Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#1926 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

treger wrote:
Bosanac21 wrote:Ako sam dobro vidio Hayat ima novi logo!?
ja koliko sam shvatila, ovaj bijeli je kad je plus a u boji je kad je sve ostalo
ali nikada do sada ni u plusu ni u M+ nisu stavljali sbvoj logo
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#1927 Re: Hayat

Post by todd_smith »

sheilak wrote:
todd_smith wrote:sto? sta joj fali? :mrgreen:
Odjeca, daska, ok sve to, ali najvise joj fali manira.
smoki_choko wrote:
ema_ wrote:Počesto odjeće :mrgreen:
i pokoja daska u glavi :skoljka:
jeste hejteri, ne valja vam to...pogotovo jos pred Ramazan :lol: :lol: :mrgreen:
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#1928 Re: Hayat

Post by ema_ »

:lol: :lol: :lol: :lol:

Nećemo više, ipak će nam ona koju pamAtnu reći, možda i pokazati da je i produhovljena, samo mi još to nismo znali :D
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#1929 Re: Hayat

Post by opa22 »

boze kako me samo ona sejla iritira kad je vidim u gradu najradije bih je q u celo :lol:
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#1930 Re: Hayat

Post by smoki_choko »

todd_smith wrote:
sheilak wrote:
todd_smith wrote:sto? sta joj fali? :mrgreen:
Odjeca, daska, ok sve to, ali najvise joj fali manira.
smoki_choko wrote:
ema_ wrote:Počesto odjeće :mrgreen:
i pokoja daska u glavi :skoljka:
jeste hejteri, ne valja vam to...pogotovo jos pred Ramazan :lol: :lol: :mrgreen:
nismo hejteri samo smo realni :oops:
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#1931 Re: Hayat

Post by zonbirile »

eto sinoć obznaniše svijetu Švrakići da otvoriše džamiju :-)
treger
Posts: 177
Joined: 13/03/2007 12:58

#1932 Re: Hayat

Post by treger »

StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#1933 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

zonbirile wrote:eto sinoć obznaniše svijetu Švrakići da otvoriše džamiju :-)
gdje to
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#1934 Re: Hayat

Post by Ductus Holedocus »

gdje rekoste da je arduana?
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#1935 Re: Hayat

Post by because_of_you »

Ductus Holedocus wrote:gdje rekoste da je arduana?

Ide na Al Džeziru :)
erlman
Posts: 80
Joined: 15/07/2010 13:34
Location: Sarajevo

#1936 Re: Hayat

Post by erlman »

Jeli istina da je veliki gospodin Elvir Svrakic isao u Al-j i zamolio da ne primaju ljude s Hayata????

Kako nisko???
Bosanac21
Posts: 268
Joined: 18/05/2011 16:07

#1937 Re: Hayat

Post by Bosanac21 »

Hayat je najjajci... Vidim ispred BBI imaju jedini svoj SNG (koliko vidim sa prozora)
treger
Posts: 177
Joined: 13/03/2007 12:58

#1938 Re: Hayat

Post by treger »

Bosanac21 wrote:Hayat je najjajci... Vidim ispred BBI imaju jedini svoj SNG (koliko vidim sa prozora)
i ja sam vidjela i vidjela sam da je ALJAZZERA english uzimala signal od njih...
ProBank
Posts: 90
Joined: 11/08/2010 23:52

#1939 Re: Hayat

Post by ProBank »

Ko mi dirne hayat dobit ce cvoku :) 8-) 8-)
Bosanac21
Posts: 268
Joined: 18/05/2011 16:07

#1940 Re: Hayat

Post by Bosanac21 »

Hayat prenos iz Visokog
prenos iz Potocara dolazak tabuta
Uzivo emisija sa Marsa Mira 2011
pregled desavanja na putu za vrijeme prolaska kroz bh gradove tabuta
+ javljanje za Vjesti u 7 sa Mravinjca (kod Zvornika)
Pa stvarno veliki zalogaj... Jesu to nabavili jos jeda kola???
E, da ne zaboravim iz Potocara uzivo bio prenos, a Adnan Rondic se javio telefonom! Tu mi nije jasno ako je imao kola, imao je i ton onda... hmm...
treger
Posts: 177
Joined: 13/03/2007 12:58

#1941 Re: Hayat

Post by treger »

hvala Hayatu na ovom prenosu, prilozima i javljanjima uživo cijeli dan :/
nek kaže neko n!ešto samo!
vidi se ko je naš i za narod!
Bosanac21
Posts: 268
Joined: 18/05/2011 16:07

#1942 Re: Hayat

Post by Bosanac21 »

Hayat uzivo iz Srebrenice:
Iznosenje tabuta
javljanje vijesti u 7
Reportaza Mars mira 2011
od 21:00 Uzivo emisijia iz Potocara...
treger
Posts: 177
Joined: 13/03/2007 12:58

#1943 Re: Hayat

Post by treger »

koliko vidim hayat cijeli dan nije pustio ni jedan drugi sadržaj koji nije na temu srebrenica
a na ostalim vidim serija turska španska ili film
toliko o modernim profesionalnim i super televizijama
nemaju kapaciteta da jednom godišnje na žalost imaju i program kakav treba
sramota za ftv i bht a tv1 je još mlada...pink i obn neću ni pominjat..to nisu televizije
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#1944 Re: Hayat

Post by because_of_you »

Jedan od muzičkih kanala je ugasio program na čitav dan :thumbup:
treger
Posts: 177
Joined: 13/03/2007 12:58

#1945 Re: Hayat

Post by treger »

because_of_you wrote:Jedan od muzičkih kanala je ugasio program na čitav dan :thumbup:
koji?
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#1946 Re: Hayat

Post by because_of_you »

Nakav OTV Valentino, tako nešto.
treger
Posts: 177
Joined: 13/03/2007 12:58

#1947 Re: Hayat

Post by treger »

because_of_you wrote:Nakav OTV Valentino, tako nešto.
jel to na Moja TV?
ja na telemach imam sve muzičke...pa i bn music ..naravno rade...
jel krenuo taj Hayat music na Moja TV? pričali su da bi trebalo ...ja čula da su ih stavili pod test na neki broj..nemam pojma koji..ima ih na stream a jesu krenuli na moja tv?
User avatar
bijela
Posts: 4231
Joined: 20/12/2009 21:14

#1948 Re: Hayat

Post by bijela »

hayat stvarno svakog 11.7. uradi dobar i cjelodnevni program. :thumbup:
User avatar
because_of_you
Posts: 2275
Joined: 24/11/2009 21:58

#1949 Re: Hayat

Post by because_of_you »

http://valentinobh.com/

Ja imam Logosoft paket, ne znam da li ih ima na Moja tv. Uglavnom, njima su uvijek pjesme, ima i onaj mali što pjeva sa Elvirom "Bosanac", to je kao neki DJ tu, i tako.

Uglavnom, tako stoji obavještenje na ekranu :thumbup: :thumbup:
treger
Posts: 177
Joined: 13/03/2007 12:58

#1950 Re: Hayat

Post by treger »

i ne mogu da vjerujem da pink pušta OZBILJNU MUZIKU
pa haloooooo nije to muzika za dan žalosti
i ozbiljna muzika je muzika!!!
bože sačuvaj!
Post Reply