: :trep1:
kazu da ima jedan dobar majstor za brisace u rogatici pored pekare
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#19328 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by alipasijaner »

zforumas wrote:
mali_milojica wrote:Jutros kad sam malog vodio do skole, u povratku svratim do auta i ocistim ga, a i ne treba mi danas :lol: :D
Eto te k'o moj stari, cim vidi da je pao snijeg sidje pred zgradu i ocisti svoje i burazovo auto, i prilaz do istih :lol:
Penzija, pa dosadno valjda :mrgreen:
Mislim da si ljubomoran zato što ne očisti i tvoje :D
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#19329 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

Službe za čišćenje snijega ponovo snijeg iznenadio :-)
User avatar
zforumas
Posts: 8730
Joined: 25/10/2016 20:35

#19330 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zforumas »

alipasijaner wrote:
zforumas wrote:
mali_milojica wrote:Jutros kad sam malog vodio do skole, u povratku svratim do auta i ocistim ga, a i ne treba mi danas :lol: :D
Eto te k'o moj stari, cim vidi da je pao snijeg sidje pred zgradu i ocisti svoje i burazovo auto, i prilaz do istih :lol:
Penzija, pa dosadno valjda :mrgreen:
Mislim da si ljubomoran zato što ne očisti i tvoje :D
Daleko mu jbg a i moja budu u garazi :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#19331 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Tomahawk11 »

oaza85 wrote:
bitanga_sa_otesa wrote:
oaza85 wrote: prvo se trazi rijesavnje kvara preko foruma, pa onda tek majstor
ma znaju ovi sta se desi jer rade brisaci a snijeg hekne,onda dodje kod majstora pa se usuti ,kao odjednom prestali raditi.
gle kurca bas kad je snijeg pao odjednom prestadose radit? jel ti mozda pao snijeg s krova na brisace dok su bili upaljeni ?
paaaa,hmmmm jeste :stidljiva: :trepp: :trep1:
kazu da ima jedan dobar majstor za brisace u rogatici pored pekare
Može li se ovim busem do tog majstora?

Image
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#19332 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
oaza85
Posts: 1734
Joined: 25/06/2018 09:10
Location: Rogatica Pekara Centar

#19333 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by oaza85 »

Tomahawk11 wrote: Može li se ovim busem do tog majstora?

Image
:lol: :lol: :lol:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#19334 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

:lol: :lol:
a hebote
User avatar
oaza85
Posts: 1734
Joined: 25/06/2018 09:10
Location: Rogatica Pekara Centar

#19335 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by oaza85 »

Zna se gdje su najbolje kifle univerzuma :lol: :lol: :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#19336 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

condy wrote:Službe za čišćenje snijega ponovo snijeg iznenadio :-)
ne znam za ZEDO kanton,kod nas cisto,valjda ostalo para od donacija poslije ratnih :)
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#19337 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

amar1994 wrote:
condy wrote:Službe za čišćenje snijega ponovo snijeg iznenadio :-)
ne znam za ZEDO kanton,kod nas cisto,valjda ostalo para od donacija poslije ratnih :)
Ovdje su ceste ok, ali za trotoare i cestu oko zgrada, slabo očišćeno. Uz to, prvi snijeg nema grijanja, pa je juče SO2 bio preko 900.... :twisted:
User avatar
oaza85
Posts: 1734
Joined: 25/06/2018 09:10
Location: Rogatica Pekara Centar

#19338 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by oaza85 »

sta ba nema grijanja ??????
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#19339 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by alipasijaner »

zforumas wrote:
alipasijaner wrote: Mislim da si ljubomoran zato što ne očisti i tvoje :D
Daleko mu jbg a i moja budu u garazi :mrgreen:
Definitivvno si ljubomoran zato što neće da ti očisti prilaz garaži :D
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#19340 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

@oaza
Juče nestalo još nije došlo. U prosjeku im treba do 3 dana od kad nestane pokvari se kotao, da poprave i ponovo vrate. Obično na jačem minusu kotao crkne.
Last edited by condy on 14/12/2018 12:30, edited 1 time in total.
User avatar
zforumas
Posts: 8730
Joined: 25/10/2016 20:35

