Page 78 of 679

#1926 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 03:05
by hljebarnik
Hedg wrote:http://www.youtube.com/watch?v=wqxb52b7hEY

mjera !
u ove sitne sate :D
:thumbup: :thumbup:

#1927 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 03:07
by Chisum
Ne znam kako je vjernicima, i onim pravim, i onim satro.... ne znam cime smiruju zivce u ove noci kada poste ili barem apstiniraju od alkohola i drugih opijata, ali znam da meni ni ova kamara loza koje sam danas (veceras) satr'o ne pomaze....

Drma me uzasna nervoza... pocinje negdje od clanaka, trese mi muda, pa stomak, a onda sve tako do glave, te imam osjecaj da su mi se obrve uvrnule naizvrat k'o Bakiru Izetbegovicu.

Necu da prognoziram i pametujem, ali sve nesto kontam - ako su oni nasi igraci barem upola ovako nalozeni k'o sto smo mi..... Treba li dalje?!

:dance: :dance: :dance:

Image

#1928 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 03:08
by Mračajski proto
Chisum wrote:Ne znam kako je vjernicima, i onim pravim, i onim satro.... ne znam cime smiruju zivce u ove noci kada poste ili barem apstiniraju od alkohola i drugih opijata, ali znam da mene ni ova kamara loza koje sam danas (veceras) satr'o ne pomaze....

Drma me uzasna nervoza... pocinje negdje od clanaka, trese mi muda, pa stomak, a onda sve tako do glave, te imam osjecaj da su mi se obrve uvrnule naizvrat k'o Bakiru Izetbegovicu.

Necu da prognoziram i pametujem, ali sve nesto kontam - ako su oni nasi igraci barem upola ovako nalozeni k'o sto smo mi..... Treba li dalje?!

:dance: :dance: :dance:

Image
Objasnio. :mrgreen:

#1929 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 03:10
by BHF_Manijak
Chisum wrote:Ne znam kako je vjernicima, i onim pravim, i onim satro.... ne znam cime smiruju zivce u ove noci kada poste ili barem apstiniraju od alkohola i drugih opijata, ali znam da mene ni ova kamara loza koje sam danas (veceras) satr'o ne pomaze....
Mogo si vala sutra zapostit Chisume, red bi bio materemi! :mrgreen: :P Ima li ti gdje HAVANE zivog? :mrgreen:

#1930 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 03:16
by KPNCTNJAH
Hoce manijak na zovegu da jos malo bude u Europi :mrgreen: nema veze, nismo mi zlopamtila, bujrum s rajom cekaj tekmu :mrgreen: Moke ubrzaj taj sat malo...


https://www.youtube.com/watch?v=9pWgsQQI0qM

kad je ova zagrmila u polju suncokreta, shebavali se drotovi :mrgreen:

#1931 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 03:17
by Velkoski
Još roštilj dovukli :-) :lol:


a i one sokove su im pokrali omladinci :lol:

#1932 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 03:22
by Chisum
BHF_Manijak wrote:
Chisum wrote:Ne znam kako je vjernicima, i onim pravim, i onim satro.... ne znam cime smiruju zivce u ove noci kada poste ili barem apstiniraju od alkohola i drugih opijata, ali znam da mene ni ova kamara loza koje sam danas (veceras) satr'o ne pomaze....
Mogo si vala sutra zapostit Chisume, red bi bio materemi! :mrgreen: :P Ima li ti gdje HAVANE zivog? :mrgreen:
Tu je Havana... Pa, pazi, postimo... jedan dan ja, jedan dan on. :lol:

Samo mi smo ti shiti, pa se je kod nas obratno... Iftarimo na sehur. Zato sam ustao.


Nego, prevari me veceras ova flashurina... htjedoh samo da pomirisem sta je u njoj, kad evo vec dvije trecine fale... :lol:

Sta li ova moja djeca misle o meni, to mi je vjecna misterija.

#1933 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 03:28
by BHF_Manijak
KPNCTNJAH wrote:Hoce manijak na zovegu da jos malo bude u Europi :mrgreen: nema veze, nismo mi zlopamtila, bujrum s rajom cekaj tekmu :mrgreen: Moke ubrzaj taj sat malo...


https://www.youtube.com/watch?v=9pWgsQQI0qM

kad je ova zagrmila u polju suncokreta, shebavali se drotovi :mrgreen:
Gluho bilo docekah sehur s pitarima, al' nema veze, pravili ste mi drustvo sto jes' jes'! :mrgreen:

@Chisume, velis prevarila te? :lol:

#1934 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 03:29
by hljebarnik


:lol: :lol:

#1935 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 03:33
by Velkoski
Što ste zaspali :roll:

#1936 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 03:34
by Dammme
leet wrote:Što ste zaspali :roll:
Jok bome. Evo kontam da odem pod tuš ne bi li me prebacilo.

