Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
BadBoy
Posts: 9609
Joined: 01/11/2005 21:55

#19251 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

Mnogi se ovdje ne slažu s tim. Odmah treba šamarati i tako vaspitati druge.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#19252 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mali_milojica »

Bakir1 wrote:@vauvau
Pa jest povelka sedmica al nije ko kamion.
Tolka mu glava? :D
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#19253 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

Za krov se fata kad izlazi iz auta, znam lika ali on mene ne, ima objekat na....
Last edited by Bakir1 on 13/12/2018 07:23, edited 1 time in total.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#19254 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

:D
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#19255 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

Mogli smo otic probat pite...
vauvau
Posts: 1375
Joined: 05/06/2014 09:03

#19256 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by vauvau »

BadBoy wrote:Mnogi se ovdje ne slažu s tim. Odmah treba šamarati i tako vaspitati druge.
Pa zamisli sad da tebe neki bivši džudista, bokser ili istreniran specijalac od 2 metra i 110 kila sa dlanom veličine pratljače udari šamarčinom u afektu. Pa zubi tu lete i vilica se dislocira kao od šale. A to su već teške tjelesne povrede i za takve stvari se može zaglaviti u ćorku. Zato treba razmisliti dobro prije nego li dozvoliš mašti na volju. Nisu ljudi bokserske vreće, dosta je nekome šamar da ga onesvijestiš, proguta jezik i onda ga treba čupati iz auta, vaditi mu jezik i možda davati umjetno disanje. Olako se ovdje raspravlja o upotrebi sile.
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#19257 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

Kod šehe na dobrinju :mrgreen: :mrgreen:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#19259 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

U ova doba se ne misli o klopi strpi se do ujutru boljećeš spavat :D
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#19260 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

Sigurno od boljih sto sam jeo

Evo i gugl kaze 4.8 :mrgreen:
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#19261 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

BadBoy wrote:
Realno, travnički, sve ovo sto je privremeni rekao je na mjestu. Na mjestu ne i to tvoje da emocije prevladaju pa čovjek uradi što inače ne bi. Ali bas zato hladna glava treba da bude tu i da smiri te uzburkane emocije. Sve drugo vodi u anarhiju.
A pri tome povod uopste ne mora biti necija objest.
Sjecas se i sam beskonacnih rasprava o usporavanju saobracaja u srednjoj i lijevoj traci. Dzaba zdrava logka, dzaba sto navodis i tumacis clan zakona, dzaba sto iz policije dobijes tumacenje, imas likove koji su ubjedjeni da je to po zakonu ili tipa respa i bettermana koji po potrebi izmisle propise i jos bi se svadjali.
E sad zamisli vozis lijevom trakom i i spred tebe jedan takav gusla 40 kmh, ti mu blicnes da ga upozoris na prekrsaj, znaci nista nepropisno nisi napravio, lik izadje na semaforu i zavali ti samarcinu jer je ubjedjen da ne radi nista pogresno ga handris na cistu miru.
User avatar
Travnički Noćni Šetač
Posts: 3925
Joined: 13/01/2006 20:48
Location: Travnik
Contact:

#19262 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Travnički Noćni Šetač »

mk ultra wrote:Sigurno od boljih sto sam jeo

Evo i gugl kaze 4.8 :mrgreen:
Pa da se organizujemo na po jednu dok sam jos ovde...
tempuser
Posts: 17100
Joined: 08/04/2015 10:35

#19263 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by tempuser »

vauvau wrote:
BadBoy wrote:Mnogi se ovdje ne slažu s tim. Odmah treba šamarati i tako vaspitati druge.
Pa zamisli sad da tebe neki bivši džudista, bokser ili istreniran specijalac od 2 metra i 110 kila sa dlanom veličine pratljače udari šamarčinom u afektu. Pa zubi tu lete i vilica se dislocira kao od šale. A to su već teške tjelesne povrede i za takve stvari se može zaglaviti u ćorku. Zato treba razmisliti dobro prije nego li dozvoliš mašti na volju. Nisu ljudi bokserske vreće, dosta je nekome šamar da ga onesvijestiš, proguta jezik i onda ga treba čupati iz auta, vaditi mu jezik i možda davati umjetno disanje. Olako se ovdje raspravlja o upotrebi sile.
Nije saobracajl, a jest slicno kad je prije 3-4 godine na Bjelasnici lik na skijama oborio djete, babo specijalac FUP-a ga ubio pancericama u stomak, decku izbio zuc i poderao jetru i zaradio 2 godine murije. To su emocije i afekat.
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#19264 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

