FK Sarajevo - Liga prvaka / Evropska liga / Konferencijska liga

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
hljebarnik
Posts: 983
Joined: 13/11/2011 21:24
Location: kod AcA

#1926 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by hljebarnik »

Hedg wrote:http://www.youtube.com/watch?v=wqxb52b7hEY

mjera !
u ove sitne sate :D
:thumbup: :thumbup:
User avatar
Chisum
Posts: 4694
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#1927 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Chisum »

Ne znam kako je vjernicima, i onim pravim, i onim satro.... ne znam cime smiruju zivce u ove noci kada poste ili barem apstiniraju od alkohola i drugih opijata, ali znam da meni ni ova kamara loza koje sam danas (veceras) satr'o ne pomaze....

Drma me uzasna nervoza... pocinje negdje od clanaka, trese mi muda, pa stomak, a onda sve tako do glave, te imam osjecaj da su mi se obrve uvrnule naizvrat k'o Bakiru Izetbegovicu.

Necu da prognoziram i pametujem, ali sve nesto kontam - ako su oni nasi igraci barem upola ovako nalozeni k'o sto smo mi..... Treba li dalje?!

:dance: :dance: :dance:

Image
Last edited by Chisum on 26/07/2012 03:10, edited 1 time in total.
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#1928 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Mračajski proto »

Chisum wrote:Ne znam kako je vjernicima, i onim pravim, i onim satro.... ne znam cime smiruju zivce u ove noci kada poste ili barem apstiniraju od alkohola i drugih opijata, ali znam da mene ni ova kamara loza koje sam danas (veceras) satr'o ne pomaze....

Drma me uzasna nervoza... pocinje negdje od clanaka, trese mi muda, pa stomak, a onda sve tako do glave, te imam osjecaj da su mi se obrve uvrnule naizvrat k'o Bakiru Izetbegovicu.

Necu da prognoziram i pametujem, ali sve nesto kontam - ako su oni nasi igraci barem upola ovako nalozeni k'o sto smo mi..... Treba li dalje?!

:dance: :dance: :dance:

Image
Objasnio. :mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28538
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#1929 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by BHF_Manijak »

Chisum wrote:Ne znam kako je vjernicima, i onim pravim, i onim satro.... ne znam cime smiruju zivce u ove noci kada poste ili barem apstiniraju od alkohola i drugih opijata, ali znam da mene ni ova kamara loza koje sam danas (veceras) satr'o ne pomaze....
Mogo si vala sutra zapostit Chisume, red bi bio materemi! :mrgreen: :P Ima li ti gdje HAVANE zivog? :mrgreen:
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#1930 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by KPNCTNJAH »

Hoce manijak na zovegu da jos malo bude u Europi :mrgreen: nema veze, nismo mi zlopamtila, bujrum s rajom cekaj tekmu :mrgreen: Moke ubrzaj taj sat malo...


https://www.youtube.com/watch?v=9pWgsQQI0qM

kad je ova zagrmila u polju suncokreta, shebavali se drotovi :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1931 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

Još roštilj dovukli :-) :lol:


a i one sokove su im pokrali omladinci :lol:
User avatar
Chisum
Posts: 4694
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#1932 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Chisum »

BHF_Manijak wrote:
Chisum wrote:Ne znam kako je vjernicima, i onim pravim, i onim satro.... ne znam cime smiruju zivce u ove noci kada poste ili barem apstiniraju od alkohola i drugih opijata, ali znam da mene ni ova kamara loza koje sam danas (veceras) satr'o ne pomaze....
Mogo si vala sutra zapostit Chisume, red bi bio materemi! :mrgreen: :P Ima li ti gdje HAVANE zivog? :mrgreen:
Tu je Havana... Pa, pazi, postimo... jedan dan ja, jedan dan on. :lol:

Samo mi smo ti shiti, pa se je kod nas obratno... Iftarimo na sehur. Zato sam ustao.


Nego, prevari me veceras ova flashurina... htjedoh samo da pomirisem sta je u njoj, kad evo vec dvije trecine fale... :lol:

Sta li ova moja djeca misle o meni, to mi je vjecna misterija.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28538
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#1933 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by BHF_Manijak »

KPNCTNJAH wrote:Hoce manijak na zovegu da jos malo bude u Europi :mrgreen: nema veze, nismo mi zlopamtila, bujrum s rajom cekaj tekmu :mrgreen: Moke ubrzaj taj sat malo...


https://www.youtube.com/watch?v=9pWgsQQI0qM

kad je ova zagrmila u polju suncokreta, shebavali se drotovi :mrgreen:
Gluho bilo docekah sehur s pitarima, al' nema veze, pravili ste mi drustvo sto jes' jes'! :mrgreen:

@Chisume, velis prevarila te? :lol:
hljebarnik
Posts: 983
Joined: 13/11/2011 21:24
Location: kod AcA

#1934 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by hljebarnik »



:lol: :lol:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1935 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

Što ste zaspali :roll:
User avatar
Dammme
Posts: 1177
Joined: 18/04/2007 10:35
Location: Sarajevo

