Naravno ? Mentalitet je bitan , ili nijemadner wrote:1001 posao promjenio, sve zbog mentaliteta.![]()
Samo je pitanje sa koje strane.
Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
-
paladinka
- Posts: 1905
- Joined: 23/06/2013 17:08
#19326 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
- kloniran
- Posts: 12190
- Joined: 06/09/2013 18:57
- Location: Ispod palme na obali mora.
#19327 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
taj podatak ne znam, to havana bolje zna koliko zarađuju i koliko mogu zaraditipaladinka wrote:Ali opet skontaj koliko kuhinja treba da naplati , radnici , obaveze za radnike , koliko moze da zaradi.
-
paladinka
- Posts: 1905
- Joined: 23/06/2013 17:08
#19328 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
To sam ja jednom havanu pitala? Nisam dobila odgovor?kloniran wrote:taj podatak ne znam, to havana bolje zna koliko zarađuju i koliko mogu zaraditipaladinka wrote:Ali opet skontaj koliko kuhinja treba da naplati , radnici , obaveze za radnike , koliko moze da zaradi.
-
paladinka
- Posts: 1905
- Joined: 23/06/2013 17:08
#19329 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Uvjek je bilo ja moram majstora toliko i i toliko platiti, ali koliko majstor stvarno zaradi ti niko nije dosad rekao.
-
paladinka
- Posts: 1905
- Joined: 23/06/2013 17:08
#19330 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Za mnoge jie , kako ljudi ne shvate da u Bosni ima puno siromastine ?muha_sa wrote:Ne treba njemu posrednik--zapazit ce njega neko i bez Havane il petog desetogvjesticanametli wrote:Bez daljnjeg muha jestei opet nadnici ....evo prilike da ga preporuci havana nekom od tih uspjesnih
povratnika
![]()
Ništa ne dolazi na tanjiru--život je borba, svakodnevna borbaosobno iskustvo iz mene govori
- SaraFina
- Posts: 24398
- Joined: 28/04/2014 20:32
- Location: Antananarivu
#19331 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
muha_sa wrote:U tebe ko hrastova koraHAVANA wrote:Eh eto tvoje ko u djevojke a moje ruzne.moje ko u nježne djevojke
![]()
ZdogovorITovjesticanametli wrote:Znam samo ja nisam pljuvalaniti cu ...naprotiv
haj ode ovo u nedogled odo ja s teme a ti spremi vise cevape u vas kad doDzem u nas
znam da nisi rmpalija osim ako se zgojio kad sam te viDZela zadnji put
![]()
![]()
Zezam se ja na skoro sve i jednoj temi--al se uozbiljim kad neko krene pljuvat po ovoj napacenoj zemlji i nama koji smo odlucili ostat ovdje![]()
Ko želi da ide i ima šansu nek je danas a ne sutra iskoristi i nek ide--svu srecu svijeta mu želim![]()
Al--sve daj a dostojanstvo NIKAD
I meni ćevapeeeeeee!!!!
-
paladinka
- Posts: 1905
- Joined: 23/06/2013 17:08
#19332 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Naravno , cevapi su najbitniji, toliko da se na zapadu skoro ne mogu naci , toliko dobra hrana
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#19333 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Itekako mogu
kod mene u firmi cak budu 1 mjesecno i u kantini
ne jedem ih ali ima
eh uz to sokic i uzmes i et te ko mali mujo
stas vise cevapa i sokica
-
kiligonzales
- Posts: 5797
- Joined: 01/12/2016 10:32
- Contact:
#19334 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
I jeste i nije, to ti je sataras svega.insomnia78 wrote:Moj gonzalese to ti je najvise do tebe. Ti isto u mene jaran. Milion poslova. Uvijek ima nesto. Eno ga sad cigare mota i prodaje
-
paladinka
- Posts: 1905
- Joined: 23/06/2013 17:08
#19335 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ti se sve nesto ufuravas , budi realna ? Naravno da u Njemackoj poznaju cevape ali koliko nasih ljudi tamo ima mogli bi biti nacionalno jelo!vjesticanametli wrote:Itekako mogukod mene u firmi cak budu 1 mjesecno i u kantini
ne jedem ih ali ima
eh uz to sokic i uzmes i et te ko mali mujo
stas vise cevapa i sokica
-
kiligonzales
- Posts: 5797
- Joined: 01/12/2016 10:32
- Contact:
#19336 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
madner wrote:1001 posao promjenio, sve zbog mentaliteta.![]()
Samo je pitanje sa koje strane.
