Ne znam kako je vjernicima, i onim pravim, i onim satro.... ne znam cime smiruju zivce u ove noci kada poste ili barem apstiniraju od alkohola i drugih opijata, ali znam da meni ni ova kamara loza koje sam danas (veceras) satr'o ne pomaze....
Drma me uzasna nervoza... pocinje negdje od clanaka, trese mi muda, pa stomak, a onda sve tako do glave, te imam osjecaj da su mi se obrve uvrnule naizvrat k'o Bakiru Izetbegovicu.
Necu da prognoziram i pametujem, ali sve nesto kontam - ako su oni nasi igraci barem upola ovako nalozeni k'o sto smo mi..... Treba li dalje?!
#1928 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 03:08
by Mračajski proto
Chisum wrote:Ne znam kako je vjernicima, i onim pravim, i onim satro.... ne znam cime smiruju zivce u ove noci kada poste ili barem apstiniraju od alkohola i drugih opijata, ali znam da mene ni ova kamara loza koje sam danas (veceras) satr'o ne pomaze....
Drma me uzasna nervoza... pocinje negdje od clanaka, trese mi muda, pa stomak, a onda sve tako do glave, te imam osjecaj da su mi se obrve uvrnule naizvrat k'o Bakiru Izetbegovicu.
Necu da prognoziram i pametujem, ali sve nesto kontam - ako su oni nasi igraci barem upola ovako nalozeni k'o sto smo mi..... Treba li dalje?!
Objasnio.
#1929 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 03:10
by BHF_Manijak
Chisum wrote:Ne znam kako je vjernicima, i onim pravim, i onim satro.... ne znam cime smiruju zivce u ove noci kada poste ili barem apstiniraju od alkohola i drugih opijata, ali znam da mene ni ova kamara loza koje sam danas (veceras) satr'o ne pomaze....
Mogo si vala sutra zapostit Chisume, red bi bio materemi! Ima li ti gdje HAVANE zivog?
#1930 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 03:16
by KPNCTNJAH
Hoce manijak na zovegu da jos malo bude u Europi nema veze, nismo mi zlopamtila, bujrum s rajom cekaj tekmu Moke ubrzaj taj sat malo...
kad je ova zagrmila u polju suncokreta, shebavali se drotovi
#1931 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 03:17
by Velkoski
Još roštilj dovukli
a i one sokove su im pokrali omladinci
#1932 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 03:22
by Chisum
BHF_Manijak wrote:
Chisum wrote:Ne znam kako je vjernicima, i onim pravim, i onim satro.... ne znam cime smiruju zivce u ove noci kada poste ili barem apstiniraju od alkohola i drugih opijata, ali znam da mene ni ova kamara loza koje sam danas (veceras) satr'o ne pomaze....
Mogo si vala sutra zapostit Chisume, red bi bio materemi! Ima li ti gdje HAVANE zivog?
Tu je Havana... Pa, pazi, postimo... jedan dan ja, jedan dan on.
Samo mi smo ti shiti, pa se je kod nas obratno... Iftarimo na sehur. Zato sam ustao.
Nego, prevari me veceras ova flashurina... htjedoh samo da pomirisem sta je u njoj, kad evo vec dvije trecine fale...
Sta li ova moja djeca misle o meni, to mi je vjecna misterija.
#1933 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 03:28
by BHF_Manijak
KPNCTNJAH wrote:Hoce manijak na zovegu da jos malo bude u Europi nema veze, nismo mi zlopamtila, bujrum s rajom cekaj tekmu Moke ubrzaj taj sat malo...
kad je ova zagrmila u polju suncokreta, shebavali se drotovi
Gluho bilo docekah sehur s pitarima, al' nema veze, pravili ste mi drustvo sto jes' jes'!
@Chisume, velis prevarila te?
#1934 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 03:29
by hljebarnik
#1935 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 03:33
by Velkoski
Što ste zaspali
#1936 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 03:34
by Dammme
leet wrote:Što ste zaspali
Jok bome. Evo kontam da odem pod tuš ne bi li me prebacilo.
