Vilsonovo. Ulaz kod MF. Sta reci... Bitno je da imas auto, a da li za parking i gdje ces ga ostaviti.. boli te
#1927 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 29/10/2010 22:00
by Control panel
#1928 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 30/10/2010 00:49
by radijator
Žiku tablica ovoj dvojici (Clio i Golf2), možda su neki rod
#1929 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 30/10/2010 08:52
by Control panel
radijator wrote:Žiku tablica ovoj dvojici (Clio i Golf2), možda su neki rod
sega
#1930 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 30/10/2010 09:08
by roki
Redovno se na Marijin Dvoru auta parkiraju po trotuaru.Policijska stanica je udaljena 5 minuta hoda pa evo neka uposlenici prošetaju malo i napišu par kazni.Ako pažljivije pogledate vide se 3 auta parkirana u razmaku od 50 metara.
#1931 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 30/10/2010 15:35
by Drug Mitja
Cijenjeni forumasi,
Rijetko se javljam na forume, ali mi je jutros stvarno prekipjelo kada sam vidio BMW X6 parkiran na mjestu za invalide u BBI centru (bez invalidske oznake), pa sam odlucio da sa javim. Stvarno ne razumijem da neko vozi automobil vrijedan vise od 100.000KM i da se parkira na mjesto invalida. Ja se osjecam bar malo bolje jer sam ovo podijelio sa vama. Slika u prilogu.....jos samo da skontam kako da stavim sliku....
#1932 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 30/10/2010 17:45
by sLLayer
Drug Mitja wrote:Cijenjeni forumasi,
Rijetko se javljam na forume, ali mi je jutros stvarno prekipjelo kada sam vidio BMW X6 parkiran na mjestu za invalide u BBI centru (bez invalidske oznake), pa sam odlucio da sa javim. Stvarno ne razumijem da neko vozi automobil vrijedan vise od 100.000KM i da se parkira na mjesto invalida. Ja se osjecam bar malo bolje jer sam ovo podijelio sa vama. Slika u prilogu.....jos samo da skontam kako da stavim sliku....
lik je psihicki invalid? zar to nije jasno!
#1933 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 30/10/2010 19:11
by zonbirile
Raz wrote:
Samo da pitam, sta kada "majstor" parkira pred garazu? Jel policija nadlezna za ovakve slucajeve?
----------------------------------------
ima fol nikada više neće ostaviti auto na tom mjestu
#1934 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 30/10/2010 20:28
by Comrad
zonbirile wrote:
Raz wrote:
Samo da pitam, sta kada "majstor" parkira pred garazu? Jel policija nadlezna za ovakve slucajeve?
----------------------------------------
ima fol nikada više neće ostaviti auto na tom mjestu
Nadjes ga kod komsije i fino lijepo mu kazes...
...da mu je neko probusio gume.
#1935 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 30/10/2010 20:49
by zonbirile
Comrad wrote:
zonbirile wrote:
Raz wrote:
Samo da pitam, sta kada "majstor" parkira pred garazu? Jel policija nadlezna za ovakve slucajeve?
----------------------------------------
ima fol nikada više neće ostaviti auto na tom mjestu
Nadjes ga kod komsije i fino lijepo mu kazes...
---------------------------------------------
jok sve OK,ali auto qurcu ne valja,ne može ga ni prodati.
...da mu je neko probusio gume.
#1936 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 30/10/2010 22:15
by kockica_kockica
Ja imam morone oko zgrade... Zasto se ljudi parkiraju kao da samo njihovo auto postoji???? Veceras moron sa minijaturnim autom tri mjesta zauzeo .. I jos me zbunjeno gleda sto cekam da se pomjeri sa tom minijaturnom krntijom iz srednjeg vijeka. Jedva smo obucili plavusu da nam ne parkira dvicu ubicu kao da je FAP sad moramo jos i njega educirati da nas ima vise koji bi se tu parkirali i da njegova omiljena krntija nije jedino auto na ovoj planeti...
#1937 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 03/11/2010 10:03
by mali Ninja
ja imam nešto drugačiji "problem" ispred zgrade, pored toga što sve okolne zgrade parkiraju na parking od naše, ima jedno malehno auto koje kad se uvuce ne vidi se od drugih auta, uvijek se trznem da je tu slobodno mjesto dok ne dodjem blizu i razočaram se.
a parking mjesto, ko vruć krompir.
#1938 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 03/11/2010 10:20
by arslanica
sinoć bila u Mercator-u na Socijalnom da sam ponijela Haparat imala bih sigurno 20ak slika za pokazati ... od toga kako je stara folcika parkirala drito na zebru da pješaci moraju bukvalno je zaobići, do obih "bjesnih" aVuta koji zauzimaju tri parking mjesta
#1939 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 03/11/2010 13:07
by duboka_misao
sta je pjesacki nego neiskoristeni parking dok pijes kaficu u obliznjem kaficu
#1940 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 06/11/2010 08:05
by pirmin
Nije parkirao ali je majstor:
#1941 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 06/11/2010 11:47
by vnm
da nisu zene izasle kastrirali bi ga
#1942 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 06/11/2010 15:22
by Lakat Jebić
pirmin wrote:Nije parkirao ali je majstor:
kako bih ga ja pregazio da sam onaj frajer iz onog kombija.... hladno...
i jel ono lada ima alarm
#1943 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 06/11/2010 15:49
by za_sada_bez_dobrog_nicka
Još bih par puta naprijed-nazad da utvrdim...
#1944 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 06/11/2010 17:30
by ljubav_aha
pirmin wrote:Nije parkirao ali je majstor:
stvrano vas ne razumijem,tip nije mentalno u redu
zatim sam klknula link :Не употребляйте наркотики
#1945 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 06/11/2010 17:38
by amrica
pirmin wrote:Nije parkirao ali je majstor:
nije dobar, ili je gudra
#1946 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 06/11/2010 19:27
by respo
al je ovaj prvi sto se "pobio" sa njim prava pussy
a ni ostali nisu nista bolji
da su neki gazali bi ga nogama
#1947 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 06/11/2010 21:42
by frankwhite
OBI Sarajevo garaza
#1948 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 07/11/2010 14:36
by mofo33
strucno, nema sta...
#1949 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 07/11/2010 15:40
by ljubav_aha
respo wrote:al je ovaj prvi sto se "pobio" sa njim prava pussy
a ni ostali nisu nista bolji
da su neki gazali bi ga nogama
ali,tip je drogiran,nije metnalno stabilan,i ne razumijem sto su ga uospte pouksavali tuci
#1950 Re: "Majstori" parkiranja
Posted: 07/11/2010 17:57
by Cibra
A inace meni ispred zgrade lik napisao svoj broj reg.tablica na parking mjesto:D