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#19337 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
ma ti si mi sva onako realnapaladinka wrote:Ti se sve nesto ufuravas , budi realna ? Naravno da u Njemackoj poznaju cevape ali koliko nasih ljudi tamo ima mogli bi biti nacionalno jelo!vjesticanametli wrote:Itekako mogukod mene u firmi cak budu 1 mjesecno i u kantini
ne jedem ih ali ima
eh uz to sokic i uzmes i et te ko mali mujo
stas vise cevapa i sokica
-
paladinka
- Posts: 1905
- Joined: 23/06/2013 17:08
#19338 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
He, u cenu si ti realna , lazna nada ili stali:..Svugdje cevapi...
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#19339 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Ja jesi se ufatila reale
idi bona ....nista nije realno
haj sad ceraj
-
paladinka
- Posts: 1905
- Joined: 23/06/2013 17:08
#19340 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
To je taj mentalitet , ako ti nesto ne pase onda ceraj: To je taj mentalitet , ode sa grane i onda samo misli o cevapima.vjesticanametli wrote:Ja jesi se ufatila realeidi bona ....nista nije realno
haj sad ceraj
-
paladinka
- Posts: 1905
- Joined: 23/06/2013 17:08
#19341 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Cuj ceraj , jesi ti sef ovdje.
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#19342 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
ja sam ovde vjesticapaladinka wrote:To je taj mentalitet , ako ti nesto ne pase onda ceraj: To je taj mentalitet , ode sa grane i onda samo misli o cevapima.vjesticanametli wrote:Ja jesi se ufatila realeidi bona ....nista nije realno
haj sad ceraj
-
paladinka
- Posts: 1905
- Joined: 23/06/2013 17:08
#19343 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
I ipak ko si da mi ti kazes da se ja ceram??? Jel ima neko pravo?'?vjesticanametli wrote:ja sam ovde vjesticapaladinka wrote:To je taj mentalitet , ako ti nesto ne pase onda ceraj: To je taj mentalitet , ode sa grane i onda samo misli o cevapima.vjesticanametli wrote:Ja jesi se ufatila realeidi bona ....nista nije realno
haj sad ceraj
![]()
a ti o cevapima...
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
- Edin H.
- Posts: 53591
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#19345 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
A somun?vjesticanametli wrote:Itekako mogukod mene u firmi cak budu 1 mjesecno i u kantini
ne jedem ih ali ima
eh uz to sokic i uzmes i et te ko mali mujo
stas vise cevapa i sokica
-
paladinka
- Posts: 1905
- Joined: 23/06/2013 17:08
#19346 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
To je tako , mozes ti smajlija staviti koliko hoces, ali najvise nauci diplomatski pricati , trebat ce ti na zapadu:-)vjesticanametli wrote:![]()
![]()
![]()
pravo pravo
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#19347 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
NemaEdin H. wrote:A somun?vjesticanametli wrote:Itekako mogukod mene u firmi cak budu 1 mjesecno i u kantini
ne jedem ih ali ima
eh uz to sokic i uzmes i et te ko mali mujo
stas vise cevapa i sokica
A ti mala fataj se pravopisa
-
paladinka
- Posts: 1905
- Joined: 23/06/2013 17:08
#19348 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Niko se ne buni , ali niko ni tvoje cevape ne akceptira , cuj , jel to zadnje sto mozes moj pravopis krizirati.
- vjesticanametli
- Posts: 15704
- Joined: 15/02/2008 09:31
- Location: Sarajevo X
#19349 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
Kakve moje cevape
....kritiziracu sta god hocu
interpunkcija ti je vaznija od cevOpa 
-
paladinka
- Posts: 1905
- Joined: 23/06/2013 17:08
#19350 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?
.vjesticanametli wrote:Kakve moje cevape....kritiziracu sta god hocu
interpunkcija ti je vaznija od cevOpa
Last edited by paladinka on 06/10/2019 00:53, edited 1 time in total.