#1937 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 03:34
by Chisum
BHF_Manijak wrote:
KPNCTNJAH wrote:Hoce manijak na zovegu da jos malo bude u Europi nema veze, nismo mi zlopamtila, bujrum s rajom cekaj tekmu Moke ubrzaj taj sat malo...
kad je ova zagrmila u polju suncokreta, shebavali se drotovi
Gluho bilo docekah sehur s pitarima, al' nema veze, pravili ste mi drustvo sto jes' jes'!
@Chisume, velis prevarila te?
Prevarila, brate, prevarila.....
Dribla me na isti fazon, evo vec 25 godina... i vise.
Sutra sam k'o kuglager, ali nema veze... Ja, kad je derbi i ove neke vazne tekme, kao ova sutrasnja sa rutavim bugarskim ciganima, obicno provedem noc locuci, a leg'o je i slobodan dan, tako da mogu da pravim budalu od sebe do mile volje.
#1938 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 03:37
by Kinaski
Evo jedan savjet stucni mahalski : Samo na dodavu !!!
#1939 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 03:38
by Velkoski
187 wrote:Evo jedan savjet stucni mahalski : Samo na dodavu !!!
Pa da primimo 4 gola, ne'š taj film gledat'
#1940 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 03:45
by todd_smith
eh ja odoh, klanjati Sabah jos malo, kasnije Podne i Ikindiju i aBda na Sjeveru slaviti
pamet u glavu momci, nadajmo se da ce Bugari dobiti batine na terenu, ostalo je politka, ne fudbal
#1941 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 03:56
by Chisum
Samo, ne treba preglasno navijati... znate da su se proslu sezonu zalili kako im stvaramo pritisak, pa ne mogu meda...
Mozemo, onako, u sebi da pjevusimo i cvrkucemo, da ih ne ometamo... ili da razbacimo gluho glamocko po Sjeveru i Istoku...
Kad im ga talaknemo, bacicu se na vugla s one ograde iznad ulaza, k'o Rus prije koju godinu.
#1942 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 04:15
by Kemal Malovčić
de nam @chisume baci koju kratku udarničku pjesmu, ko što znaš
#1943 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 04:19
by Dammme
Dakle stanje redovno.
Kemal Malovčić wrote:de nam @chisume baci koju kratku udarničku pjesmu, ko što znaš
Može li ona: "Padaj silo i nepravdo"?
#1944 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 04:22
by Velkoski
Al' ovaj Klix ima problema
#1945 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 04:25
by Chisum
Dammme wrote:Dakle stanje redovno.
Kemal Malovčić wrote:de nam @chisume baci koju kratku udarničku pjesmu, ko što znaš
Može li ona: "Padaj silo i nepravdo"?
Moze ta!
Ali da ne ispadne da ignorisemo Bugare, evo i nesto njihovo.
#1946 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 04:25
by Kemal Malovčić
Dammme wrote:Dakle stanje redovno.
Kemal Malovčić wrote:de nam @chisume baci koju kratku udarničku pjesmu, ko što znaš
Može li ona: "Padaj silo i nepravdo"?
jedino ako je u kakvoj tek objavljenoj verziji Pankrta
mislim na nešto panka i tako to
#1947 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 04:26
by hljebarnik
Mati mila sta je to
#1948 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 04:26
by Dammme
leet wrote:Al' ovaj Klix ima problema
Jes vala. Ne daju poštenom narodu promuhabetit ranom zorom.
#1949 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 04:36
by Chisum
Kemal Malovčić wrote:
Dammme wrote:Dakle stanje redovno.
Kemal Malovčić wrote:de nam @chisume baci koju kratku udarničku pjesmu, ko što znaš
Može li ona: "Padaj silo i nepravdo"?
jedino ako je u kakvoj tek objavljenoj verziji Pankrta
mislim na nešto panka i tako to
Moze, moze... to vazda.
Evo jedna za Bugare
#1950 Re: FK Sarajevo - Europa League
Posted: 26/07/2012 04:53
by Dammme
Eh rekoh da se odjavim. Sove salijeću. Neka preuzme 1. smjena.