Specijalac FUP-a zbog toga što je " specijalac " odnosno što je utreniran da reaguje u kritičnim situacijama, ne treba da ima problem sa navalom emocija i nekim stanjem afekta. Odnosno, on je reagovao kao svaki krkan i jalijaš.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#19265 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by bitanga_sa_otesa »

Bakir1 wrote:Jel to bilo oko 9?
sta editujes? jesi to ucvikao?
BadBoy
Posts: 9609
Joined: 01/11/2005 21:55

#19266 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

condy wrote:Specijalac FUP-a zbog toga što je " specijalac " odnosno što je utreniran da reaguje u kritičnim situacijama, ne treba da ima problem sa navalom emocija i nekim stanjem afekta. Odnosno, on je reagovao kao svaki krkan i jalijaš.
A kako treba da reaguje profesionalni vozač?
User avatar
Bakir1
Posts: 13669
Joined: 18/06/2008 16:45
Location: mislim da o tome imam misljenje.
Contact:

#19267 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Bakir1 »

@bitanga
blico mi jutros :D
jedva sam pobjegao, mora da je teletinu vozio pa je bio spor :D
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#19268 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

BadBoy wrote:
condy wrote:Specijalac FUP-a zbog toga što je " specijalac " odnosno što je utreniran da reaguje u kritičnim situacijama, ne treba da ima problem sa navalom emocija i nekim stanjem afekta. Odnosno, on je reagovao kao svaki krkan i jalijaš.
A kako treba da reaguje profesionalni vozač?
Treba da reaguju sa vecom paznjom i odgovornoscu nego sto moze reagovati obicni vozac. Nisam upratio najbolje o cemu diskutujete pa ti konkretnije ne mogu odgovorit. Gledao povremeno jednog profi vozaca kamiona u USA zna throttle o kome se radi :-D kao i svaki vozac malo opicen u prici i dozivljajima ali kad je voznja kamiona u pitanju savrseno bez greske. Od profi vozaca ne mozes ocekivat diplomatu sa njegovim manirima da ne psuje vrijedja mase....ali voznja je bitna da to radi kako treba da vozi kao profi vozac, propisno, smireno i vjesto.
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#19269 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

condy wrote:
BadBoy wrote:
condy wrote:Specijalac FUP-a zbog toga što je " specijalac " odnosno što je utreniran da reaguje u kritičnim situacijama, ne treba da ima problem sa navalom emocija i nekim stanjem afekta. Odnosno, on je reagovao kao svaki krkan i jalijaš.
A kako treba da reaguje profesionalni vozač?
Treba da reaguju sa vecom paznjom i odgovornoscu nego sto moze reagovati obicni vozac. Nisam upratio najbolje o cemu diskutujete pa ti konkretnije ne mogu odgovorit. Gledao povremeno jednog profi vozaca kamiona u USA zna throttle o kome se radi :-D kao i svaki vozac malo opicen u prici i dozivljajima ali kad je voznja kamiona u pitanju savrseno bez greske. Od profi vozaca ne mozes ocekivat diplomatu sa njegovim manirima da ne psuje vrijedja mase....ali voznja je bitna da to radi kako treba da vozi kao profi vozac, propisno, smireno i vjesto.
Kamion King? :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#19270 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Throttle »

Ma ja, Emkura rajčuga :mrgreen:
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#19271 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by amar1994 »

Sarajevo-Olovo-Bukov do i nazad

Joj lokalnih baja i dostavljaca + led na cesti,pozelenio sam danas :-) ,kanjon Krivaje strahota iako mi nije prvi put :shock: :run:

Jedina pozitivna stvar su bili kamioni na magistrali,svaki se uredno sklonio kad se nakupilo 5-10 auta :)
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#19272 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

kloniran wrote:
Kamion King? :mrgreen:
:D

Da, on :thumbup:
User avatar
kloniran
Posts: 12190
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#19273 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kloniran »

condy wrote:
kloniran wrote:
Kamion King? :mrgreen:
:D

Da, on :thumbup:
Njega je merak gledati :mrgreen:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#19274 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by condy »

kloniran wrote:
condy wrote:
kloniran wrote:
Kamion King? :mrgreen:
:D

Da, on :thumbup:
Njega je merak gledati :mrgreen:
Jasta je, emkura nas :mrgreen:
User avatar
muz66
Posts: 17984
Joined: 24/03/2009 00:33
Location: Tamo gdje se dimi šiša i sluša Crvena jabuka

#19275 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by muz66 »

Niz Ivan, prema Sa, Jimny puze 20 km/h. Palo pola cm snijega. Serem mu se u vozacku.
Post Reply