Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#19326 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by paladinka »

madner wrote:1001 posao promjenio, sve zbog mentaliteta. :D

Samo je pitanje sa koje strane.
Naravno ? Mentalitet je bitan , ili nije
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#19327 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by kloniran »

paladinka wrote:Ali opet skontaj koliko kuhinja treba da naplati , radnici , obaveze za radnike , koliko moze da zaradi.
taj podatak ne znam, to havana bolje zna koliko zarađuju i koliko mogu zaraditi
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#19328 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by paladinka »

kloniran wrote:
paladinka wrote:Ali opet skontaj koliko kuhinja treba da naplati , radnici , obaveze za radnike , koliko moze da zaradi.
taj podatak ne znam, to havana bolje zna koliko zarađuju i koliko mogu zaraditi
To sam ja jednom havanu pitala? Nisam dobila odgovor?
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#19329 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by paladinka »

Uvjek je bilo ja moram majstora toliko i i toliko platiti, ali koliko majstor stvarno zaradi ti niko nije dosad rekao.
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#19330 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by paladinka »

muha_sa wrote:
vjesticanametli wrote:Bez daljnjeg muha jeste :-D i opet nadnici ....evo prilike da ga preporuci havana nekom od tih uspjesnih :-D povratnika
Ne treba njemu posrednik--zapazit ce njega neko i bez Havane il petog desetog :thumbup:

Ništa ne dolazi na tanjiru--život je borba, svakodnevna borba :) osobno iskustvo iz mene govori :D
Za mnoge jie , kako ljudi ne shvate da u Bosni ima puno siromastine ?
User avatar
SaraFina
Posts: 24398
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#19331 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by SaraFina »

muha_sa wrote:
HAVANA wrote:Eh eto tvoje ko u djevojke a moje ruzne. :skoljka:
U tebe ko hrastova kora :( moje ko u nježne djevojke :lol:
vjesticanametli wrote:Znam samo ja nisam pljuvala :) niti cu ...naprotiv :-D haj ode ovo u nedogled odo ja s teme a ti spremi vise cevape u vas kad doDzem u nas :lol: znam da nisi rmpalija osim ako se zgojio kad sam te viDZela zadnji put :mrgreen:
ZdogovorITo :kiss: :kiss:

Zezam se ja na skoro sve i jednoj temi--al se uozbiljim kad neko krene pljuvat po ovoj napacenoj zemlji i nama koji smo odlucili ostat ovdje :-)
Ko želi da ide i ima šansu nek je danas a ne sutra iskoristi i nek ide--svu srecu svijeta mu želim :-D
Al--sve daj a dostojanstvo NIKAD :D

I meni ćevapeeeeeee!!!!
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#19332 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by paladinka »

Naravno , cevapi su najbitniji, toliko da se na zapadu skoro ne mogu naci , toliko dobra hrana
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#19333 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by vjesticanametli »

Itekako mogu :P kod mene u firmi cak budu 1 mjesecno i u kantini :lol: ne jedem ih ali ima :skoljka: eh uz to sokic i uzmes i et te ko mali mujo :lol: stas vise cevapa i sokica
kiligonzales
Posts: 5797
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#19334 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by kiligonzales »

insomnia78 wrote:Moj gonzalese to ti je najvise do tebe. Ti isto u mene jaran. Milion poslova. Uvijek ima nesto. Eno ga sad cigare mota i prodaje
I jeste i nije, to ti je sataras svega.
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#19335 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by paladinka »

vjesticanametli wrote:Itekako mogu :P kod mene u firmi cak budu 1 mjesecno i u kantini :lol: ne jedem ih ali ima :skoljka: eh uz to sokic i uzmes i et te ko mali mujo :lol: stas vise cevapa i sokica
Ti se sve nesto ufuravas , budi realna ? Naravno da u Njemackoj poznaju cevape ali koliko nasih ljudi tamo ima mogli bi biti nacionalno jelo!
kiligonzales
Posts: 5797
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#19336 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by kiligonzales »

madner wrote:1001 posao promjenio, sve zbog mentaliteta. :D

Samo je pitanje sa koje strane.
:lol:

:thumbup:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#19337 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by vjesticanametli »

paladinka wrote:
vjesticanametli wrote:Itekako mogu :P kod mene u firmi cak budu 1 mjesecno i u kantini :lol: ne jedem ih ali ima :skoljka: eh uz to sokic i uzmes i et te ko mali mujo :lol: stas vise cevapa i sokica
Ti se sve nesto ufuravas , budi realna ? Naravno da u Njemackoj poznaju cevape ali koliko nasih ljudi tamo ima mogli bi biti nacionalno jelo!
ma ti si mi sva onako realna :lol: haj bjezi jebo te cevap
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#19338 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by paladinka »

He, u cenu si ti realna , lazna nada ili stali:..Svugdje cevapi...
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#19339 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by vjesticanametli »

Ja jesi se ufatila reale :lol: idi bona ....nista nije realno :evil: haj sad ceraj
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#19340 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by paladinka »

vjesticanametli wrote:Ja jesi se ufatila reale :lol: idi bona ....nista nije realno :evil: haj sad ceraj
To je taj mentalitet , ako ti nesto ne pase onda ceraj: To je taj mentalitet , ode sa grane i onda samo misli o cevapima.
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#19341 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by paladinka »

Cuj ceraj , jesi ti sef ovdje.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#19342 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by vjesticanametli »

paladinka wrote:
vjesticanametli wrote:Ja jesi se ufatila reale :lol: idi bona ....nista nije realno :evil: haj sad ceraj
To je taj mentalitet , ako ti nesto ne pase onda ceraj: To je taj mentalitet , ode sa grane i onda samo misli o cevapima.
ja sam ovde vjestica :evil: :lol: a ti o cevapima...
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#19343 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by paladinka »

vjesticanametli wrote:
paladinka wrote:
vjesticanametli wrote:Ja jesi se ufatila reale :lol: idi bona ....nista nije realno :evil: haj sad ceraj
To je taj mentalitet , ako ti nesto ne pase onda ceraj: To je taj mentalitet , ode sa grane i onda samo misli o cevapima.
ja sam ovde vjestica :evil: :lol: a ti o cevapima...
I ipak ko si da mi ti kazes da se ja ceram??? Jel ima neko pravo?'?
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#19344 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by vjesticanametli »

:lol: :lol: :D :evil: pravo pravo :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 53591
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#19345 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by Edin H. »

vjesticanametli wrote:Itekako mogu :P kod mene u firmi cak budu 1 mjesecno i u kantini :lol: ne jedem ih ali ima :skoljka: eh uz to sokic i uzmes i et te ko mali mujo :lol: stas vise cevapa i sokica
A somun? :shock:
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#19346 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by paladinka »

vjesticanametli wrote::lol: :lol: :D :evil: pravo pravo :lol:
To je tako , mozes ti smajlija staviti koliko hoces, ali najvise nauci diplomatski pricati , trebat ce ti na zapadu:-)
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#19347 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by vjesticanametli »

Edin H. wrote:
vjesticanametli wrote:Itekako mogu :P kod mene u firmi cak budu 1 mjesecno i u kantini :lol: ne jedem ih ali ima :skoljka: eh uz to sokic i uzmes i et te ko mali mujo :lol: stas vise cevapa i sokica
A somun? :shock:
Nema :lol: serviraju pomfrit :lol:
A ti mala fataj se pravopisa :evil: a za moje pricanje ne brini :evil: zapad se ne buni
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#19348 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by paladinka »

Niko se ne buni , ali niko ni tvoje cevape ne akceptira , cuj , jel to zadnje sto mozes moj pravopis krizirati.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#19349 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by vjesticanametli »

Kakve moje cevape :oops: ....kritiziracu sta god hocu :evil: interpunkcija ti je vaznija od cevOpa :evil:
paladinka
Posts: 1905
Joined: 23/06/2013 17:08

#19350 Re: Pokret za odlazak - ubleha ili stvarnost?

Post by paladinka »

vjesticanametli wrote:Kakve moje cevape :oops: ....kritiziracu sta god hocu :evil: interpunkcija ti je vaznija od cevOpa :evil:
.
Last edited by paladinka on 06/10/2019 00:53, edited 1 time in total.
Post Reply