NOVE CIJENE GORIVA

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#19326 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by drug_profi »

Bjez ba kakva Hifa, pa da mi se auto prevrne na krov.
preludezalude
Posts: 7013
Joined: 07/03/2012 00:09

#19327 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by preludezalude »

pepeljara wrote:sad za vikend 0.86 plin bio na hifa rajlovac + bihamk = '0.81 :D
To je bas povoljna cijena, ali nebi na Hifi sipao ni da je 0,50.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19328 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by bitanga_sa_otesa »

sad kad vam memo dodje :lol:
User avatar
pepeljara
Posts: 7366
Joined: 22/08/2003 00:00

#19329 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by pepeljara »

Ma meni je sasvim ok :)

Ne popravlja se nista kao kod ahme kad naspes, al sta je tu je :)
NediM17
Posts: 26454
Joined: 05/11/2009 11:49

#19330 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by NediM17 »

pepeljara wrote:sad za vikend 0.86 plin bio na hifa rajlovac + bihamk = '0.81 :D
Bilo jos i juce po te pare. Jutros 0.91, nije svaki dan Bajram.
User avatar
drug_profi
Posts: 65444
Joined: 16/07/2012 16:00

#19331 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by drug_profi »

Natrpo danas nogama plina i benzina na BP u Brijescu.
2,11 i 0,91
User avatar
pepeljara
Posts: 7366
Joined: 22/08/2003 00:00

#19332 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by pepeljara »

http://tip.ba/2019/08/16/cijene-nafte-p ... -snizenja/

Al na stranu to, sta nam je sa anp i konstituivnosti naroda??
Ko nam je glavni baja i drzavi... Narod pis...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#19333 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Throttle »

Sad ce channel10 doci i opsovat jednom :mrgreen:
User avatar
ElRe
Posts: 16944
Joined: 12/12/2011 11:28

#19334 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by ElRe »

Nestro Blazuj D5 - 2.16 KM/l, B95 - 2.21 KM/l
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#19335 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by 530i »

Pumpa kod semafora u Vitezu na M5- oba goriva 2,11.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#19336 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Ned071 »

energopetrol stup nafta 2.06 i 2.36...
User avatar
konektovan
Posts: 51475
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19337 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by konektovan »

Ned071 wrote:energopetrol stup nafta 2.06 i 2.36...
Nasuo ja ovaj od 2.06, auto leti.... :mrgreen:
NediM17
Posts: 26454
Joined: 05/11/2009 11:49

#19338 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by NediM17 »

Placebo efekat. Da je bio po 1.96 jos bi bolje isao. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83552
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#19339 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by _BataZiv_0809 »

pepeljara wrote:Ma meni je sasvim ok :)

Ne popravlja se nista kao kod ahme kad naspes, al sta je tu je :)
Ocekuj zamjenu isparivaca, MAP filtera ili plinskih dizni :D Sjetit ces se mame tesanjskim lopovima sa svakim litrom kojeg si platio 80 feninga :D
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#19340 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by vjeshalica »

konektovan wrote:
Ned071 wrote:energopetrol stup nafta 2.06 i 2.36...
Nasuo ja ovaj od 2.06, auto leti.... :mrgreen:
Rrideset felingi razlika pa nije 100 oktanski benzin nego dizlo,nije iz zlatne rafinerije jebotelopovskigrob
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#19341 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by channel10 »

Throttle wrote:Sad ce channel10 doci i opsovat jednom :mrgreen:
A sta drugo uraditi, osim ici od puNpe do puNpe i bacati dinamit :D

Ima 15-20 dana sam mislio opet pisati kako pada barel ovoliko, oni spustili onoliko itd, ali samo dzabe pisati i trositi vrijeme. Recimo barel pao sa 75 na 58 dolara, gube spustile 5 feninga na EP. Kad se cijena kretala u suprotnom smjeru, tada je islo gore 20 feninga. Inspektori hlade muda na moru, a ovi rade sta hoce. Drzava za pozeliti :bih:
User avatar
konektovan
Posts: 51475
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19342 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by konektovan »

vjeshalica wrote:
konektovan wrote:
Ned071 wrote:energopetrol stup nafta 2.06 i 2.36...
Nasuo ja ovaj od 2.06, auto leti.... :mrgreen:
Rrideset felingi razlika pa nije 100 oktanski benzin nego dizlo,nije iz zlatne rafinerije jebotelopovskigrob
Uzas, ali i na ostalim pumpama ina, petrol, hifa, gazprom su slicne cijene za "bolji" dizel....
User avatar
pepeljara
Posts: 7366
Joined: 22/08/2003 00:00

#19343 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by pepeljara »

_BataZiv_0809 wrote:
pepeljara wrote:Ma meni je sasvim ok :)

Ne popravlja se nista kao kod ahme kad naspes, al sta je tu je :)
Ocekuj zamjenu isparivaca, MAP filtera ili plinskih dizni :D Sjetit ces se mame tesanjskim lopovima sa svakim litrom kojeg si platio 80 feninga :D


evo vec 4 godina koristim njihov plin, i nemam nikakvih problema. Redovan mali servis, i tako :)


megan 1.6 16v 105 ks
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#19345 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by amar1994 »

2.01 dizel na gazpromu Stup..
User avatar
Optimist
Posts: 15531
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#19346 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Optimist »

Nasuo jucer rezervar po 2.01-6pf povrata na karticu = 1.95 KM/litar.
Mehemed
Posts: 6199
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#19347 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Mehemed »

Ja baxuz potrefio da dođem kada ga nema, i na kraju nasuo na onom drugom Gazpromu po 2.11
Minimalno 4 dana kako je 2.01
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#19348 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Ned071 »

Bacici su 2.01. Stup je skuplji. Pusti Amara, ne zna naselja...
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#19349 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by amar1994 »

:D
Mehemed
Posts: 6199
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#19350 Re: NOVE CIJENE GORIVA

Post by Mehemed »

Da, Stup je 2.11
Post Reply