#19341 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zforumas »

alipasijaner wrote:
zforumas wrote:
alipasijaner wrote: Mislim da si ljubomoran zato što ne očisti i tvoje :D
Daleko mu jbg a i moja budu u garazi :mrgreen:
Definitivvno si ljubomoran zato što neće da ti očisti prilaz garaži :D
..garazama :evil: :razz: E to vec i nekako :lol:
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#19342 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

amar1994 wrote:
condy wrote:Službe za čišćenje snijega ponovo snijeg iznenadio :-)
ne znam za ZEDO kanton,kod nas cisto,valjda ostalo para od donacija poslije ratnih :)
Kod nas uklizali dobro u led se pretvorilo a odozgo novi sloj snijega... ali opet ide se nista još zaglavilo nije...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#19343 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Travnicki, moRel se na Vlasic, zena goni a ja ne bi :lol:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#19344 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Travnički Noćni Šetač wrote:
amar1994 wrote:
condy wrote:Službe za čišćenje snijega ponovo snijeg iznenadio :-)
ne znam za ZEDO kanton,kod nas cisto,valjda ostalo para od donacija poslije ratnih :)
Kod nas uklizali dobro u led se pretvorilo a odozgo novi sloj snijega... ali opet ide se nista još zaglavilo nije...
:thumbup niste dobili ove donacije,sta ces,polako samo :-D
Last edited by amar1994 on 14/12/2018 12:37, edited 1 time in total.
alipasijaner
Posts: 1261
Joined: 01/08/2016 23:05

#19345 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by alipasijaner »

zforumas wrote:
alipasijaner wrote:definitivvno si ljubomoran zato što neće da ti očisti prilaz garaži :D
..garazama :evil: :razz: E to vec i nekako :lol:
Mora da si stariji brat.. jer da si mlađi tata bi sigurno došao da očisti ispred garaža :D
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#19346 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Throttle wrote:Travnicki, moRel se na Vlasic, zena goni a ja ne bi :lol:
poslušaj ženu... gore je sada odlično, a što se tiče ceste gore ekipe rade... pada stalno ali ga podižu ne daju mu da se sledi... kroz Travnik je puno gore , odnosno od Okuke do Turbeta je sleđeno na cesti a gore na Vlašić je bljuzgavo ali ide...
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#19347 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

amar1994 wrote:
Travnički Noćni Šetač wrote: Kod nas uklizali dobro u led se pretvorilo a odozgo novi sloj snijega... ali opet ide se nista još zaglavilo nije...
:thumbup niste dobili ove donacije,sta ces,polako samo :-D
Ma jesmo dobili donacije ali... pojeli , popili i eto sad belaja... :lol: :lol: :lol:
User avatar
Laplace
Posts: 14690
Joined: 19/11/2012 18:37

#19348 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

vauvau wrote:Maloprije mi izleti lik i oduze prednost kod mrvice, ja iz paromlinske i taman u treću da ušaltam. Uspio sam zakočiti, ali sam se baš iznervirao jer je izletio onako napamet iako me vidio, nije moguće da nije. I stanem kod vjetrenjače na semaforu, ja prema ilidži a on prema gradu, kad otvori prozor i izvinjava se. Momak nekih 40-tak godina, kaže nije baš sav svoj ovih dana, problemi u porodici itd, ispričasmo se na crvenom. I eto ipak happyend, ja nisam više iznerviran, njemu dao savjet da se ispuše negdje, da šta :izet: ili ode na planinu. Kaže u pravu si, treba mi nešto da se malo opustim.
A mogao si mu fino opaliti šamar, pa da se natenane ispričate u policijskoj stanici. :D
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#19349 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Ja vozacice koje me iznerviraju od sada samo grlim :mrgreen:
Uletim ispred, nasilu otvorim vrata i zagrlim :lol:
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#19350 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by basicm »

Bakir1 wrote:Ja vozacice koje me iznerviraju od sada samo grlim :mrgreen:
Uletim ispred, nasilu otvorim vrata i zagrlim :lol:
Mora da ti se nakupilo :lol:
Post Reply