#1936 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Dammme »

leet wrote:Što ste zaspali :roll:
Jok bome. Evo kontam da odem pod tuš ne bi li me prebacilo.
User avatar
Chisum
Posts: 4694
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#1937 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Chisum »

BHF_Manijak wrote:
KPNCTNJAH wrote:Hoce manijak na zovegu da jos malo bude u Europi :mrgreen: nema veze, nismo mi zlopamtila, bujrum s rajom cekaj tekmu :mrgreen: Moke ubrzaj taj sat malo...


https://www.youtube.com/watch?v=9pWgsQQI0qM

kad je ova zagrmila u polju suncokreta, shebavali se drotovi :mrgreen:
Gluho bilo docekah sehur s pitarima, al' nema veze, pravili ste mi drustvo sto jes' jes'! :mrgreen:

@Chisume, velis prevarila te? :lol:
Prevarila, brate, prevarila.....

Dribla me na isti fazon, evo vec 25 godina... i vise.

Sutra sam k'o kuglager, ali nema veze... Ja, kad je derbi i ove neke vazne tekme, kao ova sutrasnja sa rutavim bugarskim ciganima, obicno provedem noc locuci, a leg'o je i slobodan dan, tako da mogu da pravim budalu od sebe do mile volje.
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#1938 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Kinaski »

Evo jedan savjet stucni mahalski : Samo na dodavu !!! :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1939 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

187 wrote:Evo jedan savjet stucni mahalski : Samo na dodavu !!! :mrgreen:
Pa da primimo 4 gola, ne'š taj film gledat' :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#1940 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by todd_smith »

eh ja odoh, klanjati Sabah jos malo, kasnije Podne i Ikindiju i aBda na Sjeveru slaviti :mrgreen:

pamet u glavu momci, nadajmo se da ce Bugari dobiti batine na terenu, ostalo je politka, ne fudbal :wink:
User avatar
Chisum
Posts: 4694
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#1941 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Chisum »

Samo, ne treba preglasno navijati... znate da su se proslu sezonu zalili kako im stvaramo pritisak, pa ne mogu meda... :lol:

Mozemo, onako, u sebi da pjevusimo i cvrkucemo, da ih ne ometamo... ili da razbacimo gluho glamocko po Sjeveru i Istoku... :D

Kad im ga talaknemo, bacicu se na vugla s one ograde iznad ulaza, k'o Rus prije koju godinu.
Last edited by Chisum on 26/07/2012 04:16, edited 1 time in total.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#1942 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Kemal Malovčić »

de nam @chisume baci koju kratku udarničku pjesmu, ko što znaš
User avatar
Dammme
Posts: 1177
Joined: 18/04/2007 10:35
Location: Sarajevo

#1943 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Dammme »

Dakle stanje redovno.
Kemal Malovčić wrote:de nam @chisume baci koju kratku udarničku pjesmu, ko što znaš
Može li ona: "Padaj silo i nepravdo"?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#1944 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Velkoski »

Al' ovaj Klix ima problema :-) :mrgreen:
User avatar
Chisum
Posts: 4694
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#1945 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Chisum »

Dammme wrote:Dakle stanje redovno.
Kemal Malovčić wrote:de nam @chisume baci koju kratku udarničku pjesmu, ko što znaš
Može li ona: "Padaj silo i nepravdo"?

Moze ta!

Ali da ne ispadne da ignorisemo Bugare, evo i nesto njihovo.



:lol: :lol:
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#1946 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Kemal Malovčić »

Dammme wrote:Dakle stanje redovno.
Kemal Malovčić wrote:de nam @chisume baci koju kratku udarničku pjesmu, ko što znaš
Može li ona: "Padaj silo i nepravdo"?
jedino ako je u kakvoj tek objavljenoj verziji Pankrta :mrgreen:

mislim na nešto panka i tako to :mrgreen:
hljebarnik
Posts: 983
Joined: 13/11/2011 21:24
Location: kod AcA

#1947 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by hljebarnik »

Mati mila sta je to :x
User avatar
Dammme
Posts: 1177
Joined: 18/04/2007 10:35
Location: Sarajevo

#1948 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Dammme »

leet wrote:Al' ovaj Klix ima problema :-) :mrgreen:
Jes vala. Ne daju poštenom narodu promuhabetit ranom zorom.
User avatar
Chisum
Posts: 4694
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#1949 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Chisum »

Kemal Malovčić wrote:
Dammme wrote:Dakle stanje redovno.
Kemal Malovčić wrote:de nam @chisume baci koju kratku udarničku pjesmu, ko što znaš
Može li ona: "Padaj silo i nepravdo"?
jedino ako je u kakvoj tek objavljenoj verziji Pankrta :mrgreen:

mislim na nešto panka i tako to :mrgreen:

Moze, moze... to vazda.

Evo jedna za Bugare

User avatar
Dammme
Posts: 1177
Joined: 18/04/2007 10:35
Location: Sarajevo

#1950 Re: FK Sarajevo - Europa League

Post by Dammme »

Eh rekoh da se odjavim. Sove salijeću. Neka preuzme 1. smjena.
Post Reply