#1937 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 03:34
by Chisum
BHF_Manijak wrote:
KPNCTNJAH wrote:Hoce manijak na zovegu da jos malo bude u Europi :mrgreen: nema veze, nismo mi zlopamtila, bujrum s rajom cekaj tekmu :mrgreen: Moke ubrzaj taj sat malo...


https://www.youtube.com/watch?v=9pWgsQQI0qM

kad je ova zagrmila u polju suncokreta, shebavali se drotovi :mrgreen:
Gluho bilo docekah sehur s pitarima, al' nema veze, pravili ste mi drustvo sto jes' jes'! :mrgreen:

@Chisume, velis prevarila te? :lol:
Prevarila, brate, prevarila.....

Dribla me na isti fazon, evo vec 25 godina... i vise.

Sutra sam k'o kuglager, ali nema veze... Ja, kad je derbi i ove neke vazne tekme, kao ova sutrasnja sa rutavim bugarskim ciganima, obicno provedem noc locuci, a leg'o je i slobodan dan, tako da mogu da pravim budalu od sebe do mile volje.

#1938 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 03:37
by Kinaski
Evo jedan savjet stucni mahalski : Samo na dodavu !!! :mrgreen:

#1939 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 03:38
by Velkoski
187 wrote:Evo jedan savjet stucni mahalski : Samo na dodavu !!! :mrgreen:
Pa da primimo 4 gola, ne'š taj film gledat' :mrgreen:

#1940 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 03:45
by todd_smith
eh ja odoh, klanjati Sabah jos malo, kasnije Podne i Ikindiju i aBda na Sjeveru slaviti :mrgreen:

pamet u glavu momci, nadajmo se da ce Bugari dobiti batine na terenu, ostalo je politka, ne fudbal :wink:

#1941 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 03:56
by Chisum
Samo, ne treba preglasno navijati... znate da su se proslu sezonu zalili kako im stvaramo pritisak, pa ne mogu meda... :lol:

Mozemo, onako, u sebi da pjevusimo i cvrkucemo, da ih ne ometamo... ili da razbacimo gluho glamocko po Sjeveru i Istoku... :D

Kad im ga talaknemo, bacicu se na vugla s one ograde iznad ulaza, k'o Rus prije koju godinu.

#1942 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 04:15
by Kemal Malovčić
de nam @chisume baci koju kratku udarničku pjesmu, ko što znaš

#1943 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 04:19
by Dammme
Dakle stanje redovno.
Kemal Malovčić wrote:de nam @chisume baci koju kratku udarničku pjesmu, ko što znaš
Može li ona: "Padaj silo i nepravdo"?

#1944 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 04:22
by Velkoski
Al' ovaj Klix ima problema :-) :mrgreen:

#1945 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 04:25
by Chisum
Dammme wrote:Dakle stanje redovno.
Kemal Malovčić wrote:de nam @chisume baci koju kratku udarničku pjesmu, ko što znaš
Može li ona: "Padaj silo i nepravdo"?

Moze ta!

Ali da ne ispadne da ignorisemo Bugare, evo i nesto njihovo.



:lol: :lol:

#1946 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 04:25
by Kemal Malovčić
Dammme wrote:Dakle stanje redovno.
Kemal Malovčić wrote:de nam @chisume baci koju kratku udarničku pjesmu, ko što znaš
Može li ona: "Padaj silo i nepravdo"?
jedino ako je u kakvoj tek objavljenoj verziji Pankrta :mrgreen:

mislim na nešto panka i tako to :mrgreen:

#1947 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 04:26
by hljebarnik
Mati mila sta je to :x

#1948 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 04:26
by Dammme
leet wrote:Al' ovaj Klix ima problema :-) :mrgreen:
Jes vala. Ne daju poštenom narodu promuhabetit ranom zorom.

#1949 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 04:36
by Chisum
Kemal Malovčić wrote:
Dammme wrote:Dakle stanje redovno.
Kemal Malovčić wrote:de nam @chisume baci koju kratku udarničku pjesmu, ko što znaš
Može li ona: "Padaj silo i nepravdo"?
jedino ako je u kakvoj tek objavljenoj verziji Pankrta :mrgreen:

mislim na nešto panka i tako to :mrgreen:

Moze, moze... to vazda.

Evo jedna za Bugare


#1950 Re: FK Sarajevo - Europa League

Posted: 26/07/2012 04:53
by Dammme
Eh rekoh da se odjavim. Sove salijeću. Neka preuzme 1. smjena.