
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
-
pakica_
- Posts: 6200
- Joined: 22/08/2011 17:23
- Location: rajvoSa
#1927 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
uberkul wrote:
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#1928 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ne volim ovakav stil, ali iskreno, ove plave gazelle su vrhweedonjaaa wrote:
-
frngla
- Posts: 3347
- Joined: 30/05/2009 14:29
- Location: Manila
#1929 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ima 179 KM u Adidas shopu
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#1930 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Jel ono adidas shop prekoputa katedrale?frngla wrote:Ima 179 KM u Adidas shopu
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#1931 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nije, nego preko puta Tržnice 
- 4m3l
- Posts: 1109
- Joined: 04/04/2010 00:31
#1932 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
sta sad nosite? hajde mi nesto preporucite za zime 
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
- CoCoLoCo
- Posts: 1455
- Joined: 12/10/2012 14:29
- Location: Letim na mixeru...trazhim shtekdoznu :P
#1934 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Alah za zime
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#1935 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Već godinama kupujem isti model. Praktične su i idu na sve. Nekad sam ih i po snijegu znala nosat, ali zbog straha od gangrene
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
#1936 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
vec 4-5 godina,samo ove...imaju zrace uglavnom sve ono sto mi se svidja..
[img]http://i.ebayimg.com/t/Pantofola-d ... ~60_57.JPG
[img]http://i.ebayimg.com/t/Pantofola-d ... ~60_57.JPG
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#1937 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Kakve su ove




- tendzera
- Posts: 27540
- Joined: 28/08/2012 17:19
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#1939 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
I meni su bezveze samo ispade da mi se svidjaju kako sam otkucao obicnog smajlija
. Trebao je ici ovaj 
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#1940 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ma zezao seveze s vezom wrote:pa sto si pitao ako su i tebi bezveze
- captainjack
- Posts: 26
- Joined: 28/01/2014 14:35
#1941 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Zna li neko radnju, mjesto u Sarajevu gdje se mogu kupiti ovakve tene


- sluga_okupatora
- Posts: 674
- Joined: 01/08/2013 19:47
#1943 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
North Face GTX - udobne i dobra zastita od zime. 
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#1944 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
e respo za razliku od tvojih žena ove su baš ružneuskrsno_respo wrote:
juce kupio skoro identicne ovakve za 49 maraka
- captainjack
- Posts: 26
- Joined: 28/01/2014 14:35
#1945 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
captainjack wrote:Zna li neko radnju, mjesto u Sarajevu gdje se mogu kupiti ovakve tene
- SAID5
- Posts: 599
- Joined: 11/06/2011 23:29
- Contact:
#1946 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
nike am 87
nike am 90 Sneakerboot
i od neki dan nike free, i još sebi nisam došao kako su udobne
i mrzim uspoređivanje pijacara sa brzim cvikama sa am, samo da znate
nike am 90 Sneakerboot
i od neki dan nike free, i još sebi nisam došao kako su udobne
i mrzim uspoređivanje pijacara sa brzim cvikama sa am, samo da znate
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
- berenice
- Posts: 3173
- Joined: 17/06/2010 14:32
#1948 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Prošle hefte kupila ove (malo mi je ova roza bezze, al' rekoh hajde malo promjene)


-
Aspekt
- Posts: 1084
- Joined: 28/10/2013 14:40
#1949 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
http://www.karstadtsports.de/New-Balanc ... 137L700600
http://www.zalando.de/geox-uomo-box-sne ... d-q00.html
http://www.zalando.de/geox-uomo-snake-s ... i-k00.html
Dakle , New Balance i Geox . to nosim godinama samo sto ne spavam u njima . Daleko najudobinija obuca na planeti koja je naravno meni poznata i meni pristupacna po cijeni ( cca 100 € ) Kao da hodate po ubranom pamuku ili po oblacima . divota , kada udjem u kucu nakon duuuuuugog hodanja po gradu ne skidam ih , nego nastavim sa dnevnim rasporedom kao da sam bos . Strava i jeza kako dobra obuca a nosio sam skoro sve .Ulazak noge u ove dvije pele -tene je kao prelazak guzice iz trabanta u Mercedes ili Volvo . adidas , fila all star ...Nike patike su obicne kundure , bakandze i opanci u odnosu na New Balance i Geox .
http://www.zalando.de/geox-uomo-box-sne ... d-q00.html
http://www.zalando.de/geox-uomo-snake-s ... i-k00.html
Dakle , New Balance i Geox . to nosim godinama samo sto ne spavam u njima . Daleko najudobinija obuca na planeti koja je naravno meni poznata i meni pristupacna po cijeni ( cca 100 € ) Kao da hodate po ubranom pamuku ili po oblacima . divota , kada udjem u kucu nakon duuuuuugog hodanja po gradu ne skidam ih , nego nastavim sa dnevnim rasporedom kao da sam bos . Strava i jeza kako dobra obuca a nosio sam skoro sve .Ulazak noge u ove dvije pele -tene je kao prelazak guzice iz trabanta u Mercedes ili Volvo . adidas , fila all star ...Nike patike su obicne kundure , bakandze i opanci u odnosu na New Balance i Geox .
- berenice
- Posts: 3173
- Joined: 17/06/2010 14:32
#1950 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
A, šta misliš da ti pošalješ ovaj komentar odjelu za marketing pomenutih tena?!Aspekt wrote:http://www.karstadtsports.de/New-Balanc ... 137L700600
http://www.zalando.de/geox-uomo-box-sne ... d-q00.html
http://www.zalando.de/geox-uomo-snake-s ... i-k00.html
Dakle , New Balance i Geox . to nosim godinama samo sto ne spavam u njima . Daleko najudobinija obuca na planeti koja je naravno meni poznata i meni pristupacna po cijeni ( cca 100 € ) Kao da hodate po ubranom pamuku ili po oblacima . divota , kada udjem u kucu nakon duuuuuugog hodanja po gradu ne skidam ih , nego nastavim sa dnevnim rasporedom kao da sam bos . Strava i jeza kako dobra obuca a nosio sam skoro sve .Ulazak noge u ove dvije pele -tene je kao prelazak guzice iz trabanta u Mercedes ili Volvo . adidas , fila all star ...Nike patike su obicne kundure , bakandze i opanci u odnosu na New Balance i Geox .
Šalim se, ja sam baš htjela kupiti nešto tipa New Balance, ali eto ne dade mi se još. Poslije tvog posta, jednostavno ću morati!





